Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben sehir disindayim onun icin 3 gundur tartilamiyorum. Cts gunu annemin tartisinda tartildim 57 ciktim. O cok az gosteriyo. Ben kilo verdigimi hissetmiyorum fazla. Zaten regl olcam. Sistim oyuzden. Ama diyetimi hic bozmadim. Baskilara boyun egmedim.:KK52:

cnm kilo almıosundur,vucudun yeni beslenmeye alısmaya calısıodur sadece.bide fazla sporda su tutup,artı gösterebiliormus..bu kdr panik yapma rahat ol..bi süre sonra vücudun düzene oturacak.

İnşallah dediğin gibidir canım ya bildiğin panik yapıorum şu an =// bi an önce düzene girsin die bekliyorum daha ödül öğünümü bile yiyemedim korkumdan :S her gün artı görmek çok kötü bi şey o kadar ay boşa mı emek verdim ben die sızlanıorum kaç gündür içten içe..Bikaç haftaya kadar belli olur ne olacağı inşallah korktuğum gibi olmaz rahat bi nefes alırım

canım acaba sen her gün yediklerini bir yazsan, belki intolerans olduğun bir şeyler vardır, vucut tutuyordur onu
olabilir yani
Dediğin gibi yediklerimi not alayım ama aksi bi şey yemiorum hiç kendi yaptığım çikolatam var ekstradan yediğim bi tek o var ama o da zaten sınırlı izinlilerle yapılmıştı kilo aldırmaması lazım diye düşündüğümden yiyorum =(( sebze+protein+ekmek+sebze bunlardan oluşuyo menüm hep belki biraz porsiyonları küçültmem gerekiodur, sınırsız yeme fikrinden vazgeçmeliyim hiç bilmiorumki neden oluyo =// Love01'in dediği gibi umarım vucudumun yeni düzene verdiği bi tepkidir. ilerleyen günlerde yine bildirim yapıcam bakalım neler olcak :44:

Günaydın herkese :KK16: bugün tartıda 57 yi gördüm sonunda :KK16: Yolu yarılamış bulunuyorum kendimi çok zinde ve sağlıklı hissediyorum :) Görüntümdede inkar edilemeycek bir incelme var çok mutluyumm :KK16:

kızlarrrr gnaydın iyi haftalar,bol eksiler inşallah :KK52::KK52::KK52:

şimdi efenim ben arnavut ciğerini çok severim diye dana ciğeri aldım ve küçük parçalara ayırırken ortalık cinayet yerine döndü :) o esnada bi midem kalktı zaten sonra bunları una bulayıp yağda kızartama şansım olmadığına göre suda haslamayı denedim veeee iğrençççççççç olduuu ağzıma kan tadı geldi maalesef bu durumdan kurtulmak için bugünkü yulaf kepeği hakkımı yediğim halde ciğerleri yulaf kepeğine batırarak yedim maalesef :KK43:(

kız sabah sabah içimi kaldırdın,şöyle bir gözmün önüne getirdim de bu okuduğum bile yetti,zaten pek sevmezdim sanırım artık uzunca bir süre ciğere falan bakamam bile öğğğ :KK51:

dostlarım kardeşleri ben 2 ay önce dukan yaptım 5 kiloda verdim ama diyeti bozdum kilocukları aynen aldım şimdi napam ben bi el verin tekrar zayıfliyim olurmu düşüncelerinizi yazarmısınız
Tamamlamadan bırakmışsın anladığım kadarıyla hemen bir atak yap ve seyire geç derim

Günaydın kızlar;
Haftasonu maşallah yazılmış yine baya.. Okumadım daha.. Gününüz aydın olsun, haftanız eksilerle dolsuunn..

