Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Hoşbuldum canım,

Geçmişi çok okuyamadım, neler yaptın ben yokken, ne durumdasın bir ara rapor ver bakalım :)) Ben de börülceyi severim ama seni biraz gıcık edecek bişey olması lazım ki bir an önce o durumdan kurtulmak isteyesin. Yoksa börülce gibi yayılmanı istemem. :KK9::KK9:

Ben yürüyüş yaptım bu zamana kadar, callen fena halde dönmüş evet, çok etkili olduğunu söylüyor arkadaşlar. Ben croiselle ciğim sayesinde denedim kendisini, sonra da dely ciğim çok tavsiye etti, yelser cim yapıyor o da çok memnun. En son tabi ki de pksnmz ipekim yapmış ve hayal gücünü katarak şahane bir şekilde anlatmış. :KK9: Ben de daha fazla dayanamadım ve artık başlıyorum. KK da topiği var canım spor görsel paylaşım bölümünde, oraya bakabilirsin istersen.

Böreklik peynirde bim de ben iki defa gittim % 17, % 24 gibi yağ değerleri gördüm ve almadım, belki senin markası farklıdır. % 1 yazıyorsa sorun yok. Burada bir marketten kaanlar marka aldım o da % 1.

hah hah o işte adı kaanlar:KK1::KK1::KK1:bende ondan aldım öle yazıyodu tadı da fena değil kaşık kaşık götürüyom:KK1::KK1:sıkıldım normal peynirlerden..bimden aldım ben demekki sen görmedin..
işyce merak ettirdin beni callen ne diyom gir bak diyosun:KK53::KK51:çok yardımcı oldun şekerim saol yani:KK14::KK14:neyse girer bakarım bari spormuymuş neymiş call center der gibi:KK1::KK1:
gelelim börülce meselesine;bir kerem börülce yayılmaz:KK1:ipince uzunca bişiydir aynı benim gibi:KK1::KK1::KK1: beni gıcık etmene gerek yok ki zaten kilo vermek için azmim var yani eksik olan şey sadece zaman:KK1::KK1:yani az bi zaman sonra tatile gitcem sadece telaşım ona yani ama yinede gıcık etcem diyosan orasını da senin hayal gücüne bırakıyorum deniz anası falan olabilir:KK1::KK1::KK1::KK1:yada ismim dışında da olabilir gerçi ben sevmem pek lakap falan ama:26::26::KK17: bak gördün işte herhangi bi lakap bile gıcık olmama yetebilir:KK1::KK1::KK1:
son olarak kiloma gelince bugün 8.günüm ve ben dün bi haltlar yiyip misafir gelince cozuttum birazda şekerim düştü sanıırm acayip bir şekerli karbonhidrat isteği geldi gözüm karardı yani misafire aldığım bisküvi krater ne varsa attım ağzıma ama mecbur kalmaasam yapmazdım elim ayağım titredi yani arada olur bana neyseki ipin ucu kaçmışken onlarla bi de güzel kek yedim ki sorma:KK1::KK1:biliyorum ama işin ucu kaçtımı dünü feshettim yani ödüllendiridim artık kendimi bugün böle olsun die:18::18:neyseki bugün topraldım ve aynen devam kaldığım yerden.ama bu arada proteinimi kepeğimi falan yedim yani..aksatmadım dün..bu arada sabah tartıya çıktım aldıysam yada veremediysem die buna rağmen 250 gram gitmiş pek sevindim:KK9::KK9::KK9::KK9:şimdi 62 ile başladım diyete 8.günün sabah 59.500 çıktım belki az ama yeter valla bana 54-55 olunca bırakcam zaten veremezsem tatil dönüşü devam:KK16::KK16:
şimdilik bu kadar uzun oldu ama rapor dedin destan yazdım:KK1::KK1:

Ay geldim sonunda yürüyüşümüde yaptım:KK19:
Sabah dün akşam yaptığım yulaf kepekli ekmeklerden 1 dilim ve 1 yumurta ile 1 dilim fumeden yaptıgım omleti yedim 1 çay bardagıda süt içtim
Öğlen pek bişi istemedi canım 1 kase yogurt yedim
Akşamada yagsız kıyma ile köfte yapcem :KK56::KK56:

Bu arada aklıma bi tarif geldi adını unuttum ama :KK70: kıymayı baharatlayıp folyoya seriosunuz ince olacak ortasınada haslanmıs yumurta koyup sarıosunuz rulo gibi fırına veriosunuz çıkınca misss oluyor :KK53::KK53::KK56:

Birde çılbır yapsak ta olur dimi yumurtayı sonucta yağ fln yok kaynayan suya yumurtayı kırıp toplanınca alıoruz uzerine yogurt döküp yiyoruz :KK53::KK53:

kızlarrrr ,az önce genel müdürüm geldii ofiseee,şöyle bir garip garip baktı bana sanki beni ilk kez görüyormuş gibi:KK53:
sonra dedi,siz baya bir kilo verdiniz yaaa ne kadar oldu 15 kg oldu muu dedi,ben de geçti bile dedim.hadi yaa cideen yüzünüzden belli oluyor bravo dedi :KK52::KK52:
heheheheh , kuru kuru bravo yok abi,bak iyice prezentabl oldum zam falan yok mu dicektim ama hadi dedim kaşınmayayım :KK9:

alemsinn medesa yaa :KK1:

bu arada artk bu işyerinde kanser olmak üzereyimmm..yaa yemin ederim insanlar böle cinnet geçiriomusss..cok sinirliyimmmmmm cokkkkkkkkkkkk:KK47: :KK47: :KK47: sinirimi bastırmak için bisküwi bile yemeyi düşündüm şekerli şekerli ii gider dieee,,sonrada dedim sacmalamaaa ne diosun sen daha sabah 54,8 cıktınnnn:KK4: :KK4: istifa edip ewimde dukanımı yapmak istiorumm zira bu işyeri artk gercekten beni çokkkkkk mutsuzzzz ediorrrr :2: :2: :2:

sınavı öncelikli tutabilirsin elbette, dukanella, dukan kek filan işe yaramıyorsa eğer aşırıya kaçmadan zihnini gevşetip hızlandıracak şeyler yemelisin bence
zaten atakla tekrar diyete dönebilirsin lakin sınav olumsuz etkilenince yapacak bir şey yok :

cnm :) dukan kek krep dewam ama sadece bu bırkac gun sınawa kadar anı seker dususleri için diyetime kuru kayısı ceviz eklicem fasla asırıya kacmadan
bakalım naasıl olcak gelısmeleri paylasrım sızlerle.))

Haha,canım benim, valla seni düşünemiyorum bile sen o yavaş hareketlerde kurtlanırsın yerinde :KK9::KK9: 1 - 1,5 cm esniyoruz sadece :))

İpekim yarım bırakmışım, banacın artık büyüdün diye unutmuştur, sen hatırlatıver :))

oyyyy yavaş hareketler mi ,hımmm ben hiç öyle hayal etmemiştim :KK19:
aksine ben böyle çok çılgın hareketler hayal etmiştim nedensee,eveett yaaa resmen beni çözmüşsün,sıkıntılıyım ben dayanamam öyle ağır hareketlere de ağır insanlara da falan,hep koşuşuturmaca olmalı benim hayatımda hop hop hopp :KK52::KK52:

:)) yıne ekmek yok yulaf kepeği war omlet war ama arada tatlı bıseyler kalorisi az olmasına dıkkat ederek tırtıklıcam :)) bakalım pzt yıne atak yaparım ıns...
bu arada musteri ziyaretleri demıssın meslegın nedır cıdden merak ettım ? sigortamı?

