Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yaw kızlar iki sorum olucak;
Bu yulaf denen zatı muhteremi nasıl yiyosunuz :KK37:yulaf ezmesi güzeldi idare ediyodumda bu kepeği sütle karıştırınca aynı bulaşık suyu yada bebek maması gibi oluyo yaww zor yiyom:KK37::KK37:ıyy yani tam..acaba yoğurtamı karıştırsam?
birde bugün eski kıyafetlerimi giydim, pantolunumu eteğimi falan aynıyım yani yine dar geliyo :KK50:tartıda eksiğim ama kıyafette aynı.. nasıl iş anlamadım o basenler yine çıktı böle nah burdayım der gibi yaaa:KK50::KK43::KK43::KK43::KK43: bu arada 5.günüm bugün..benim gibi olan varmı aranızda valla döner bıçağıyla kesip atcam sonunda o olcak kaynanamda yazdı bugün facede bana sana havuç yağı yaptım gelince çikolata yapcam seni diye ah bide zayıfladığımı görsen sevnçten bayılır kadın:KK1::KK1:

Krep yap cnm öyle tadı güzel oluyo:KK34:1 yumurta beyazı 1,5 yk yulaf kepeği,azcık tuz(ben himalaya kullandım) , kırep kıvamında olacak kadarda süt..Yoğurtla denedim ben hiç sevmedim:120::120::120:

Son düzenleme:
herkese mrblar..forum bugun boşş,,bende bi iki cümle yazıp kaçıcam..bugün tartıldım 54,1 geldim dünden bu yana 100 gram daha wermişim üstelik wc.ye cıkmadan.cıkınca o da fark edior..güçlendirmede kilo almaktan korkanlar,,bende bundan korkuodum ama korktugm gibi olmadı,kilo almadım..boşa kasmayın yani kendinizi :)

Bu yulaf denen zatı muhteremi nasıl yiyosunuz :KK37:yulaf ezmesi güzeldi idare ediyodumda bu kepeği sütle karıştırınca aynı bulaşık suyu yada bebek maması gibi oluyo yaww zor yiyom:KK37::KK37:ıyy yani tam..acaba yoğurtamı karıştırsam?
birde bugün eski kıyafetlerimi giydim, pantolunumu eteğimi falan aynıyım yani yine dar geliyo :KK50:tartıda eksiğim ama kıyafette aynı.. nasıl iş anlamadım o basenler yine çıktı böle nah burdayım der gibi yaaa:KK50::KK43::KK43::KK43::KK43: bu arada 5.günüm bugün..benim gibi olan varmı aranızda valla döner bıçağıyla kesip atcam sonunda o olcak kaynanamda yazdı bugün facede bana sana havuç yağı yaptım gelince çikolata yapcam seni diye ah bide zayıfladığımı görsen sevnçten bayılır kadın:KK1::KK1:

yulaf kepegini ekmek,kek weya poaca yaparak tuketebilirsin..bende yogurtla vs cok sewmıorum.kek yada poaca yaparak tuketıorum..bu arada sen daha yenisin bildiğim kadarı ile rejimde? yanlıs mı biliorum? eger yeni isen,,biraz daha sabret zmnla kıyafettede gorursun..:KK34: :KK34:

Kızlar benim dilimde yara değilde böyle değişik bişi oldu, acıyo ama görünürde yara yok, aft gibi bişi sanırsam, boğazlarım da ağrıyor soğuk kola içmiştim geçen akşam onunla da alakası olabilir ama acaba diyetle bi alakası var mı ? başına gelen yada duyan bilen var mı? pazartesi doktora gidip tahlillerimi yaptırcam ama size de bş sorayım dedim. Bu arada vitamin kullananlar ne kullanıyorsunuz?

Ama yavruu 5 günde mucize beklememek lazım. Anca ödemlerini attın. Ben 10 kilo verdim nerdeyse daha anca fark edilmeye başladı.Yzün küçülmüş falan muhabbetleri. Sabırlı ol.

Ben yulafı yoğurtla karıştırım yemeğe bayılıyorum. Çok tok tutuyor beni.

yumurta ve sütle karıştırıyorum. krep yapıyorum. üstüne sarımsaklı yoğurt ve kavruk kıyma. Oluyor sana dukan mantı

Yine kalın krep yapıp dilimliyorum. Yanına yoğurt ve döner. Oluyor adı dukan iskender.

Ekemk yapıp yoğurda karıştırıyorum. Oluyor (karadenizlilere özgü) çakma mısır ekmekli yoğurt.