Ben yine şişkoyum.. Hem de çok.. Hala regl olamadım yuhh diyorum kendime! Karnım ağrıyo arada, bütün kemiklerim ağrıyo.. Iıhh!! Yok da yok.. Şişko olmamın bunun dışındaki en önemli sebebi haftasonu yemiş olmam. Hem de baya baya... Hani vücudu şaşırt diyordunuz ya... Hehh!! Baya bi şaşırmıştır heralde. Canım ne istiyorsa yedim. Sinir oldum çünkü biliyorsunuz. Zaten regl öncesi olduğumdan , bir de üstüne bu "öncesi" olma durumu uzun sürdüğünden +1400 gr olmuştum. Sonra ben bunun üstüne kendimi ne kadar tutsam da, ne kadar eziyet etsem de kendime, diyete sonuna kadar uysam da bu gidişatla bi halt olmayacağını düşündüm bi anda..! Yine de uzun süre diyete ihanet edemem diye; dedim haftasonu bari ihanet ediyim.. içim yana yanaa yedim de yedim :KK70: Tatlılar börekler.. Ama çok da güzeldi hee :)) Yine yerken de diçi gidiyo insanın :S :)
İsteyen kızsın valla. Son şansım buydu. Dene diyordunuz, bir de bunu deniyim bakalım dedim.. Ama ne oldu; böyle normal yemeye benim sevgili vücudum nerdeeee bana +500 +1000 gösterecek. 2 gün kalori almam, oldu bana + 3500.. İnanamayanlar olabilir :KK70: ama böyle işte.. Tam +3500 gr. Benim vücudum böyle.. 1 hafta istediklerinizi yiyip +1000 görürsünüz, ben 2 gün yerim + 3500 görürüm. Canım vücudum benim :KK19: O artılar yağ değil muhtemelen de.. Olsun yani.. Şimdi onları geri vermek bakalım ne kadar sürecek.. Deney yapalım :) Hayır zaten veremiyordum.. Sadece aldıklarımı versem de bir şey değişmicek yani.. Regl şişkinliğiyle beraber 5 kilo almış görünüyorum da!
Bugün tamı tamınaaa 63,5 kilo çgördüm tartıda!! Diyetimin 1. ayının sonunda gördüğüm kilo sanırım böyle bir şeydi.. ki ben 3 ayı bitirdim. Neyyssee.. Tekrar atakla başladım. 4 gün atak yapıcam. Bu atak içinde 1 gün de beyaz gün yapmayı planlıyorum. Bakalım kaç kilosunu verebilicem...!
Siz bana bakmayın :KK66: Aynen devam edin. Benim vücudum manyak :KK70: Hiç sevmiyorum onu!! Haftasonu yazdıklarınızı okiyim... :KK66:

Günaydın kızlar;
Haftasonu maşallah yazılmış yine baya.. Okumadım daha.. Gününüz aydın olsun, haftanız eksilerle dolsuunn..

Ben yine şişkoyum.. Hem de çok.. Hala regl olamadım yuhh diyorum kendime! Karnım ağrıyo arada, bütün kemiklerim ağrıyo.. Iıhh!! Yok da yok.. Şişko olmamın bunun dışındaki en önemli sebebi haftasonu yemiş olmam. Hem de baya baya... Hani vücudu şaşırt diyordunuz ya... Hehh!! Baya bi şaşırmıştır heralde. Canım ne istiyorsa yedim. Sinir oldum çünkü biliyorsunuz. Zaten regl öncesi olduğumdan , bir de üstüne bu "öncesi" olma durumu uzun sürdüğünden +1400 gr olmuştum. Sonra ben bunun üstüne kendimi ne kadar tutsam da, ne kadar eziyet etsem de kendime, diyete sonuna kadar uysam da bu gidişatla bi halt olmayacağını düşündüm bi anda..! Yine de uzun süre diyete ihanet edemem diye; dedim haftasonu bari ihanet ediyim.. içim yana yanaa yedim de yedim :KK70: Tatlılar börekler.. Ama çok da güzeldi hee :)) Yine yerken de diçi gidiyo insanın :S :)
İsteyen kızsın valla. Son şansım buydu. Dene diyordunuz, bir de bunu deniyim bakalım dedim.. Ama ne oldu; böyle normal yemeye benim sevgili vücudum nerdeeee bana +500 +1000 gösterecek. 2 gün kalori almam, oldu bana + 3500.. İnanamayanlar olabilir :KK70: ama böyle işte.. Tam +3500 gr. Benim vücudum böyle.. 1 hafta istediklerinizi yiyip +1000 görürsünüz, ben 2 gün yerim + 3500 görürüm. Canım vücudum benim :KK19: O artılar yağ değil muhtemelen de.. Olsun yani.. Şimdi onları geri vermek bakalım ne kadar sürecek.. Deney yapalım :) Hayır zaten veremiyordum.. Sadece aldıklarımı versem de bir şey değişmicek yani.. Regl şişkinliğiyle beraber 5 kilo almış görünüyorum da!
Bugün tamı tamınaaa 63,5 kilo çgördüm tartıda!! Diyetimin 1. ayının sonunda gördüğüm kilo sanırım böyle bir şeydi.. ki ben 3 ayı bitirdim. Neyyssee.. Tekrar atakla başladım. 4 gün atak yapıcam. Bu atak içinde 1 gün de beyaz gün yapmayı planlıyorum. Bakalım kaç kilosunu verebilicem...!
Siz bana bakmayın :KK66: Aynen devam edin. Benim vücudum manyak :KK70: Hiç sevmiyorum onu!! Haftasonu yazdıklarınızı okiyim... :KK66:

canım sende bılıyorsunkı yağ degıl bunlar. bende 4 kıloyu hemen verdım bılıyorsun .senınde aynısı olmus ıste. verırsın bunu. bi iki gun form çaylarından ıc cırcır ol bak balon gıbı sonersın. su bunlar suuu.. bıde burda bırı cıvanperçemı adet sokturdu falan yazmıstı sende bı dene ne kaybedersın. belkı gelır senınde kırmızıların.. bak bana tatıl kılolarımı verdım kaldıgım yerde yıne kaldım. ctesı sabah -200 de cıkmıstım bugun +300 olarak dondu bana. şimdi önemlı olan burdan sonra vermeyı basarmam. ve ben yapıcam bu ısı. kımse yuzume soylemıyor ama arkamdan soyluyorlarmıs nasıl zayıfladı dıye. bende bana soylemeyene dukan yaptıgımı soylemıyorum. zayıfladıgımı bana soylesınler motıve olayım bende onlara ödül olarak sırrımı vereyım dımı ama. sır ama ne sır. bılmeyen yok :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız?bu sabah yoğurt karbonat yulaf kepeği yumurta ve lor peynrnden poğaça yaptm.süper oldu süperr:)) hatta 2 kaşık sınırımı aştm diyebilirm:KK17:

canım sende bılıyorsunkı yağ degıl bunlar. bende 4 kıloyu hemen verdım bılıyorsun .senınde aynısı olmus ıste. verırsın bunu. bi iki gun form çaylarından ıc cırcır ol bak balon gıbı sonersın. su bunlar suuu.. bıde burda bırı cıvanperçemı adet sokturdu falan yazmıstı sende bı dene ne kaybedersın. belkı gelır senınde kırmızıların.. bak bana tatıl kılolarımı verdım kaldıgım yerde yıne kaldım. ctesı sabah -200 de cıkmıstım bugun +300 olarak dondu bana. şimdi önemlı olan burdan sonra vermeyı basarmam. ve ben yapıcam bu ısı. kımse yuzume soylemıyor ama arkamdan soyluyorlarmıs nasıl zayıfladı dıye. bende bana soylemeyene dukan yaptıgımı soylemıyorum. zayıfladıgımı bana soylesınler motıve olayım bende onlara ödül olarak sırrımı vereyım dımı ama. sır ama ne sır. bılmeyen yok :KK9::KK9::KK9:

civan perçemi gerçekten çok işe yarıyo ama tadını hiç sorma:44:

tatlım umarım işe yarar yani bende yaradı hadi bakalım yararsa yaz bana:KK1:

canim benim cok sagol terkrar sordugun icin.....ama ben Dogadan Form Cayi aldi buda olmazsa sarimsak yaparim dedim ama ise yaradi kostr kostur wc ile hasir nesir olmadim ama yinede ciktim lavaboya.....sarimsagi kitabima yazdim gizli silahim o benim

bu saatte nete girebildim ancak:KK50: bugün 7.güne giriyorum seyirde... yarım kilodan az gitmiş dijital tartım olmadığı için tahmini yani..ama sonuçta gitmiş:KK52::KK52: çevremdekiler zayıfladın diyo ama ben fark göremiyom hala :44::44:işalah bi kaç güne kadar bende görürüm buna rağmen zayıflamak yada bişekilde incelmek süper bi duyguymuş:KK55::KK55: tartıda ibrenin sola kaydığını görmek meğerse mutluluktan tavan yapmak,azaların coşması demekmiş:KK1::KK1: onu anladım acayip mora veriyo ya.bundan sonra kilo vermek için değilde moral bulmak için bu diyeti yapayım bari:KK1::KK1::KK1::KK1:.umarım böle devam eder haftada 1 kiloda versem yeter valla çok sevinçliyim kabıma sığamıyorum dolup taşıyorum kızlar :KK52::KK52:umarım kilo vermem durmaz yada tekrar almam tüm umudum bu.vermem gereken sadece 3 kilom kaldı:KK53::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ooh masallaah canim benim....ben vallahi ödemler gidince anladim hemen farkettim kendimde de:KK16:
günaydın kızlar ,nasılsınız bakalım bugün ,haftasonu kaçamakları yapmadınız inşallah,bol eksilerle gelin bakalım foruma :)

