Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydin dukancanlar...:KK54: ne zamandir takip edemiyorum forumu biraz önce unutmadan cevap yapayim derken dalmisim selamsiz sabahsiz foruma...

keyifler yerindedir insallah benim bu 3.günüm hic halim yok sürekli yorgunum uykum var havalar iki gündür bunaltici bir sicak vvucudum da su topladi gaz derseniz hat safada kilo vermem halen hizlanmadi durdu nasil kircam ben bunu...yumruk yapayim diyorum ama yiyemiyorum artik...:KK19:

Kavitasyonu tek basina yapma mutlaka lenf drenaj desikleri sey de olaun kan dolasimini hizlandirir. Bnm esim de kavitasyona gidiyor kilo vermesi diyetine bagli ama kavi onu baya inceltti:KK66:) soyle soyleyim gecen yil atletsiz ddugmeleri iliklenmeyen gomlekleri simdi atletle bile bir beden buyuk oluyor:KK66:)) ben de basladim tavsiye ederim:KK66:))

ah tatlım ben bu kavitasyondan ürktüm,dr la konuştum kesinlikle önermedi ,karaciğeri çok yorarsın dedi ,iki yıldır uygulamayı kaldırdım ben dedi ,aklım karıştı işte ...

Adama söle internetten sipariş kabul etsin :) Sevdim amcayııı...
der demez baktım hemen sitesinden batyilerine... bi ara telefonla fiyat sorayım diyorum ama toptancılarda bireysel satış kaldırıldı galiba.. hani öyle 6 lı 8 li paket falan alamayız gibi.. neyse bi bakınayımm yine de.. olmadı ben getiririim koliyle, paylaşırık :))
Günaydin dukancanlar...:KK54: ne zamandir takip edemiyorum forumu biraz önce unutmadan cevap yapayim derken dalmisim selamsiz sabahsiz foruma...

keyifler yerindedir insallah benim bu 3.günüm hic halim yok sürekli yorgunum uykum var havalar iki gündür bunaltici bir sicak vvucudum da su topladi gaz derseniz hat safada kilo vermem halen hizlanmadi durdu nasil kircam ben bunu...yumruk yapayim diyorum ama yiyemiyorum artik...:KK19:

canım benim deneyim kırıntıcısı olduğum için hiç bişey diyemiyorum durumla ilgili ama genelde psikolojik çıktığı için aksilikler, lütfen karamsarlık etme e mi balcağızımm :KK66:

der demez baktım hemen sitesinden batyilerine... bi ara telefonla fiyat sorayım diyorum ama toptancılarda bireysel satış kaldırıldı galiba.. hani öyle 6 lı 8 li paket falan alamayız gibi.. neyse bi bakınayımm yine de.. olmadı ben getiririim koliyle, paylaşırık :))

canım benim deneyim kırıntıcısı olduğum için hiç bişey diyemiyorum durumla ilgili ama genelde psikolojik çıktığı için aksilikler, lütfen karamsarlık etme e mi balcağızımm :KK66:

Sagol güzelim motivasyon gerek eksi görmem gerek keyfim yerine gelsin...:KK34:

Benimde kilom fazla oldugu dönemlerde ayni olurdu birde o kilo ile topuklu giyemezdim düz ayakkkabi giyerdim doktorum ondan olabilecegini arti ayaklarima fazla yüklendigim icin olur dedi zayiflayinca bu sikayetim yok cok sükür ama vucud su topladigi zamanda ayaklar sisiyor ondan da oluyor dikkat et bakalim ayaklarinda sislik varmi..?

Valla ben doğuştan şişko olduğum için kilomla alakalı olduğunu sanmıyorum. Bir de ben çekirge gibiyim. Deli gibi tenis oynuyorum. Zıplıyorum. koşuyorumm. Ayyy sağlık problemi falan istemiyorum ben hayatımda. Daha aşık olacağımmm..
Şişim falan yok şükür. Benim masaj sauna zamanım geldi belkide. Bu ara ev taşı tatile git yoruldum sanırım. Dinlenmek için tekrar tatile çıkmam lazımm :)

ben 10 dakikalık mesaj süre kısıtlaması yüzünden şeedemiyorum bir türlü.. face giller mesajla bana link verirlerse eklemekten bi hoş olucam :KK66:

Yuppiiiiiii

Üşütmüşsündür belki. Regl dönemi geliyordur. Ama diet değişik sonuçta. Hepimizde çeşitli farklılıklar oldu başlarda. Örneğin benim de başım dönmüştü ve biraz ağrı olmuştu 2 sün falan. Şimdi de ayalarım ağrıyor sabahları. Bide paranoyak olduk herşeyi diete bağlıyoruz...

Tuvalet problemine gelince.Buda hepimizin yaşadığı bir sorun. Ben ex hayatımda inanmazsın günde 4 kere falan wc ye çıkardım. Ramazanda gündüz vakti 2-3 giderdim: o derece sağlamdır yani. Kahvaltı sofrasından millet kalakmadan ben wc ye koşardım. Şimdi günde 1 bilemedin 2 durumundayım. Tıkandığı günlerde oldu ama A101 den aldığım mest çayı benim favori kurtarıcım. Midem boşmu; bişey ye bir gün önce içtiğim çay sayesinde hoppp karışmış engin denizleree. Tabi memnun kalmayanlardaa var çaydan bana yaradı. ve wc ziyaretinden sonra verilen - lerin verdiği zevk paha biçilmezzz.
bağırsakları tembelleştirmesin diye yönelmiyorumo çaya cnm...Maşallah bu arada:nazar::nazar::nazar:

KKORAS

bencede kansızlıgın olabilir
bence bi tahlıl yaptır

sende yeni başlayanlardansın
sanırım benle aynı gün bugüne kadar giden kilon kaç ?