hee canım müşteri ziyareti derken müşterilerime gidip birkaç pelvis hareketi yapıyorum ahahahaha :KK9::KK9::KK9:
yaw fena takıldım bu arada ya hayır olsun,noluyor len bana.regl olcam ya hormonlarda bi tuhaflık var galiba :KK23:
neyse otelciyim kuzum ben,böyle firmalara / acentalara gidiyorum otelimizi tanıtıyorum,birlikte çalışalım diye bağlantılar yapıyorum,düşük çenemle onları ikna ediyorum sonra anlaşma yapıppp müşterilerinin bizde kalmalarını sağlıyorummm :KK34:

Bu arada bir siteden almıştım ben yulaf kepeklerimi 3 paket almıştım 14 tl fln tutmustu sanırım dun migrosta gördum 1 paketi 6 küsürdü . Hindi fümede 2 paketi 14 küsürdü . Almak isteyen varsa

bu arada artk bu işyerinde kanser olmak üzereyimmm..yaa yemin ederim insanlar böle cinnet geçiriomusss..cok sinirliyimmmmmm cokkkkkkkkkkkk:KK47: :KK47: :KK47: sinirimi bastırmak için bisküwi bile yemeyi düşündüm şekerli şekerli ii gider dieee,,sonrada dedim sacmalamaaa ne diosun sen daha sabah 54,8 cıktınnnn:KK4: :KK4: istifa edip ewimde dukanımı yapmak istiorumm zira bu işyeri artk gercekten beni çokkkkkk mutsuzzzz ediorrrr :2: :2: :2:

iş yerinde huzur cok onemli en son isyerımde bakıorumda herkes mutsuz bende bıran once kurtulmak ıstıorum ...

fiuuuu fiuuuuuuuuvvvvvvv :nazar::nazar::nazar:

sınavı öncelikli tutabilirsin elbette, dukanella, dukan kek filan işe yaramıyorsa eğer aşırıya kaçmadan zihnini gevşetip hızlandıracak şeyler yemelisin bence
zaten atakla tekrar diyete dönebilirsin lakin sınav olumsuz etkilenince yapacak bir şey yok

aynen:emir_bebek:

bende gircem sınava kpss. medesacım az kaldı yaaa ben diyet sabahı kahvaltımı normal yapmayı düşünyorum valla kim ne derse desin sınav önemli ve istisnai bir durum sen de öle yap bence biraz meyve falan yiyeyimki beynime şeker gitsin demi:KK66::KK34::KK34:

Kızlar bide size sorayım benim bugun 2. günüm yani atak
Şu Activia nın kayısılı yogurdundan yiyemem dimi meyve var :KK5::KK5:

bu arada hoşgeldin ekimim:KK16: bende haziran sonu gidicim akçaya kısmetse zaten bu aralar havalar sapıttı, hem biraz sarktı benim tatil ama olsun ozamana kadar daha da incelmiş olucam yuppiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52:

ay hziran sonu yazmışım temmuz sonu dicektim:KK1::KK1::KK1::KK1:

hee canım müşteri ziyareti derken müşterilerime gidip birkaç pelvis hareketi yapıyorum ahahahaha :KK9::KK9::KK9:
yaw fena takıldım bu arada ya hayır olsun,noluyor len bana.regl olcam ya hormonlarda bi tuhaflık var galiba :KK23:
neyse otelciyim kuzum ben,böyle firmalara / acentalara gidiyorum otelimizi tanıtıyorum,birlikte çalışalım diye bağlantılar yapıyorum,düşük çenemle onları ikna ediyorum sonra anlaşma yapıppp müşterilerinin bizde kalmalarını sağlıyorummm :KK34:

keyıflıymıs :)) bu yaz donemı oldukca yogundur senn umarım cok sewerek yapmaya dewam edersın yoksa turızmcılerın zamanla naasıl bıktıklarına sahıdım :p