atağımın son günndeyim ama ben ben değilim gibi ,bir yorgunluk ,bir isteksizlik sormayın gitsin,iştah miştah kalmadı ben de ,dukan tariflerini hiç denemedim henüz seyir evresi daha uzun olacağı için o bölüme ayırdım ama haşlama tavuk ,yumurta kıyma,süt yemekten içim çıktı artık,

neyse gelelim giden kiloya 64.2 !!!!!!!ben bu rakamı görmeyeli tam 6 yıl oldu ,ordaki 200 gr dün gecenin 12 de yediğim kıymanın etkkisi ,demek ki et de olsa geç vakitte bişey yememek gerekiyormuş toplamda 2.8 kg vermişim ,inşallah devam eder bu inişler ,ama ben inceldiğimi hissetmiyorum hiç ya ,sonuçta dukandan önce 5 şimdi de 2 küsür yani 7 kilo diyelim gidenin ama yine aynıyım gibi neyse sabredelim bakalım...

hepinizi öpüyorum şimdiilk
canim benim insallah gecer sen kac gün atak yaptinki böyle oldun
herkese ii haftalar millettt :KK16: dün havuza gittim ve orda diyete uygun hiçbişi yoktu,,bunu bildiğim için ekmek ve peynirimi sandvic yapıp yanımda götürmüştüm ama tabiki içeri yiyecek almadılar.bende orda ketcap mayonezlı kızartmalı döner yedim malesef cok acıkmıstım ama napayım :KK1: sonrada battı balık yan gider hesabı bide magnum yedim :KK30:kısaca dun diyet kaçtı.bundan sonra karar werdim ztn ödül öğünlerimi hafta sonuna saklıcam..bugün dünkü kaçamagı telafi etmek için Protein yapıorum.Cumada ztn haftalık mecbur proteinimi yapcam.bu hafta malesef 2 kez yapmıs olucam..havuzda yuzer weririm dedim bi ara kendıme ama kaydıraklarda ordan orya atlamaktan,,pek havuza girip yüzemedim toplasan yarım saat ancakkk:KK1: neyse Cumartesi gordugum 54,1 kg.yu umarım yarın geri görürüm:KK30:

sanırım siz kitabı almadan bu diyeti yapanlardansınız.işte bu tıkanmalar yzünden kitap malesef okunmadan yapılmamalı bu diyet.neyse yulaf kepeğini her gün korumayada gecsenız yemek zorundasınız.kitapta ayrıca bugday değil tam tahıllı ekmek yememizi öneriyor.ve ewt gün içinde yulaf kepeğini 2 kasık yıne tuketıyorsunuz..

cnm kilo almıosundur,vucudun yeni beslenmeye alısmaya calısıodur sadece.bide fazla sporda su tutup,artı gösterebiliormus..bu kdr panik yapma rahat ol..bi süre sonra vücudun düzene oturacak.

ben bi ara 10 gun dewam edemedım sonra 3 gun atakla yeniden baslaıdm.yapabilirsin sende.ama bu sürekli olmaz,,cok istisna durumlarda kullanabileceğin bi silah olmalı.bende ayrıca hic spor yapmadım.ilk basladıgımda 1 ay kdr bende vıtamın kullanmıstım bı sakıncası yok.kitaptada kullanılabılır dior ztn.

ben öle tamamen sıfır tuzsuz yemiorum walla.ztn hep aynı seylerı yioruz bide onuda zewksiz hale getirmiorum ne yalan söleyeyim..

canimmmm hicbirseyden korkmam haftasonundan korktugum kadar:KK1:

Günaydın kızlar;

canim benim ya gider insallah bünyen sana oyun oynuyor...ama gidecek o hic stres yapma sen stres yaptikca o katila katila gülüp daha cok tutuyor kilolari gideceksiniz de sen o kilocuklara

kızlar nasılsınız?bu sabah yoğurt karbonat yulaf kepeği yumurta ve lor peynrnden poğaça yaptm.süper oldu süperr:)) hatta 2 kaşık sınırımı aştm diyebilirm:KK17:

canimmmm amaaan olsun nolcek sen bir kac gün hic birsey yemedin okadarcik olur:KK39:

Günaydın kızlar;

