Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kaçamak kaçamak üstünee yandım beeeen :44: geçenlerde kendime dukan usulu çikolata ve nutella yapmıştım az önce kahvemin yanında onu kaşıkladım, inşallah artı olarak dönmez bana ama napayım dayanamadımm :KK25: her gün bi stresle çıkıyorum tartıya allah bi an önce şu psikolojiden ve vucudumun kilo alma eğiliminden kurtarsın beni noluuurr :KK43:

aşk meşk mevzuları diyelim kuzucum...ben sana mest çayın tadını sorcam nası tadı onun ?kötümü?

MEst çayının tadı çok hafif. Ben yeşil çayı bepenmiyorum mesela. mest çayı hoşuma gitti.

Amann koyver gitsin. Sıkma 3, şahırlar için canını sakın değmezzz hiçbirinee..

artık ikili rakamları görmek istiyorum çok yoruldum:KK14:

Fistigimmmm hosgeldinnnn bende seni özledimmm sykma canini hersey olacagina variyor...bende cok yoruldummm biramiyorum ama böylede olmuyo iyice sykyliyorum...Ramazan da güclendirme gibi yapacagim tatil boyuncada sonra geldigimde kaldigim yerden devammm.

Kiraz saplarini dün kaynattim aynen dedigin gibi arkadasim buzdluga koydum güzelce sogudu sonra afiyetle ictim...

Fistigimmmm hosgeldinnnn bende seni özledimmm sykma canini hersey olacagina variyor...bende cok yoruldummm biramiyorum ama böylede olmuyo iyice sykyliyorum...Ramazan da güclendirme gibi yapacagim tatil boyuncada sonra geldigimde kaldigim yerden devammm.

Kiraz saplarini dün kaynattim aynen dedigin gibi arkadasim buzdluga koydum güzelce sogudu sonra afiyetle ictim...

ne güzel ikili rakamlardasın...daha 3 ay var bnm 2li rakam görmeme.çok sıkıldım.

Merhaba dukaniçeler ve dukanprensesleri :KK70:

Uzun zamandır yokum işten güçten koşturmadan giremedim.Perşembe bildirim yapıcaktım ama istediğim kiloyu tartıda görmeyince yapmadım :KK43: nitekim perşembe akşamı dahil olmak üzere bugüne dek her gün öyle veya böyle kaçamak yaptım :KK43:( biraz can sıkıntıları vardı ama kendimi hemen duygusal açlığa kaptırdığım için pişmanım seyire geçtikten sonra pek düzen tutturamadım atakta verdiğim kiloyu hala koruyorum ama seyirde verdiğim 1.5 kiloyu aldığımı hissediyorum(bazen artı bazen eksi çıkıyor anlamıyorum )

Benim size sorum şu kızlar ben yine 3 gün atak yapıp adam gibi tekrar devam etsem olur değil mi dukan da öyle diyordu sanki kitabında yanlış hatırlamıyorsam ...İnşallah kilo vermem yine devam eder ama birde şu tuvalet sorunu hallolsa :KK43:(

Çok sordum biliyorum ama son olarak ben atak evresinde çok yoruluyorum bu yüzden multivitamin kullanıyorum bi sakıncası olmaz sanırım...spor da yapamıyorum ...nasıl olcek bu işler ????:44:

Kızlar yetişin :)
yoğurtlu patlıcan salatasını akşam öğünü yapsam başkaca ete buta bulaşmasam, acep yoğurttaki protein beni kurtarır mı :) Valla canım hiç et yemek istemiyo ne yapayım. Acele cevap zira patlıcanlar beni bekliyooo :)

hanımlar simlanın blogundaki tavuk paça tarifini yaptımm..

uzuuuun zamandır sulu yemekte yememiştim çorba iyi geldi..

ben çok beğendim tavsiye ederimm:KK70:

Kızlar yetişin :)
yoğurtlu patlıcan salatasını akşam öğünü yapsam başkaca ete buta bulaşmasam, acep yoğurttaki protein beni kurtarır mı :) Valla canım hiç et yemek istemiyo ne yapayım. Acele cevap zira patlıcanlar beni bekliyooo :)

tabikii de olurr boll yoğurt koy...

afiyet ossunnn!!!!

güçlendirmede 3. günü geride bırakmış bulunuyorumm. seyir boyunca aynı şeyleri yemekten sıkılmış biri olarak bi haftadır değişik tarifler denemekteyim, bugün de tavuk köftesi yaptımm =)) yağsız kıymam olmadığı için tavuk göğsüyle yapmak zorunda kaldım ama yine de güzel oldu :KK34: tabi tuz kullanma şansım olsaydı daha güzel olabilirdi ama napalım bununla idare etmek gerek =)

Uzun zamandır yokum işten güçten koşturmadan giremedim.Perşembe bildirim yapıcaktım ama istediğim kiloyu tartıda görmeyince yapmadım :KK43: nitekim perşembe akşamı dahil olmak üzere bugüne dek her gün öyle veya böyle kaçamak yaptım :KK43:( biraz can sıkıntıları vardı ama kendimi hemen duygusal açlığa kaptırdığım için pişmanım seyire geçtikten sonra pek düzen tutturamadım atakta verdiğim kiloyu hala koruyorum ama seyirde verdiğim 1.5 kiloyu aldığımı hissediyorum(bazen artı bazen eksi çıkıyor anlamıyorum )

Benim size sorum şu kızlar ben yine 3 gün atak yapıp adam gibi tekrar devam etsem olur değil mi dukan da öyle diyordu sanki kitabında yanlış hatırlamıyorsam ...İnşallah kilo vermem yine devam eder ama birde şu tuvalet sorunu hallolsa :KK43:(

Çok sordum biliyorum ama son olarak ben atak evresinde çok yoruluyorum bu yüzden multivitamin kullanıyorum bi sakıncası olmaz sanırım...spor da yapamıyorum ...nasıl olcek bu işler ????:44:

bencede yapman gereken tek sey senınde bleırttıgın gıbı bırkacgun atak yaptıktan sonra seyırden devam etmen. biraz sabırlı olursan sende buradakı herkes gıbı basarbılırsın bu ısı.
atakta kendını yorgun hıssetmen dıyet psıkolojısıyle az yıyor olaman olabılır mı. yada yedıklerıni hep aynı sekılde tukettıgınden sıkılmakta da olabilir. bence yedıklerını cesıtlendırerek yorulmadan bu ısıde halledebılırsın. piyasada birsuru tarıf var. hep aynı sekılde tuketme yedıklerını farklı yemekler uygula bence.. multıvıtamın hıc kullanmadıım kullanan arkadaslarda mutlaka yporum yaparlar.

Son düzenleme:

canım seyir döneminde ben de bozmak zorunda kalmıştım bi ara ve tekrar 3 günlük atakla aldığım kiloyu vermiştim 3 günlük atak her zaman işine yarar ama bunu silah olarak kullanmalısın yani tekrar tekrar nasıl olsa işine yarıo die kaçamak yapıp atak yapma vücut alışırsa artık 3 günlük protein günleri etkisini yitirir :KK34: ayrıca ben de ilk 1 ay vitamin kullandım çok etkisini gördüm sen de kullanabilirsin hiçbi sakıncası yok ki zaten dukan da kullanılabileceğini söylüyo =) yine sorun olursa sor burdan muhakkak cevaplayan çıkar bugün pazar günü olduğu için kimsecikler yok ama normalde 20 30 kişiyi buluo elbet biri duyar sesini :KK1:

Merhaba çıtırlarEki Görüntüle 456131 Eki Görüntüle 456131
Bugün 0.5 kg dha verdim.Ama halsizlik baya bi var ..Kayınpderim dün çökelek almış ama tuzlu umarım sorun olmaz..Dün içim gitti resmen eşime sucuk yaptım..Cips almış bi de kendine ikisinide koklayarak yetindim...Yemem zaten bu saatten sonra..Şimdiye kadar yedim de ne oldu...Eki Görüntüle 456130 Yemek yaparken bile sadece tuzuna bakıyorum.Ondan sonra dilimi siliyorum:KK1::KK1::KK1:
Bi de bişey sorucam yarın atakta son günüm..Ataktan sonra seyir evresi var sanırım..1+1 mi uygulucam yoksa 5+5 imi..Ben bi an önce kilo vermek istiyorum hangisi uygun olur..Bu arada bağırsaklarım hala çalışmadı.Ama rahatsız da etmiyor..Herkese iyi kilo vermeler $Laie_91B.gif

Son düzenleme:
Bugün feci bir gün kacamak dolu bir gün ictigim caylar kurtarsin beni insallah arti görmekten...Ben aksam 17:OO is basi aldim patronum öglen yemegi ismarlamis kizlar o diyette ona yufka döner alalim demis sade et acili yedim zaten actim hayir deme sansim vardi da yoktu...:KK52::KK52: Patronum yunan benim kavala kurabiyesi getirmis yunanistan dan ama onu cok sevdigim halde yemedim...

Merhaba çıtırlarEki Görüntüle 456131 Eki Görüntüle 456131
Bugün 0.5 kg dha verdim.Ama halsizlik baya bi var ..Kayınpderim dün çökelek almış ama tuzlu umarım sorun olmaz..Dün içim gitti resmen eşime sucuk yaptım..Cips almış bi de kendine ikisinide koklayarak yetindim...Yemem zaten bu saatten sonra..Şimdiye kadar yedim de ne oldu...Eki Görüntüle 456130 Yemek yaparken bile sadece tuzuna bakıyorum.Ondan sonra dilimi siliyorum:KK1::KK1::KK1:
Bi de bişey sorucam yarın atakta son günüm..Ataktan sonra seyir evresi var sanırım..1+1 mi uygulucam yoksa 5+5 imi..Ben bi an önce kilo vermek istiyorum hangisi uygun olur..Bu arada bağırsaklarım hala çalışmadı.Ama rahatsız da etmiyor..Herkese iyi kilo vermelerEki Görüntüle 456161

Bizler yani forumdaki dukacilar 1+1 yapiyoruz sanada bunu öneririm.

Bugün feci bir gün kacamak dolu bir gün ictigim caylar kurtarsin beni insallah arti görmekten...Ben aksam 17:OO is basi aldim patronum öglen yemegi ismarlamis kizlar o diyette ona yufka döner alalim demis sade et acili yedim zaten actim hayir deme sansim vardi da yoktu...:KK52::KK52: Patronum yunan benim kavala kurabiyesi getirmis yunanistan dan ama onu cok sevdigim halde yemedim...

Afiyet olsun diyelim artık. Yufka dışında pek bir sorun yok gibi. Biraz fazla yürüyüp halledersin onu da.

Afiyet olsun diyelim artık. Yufka dışında pek bir sorun yok gibi. Biraz fazla yürüyüp halledersin onu da.

Türkiyede yufkalar nasil ama burdakiler incecik oluyor napayim diger yiyeceklerdeki karbonhidrad lara sayarak avutuyorum kendimi...pis bogaz benn:26:

Türkiyede yufkalar nasil ama burdakiler incecik oluyor napayim diger yiyeceklerdeki karbonhidrad lara sayarak avutuyorum kendimi...pis bogaz benn:26:

dostlarım kardeşleri ben 2 ay önce dukan yaptım 5 kiloda verdim ama diyeti bozdum kilocukları aynen aldım şimdi napam ben bi el verin tekrar zayıfliyim olurmu düşüncelerinizi yazarmısınız

X