hah hah o işte adı kaanlar:KK1::KK1::KK1:bende ondan aldım öle yazıyodu tadı da fena değil kaşık kaşık götürüyom:KK1::KK1:sıkıldım normal peynirlerden..bimden aldım ben demekki sen görmedin..
işyce merak ettirdin beni callen ne diyom gir bak diyosun:KK53::KK51:çok yardımcı oldun şekerim saol yani:KK14::KK14:neyse girer bakarım bari spormuymuş neymiş call center der gibi:KK1::KK1:
gelelim börülce meselesine;bir kerem börülce yayılmaz:KK1:ipince uzunca bişiydir aynı benim gibi:KK1::KK1::KK1: beni gıcık etmene gerek yok ki zaten kilo vermek için azmim var yani eksik olan şey sadece zaman:KK1::KK1:yani az bi zaman sonra tatile gitcem sadece telaşım ona yani ama yinede gıcık etcem diyosan orasını da senin hayal gücüne bırakıyorum deniz anası falan olabilir:KK1::KK1::KK1::KK1:yada ismim dışında da olabilir gerçi ben sevmem pek lakap falan ama:26::26::KK17: bak gördün işte herhangi bi lakap bile gıcık olmama yetebilir:KK1::KK1::KK1:
son olarak kiloma gelince bugün 8.günüm ve ben dün bi haltlar yiyip misafir gelince cozuttum birazda şekerim düştü sanıırm acayip bir şekerli karbonhidrat isteği geldi gözüm karardı yani misafire aldığım bisküvi krater ne varsa attım ağzıma ama mecbur kalmaasam yapmazdım elim ayağım titredi yani arada olur bana neyseki ipin ucu kaçmışken onlarla bi de güzel kek yedim ki sorma:KK1::KK1:biliyorum ama işin ucu kaçtımı dünü feshettim yani ödüllendiridim artık kendimi bugün böle olsun die:18::18:neyseki bugün topraldım ve aynen devam kaldığım yerden.ama bu arada proteinimi kepeğimi falan yedim yani..aksatmadım dün..bu arada sabah tartıya çıktım aldıysam yada veremediysem die buna rağmen 250 gram gitmiş pek sevindim:KK9::KK9::KK9::KK9:şimdi 62 ile başladım diyete 8.günün sabah 59.500 çıktım belki az ama yeter valla bana 54-55 olunca bırakcam zaten veremezsem tatil dönüşü devam:KK16::KK16:

Canım benim, denizanası falan demeye kıyamam, ben yine kafama göre takılayım en iyisi :))

Raporunu okudum ama neresinden başlasam bilemedim. :))

Lorun iyi tebrik ederim, kilon da iyi ama o misafir gelince bisküvi kraker atıştırmak, sonra napayım mecburdum diye kılıf hazırlamak, o da yetmedi, bari bugün böyle olsun diye kendini ödüllendirmek ne demek :)) Proteini ve yulaf kepeğini aksatmamanı da takdir ettim doğrusu :KK9::KK9:

Kuzum çok halsiz kalırsan dukan ekmeği ye, yoğurt ye, hazırda bulundur bişeyler mutlaka, çok emek veriyorsun boşa gitmesin canım ya. İlk günler tiroidim var kilo veremiyorum diyordun, onları götürürken hiç korkun falan kalmamış bakıyorum da :KK9:

ben dee bırakmammm sizleriiii çünkü artık kilo verme aşamasını geçtik yani ben cidden buradaki sohbetlerimizi,sizleri çoook özlüyorum yaaa.garip bir şekilde gerçekten kendi hayatımdaki arkadaşlarımı özler gibi belki daha bile çok özlüyorum siziiiii,üzülmeyin ben burda olacağım ve inşallahhh karşıma çıkan yeni aşkımı da,onun bana nasıl evlenme teklif ettiğini de,düğünümüzü de sonraaa hamile kaldığımı daa,bebişimin büyüdüğünü de pek çok kişiden önce siz öğreneceksinizzzz,düğünde de hepberaber halayy çekeriz artık.ayyy gelir misiniz valla gelseniz ben çok sevinirim,fazla mı hayal kurdum noldu yaw :KK9::KK9:

hoşgeldin dukancan,neden bu kadar geç kaldın aramıza katılmaya.ayrılma artık bizden.
bu arada süper yaa 1 ayda 10 kilo vermişsin,tebriklerrrr :KK9:

ay nereye yazcağımı şaşırdım her yer dolu:KK1::KK1::KK1::KK1: bende sınava gircem kpss medesacım sormuşsun die yazdım az kaldı ben kahvaltımı normal yapmayı düşünüyorum o sabah meyve falan yicem valla beynimi glikoz gitsin demi:KK34::KK1::KK1:sınav daha önemli ve istisnai bir durum bende sende öle yap derim:KK34:

canım yaaa sakin ol biraz bakiiim,şöyle düşün hangi işyerinde herşey yolundaki.ben de her gün bir sürü dangalakla uğraşıyorum.resmen iş çıkışı spor salonuna zor atıyorum kendimi,hırsımı alıyorum spor yaparak sanki:KK22:
eğer uzuncadır süren bir sıkıntın varsa da bence alternatif bir iş bulmadan ayrılmayı falan düşünme.çalışmaya alışınca insan 3 gün oturamıyor evde.rahatla şimdi kuzum sakin olmaya çalış,bırak allahından bulsunlar uyuz insanlar.kız sen şimdi iyice güzelleştin ya fesatlanıyor dimi bunlar,çatır çatır çatlasınlar hırslarından hiiiç bulaşma sen işine bak kuzum :KK76:

Ay geldim sonunda yürüyüşümüde yaptım:KK19:
Sabah dün akşam yaptığım yulaf kepekli ekmeklerden 1 dilim ve 1 yumurta ile 1 dilim fumeden yaptıgım omleti yedim 1 çay bardagıda süt içtim
Öğlen pek bişi istemedi canım 1 kase yogurt yedim
Akşamada yagsız kıyma ile köfte yapcem :KK56::KK56:

Bu arada aklıma bi tarif geldi adını unuttum ama :KK70: kıymayı baharatlayıp folyoya seriosunuz ince olacak ortasınada haslanmıs yumurta koyup sarıosunuz rulo gibi fırına veriosunuz çıkınca misss oluyor :KK53::KK53::KK56:

Birde çılbır yapsak ta olur dimi yumurtayı sonucta yağ fln yok kaynayan suya yumurtayı kırıp toplanınca alıoruz uzerine yogurt döküp yiyoruz :KK53::KK53:

afiyet olsun canım,çılbır yiyebilirsin tabiki hatta üstüne kıyma kavurup falan da çakma mantı gibi yapabilirsin :KK34:

canım yanlış anlama beni ama ben cidden bu yeni başlayıp da diyetinde kaçamak yapan hatta o kaçamağın da ucunu tamamen kaçıran arkadaşlara cideen çok şaşırıyorum :KK53:
yani şekerin düştüuse tamam bir parça bişey atarsın ağzına,bu şekerini yükseltmeye yeter zaten.
ama ne bulduysan yersen o zaman bu biraz bahane gibi geliyor bana.burda amaç artık şekerim düştüden farklı bir durum oluyor,iradeyi kontrol edememek.kendimi ödüllendirdim diyorsun yaa 8 günde ödülü hakettiğini düşünüyorsan buna da bişey diyemem elbette.yani ben ve buradaki daha pek çok arkadaşımız aylarca bekliyor küçücük bir ödül için.
ben 3.5 aydır önümde dünyalar kadar çeşitli yemek varken onları sadece uzaktan seyrettim ve hala hasretle seyretmeye devam ediyorum.sabırsızlıkla güçlendirmeye geçmeyi bekliyorum bi kaşarlı tost yiyebilmek için.o da normal ekmekle bile olmayacak:KK19:
şu an buna rağmen tartıda _ gördüm diyorsun yaa,umarım birkaç gün yada hafta sonraaa ya benim kilo vermem durdu yada + çıkmaya başladı bu ne iştir diye sorma çünkü cevabını zaten hepimiz biliyor olacağız.
sınav sabahı meyve yemene bişey demiyorum,az önce melise de söylediğim gibi sınav keyfi bişey değil,kafa çalışsın diye ihtiyacınız varsa enerji veren şeyleri yiyeceksiniz tabi.ama bir kadınlar gününde ikramlara dayanamayıp yemek keyfi bişey.
amacım sana yüklenmek değil yanlış anlama sonuçta herkesin kendi hayatı ve tercihi.
yine de umarım telafi edebilirsin,başarılar.