Günaydın canım sana kızamıyorum artık.afiyet olsun ne diiimm :KK34:
nasıl verdikçe motive oluyorsak vermedikçe de motivasyonun düşmesi normal.
ama gel gör ki pes eder gibi ucunu kaçırırcasına yemeni de istemezdim.sıkıcı,yorucu bir süreç.hele senin için iyice zorlu oldu,regl durumu da olunca insan dayanamayabiliyor.sıkma canını kuzucan,yap işte artık şu yumruk harekatı,beyaz gün falanları.şimdi yapmıcan da me zaman yapıcan zaten.inşallah ç.ok güzel sonuçlar alabilirsin :KK16:

kuzuuu,tarif alalım

canim benim cok sagol terkrar sordugun icin.....ama ben Dogadan Form Cayi aldi buda olmazsa sarimsak yaparim dedim ama ise yaradi kostr kostur wc ile hasir nesir olmadim ama yinede ciktim lavaboya.....sarimsagi kitabima yazdim gizli silahim o benim

ooh masallaah canim benim....ben vallahi ödemler gidince anladim hemen farkettim kendimde de:KK16:

canim benim insallah gecer sen kac gün atak yaptinki böyle oldun

canimmmm hicbirseyden korkmam haftasonundan korktugum kadar:KK1:

canim benim ya gider insallah bünyen sana oyun oynuyor...ama gidecek o hic stres yapma sen stres yaptikca o katila katila gülüp daha cok tutuyor kilolari gideceksiniz de sen o kilocuklara

canimmmm amaaan olsun nolcek sen bir kac gün hic birsey yemedin okadarcik olur:KK39:

düğününe çağrcanmı bizi kk dukaniçeleri olarak:nazar::KK16:

Günaydın canım sana kızamıyorum artık.afiyet olsun ne diiimm :KK34:
nasıl verdikçe motive oluyorsak vermedikçe de motivasyonun düşmesi normal.
ama gel gör ki pes eder gibi ucunu kaçırırcasına yemeni de istemezdim.sıkıcı,yorucu bir süreç.hele senin için iyice zorlu oldu,regl durumu da olunca insan dayanamayabiliyor.sıkma canını kuzucan,yap işte artık şu yumruk harekatı,beyaz gün falanları.şimdi yapmıcan da me zaman yapıcan zaten.inşallah ç.ok güzel sonuçlar alabilirsin :KK16:

kuzuuu,tarif alalım
e yazmışlar ya kızlar onu yaptım işte bende sadece yumurta ekledim içine 2 tane ekstra.10 kaşık yk,bolca lor,2 yumurta,1 ttlı kşığı karbonat,2 kaşık falanda yoğurt onları böyle kurabiye gbi dizdim tepsiye ama azcık tombik yaptım çok yassı yapmadım.kızarana kdr pişirdim.valla hiç böyle güzel olcağını tahmn etmemiştim:)) byle hamur çok cıvık olursa azcık daha yulaf kepei ekle.çok güzel oldu.

günaayydddııınnnnn

1 aydır 71 den gram oynamamıştım

son 7 günde 70.300 dümm

ama bugün -800 gördüm baskülde 69.500!!!

ALLAHIMM 6 ile başlayan bi rakam gördüm sonunda..

ama tuhaf bi vücudum var vermio vermio sonra çoşuyooo!!!

tickerimi da deiştirmeyi hakettimmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kızlar cumartesi işten erken çıktım 11'de,ondan sonra bastık gittik Bodrum'a :21:
cumartesi sebze günümdü sabah menemen,akşam da sebzeyle sotelenmiş dana bonfile yedim.
ama gelin görün ki ben pazar günü de sebze günü yaptım :KK50:
şöyle ki,kaldığımız otelde öğke yemeğine çıktık.açık büfe falan işte ohh mis gibi mamalar.:KK56:
dedim şimdi protein günümde aç kalıcam.sonra baktım köfte var ama o bize uygun değildir diye yemedim.tavuk vardı çok beğenmediğim türdendi küçük bir parça aldım.sonra bir baktım acaip güzel ıspanak kavurma var,içinde kırmızı paprika biber falan hatta dukan yaptığımı biliyor gibi bir de yumurta kırmışlar.olmuş bir güzel dukana uygun yumurtalı ıspanak.ben de onu yedim yanına da haydari:KK76:
akşam da offff o ne tatlılar yaa yanından bile geçmedim uzaktan yengeç yengeç kaçtım :KK9:
tandır vardı,ohhhh dedim mis gibi protein,yine yanına haydariyle yedim.gelin görünki sonradan acaba o kuzu eti midir diye bir şüphe düştü,korktum kuzu yedimse diye ama görevlilere de sormadım.öyleseyse de canım sıkılmasın diye.ve tabiki haydari de light yoğurtla yapılmamıştı ama o çok mühim değil.neyse sonuçta bir tatili daha kaçamaksız atlatmış bulunuyorum :21:
sadece 2 gün üstüste sebze yaptığım için şimdi de 2 gün p yapıcam.
bu sabah tartıda ne _ ne + görmedim.sabitim 77.1:KK76:
regl olmadım bende henüz.2 gün p ve üstüne regl olur atarsam sanırsam güçlendirmeye çok yaklaşmış olucam:KK52:
heee bu arada hani hatırlayın 2 hafta önce bodrum dönüşü söke outletten 44 beden pantolonlar almıştım da bol gelmişti ya,ben dün dönüşte onları değiştirdim veeeee şu an 40 beden pantolonum üstümdeyken size sesleniyorummmm :KK24::KK76::KK52:

