Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hımmm anladım bende gün boyu oluyor sandımmm
ne yapmak gerekirkii :26:

tatlım geçmiş olsun.. yarım yamalak okuyabildim cepten girince.. şimdi de eski sayfalar dağ gibi olmuş...
iyi misin şimdi?? doktora gittin mi bu arada??

Süpersin tebrtik ederimmm

tatlım geçmiş olsun.. yarım yamalak okuyabildim cepten girince.. şimdi de eski sayfalar dağ gibi olmuş...

Çok teşekkürler.
Walla gitmedim doktora. Hayatımda gitmedimkii. Beyaz önlük giyerle bi onu bilirim. Birazda psikoloji,kmi ne. 2 gündür tabanlık kullanıyorum yada topuklu ayakkabı giyiyorum. Bu sabah da çok hızlı kalkmadım yataktan. 1 dk ayaklarımı diktim havaya. Kaanı dolaştıordım falan. Kalktım bişi yok. Çok şükür. Sanırım kan dolaşımından oldu ve ayakkabıdan. Tenis hocam da tenis ayakkabımı değişmemi söledi. Yarım numara büyük almalıymışım. Oynarken çok koştuğumuz için aynı numara beni kasmış olabilirmiş. Miş Muş mış.. Sadece bi kan testi vereceğim bugün . Bi ölçsünler bakem neyim varmış o kadar. Yaz günü topuklu giydirdiler ya bana da helal olsun diyorum ama dukanımdan vaz geçmem..

tebrikler canım ,vücudunda nasıl bir değişiklik var ,genelde nerelerin incelmiş ,ölçtün mü kendini ?

aaaaaa bende içmiyim ozamannnn
ne olur ne olmazzz

Kavitasyonu tek basina yapma mutlaka lenf drenaj desikleri sey de olaun kan dolasimini hizlandirir. Bnm esim de kavitasyona gidiyor kilo vermesi diyetine bagli ama kavi onu baya inceltti) soyle soyleyim gecen yil atletsiz ddugmeleri iliklenmeyen gomlekleri simdi atletle bile bir beden buyuk oluyor)) ben de basladim tavsiye ederim))

Zuzum sen bu hafta kilo veremedinmi. Neden ki. Çokmu kaçamak yaptın yoksa durdunmu. Ben ne zaman geçeceğim 70 li kilolara. Resmen psikolojik sınırım. Bir geçsem gerisi çabuk geçecek gibi geliyorr.

Ah bu benim alkol bağımlılığım :) olmasa daha çabuk geçecek ama yapamıyorum işte. Dün akşam da light bira içtim serin serin sahilde süper oldu. Güzel YALOVA m cennet gibi. Birde LEMAN KÜLTÜR açılmış. Zaten severdim İstanbulda. Yalovadaki başka bi güzel. Gelde içme dedim güneşi batırırkennn. Ahh bide aşık olsamm süper olacakk :)

Bu arada bu akşam aşık olma ihtimalimi sevdiğim adamla buluşacağım.İlk kez çıkacağız ve göreceğiz. Bir arkadaş bağladı arayı. Aynı okuldan aynıo sene mezunuz belkide tanırım resimden anlamadım ama O beni tanıyor hatırlıyorr. Tabi geçmiş zaman 15 sene geçti okul yıllarından. Bakalım ne olacak. Yarın da ofise geleceğim işlerim var yazarım size..

.

anladın sennnnn

inşallahhh aşıkk olursunnnnn

Yediklerini yazmayı unutmuşsun sanırım

Günaydın kızlar.