ay nereye yazcağımı şaşırdım her yer dolu:KK1::KK1::KK1::KK1: bende sınava gircem kpss medesacım sormuşsun die yazdım az kaldı ben kahvaltımı normal yapmayı düşünüyorum o sabah meyve falan yicem valla beynimi glikoz gitsin demi:KK34::KK1::KK1:sınav daha önemli ve istisnai bir durum bende sende öle yap derim:KK34:

sınava giren ben değilim bu arada,size başarılar..

Canım benim, denizanası falan demeye kıyamam, ben yine kafama göre takılayım en iyisi :))

Raporunu okudum ama neresinden başlasam bilemedim. :))

Lorun iyi tebrik ederim, kilon da iyi ama o misafir gelince bisküvi kraker atıştırmak, sonra napayım mecburdum diye kılıf hazırlamak, o da yetmedi, bari bugün böyle olsun diye kendini ödüllendirmek ne demek :)) Proteini ve yulaf kepeğini aksatmamanı da takdir ettim doğrusu :KK9::KK9:

Kuzum çok halsiz kalırsan dukan ekmeği ye, yoğurt ye, hazırda bulundur bişeyler mutlaka, çok emek veriyorsun boşa gitmesin canım ya. İlk günler tiroidim var kilo veremiyorum diyordun, onları götürürken hiç korkun falan kalmamış bakıyorum da :KK9:

puhahaha:)):KK1::KK1:ay korkum hala var hala ödemmi yağmı die düşünüyorum mesela die seni yine gıcık edebilirim mesela:KK1::KK1::KK1:şaka bi yana dedimya sadece bir gün herzaman yaptığım şey değildi hastalık durumu gibi kabul et yani:KK34:herkesin başına gelmiyormu:KK1:ben açık açık yazdım valla dürüstçe eğer savunmam kabul görmediyse istifamı veririm bu diyetten de bu diyardan da alır başımı giderim dermişim sende iyce kızarmışın:KK1::KK1::KK1:tiroidim var kilo veremiyorum derken diğer diyetler için demiştim bu diyette tiroidin borusunu ötmediğini görünce cozitiym dedim ha ha ha:KK52::KK1::KK1::KK1:neyse demem o ki toparlandım artık durmak yok vermeye devam:KK34:

sınaw sabahı degıl sadece bırkac gun onceden kendını alıstır cok agır yeme ama meyve kurusu falan atıstır dukanın sutlacıda wardı onuda yapalım ıns sınawın cok cok cok ıı gecer :) dua edelım bırbırımıseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dukanın sütlacımı:KK53::KK53:içine ne koyuyorsunuz pirinç yerine bulgurmu:KK52::KK1::KK1:

bende gircem sınava kpss. medesacım az kaldı yaaa ben diyet sabahı kahvaltımı normal yapmayı düşünyorum valla kim ne derse desin sınav önemli ve istisnai bir durum sen de öle yap bence biraz meyve falan yiyeyimki beynime şeker gitsin demi:KK66::KK34::KK34:

sınaw sabahı degıl sadece bırkac gun onceden kendını alıstır cok agır yeme ama meyve kurusu falan atıstır dukanın sutlacıda wardı onuda yapalım ıns sınawın cok cok cok ıı gecer :) dua edelım bırbırımıseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

X