Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Radyodaki gereksiz hatun dukan ı kötülüyor sinir oldum
Ben bu diyeti kotuleyenlerin sacmaladiklarini dusunuyorum. Sonucta bu gecici bi surec ve dukan sonunda gayet normal ve saglikli bir yeme duzeniyle omur boyu kiloyu korumayi vaadediyor. Hic diyet yapmadan kilomuzu korucaz. Daha ne olsun ki?..

güzelim cok sagol destegin icin, malesef benim görünüsümde ayni karnim sis yani sanki güclendirmedeyimde kilomu koruyo vücudum hic bi degisiklik yok, kiyafetlerimdende anliyorum, ben bi ara 57 kiloya düsmüstüm ordan biliyorumki baya bi zayif duruyordum cok az bi göbegim kalmisti, yani ben 63 kiloyuda 60 kiloyuda cok gördüm hep alip verdigimden, o yüzden biliyorumki gözle görülür bi fark yok belki benim bünyemde degisik calisiyor, mesela elma diyetini basariyla sonuc alanlar vardi bende yaptim ama 14 günde 1 gram bile veremedim, halbuki onda da az ve SIK yiyorsun, yani hic ac kalmamistim isvec yaptim hemen zayifladim gün gün eksildim, hemen farketti bende, belkide benim bünyem ac kalarak zayifliyor yada ben diyetlerle öyle alistirdim :KK37: zaten dukani cok sevdim cok rahat bi diyet ama bende etki etmedi, dukan testini yapmistim coktan en az 4 kilo vermem gerekirdi :KK53: dukani ramazandan sonra yapcam insallah, yanni ozaman aranizda olabilirim, simdi bu diyeti yapsamda 2 hafta daha ayni kiloda olurum biraz vücudumu dinlendireyim cünkü üst üste cok diyetler yaptim, sana ve diger arkadaslara cook tsk ederim iyiki varsiniz :KK19: :KK19:

kuzucum senin ideal kilon bu aralarda olduğundan veremiyor olmayasın, dukan amcam derki ideal kiloyu çok zorlamak iyi diil, hem koruması da zor

CAnim benim seneye insallah dügün...bu yil olmuyor gücümüz yetmedi:KK43: 2006 dan beri sevgiliyiz varya bura ma kadar geldi uzadikca uzadi:KK47: medesa vari darlanmalar baslayacak bendede simdi:KK9:

ah kuzum ya sorma benim bundan önceki sevgilim 5 senelik ilişkimdi,bir türlü evlenemeyince karşımada bu hödük çıkınca ayrıldım çocuktan ama var yaa ahh o ne paşazadeymiş yahuuu :KK16:
inşallah seninki tez vakitte mutlu sonla biter bitanem :)

MEDASAAAAAAAAAAAAA ağlama sakın ben geleceğim yanına şuan kuşadasındayım yazlıkta dönünce geleceğim eylülde döncez ama olsun geç olsun güç olmasıııın:KK52::KK23: bir de bende de aynı sorun var regl olacağım wc düzensizlikleri ve tartıda 1 kilo fazla çıkıyorum :KK50: kaçamak yok bir şey yok elbet gidecek diyorum :KK76:

kız h.sonu belki bende adaya gelcem,neresindesin bekle beni :KK55:

güzelim cok sagol destegin icin, malesef benim görünüsümde ayni karnim sis yani sanki güclendirmedeyimde kilomu koruyo vücudum hic bi degisiklik yok, kiyafetlerimdende anliyorum, ben bi ara 57 kiloya düsmüstüm ordan biliyorumki baya bi zayif duruyordum cok az bi göbegim kalmisti, yani ben 63 kiloyuda 60 kiloyuda cok gördüm hep alip verdigimden, o yüzden biliyorumki gözle görülür bi fark yok belki benim bünyemde degisik calisiyor, mesela elma diyetini basariyla sonuc alanlar vardi bende yaptim ama 14 günde 1 gram bile veremedim, halbuki onda da az ve SIK yiyorsun, yani hic ac kalmamistim isvec yaptim hemen zayifladim gün gün eksildim, hemen farketti bende, belkide benim bünyem ac kalarak zayifliyor yada ben diyetlerle öyle alistirdim :KK37: zaten dukani cok sevdim cok rahat bi diyet ama bende etki etmedi, dukan testini yapmistim coktan en az 4 kilo vermem gerekirdi :KK53: dukani ramazandan sonra yapcam insallah, yanni ozaman aranizda olabilirim, simdi bu diyeti yapsamda 2 hafta daha ayni kiloda olurum biraz vücudumu dinlendireyim cünkü üst üste cok diyetler yaptim, sana ve diger arkadaslara cook tsk ederim iyiki varsiniz :KK19: :KK19:

canım kendi vücudunu en iyi sen bilirsin,o zaman bayrama görüşürükkk :KK3:

:) Medesacım çok da güzel olur. Önceki yazılanları kaçırmışım demek ki. Ne zaman uygun olursan planlayıp çıkalım. İzmir çıkarması yapalım valla.

yapalım canım çok memnun olurum alsancak/göztepe arası mekik dokuyorum ben :)

güneylide taksimde kestane :21: bende dedim daha önce böle bi buluşma olsa kimler gelir die ama kimseden ses cıkmayınca çokta fazla ısrar edemedim..ama buluşsak eminim süper olur..medesam yaa hafta içi aksam cok zor bence cunku cogumz calısıoruz..ee ortalama 6 da cıksak sanırım bulusulacak yere gelmek cok gec olur..ama senelik iznimden ayarlarım dersen hafta sonu süper olabilir..:KK16:

offf elimden geleni yapmaya çalışıcam,kaçırmak istemem bu buluşmayı valla :KK34:

kızlar sizden bişey rica edicem,hepiniz çıkmadan yaziim dedim.bugün kandil.hepimizinki mübarek olsun...bnm için dua edermisinz.şuan gerçekten zor bi dönemden geçiyorum dualarınıza çok ihtiyacım var:KK14: üst üste hiç beklemediğim şeyler yaşadm.şuan onu kaybetmeye hiç hazr değilim gidicek diye çok korkuyorum:KK50: nolur bnm içi dua edin.bende hepiniz için edicem.gönlünüzden geçenlerin hepsi olsun inşallah:nazar:

dualarım seninle kuzum,üstüne düşme hiç birşeyin zamana bırak,öpüyorum...

HAdi canım inanmam ben buna. Tatlandırıcı şekerden daha pahalı bence..

Hahahaaa aklın yolu bir iştee. Bak medesamda aynı şeyi anlamışşş.

Ben YALOVA dan katılıyorum. Gencim güzelim biraz da üzerimmm

Ben evrenselim canım. Senede 4 kere falan Aydına dostlarıma giderim. Ama hiç kalamayız orda. Ada didim bodrum izmir gezeriz. Alem nerde biz orda durumu var 4 hatun. Dibine vururuz eğlencenin. Busene 3 kere gittim henüz ama daha sene uzun. Bayramda oralarda olurum. İStanbula da gelirim ama sen toplantıları cuma cumartesi yap. Cumartesi gecesi ateşi yakalım taksimdee :)
Artık callen mallen ALLAH ne verdiysee...

Ben gelirimm uçarım kaçarımmmm ayarlarım tabi nasip olursa :)

ahahahaha yakarız anasını satiiiim :KK76::KK76::KK76:

bütün beyaz atlı prenslerini bekleyen dukancı güzellere benden romantik bi şarkı gelsin. içimden geldi :) en kısa zamanda dörtnala gelsinler, sizi alıp gitsinler inşallaaaaahhh

Damien Rice - The Blower's Daughter - Official Video - YouTube

amin aminnnn:KK16:

öpüyorum kızlar,kaçtım ben :KK54:

hoşbulduk canım. anca cvp yazabildim tatildeki çamaşırları hallettim bir yandan .. malum yarın işbaşı fazla iş kalmasın istedim haftasonuna.. saf protein kaçamaksız sürüyor süper gidiyor ama fazla su içemedim birde açlık çekiyorum nedense yaa. ara verdim ya diyete.. ondan sanırım..

memnun oldum hilalcim. evet güzel geçti tatilim ufak tefek pürüzler dışında.. en azından değişiklik oldu iki senedir izin yapmamıştım. benim tatilimde kısaydı sadece üç gün tartılmıcaktım ama dayanamadım tartıldım moralimi bozmayacağım dedim ne çıkarsa çıksın söz verdim kendime ve bozmadım da.. saf prolarla atacam inşallah hepsini.. asya deniz arkadaşımız atmış bende atarım sanırım o beni çok umutlandırdı..
kestane şekercim senin şahsında bende tüm arkadaşların kandilini kutlarım. Allah gönlüne göre versin inşallah , hepimize versin gönlüne göre.benim de bir takım sıkıntılarım var Allah hepimizi düze çıkarsın ailemizden sağlık huzur mutluluk eksik olmasın.. Amin..