Perşembe günü 76.9 gösteriyordu tartım bugün 75.3 gösterdi

Dün protein günümdü yediklerimi de yazayım, pek düzenli yiyemiyorum ben ama sabah 2 yumurtalı jambonlu omlet yedim sadece peynirim falan bitmiş çünküm, öğlen de yemek yapamadım lor peynirine yumurta kırdım onu yedim, akşam 6 gibi 2 tane küçük alabalık yedim ızgarada, 4 tane kalamar yedim ama tavada pişmişti :/ bu kaçamak sayılıyor galiba ama sınırsız olanlardan da çok fazla yemediğim için bunun önemsiz olacağını düşündüm, kola zero yanında, sonra da alman pastası yaptım, onu yedim çayla.
Yumurtayı ilk defa abarttım galiba

Son düzenleme:
psikoloji msikoloji.. öyledir muhakkak kuzum benim.. ayakkabı da pek bi mantıklı.. kan testi sonucundan detaylıca haberdar et hemencecik madem bizi..

aha seni okudukça aslında isminin melis olduğundan fecii şüpheleniyorum.. senden bi tane daha var bende :))
bu arada kuzum tatilde tartıların tutarlılığı yok deyü yazdırmadım bu hafta.. yoksa veriyom.. nasıl vermeyeyim it gibi yüzüyorum, deve gibi yürüyorum, küs gibi yemiyorum (yasaklıları yani)

aha seni okudukça aslında isminin melis olduğundan fecii şüpheleniyorum.. senden bi tane daha var bende :))
bu arada kuzum tatilde tartıların tutarlılığı yok deyü yazdırmadım bu hafta.. yoksa veriyom.. nasıl vermeyeyim it gibi yüzüyorum, deve gibi yürüyorum, küs gibi yemiyorum (yasaklıları yani) [/QUOTE]

Bende seni Seda sanıştım kuzu muhabbetinee :)
Bende tatilde hiç tarılmadım. Yedim içtim bir daha içtim. Yerken hiç bozmadım. Koca tatilde kokoreç ve midye yemedim. Ama içtim. Bol tenis ve yüzme yaptım. Uykusuz kaldım sahilde uyudum. AMa döndüğümde koca 9 günde gide gide 400 gr. cık gitmiş. Gerçi dün 700 göndererek acısını çıkardım sanırım. Tatil durgunluğu yaşadım sanırım yada içtiğim galonlarca rakı etkiledi :)

Senin sonucu 4-5 gözle bekliyorum.

NoT: MEDESA da bakıyor bakıyor yazmıyorr. Pşttttt hatunnn. Hadi CALLEN zamanııı :)

ya bi de marketsel haberleri vermiyom epeydir.. ben şimdi buraya gelir gelmez büyük marketleri kıskaca aldım, yörsanın lor peynirini de güya ucuza buldum diye 2'şer 3'er aldım farklı zamanlarda..
sonracııma bilen bilir bu Akçay'ın sahilinde yörsan'ın mekanı mevcut.. Anam akşam yürürkene yan tarafına eklemlenmiş marketimsisine giriverdim.. 750 gr light yopurt 1.90 ve 500 gr lık lor peyniri 2,5 lira... pehhh dedim.. yavss dedim. tühh dedim..
neyse dönerken stok götürcem yanımda

Kilo veren herkesii tebrik ederim Bugün seyirin ikinci günündeyim kilom v58-57 arası gidip geliyor inş. en kısa sürede vereceğiz kilolarımızıı :)

Adama söle internetten sipariş kabul etsin :) Sevdim amcayııı...

Bana göre yediklerim az öglen protein yok aksam da az sanki..

ben de merak ediyom ben de :))
şimdi burada söylememem gereken bir sebeple tatile 2 gün ara verip istanbul'a gidip gelicem.. dünden beri de öğle ve akşam balık moduna
dönüyorum.. tam bir hafta deneyeyim bakayım, solungaçlarım çıkacak mı?!

Benimde kilom fazla oldugu dönemlerde ayni olurdu birde o kilo ile topuklu giyemezdim düz ayakkkabi giyerdim doktorum ondan olabilecegini arti ayaklarima fazla yüklendigim icin olur dedi zayiflayinca bu sikayetim yok cok sükür ama vucud su topladigi zamanda ayaklar sisiyor ondan da oluyor dikkat et bakalim ayaklarinda sislik varmi..?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…