Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

burdayım balım elebaşı olaraktan :))

medesa ya ne zmn foto eklicen çok merak ediyorum:)) bu arada bişi söylim sahiden herkes çok güzel...dukan güzelleri diye boşuna dememişiz

ayyy kızlarrrr burda olmanıza çok sevindim,şimdi kaçak olarak face'e gircem direkt grubu mu aratayım ?
nedir grubun tam adı nesliiiiiiii
veee kesin herkes çok güzeldir ona şüphem yook

ayyy kızlarrrr burda olmanıza çok sevindim,şimdi kaçak olarak face'e gircem direkt grubu mu aratayım ?
nedir grubun tam adı nesliiiiiiii
veee kesin herkes çok güzeldir ona şüphem yook

yaaaa iyi ama benim face'teki resimlerim şimdiki halim değil ki neyse eklerim onları da bir ara belkim

hoş geldin öncelikle
dukanın sitesindeki formu doldurunca sana hangi evre ne kadar sürüyor gösterecek(sadece senin için)
eğer atak 1 gün çıktıysa seyir hedeflediğin kilona kadar geçen zaman (yani sen istediğin kiloya ininceye kadar seyir evresi devam ediyor)
güçlendirme de aynen dediğin gibi 5*10=50

nesli bu ihtiyar heyetinin feshini mi vermek lazım diye düşündüm bir an sonra vazgeçtim 2-0 ı deli gii merak etmekteyim ama bilemedim ki yani normal güçlendirmeyle devam etsen ne değişecek acaba?
yine de herhalde haftada 1 p yapmaktansa 2 p daha iyidir

aynen, halimizden anlamıyorlar, bizbizi biliyoruz bi tek

ufff yaa kızlar bir çözüm bulmak lazım bu duruma
orjinal dukan foruma üye olanlarımız duruma bir el atsa, ya da mail filan atsa dukan amcaya hı?
çözüm bulmaya çalışalım arkadaşlarımıza

2-0 çok cazip..
yine de riskli geliyor hala bana, yani bir kaçamağın 2 hafta hatrı kalıyor ... bilemedim yine

dukan heyeti mi
beklerim valla, nerde en kıdemlilerimiz çözüm lazım buraya

burdan resim paylaşmam ancak, kaç kere dile getirdiğim facee çağrılarına kulak veren birkaç arkadaşa göstertip danışırım elbet hıh!!

3 face mi?
nasıl başa çıkıyorsun canım sen ? ben bi tanesiyle başedemiyorum.
Ben yaşlıyım kızım ne anlarım face den falan. Bana ancak büyük yazılı telefonlar, ekranlar falan lazım anca

civan perçemi bööööö bi kavanoz duruyo dolapta
det ekim ya :) aynı yaştayız

İşte çizelgemiiiiizzz Eksilere tebrikleeeerrr

Eki Görüntüle 458665
delycim ellerine sağlık yine
özletme kendini lütfen.
ne demek uymuyor, motivasyon düşüyor sözleri?
şahsen nickini görünce bile seviniyorum ben.
ama belki biz sana yetemiyoruzdur canımcım..
keşke yapacak birşey bulabilsek :2:

Canlar ben çıkıyoruummm :)) akşama biraccık işim var, bend e accık makyaj yapcam şimdik hihiihi sonra da çıkarım.. Seviyorum sizi güzeller Mutlu akşamlaaaarrr
İyi akşamlar güzellerim, yarın görüşmek üzere inşallah.
ikiniz de kendinize çok iyi bakın
iyi akşamlar

cıx
burası allways medesacım

Artık bende buralardayım anneciğim iyileşti şükür bu arada bende diyete devam ediyorum bırakmadım sadece hastanede üstüste sp yapmak zorunda kaldım şimdilik herşey yolunda kilo vermek acayip mutluluk veriyor....iyi hissediyorum kendimi. 13 MAYISTAN BU YANA 98.200 LE BAŞLAMIŞTIM ŞİMDİ İSE BUGÜN İTİBARIYLE 88 800 YANİ__ 9.400 OLDU..bu arada benide gruba ekleyin lütfeeeeeeen

yaaa kızlaaarr benim de face hesabım yok açıcam sanırım yoksa çatlıcam ortamdan ikiye, aslında 2 ye ayrılsam fena olmaz kısa yoldan olayı halletmiş olurum :))

bende buradyımmmm:111:

Kızlar iyi akşamlar herkese.

Annem akşam yemeğine yayla çorbası yapmış yağını koymadan yiyebilir miyiiiiiiim? Nolur bir şey olmaz diyin tavuk balık yemek istemiyorum artık :18: o da yoğurt sonuçta

ne feysi noluyoooooooooooor ben de geldim heeeeeeeeeeey beni de alın askereeeeeeeeee

Annem akşam yemeğine yayla çorbası yapmış yağını koymadan yiyebilir miyiiiiiiim? Nolur bir şey olmaz diyin tavuk balık yemek istemiyorum artık :18: o da yoğurt sonuçta

yağını gectım prinç ve un yokmu....olmaaazzzz

pirinç var içinde , cıks yiyemezsin, pirinçsiz yapsın sana yulaf kepeğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…