e yazmışlar ya kızlar onu yaptım işte bende sadece yumurta ekledim içine 2 tane ekstra.10 kaşık yk,bolca lor,2 yumurta,1 ttlı kşığı karbonat,2 kaşık falanda yoğurt onları böyle kurabiye gbi dizdim tepsiye ama azcık tombik yaptım çok yassı yapmadım.kızarana kdr pişirdim.valla hiç böyle güzel olcağını tahmn etmemiştim:)) byle hamur çok cıvık olursa azcık daha yulaf kepei ekle.çok güzel oldu.

heeee hatırladım şimdi o tarifi,offf çok canım çekti yaaaa:KK52:
ama bodrum yordu beni uykusuz geceler falan dün de izmire döndüğümüzde saat gece 2 olmuştu,yatana kadar falan ohooo,sabahın da köründe işe gel derken bu hafta pek yemek olaylarıyla uğraşamayıp buzluktaki stokları tüketirim diye düşünüyorum ama dur bakalım belki bir fırsat bukup yaparım belli de olmaz :KK34:

kızlar cumartesi işten erken çıktım 11'de,ondan sonra bastık gittik Bodrum'a :21:
cumartesi sebze günümdü sabah menemen,akşam da sebzeyle sotelenmiş dana bonfile yedim.
ama gelin görün ki ben pazar günü de sebze günü yaptım :KK50:
şöyle ki,kaldığımız otelde öğke yemeğine çıktık.açık büfe falan işte ohh mis gibi mamalar.:KK56:
dedim şimdi protein günümde aç kalıcam.sonra baktım köfte var ama o bize uygun değildir diye yemedim.tavuk vardı çok beğenmediğim türdendi küçük bir parça aldım.sonra bir baktım acaip güzel ıspanak kavurma var,içinde kırmızı paprika biber falan hatta dukan yaptığımı biliyor gibi bir de yumurta kırmışlar.olmuş bir güzel dukana uygun yumurtalı ıspanak.ben de onu yedim yanına da haydari:KK76:
akşam da offff o ne tatlılar yaa yanından bile geçmedim uzaktan yengeç yengeç kaçtım :KK9:
tandır vardı,ohhhh dedim mis gibi protein,yine yanına haydariyle yedim.gelin görünki sonradan acaba o kuzu eti midir diye bir şüphe düştü,korktum kuzu yedimse diye ama görevlilere de sormadım.öyleseyse de canım sıkılmasın diye.ve tabiki haydari de light yoğurtla yapılmamıştı ama o çok mühim değil.neyse sonuçta bir tatili daha kaçamaksız atlatmış bulunuyorum :21:
sadece 2 gün üstüste sebze yaptığım için şimdi de 2 gün p yapıcam.
bu sabah tartıda ne _ ne + görmedim.sabitim 77.1:KK76:
regl olmadım bende henüz.2 gün p ve üstüne regl olur atarsam sanırsam güçlendirmeye çok yaklaşmış olucam:KK52:
heee bu arada hani hatırlayın 2 hafta önce bodrum dönüşü söke outletten 44 beden pantolonlar almıştım da bol gelmişti ya,ben dün dönüşte onları değiştirdim veeeee şu an 40 beden pantolonum üstümdeyken size sesleniyorummmm :KK24::KK76::KK52:

Hay maşallahhh. 38 de giyersin inşallahhhhhhhhhhhhh..

X