Kansızlık olabilir cnm..Cesaretimi toplacınca giderim artık ölçtürmeye:18::18::18::18::18::18::18::18:

atakta 4. günüm yaklaşık 3.5 kilo verdim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bağırsakları tembelleştirmesin diye yönelmiyorumo çaya cnm...Maşallah bu arada:nazar::nazar::nazar:

Kansızlık olabilir cnm..Cesaretimi toplacınca giderim artık ölçtürmeye:18::18::18::18::18::18::18::18:

atakta 4. günüm yaklaşık 3.5 kilo verdim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Tebrik ederim cok güzel kilo vermissin citir citir ol insallah..:KK1:

...

Tuvalet problemine gelince.Buda hepimizin yaşadığı bir sorun. Ben ex hayatımda inanmazsın günde 4 kere falan wc ye çıkardım. Ramazanda gündüz vakti 2-3 giderdim: o derece sağlamdır yani. Kahvaltı sofrasından millet kalakmadan ben wc ye koşardım. Şimdi günde 1 bilemedin 2 durumundayım. Tıkandığı günlerde oldu ama A101 den aldığım mest çayı benim favori kurtarıcım. Midem boşmu; bişey ye bir gün önce içtiğim çay sayesinde hoppp karışmış engin denizleree. Tabi memnun kalmayanlardaa var çaydan bana yaradı. ve wc ziyaretinden sonra verilen - lerin verdiği zevk paha biçilmezzz.

Kim kimi bırakıyor. O otel basılııırrr. Yok ölee...

Bence karbonhidrat biraz fazla olmuşş

Canim ya benim diyetten öncede tuvalet sorunum vardi simdi daha beter oldu diyet öncesi haftada 1-3 arasi giderdim simdi yok tikandim karnim tas gibi yesil cay ice ice bir hal oldum....mest cayi burada bulamiyorum galiba (almanyadayim)....buarada +400gr gördüm bunu kabizliga baglasammi?:26: yoksa almismiyimdir ataktan sonra? bugün türk markete gidecegim form cay falan bulurum belki

Birde Karbonhidrat cok olmus dedin bebeim nasil olsa iyi olurdu peyniri mi kastettin:44: cünkü yulaf hani 2 y.k (hos ben bitane fazladan yedim dün) simdi ard arda 2 gün saf protein yapicam bakalim ne olacak:18:

bağırsakları tembelleştirmesin diye yönelmiyorumo çaya cnm...maşallah bu arada:nazar::nazar::nazar:

Kansızlık olabilir cnm..cesaretimi toplacınca giderim artık ölçtürmeye:18::18::18::18::18::18::18::18:

Atakta 4. Günüm yaklaşık 3.5 kilo verdim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ooo süperr maşallahhhhhhh
tam gaz devamm :KK8::KK8::KK8:
Seyire geçtin dimi bugün

weight watchers herşeyi yiyebildiğin ama yiyeceklerin besin değerlerine göre bi puanı olan bi diyet herkesin kilosuna yaşına boyuna günlük aktivitesine göre fln belli bi puan kotası oluyor vs... evet haklı olabilirsin ama şuan başlamış bulundum zaten herhalukarda metabolizmam bocalıcaksa acaba verebildiğim kadar versem ondan snra mı bocalasa:KK70: evet ben de kıdemlilerden bir destek bekliyorum kafam çok karışık...
Ben kalori sayma yöntemini uygulanmıştım. Almam gereken günlük kalori 1500'du asla 1500'u bulmadım. 600-900 en fazla 1200 aldım ama hiçbir şey değişmedi.

kuzulaaarrr işte bugünün tatlı alternatifii :KK66:
$30062012134.jpg $30062012137.jpg
bu malum birkaç gün önce yaptığım maraş mdundaki dukan vanilyalı dondurmam:KK42:
diğeri de değişiklik olsun diye bugün azıcık light yoğurt ile mikserden geçtiğim ve tarçınladığım ev usulü donudurmalı yoğurdum oluverdi :))
iki halini de şiddetle tavsiye ediyorum bıdıklarrr:KK56:

Eki Görüntüle 455475 Eki Görüntüle 455476
bu malum birkaç gün önce yaptığım maraş mdundaki dukan vanilyalı dondurmam:KK42:
diğeri de değişiklik olsun diye bugün azıcık light yoğurt ile mikserden geçtiğim ve tarçınladığım ev usulü donudurmalı yoğurdum oluverdi :))

amaninnn cok güzel görünüyor...:KK56: ben bugün tatli hakkimi meyveli yogurtta kullandim insallah baska zaman denerim..:KK34:

ah tatlım ben bu kavitasyondan ürktüm,dr la konuştum kesinlikle önermedi ,karaciğeri çok yorarsın dedi ,iki yıldır uygulamayı kaldırdım ben dedi ,aklım karıştı işte ...

Ben ve esim gisiyoruz hatta 5 dakika once ciktim lenfi de yaptim simdi power plate e gecmeden yazayim dedim:KK66:) sen bilirsin canim:KK66:))

amaninnn cok güzel görünüyor...:KK56: ben bugün tatli hakkimi meyveli yogurtta kullandim insallah baska zaman denerim..:KK34:

ah güzelim benim zaten dondurma yarım gününü alıyo, yap ilk fırsatta dolapta kalsın :KK66: tabi bu arada tarif vermem gerek bi de değil mi :KK17::KK9:

Eki Görüntüle 455475 Eki Görüntüle 455476

Neslicimmmmm Tarifini kacirdimmm neredeki acaba cok canim dondurma istiyor :KK5:

X