Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Asyacim yanliz degilsin canim bende aynen yaklasik 4 haftadir ayniyim...sykyldim bu durumdan...:44:

Ellerine saglik cok güzel görünüyorlar ama ben daha cok fincanlarini begendim..

Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz iki gündür rahatsizdim anca gelebildim ama gecmisi okuyamadim..

Çok geçmiş olsun ben de bu fincanları hiç sevmiyorum görüntü güzel ama bir şey içmek zevkli değil Ben ince kenarlı fincanları çok seviyorum

ya kızlar bişiy sorcam seyir evresinde bu tarz keklerden yemek serbestmi? içinde mısır unumu nişastasımı bişiy oluyo genelde sakıncalı değilmi canım çekti valla

ya kızlar bişiy sorcam seyir evresinde bu tarz keklerden yemek serbestmi? içinde mısır unumu nişastasımı bişiy oluyo genelde sakıncalı değilmi canım çekti valla

Mısır nişastası günlük limiti 1 tatlı kaşığıymış, ona dikkat ederek tüketmek gerekiyor tabii ki, malzemeleri azaltıp daha az yapmak mantıklı olur

bide tarifi vrerirmisn canım fincan keki adı ne o?

Aynur Pelin Koçraz
ALMAN PASTASI(her evre)

2 yumurta
4 yemek kaşığı tatlandırıcı
2 tatlı kaşığı mısır nişastası
5 yemek kasığı süt
vanilya aroması
limon kabuğu rendesi
kabartma tozu
4 yemek kaşığı yulaf kepeği

YAPILIŞI;

Tüm malzemeleri çırpıyoruz
derin bir tencerenin dibine su koyup kaynatıyoruz
kek malzemesini çok az yağla yağladığımız 6 nescafe fincanına paylaştırıyoruz
tencerenin kapağına mutfak havlusu sarıyoruz
15 dakika pişiriyoruz ..

KREMASI;

2 su bardağı süt
4 yemek kaşığı tatlandırıcı
limon kabuğü rendesi
1 yemek kaşığı tepeleme mısır nişastası
1-2 damla vanilya aroması...

not:mısır nişastası hergün olmamak kaydıyla 1 tatlı kaş.izinli.limitlerinize dikkat ederek tüketiniz

Bugün iştah sorunuma kafa yoruyorum. Gün içinde tükettiklerimi yazayım hele dedim. Midem mi küçüldü, yediklerimden mi sıkıldım? Sağlığım zarar görmesin de başka derdim yok.

Sabah: Nesli' nin poğaçası ve çay
Öğlen:yeşil çay, cola zero, meyveli yoğurt, türk kahvesi
akşam üzeri: pul biberli yoğurt
akşam: domates, 3 dilim jambon, cola zero, meyveli yoğurt

Son düzenleme:

gerci ben orucluyken üsümüyorumda yaptihim diyetlerde isvec diyeti 5 günde 5 kilo diyeti onlarla cok kötü oluyrdum, dukanimda vücudum norml isida cok sükür ayy sanada Allah sabir versin ya insan o sicaklarda üsürken hastada olabilir belki :26:

BEnim ayağım çok üşümeye başladı patik var şuan ayağımda

buraya kadar pek bi onore edici idüü.. ancak.. ->

burdan itibaren haksız övgü aldığımı idrak edip kahroldum
zira benimki aha da buydu sempatikommmm

det:) yok yazmıycam diye bir şey
hem valal ben sayfayı kaydediyorum, sabah gelince oradan başlıyorum
tabii sonra da onca alıntı diyorum kendime (ama sık değil )
aman balım benimki çemkirmek, tatilde en ideal yazma saatlerim bu saatler needem mecbur yazıcimm
ama gündüzün gürül gürül akan muhabbetini öslüyom ben

bu arada kahramandukan dondurması yaptım, ilk deneme için gayet güzel oldu
epey yerim sandıydım ama 1 tatlı kaşığı yesem fazla vile geliyii (hay ben bu şartlanmanın... :))
birkaç çeşit daha deneyip kusursuzlaşınca paylaşıcam gramı gramına ve tekniği tekniğine

Son düzenleme:
merhabalar ben dukan diyetine henüz başladım atakta 4. gündeyim.. yalnız bugün öğrendim ki yaz programımda bi değişiklik olmuş ve bütün yaz kalacağım yerde dukan benim için çok imkansız ama pesetmek istemiyorum kilo verme işini gerçekten kafama taktım..sizlere de danışmak istediğim şudur ki dukanı uygulayabildiğim zamana kadar uygulayıp sonrasında bırakıp weight watchers gibi her yiyecekten yenilebilen başka bir diyete başlasam vücudum nasıl bir tepki verir böyle bir tecrübe yaşayanınız oldu mu acaba?

weight watchers mı o da ne hiç duymadım..bende 4.günüm ama seyire geçtim valla bana kalırsa bu durumda diyete hiç başlamamak iyi olur canım bu diyette biraz istikrar lazım ne bozmaya ne kaçamak yapmaya gelmiyor araya başka bir diyet sokcaksan metabollizma alt üst olmasın sonra ama yinede sen bilirsin daha kıdemlilere sormak lazım

Tam gaz devam cnm..Biraz ayaklarım üşüyo..Onun dışında bi problem yok..Bi de tam anlamıyla tuvalete çıksaydım ..Sabah tartıldığımda yarım kilo daha gitmiş.Tekrar tartılmadım.Senin ne alemde

üşümen kansızlıklamı alakalı canım yoksa diyettenmi kaynaklandı..bende de kabızlık var ama idare ediyom normalmiş yani..seyre geçtim bugün.

kkoras selam kimse yok sanırım gece gece:)naptın kilo verme durumun ne alemde

Tam gaz devam cnm..Biraz ayaklarım üşüyo..Onun dışında bi problem yok..Bi de tam anlamıyla tuvalete çıksaydım ..Sabah tartıldığımda yarım kilo daha gitmiş.Tekrar tartılmadım.Senin ne alemdeKAç kilosun bu arada ,kaç kilo verdin..

Son düzenleme:

ben 62 kiloydum ama tartı bu aralar 60,61 arası..ben kilo veremiyorum.tirodim alındı ama bu diyetten ümitliyim işallah bu kez veririm bi sürü diyet denedim..birde kilom çok fazla değil sadece 55 düşsem yeter yani seninkaçtı?

Hedefimsin resmen Boyun kaç cnm..:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…