Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kız alemsin walla çok güldürdün beni :)))

alemimdir ben ama öle değilmi ?valla ben çok duygusalım, her duygumu fırtınalı yaşarım ,ağlarsam bağır çağır, susarsam feriştahı gelse konuşturamaz, gülersem apartman şikayete gelir, öfkelenirsem de........o biçimm

tatlım selam 1+1 uygulıcaksın canım 5+5 ağır olur biraz yani kitap da işin özünde 1+1 inde 5+5 ile eş değer olduğunu yazmış sayın dukan yani aynı sürede kilo verlidği için kasmaya gerek yok diyo34:

tatlışım deli gibi spor yapmak demek kas yapmak demek, o nedemek? ağırlığının artması demek. pek o ne demek ?bunu tartıda eksi göreceğine artı görmek demek ..o nedenle bence sporu azalt yada sadece yürüyüş yap herşeyin fazlası zarar aşırı sporunda metabolizmayı yavaşlattığını duymuştum herkese duyrulur!!!

iğrenç mi? bence hiç tadı yok gibi normal yani hatta meyvamsi ben s eviyorum..civanperçemi içtinmi hiç ?asıl o bunun yanında bildiğin fare zehiri

bu saatte nete girebildim ancak bugün 7.güne giriyorum seyirde... yarım kilodan az gitmiş dijital tartım olmadığı için tahmini yani..ama sonuçta gitmiş çevremdekiler zayıfladın diyo ama ben fark göremiyom hala :44::44:işalah bi kaç güne kadar bende görürüm buna rağmen zayıflamak yada bişekilde incelmek süper bi duyguymuş tartıda ibrenin sola kaydığını görmek meğerse mutluluktan tavan yapmak,azaların coşması demekmiş onu anladım acayip mora veriyo ya.bundan sonra kilo vermek için değilde moral bulmak için bu diyeti yapayım bari.umarım böle devam eder haftada 1 kiloda versem yeter valla çok sevinçliyim kabıma sığamıyorum dolup taşıyorum kızlar umarım kilo vermem durmaz yada tekrar almam tüm umudum bu.vermem gereken sadece 3 kilom kaldı

çekirgeler ağlamaz kii şaka bi yana çekirgeyi sevmem hiç nefret ederim bana başka bi şey uydursanız olmazmı ya deniz börülcesi falan olabilir mesela adım deniz ya o bakımdan

günaydııınnnnn

ben bugun +300 ile gune basladım. e ne den anlamadım. neyse suyu az ıctıgıme sayıyıyorum. az dedıgıme bakmayın yıne 1,5 lt ıcmısımdır ama hafta ıcı 3lt garantı ıcıyorum o nedenle az dedım.

dostlarım kardeşleri ben 2 ay önce dukan yaptım 5 kiloda verdim ama diyeti bozdum kilocukları aynen aldım şimdi napam ben bi el verin tekrar zayıfliyim olurmu düşüncelerinizi yazarmısınız

birkaçgünlük atak sonrası seyıre kaldıgın yerden baslayabılırsın. ama bunu sık sık yaparsan bunyen alısır ve artık bu durumda senı kurtarmaz. karar ve ve basla..

iğrenç mi? bence hiç tadı yok gibi normal yani hatta meyvamsi ben s eviyorum..civanperçemi içtinmi hiç ?asıl o bunun yanında bildiğin fare zehiri

ya ben sapları kaynattıgım ıcın olabılırmı. benımkı cıdden cok ıgrenctı yaa. siz demledınızmı yoksa kaynattınızmı???

dün yazmıştım yine yazıorum bugün +300le uyandım bi haftada 2kg geri almış oldum, bilen gören bi yardım etsin yol göstersin nolur :2: niye kilo alıyorum ben dukana aykırı hiçbi şey yapmadığım halde neden hergün + görmekten kurtulamıyorum offf

günaydın kızlar ,nasılsınız bakalım bugün ,haftasonu kaçamakları yapmadınız inşallah,bol eksilerle gelin bakalım foruma :)

atağımın son günndeyim ama ben ben değilim gibi ,bir yorgunluk ,bir isteksizlik sormayın gitsin,iştah miştah kalmadı ben de ,dukan tariflerini hiç denemedim henüz seyir evresi daha uzun olacağı için o bölüme ayırdım ama haşlama tavuk ,yumurta kıyma,süt yemekten içim çıktı artık,

neyse gelelim giden kiloya 64.2 !!!!!!!ben bu rakamı görmeyeli tam 6 yıl oldu ,ordaki 200 gr dün gecenin 12 de yediğim kıymanın etkkisi ,demek ki et de olsa geç vakitte bişey yememek gerekiyormuş toplamda 2.8 kg vermişim ,inşallah devam eder bu inişler ,ama ben inceldiğimi hissetmiyorum hiç ya ,sonuçta dukandan önce 5 şimdi de 2 küsür yani 7 kilo diyelim gidenin ama yine aynıyım gibi neyse sabredelim bakalım...