bikaçgünlük atakla halledersın canım ben garatı verıyorum. ama ondan sonrası hakkında bısey dıyemıyceeemmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

off artık nefes alamıyorum ya...eve sığamıyorum...bugün gel yalnız kalmim dedim.babasıyla arası bozukmuş gelemezmiş.ne kdr ihtiyacım olduğunu hiç anlamıyo.bilmiyo...çıkcam yürücem prens sevgilisi gbi bi 8 10 km yürürm heralde.yoksa kendme gelemicem.ztn dünde bugünde tatlandırıcılı şeyler yedim.bari onu yakayım dukana faydası olsun bnm odunun.gelince de duşa girip dua edicem.Artık sahiden gücüm takatim kalmadı...

bikaçgünlük atakla halledersın canım ben garatı verıyorum. ama ondan sonrası hakkında bısey dıyemıyceeemmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

sagol canım benim.. atarim dimi :KK51::KK51:
ondan sonrası için de ben garanti veriyorum no kaçamak :KK34:

off artık nefes alamıyorum ya...eve sığamıyorum...bugün gel yalnız kalmim dedim.babasıyla arası bozukmuş gelemezmiş.ne kdr ihtiyacım olduğunu hiç anlamıyo.bilmiyo...çıkcam yürücem prens sevgilisi gbi bi 8 10 km yürürm heralde.yoksa kendme gelemicem.ztn dünde bugünde tatlandırıcılı şeyler yedim.bari onu yakayım dukana faydası olsun bnm odunun.gelince de duşa girip dua edicem.Artık sahiden gücüm takatim kalmadı...

Canım benim de moralim çok bozuk.yine eşimin anası yüzünden olduğunu sanıyorum aramız bozuk. şu saat oldu notere gidicem dedi gelmedi. anasını eve bırakıcak sanırım iki saatlik yola. insan bir haber verir değil mi? kandil günü şu yaşadığımıza bak. bende yürüye yürüye markete gideyim hem kafamı dağıtmış olurum.. kendine iyi bak.. üzme kendini kimse için hayat kısa :KK52::KK52:

sagol canım benim.. atarim dimi :KK51::KK51:
ondan sonrası için de ben garanti veriyorum no kaçamak :KK34:

Canım benim de moralim çok bozuk.yine eşimin anası yüzünden olduğunu sanıyorum aramız bozuk. şu saat oldu notere gidicem dedi gelmedi. anasını eve bırakıcak sanırım iki saatlik yola. insan bir haber verir değil mi? kandil günü şu yaşadığımıza bak. bende yürüye yürüye markete gideyim hem kafamı dağıtmış olurum.. kendine iyi bak.. üzme kendini kimse için hayat kısa :KK52::KK52:

üzme demekle olmuyoki...çıkıp yürüyelim...iyi gelceğine eminim...

sallyciim, şimdi dikkatimi çekti de senin bmi zaten 21.1 (benim hedefim:))). bir de kendi hedefin biraz düşük değil mi sanki bmi dan anladığım kadarıyla boyun 172-173 filan yani 53 sana az diil be gülüm, zaten bmi 18.5 tan aşağısı sağlık açısından sakıncalı zayıflık göstergesi ee senin hedef 17.9 :)

ah nerde bende o boy, sekerim ben bmi hesaplatmadim, benim boy 1,56 simdiki hedefim 55 ama idealim 49 boyuma göre :KK23:

:KK1::KK1::KK1: yok canım o fiyata villa falan alamazsınız, biz oturduğumuz evi 150 ye aldık, 180 e satıyoruz şimdi, çok popüler şu an burası ama ben sevemedim gitti işte, bizim de ataşehirde oturan arkadaşlar var bakalım yolumuz nereye düşecek :KK51::KK51:

yok yok ben hic görmedim ama sevmem galiba issiz uzak yerleri....ay hadi bakalim...sizde mi kredi ile almistiniz cok merakliyiz bu konuda su günlerde
:26: özeldende de konusabiliriz iszersen
ah kuzum ya sorma benim bundan önceki sevgilim 5 senelik ilişkimdi,bir türlü evlenemeyince karşımada bu hödük çıkınca ayrıldım çocuktan ama var yaa ahh o ne paşazadeymiş yahuuu :KK16:

insallah nisanimizii yaptik beklemedeyiz....simdi benim askimin annesinide yakin zamanda kaybettik babasida evlenince masraf üzerine masraf eklenince benim is uzadi:KK19:

kız h.sonu belki bende adaya gelcem,neresindesin bekle beni :KK55:

canım kendi vücudunu en iyi sen bilirsin,o zaman bayrama görüşürükkk :KK3:

yapalım canım çok memnun olurum alsancak/göztepe arası mekik dokuyorum ben :)

offf elimden geleni yapmaya çalışıcam,kaçırmak istemem bu buluşmayı valla :KK34:

dualarım seninle kuzum,üstüne düşme hiç birşeyin zamana bırak,öpüyorum...

ahahahaha yakarız anasını satiiiim :KK76::KK76::KK76:

amin aminnnn:KK16:

öpüyorum kızlar,kaçtım ben :KK54:

hehe canim ben bir yere gitmiyorum simdilik diyeti yapmasamda buralardayim takipteyim :KK55:

canim benim Allahim hakkinda ne hayirli ise onu kilsin....bende cok cok dua edicem sana ve hepimize....yürü yavrum yürü yaaa hem fit olursun hem yatismis olursun hem biraz kendinle konusmus olursun ben sirf bu konnusmalar yüzünden yürüyorudum okadar simdi ise zayiflamak icin kader iste

canim benim Allahim hakkinda ne hayirli ise onu kilsin....bende cok cok dua edicem sana ve hepimize....yürü yavrum yürü yaaa hem fit olursun hem yatismis olursun hem biraz kendinle konusmus olursun ben sirf bu konnusmalar yüzünden yürüyorudum okadar simdi ise zayiflamak icin kader iste

bari kalori yakiim...evde bu sinirle bu üzüntüyle durdukça bişeylere sarıcam biliyorum ben kendmi...

Canim benim rabbim icine su serpsin sykyntilarindan kurtul biran önce...Sen üzerine gittikce agirdanmi aliyor napiyor bu anlamadimmm birak ne hali varsa görsün diyecemmm olmayacak..:KK47::KK47:

kestaneşekeeeerim barıştınız mı ki :/ telefonda mesajlar yakalamışsın galiba en iyisini sen bilirsin senin hayatın asla karışma yetkim olamaz ama ben olsam görüşmezdim asla hayatının yıldızı sensin bunu sakın unutma

medasacım burası kuşadasına 10 km lik biyerde kuşadasıyla alakası olmayan tatil beldesi eğer hafta sonu merkeze kaçabilirsem bomba olacak hihihihihi sinsingülüş :KK70:

Son düzenleme:
Yürüyüşümüde yaptım geldim

Bugun kaçamak yaptım ben :KK5::KK5: frozen yogurt yedim kucuk :KK5::KK5:
Sabah 2 yumurta ve 2 fume ile yaptıgım omleti yedim sonra öglen gibi yogurdu yedim :KK5::KK5:

Akşam bişi yemicem yaptıgım kepekli ekmekten yerim yarım :KK5:

Atakta 3. günümdü 1 kilo vermişim daha çok olur die bekledim sanırım moralim bozuk cok:KK5::KK5:

yok yok ben hic görmedim ama sevmem galiba issiz uzak yerleri....ay hadi bakalim...sizde mi kredi ile almistiniz cok merakliyiz bu konuda su günlerde
:26: özeldende de konusabiliriz iszersen

Canım eşimle konuştuk şimdi de ataşehir de o kadara ev olsa hemen alırım ben diyo :KK52::KK52::KK52: 250.000 den aşağı ev olmaz orda diyo, bu arada bizim göktürkde başka bir dairemiz vardı, bahçe katıydı orası onu verdik üzerine de 67.000 kredi çektik ama 81.000 tl olarak geri ödüyoruz ayda 1.400 şeklinde, biz aldığımızda krediler çok düşüktü 0,89 la aldık şuan 1 küsürlerde faizler. İnşallah gönlüne göre bir yer bulursun, üsküdar, ataşehir civarında kira ödemektense ev alıp kira ödemek çok daha mantıklı ama bir miktar peşin verseniz çok rahatlatır kredinizi.

X