Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kuzucum yaş 35 yolun yarısı ama ondan daha çok 5 yıllık evliyim, yeni aşkların heyecanını yaşamam için önce kocayı boşamam lazım hehe

valla ben değil 35, 100 yaşıma gelsem aşksız yaşayamam aşk için gelmişim sanki dünyaya birzda şıpsevdiyim daha doğrusu öleydim.. aşksız kalınca dpresyona girerdim yani o derece hava gibi su gibi önemli benim içn malum koç burcuym

koca konusuna gelince madem eski heyecanı tekrar yaşamak istiosun aç eski anılarıNI kocanla olan ,resimleri, ,.mektupları falan aç müziğin sesini zırla bir odada aşk yüklemesi yap Sonra git kocanın boynuna atıl aşkımmmm die sonra herif sana deli desin

Tekrar heyecan yaşamak için karşındakinin odun olmaması lazım yanlız

Eklentiler

• $fionadog2bj0.gif
    13,7 KB · Görüntüleme: 26
Kizlar elimde bir avuc kadar kiraz sapi var ne kadar suda kaynatmam gerek bilen varmi...? is arkadasim kirazlarini banada sapi kaldi..

merhabalar bende dukanla 2 ayda 12 kilo verdim.ve şu anda güçlendirmeye geçiyorum.fakat bişey sormak istiyorum sizlere güçlendirmede hergün illa yulaf kepeğini yemek zorundamıyız.yoksa sadece perşembe günleri saf protein gününde yememiz yeterli olacak mı.şimdiden tşkler.

tebrik ederim güzel kilo vermissin yulaf kepegini hergün yemek zorundasin bundan sonra hayatinin bir parcasi olacak yulaf kepegi..

ya ben neden inatla kilo almaya devam ediyorummm güçlendirmede ikinci günüm ve ben sabah tartıda artı gördüm bi haftada 1.5kilo geri almış gözüküorumm neden ama nedeen

Erkek arkadaşımla sabahın seherinde kavga etmeyi becerdik ve deniz planımızın da içine ettik. Ailesine bağlılıkta sınır tanımayan adamlar beni uyuz ediyo Herşeyin bir sınırı olmalı ama dimi. Tamam sev, değer ver, vazifelerini yap ama kendini de sömürtme! Üf! Çok gergin ve tatsız bir gün geçirdim. Yine birşey yemedim gibi. Kına yaksın erkek arkadaşım...

ya ben neden inatla kilo almaya devam ediyorummm güçlendirmede ikinci günüm ve ben sabah tartıda artı gördüm bi haftada 1.5kilo geri almış gözüküorumm neden ama nedeen

Bu kaygı veren bir durum. Bu durum yemek yemekten korkma duygusunu tetiklerse, güçlendirme evresinin ataktan bir farkı kalmaz hale gelir.Nerde kaldı izinli yiyecekler nerde kaldı kilo almamalar...Ama sen daha 2. günündeymişsin. Belli ki vücut ayarları değişirken artılar görülebiliyor tartıda. Miktarları abartmamak önemli diye biliyorum. Bu arada iştah durumun nasıl?

Son düzenleme:

Çok güzel kilo vermişsin. Tebrik ederim. Ben de 2 Temmuzda 2. ayımı dolduracağım ve 10 kilo verdim. 4 kilom kaldı. Bu diyetin hayatımızın bundan sonrasını etkileyen en önemli noktalarından biri yulaf kepeği. Bundan sonra hayat boyu dolaptan eksik etmemek gerekiyor. Bunca farklı tarifi de elbette un yerine yulaf kepeğini tercih ederek yapmalı ki verilen onca yağ vücudumuzu yeniden istila etmesin.

ahada aynenn bööyle bitirdim bugünü
kaçamak sıfırrrrrrrrrr

nesliiiiii
boyuna maşallahhhhh

kız alemsin walla çok güldürdün beni :)))

ya anlamadımki neden alıorum bilmiorum deli gibi spor da yapıorum ama artı görmekten kurtulamadım iştahım o kadar yok yani dukanın söyledikleri dışında bi şey yemek yemek istemiyorum. günde iki dilim ekmek, meyve ve sebze dışında yediklerimde pek bi şey değiştirmedim yani çok fazla bi şey yemiyorum :44:

denizimmm cok sagol hemen deniyorummm hemen hemen biktim catlicam

Allah askina bu atak donemlerinde neler yaptiginizi neler yediginizi yazin da belki ben de yiyecek bir tarif bulurum((((

şimdi efenim ben arnavut ciğerini çok severim diye dana ciğeri aldım ve küçük parçalara ayırırken ortalık cinayet yerine döndü :) o esnada bi midem kalktı zaten sonra bunları una bulayıp yağda kızartama şansım olmadığına göre suda haslamayı denedim veeee iğrençççççççç olduuu ağzıma kan tadı geldi maalesef bu durumdan kurtulmak için bugünkü yulaf kepeği hakkımı yediğim halde ciğerleri yulaf kepeğine batırarak yedim maalesef (

iyi geceler

bugun yazamadım. bildirmezsem çatlarım . sabah tardıldım veeee-200 vermişim. giderek verdiğim gr azalıyor anlasılan sımdı baslıyorum kadıgım yerden devam etmeye.. yarında eksılırsem tickerımı guncellıycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…