hepinizi öpüyorum şimdiilk

içeceklerini azaltmış olabilir misin canım ,ya da şişkinlik de olabilir bu .ya da yediklerini bir gözden geçir tekrar bakalım belki yemeklerin yağları mı fazla geliyor ,hiç olmadı bir üç günlük atak yap ,şaşırt metabolizmaayı ,fazla yardımcı olamıyorum tatlım ,ben daha seyire yarın geçeceğim ve neyle karşılaşacağımı bile bilmiyorum umarım bozarsın bu gidişatı

herkese ii haftalar millettt dün havuza gittim ve orda diyete uygun hiçbişi yoktu,,bunu bildiğim için ekmek ve peynirimi sandvic yapıp yanımda götürmüştüm ama tabiki içeri yiyecek almadılar.bende orda ketcap mayonezlı kızartmalı döner yedim malesef cok acıkmıstım ama napayım sonrada battı balık yan gider hesabı bide magnum yedim kısaca dun diyet kaçtı.bundan sonra karar werdim ztn ödül öğünlerimi hafta sonuna saklıcam..bugün dünkü kaçamagı telafi etmek için Protein yapıorum.Cumada ztn haftalık mecbur proteinimi yapcam.bu hafta malesef 2 kez yapmıs olucam..havuzda yuzer weririm dedim bi ara kendıme ama kaydıraklarda ordan orya atlamaktan,,pek havuza girip yüzemedim toplasan yarım saat ancakkk neyse Cumartesi gordugum 54,1 kg.yu umarım yarın geri görürüm

peki bişey daha sorucam.mesela sabah kahvaltıda 2 dilim tam buğday ekmeğini yedim diyelim.o gün içinde tekrar yulaf kepeğinden krep yapıp yiyormuyuz.bide gene 1.5 kaşık olarak mı?sağol

sanırım siz kitabı almadan bu diyeti yapanlardansınız.işte bu tıkanmalar yzünden kitap malesef okunmadan yapılmamalı bu diyet.neyse yulaf kepeğini her gün korumayada gecsenız yemek zorundasınız.kitapta ayrıca bugday değil tam tahıllı ekmek yememizi öneriyor.ve ewt gün içinde yulaf kepeğini 2 kasık yıne tuketıyorsunuz..
ya ben neden inatla kilo almaya devam ediyorummm güçlendirmede ikinci günüm ve ben sabah tartıda artı gördüm bi haftada 1.5kilo geri almış gözüküorumm neden ama nedeen

cnm kilo almıosundur,vucudun yeni beslenmeye alısmaya calısıodur sadece.bide fazla sporda su tutup,artı gösterebiliormus..bu kdr panik yapma rahat ol..bi süre sonra vücudun düzene oturacak.

ben bi ara 10 gun dewam edemedım sonra 3 gun atakla yeniden baslaıdm.yapabilirsin sende.ama bu sürekli olmaz,,cok istisna durumlarda kullanabileceğin bi silah olmalı.bende ayrıca hic spor yapmadım.ilk basladıgımda 1 ay kdr bende vıtamın kullanmıstım bı sakıncası yok.kitaptada kullanılabılır dior ztn.

ben öle tamamen sıfır tuzsuz yemiorum walla.ztn hep aynı seylerı yioruz bide onuda zewksiz hale getirmiorum ne yalan söleyeyim..

ipincecik olmuşsun sen ya maşaallah 41 bin kere

araba reklamına benzettim okuduğumda
hayal edersin bir araba alırsın sonra satarsın
kan değerlerini ölçtürmen lazım arkadaşım.
ben 10 yıl kullandım , iğne ilaç Allah ne verdiyse artık doktorlara onlar da bana verdi
ama çözümü şöyle buldum.
sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı pekmez
yarım saat sonra 1 bardak su
yarım saat -1 saat sonra kahvaltı

akşam yatmadan önce 10-15 tane çekirdekli siyah kuru üzüm
önce tahlillerini yaptır sonra sorunu daha detaylı yanıtlayabiliriz belki zira benim reçetem bu diyete uygun değil

canım acaba sen her gün yediklerini bir yazsan, belki intolerans olduğun bir şeyler vardır, vucut tutuyordur onu
olabilir yani

ayrıca herkese iyi bir hafta diliyorum.
daha tüm sayfaları okuyamadım, 2 küçük günde kocaman sayfalar olmuş maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…