Benim bi erkek arkadaşım kaşıkla yiyip yutuyorr. Leblebi toku gibi geliyormuş .Çocukluğunu hatırlıyormuş. Üstüne de su. Midede olsun külçee amacına uygun,

suyla haşlıyorum 1 bardak. Üstüne yoğurt kaynayınca nane. Sıcak soğuk içilen dukan çorbasıı.

köfte yapıyrum top top. Haslıyorum oluyor çakma analı kızlı... üstüne bol maydanoz soğan karıştırr yeme yanında yat..

yağsız tavada hamburger gibi pişir köfteyi. Dukan ekmeği arasına domates marul. Olsun sana dukanburger.

OOO alternatif çok ben ne yapacağımı şaşırdım. Sırada bekleyen dolu tarif var.

İlk başlarda tavuk yoğurt yumurta olan menüm anneminkinden zengin oldu wallaa

Canim ya benim diyetten öncede tuvalet sorunum vardi simdi daha beter oldu diyet öncesi haftada 1-3 arasi giderdim simdi yok tikandim karnim tas gibi yesil cay ice ice bir hal oldum....mest cayi burada bulamiyorum galiba (almanyadayim)....buarada +400gr gördüm bunu kabizliga baglasammi?:26: yoksa almismiyimdir ataktan sonra? bugün türk markete gidecegim form cay falan bulurum belki

Birde Karbonhidrat cok olmus dedin bebeim nasil olsa iyi olurdu peyniri mi kastettin:44: cünkü yulaf hani 2 y.k (hos ben bitane fazladan yedim dün) simdi ard arda 2 gün saf protein yapicam bakalim ne olacak:18:

kızlar kabızmı oldunuz sarımsak kürünü deneyin bende işe yaradı cırcır moduna sokuyor yani:KK1::KK1::KK1:bir e bunu deneyin derim sarımsağı geceden bir bardak suya koyun üç dörde falan bölün ki içindekini salsın suya..sonra ertesi sabah için tadı iğrenç de olsa yapın yani sarımsakları da yutacağınız büyüklükte kesip yutun o hh mis gitti kabızlık:KK34::KK34::KK9::KK9:

nesliiiii boyun kaççç

Yawru boy kaç. Çekmişin iyi yapmışsın. Bi bakarız gerekirse devam ederiz hep birlikte. Ama hazır gaza gelmişken devam edelim diyorum ben. Tabi bi o günleri görelimde sonra konuşuruz kalanları.

sabah 1.74 akşam 1.73:KK3:
biliyorum ben orayı yorsan kafe ve kısmetseee 10 gün sonra ordayım:KK9::KK9::KK34:
eneee! bütün kızlar toplansak toplansak toplansak:KK24: şu akçay'a ruh katsakkk ruuuh katsak ruhkatsakkk:KK9:
Kızlar benim dilimde yara değilde böyle değişik bişi oldu, acıyo ama görünürde yara yok, aft gibi bişi sanırsam, boğazlarım da ağrıyor soğuk kola içmiştim geçen akşam onunla da alakası olabilir ama acaba diyetle bi alakası var mı ? başına gelen yada duyan bilen var mı? pazartesi doktora gidip tahlillerimi yaptırcam ama size de bş sorayım dedim. Bu arada vitamin kullananlar ne kullanıyorsunuz?

benim de 6 günlük atağın 4. gününde böyle abuk bişeyler olmuştu kuzum.. geçti sonna.. ıhlamur limon kuşburnu vs ile hasta ayaklarıyla geçiştirdim :KK66: bi de sarımsak yemeye özen göster kuzum..

ipek kuzusuuuu mesaj gönderemiyom ben sana:KK19:
sen bi karambolde mesaj yazsana baaa:KK34: ayağımız alışsın:KK9:

herkese mrblar..forum bugun boşş,,bende bi iki cümle yazıp kaçıcam..bugün tartıldım 54,1 geldim dünden bu yana 100 gram daha wermişim üstelik wc.ye cıkmadan.cıkınca o da fark edior..güçlendirmede kilo almaktan korkanlar,,bende bundan korkuodum ama korktugm gibi olmadı,kilo almadım..boşa kasmayın yani kendinizi :)

yulaf kepegini ekmek,kek weya poaca yaparak tuketebilirsin..bende yogurtla vs cok sewmıorum.kek yada poaca yaparak tuketıorum..bu arada sen daha yenisin bildiğim kadarı ile rejimde? yanlıs mı biliorum? eger yeni isen,,biraz daha sabret zmnla kıyafettede gorursun..:KK34: :KK34:

evet yeniyim beşgünlük:) krepe de üşenir insan hergün yaaa :KK1:ama neyse ki alternatif varmış deneyelim bakalım..

ben elevit kullanıyorum. normalde hamilelerin kullanıdığı bir vitamin ama normalde de kullanılabiliyor uzun süre olmamak kaydıyla, içinde günlük alınması gereken tüm vitaminlerden fazla fazla var. b1, b6, b9, b12, a, c, e var da var ve bir çok mineral kalsiyum, fosfor falan filan.

Ama yavruu 5 günde mucize beklememek lazım. Anca ödemlerini attın. Ben 10 kilo verdim nerdeyse daha anca fark edilmeye başladı.Yzün küçülmüş falan muhabbetleri. Sabırlı ol.

Ben yulafı yoğurtla karıştırım yemeğe bayılıyorum. Çok tok tutuyor beni.

yumurta ve sütle karıştırıyorum. krep yapıyorum. üstüne sarımsaklı yoğurt ve kavruk kıyma. Oluyor sana dukan mantı

Yine kalın krep yapıp dilimliyorum. Yanına yoğurt ve döner. Oluyor adı dukan iskender.

Ekemk yapıp yoğurda karıştırıyorum. Oluyor (karadenizlilere özgü) çakma mısır ekmekli yoğurt.

Benim bi erkek arkadaşım kaşıkla yiyip yutuyorr. Leblebi toku gibi geliyormuş .Çocukluğunu hatırlıyormuş. Üstüne de su. Midede olsun külçee amacına uygun,

suyla haşlıyorum 1 bardak. Üstüne yoğurt kaynayınca nane. Sıcak soğuk içilen dukan çorbasıı.

köfte yapıyrum top top. Haslıyorum oluyor çakma analı kızlı... üstüne bol maydanoz soğan karıştırr yeme yanında yat..

yağsız tavada hamburger gibi pişir köfteyi. Dukan ekmeği arasına domates marul. Olsun sana dukanburger.

OOO alternatif çok ben ne yapacağımı şaşırdım. Sırada bekleyen dolu tarif var.

İlk başlarda tavuk yoğurt yumurta olan menüm anneminkinden zengin oldu wallaa

:KK1::KK1:benim sorunum aç kalmak yada tok yatmak değil ki zaten tok tutuyo ona lafım yok ama sütle iğrenç oluyomuş onu anladım bulamaç gibi böle:KK37:neyseki alternatif çokmuş.tşkler iskendere dönere lüzüm yok şimdilik yulaf kepeği yoğurtla yada yumurtayla yeterli... saçımdaki kepek bundan daha lezzetlidir eminim:KK37::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

haha sen yapabildiğin kadarıyla tarifleri dene ben gelince sana ince ayar çekerim hatta olmazsa kaynananı sar başıma havuç yağıyla uğraşacağına bizim yemekleri öğrensin s gelene dek :))

hay maaşallahhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK1::KK1:benim sorunum aç kalmak yada tok yatmak değil ki zaten tok tutuyo ona lafım yok ama sütle iğrenç oluyomuş onu anladım bulamaç gibi böle:KK37:neyseki alternatif çokmuş.tşkler iskendere dönere lüzüm yok şimdilik yulaf kepeği yoğurtla yada yumurtayla yeterli... saçımdaki kepek bundan daha lezzetlidir eminim:KK37::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bir de ne ödemmş yaw at at bitmiyoo mübarek hepimiz tuz gölüymüşüzde haberimiz yokmuş:KK1::KK1: sende haklısın 5 günde anca bu kadarı olur sabır diyelim ve 38 beden aldığımız mayoyu deneyelim:KK9::KK9::KK9:

haha sen yapabildiğin kadarıyla tarifleri dene ben gelince sana ince ayar çekerim hatta olmazsa kaynananı sar başıma havuç yağıyla uğraşacağına bizim yemekleri öğrensin s gelene dek :))

hay maaşallahhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:[/QUOTE
kız kaynanam iyidir öle deme:KK1::KK1:garibim etliye sütlüye karışmaz ama havuca karıştı işte:KK1::KK1: neymiş brozlaşmam lazımmış, zaten esmerim arap oliyim istiyo kendileri.. kendisi süt beyaz olunca tabi baktı kendi brozlaşamıyor beni deneme tahtasına çevrcek aklısıra yemezler he he:KK9::KK9::KK9::KK9:

Krep yap cnm öyle tadı güzel oluyo:KK34:1 yumurta beyazı 1,5 yk yulaf kepeği,azcık tuz(ben himalaya kullandım) , kırep kıvamında olacak kadarda süt..Yoğurtla denedim ben hiç sevmedim:120::120::120:

kkora yaw şu sona koyduğun smile var ya dilini çıkarıyo öğğ der gibi bittim ona ya çok şeker nerden yapılıyo oo:KK1::KK1:

X