Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar geldim en zor sınava, sinemaya gidicem akşam ama ya patlamış mısır nolcek? acaba evde patlamış et mi yapıp götürsem yaw yok mu duklamış mısır tarifi falan hiç yolu yok bunun di mi

kızlar geldim en zor sınava, sinemaya gidicem akşam ama ya patlamış mısır nolcek? acaba evde patlamış et mi yapıp götürsem yaw yok mu duklamış mısır tarifi falan hiç yolu yok bunun di mi

hiç sorma canım o mısır var ya o mısır rüyalarıma girdi ,kızıma haşlama mısır aldım içim gitti bir tane tattım amanın keşke bakmasaymşım tadına bal gibiydi mübarek ammma ben yemedim tuttum kendimi ...

CANIM
allah huzur mutluluk versin inşiallah
bende ilk evlendigimde tartışmalar yaşadım
inan zamanla evlilige alışıyosun
yani geçecekk bu sıkıntılarrrrr

Canim Benim insallah Ömür Boyu mutlu olursun su an ki bu tatsizliklar yerini neseli güzel huzurlu mutlu günlere birakir insallah amin
teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ,2 buçuk haftalık bir evliliğim var,dediğiniz gibi olur inşallah geçer bu sıkıntılar

canim face de var bir atistirma tarifi. istersen yap yaninda götür. ama yapazsan da iradene hakim ol. bende cok defa gittim sinemaya evet herkes katir kutur yerken ben icindeki yag oranini düsünüp kendimi tuttum sende öle yap

Kızlar canım yemek yemek istemiyor. Et hazırlıyorum iki çatal alıp dolaba kaldırıyorum. Ertesi gün mikrodalgada ısıtıyorum tabağı, bu kez kokusunu sevmiyorum. Hoop çöpe. Sadece yoğurda tahammülüm var napçez :) Bu arada bugün kuaförde orta şekerli kahve getirdi kız içtim. Rahatsızlık duydum sonra neden içtin yahu diye. Bi daha içmem, aman :)

Son düzenleme:
inan canım yazdıklarını okurken o kadar duygulandım ki ,etrafımdaki kimseyle kendi ailemle bile paylaşamıyorum çünkü,bu sorunlarımı nette bir yabancıyla paylaşmak ve öğüt almak inan düşünebileceğim son şeydi ,çok teşekkür ederim ilgin ,iyi dileklerin için ....çok sudan yere tartışma çıkıyor aslında aramızda inşallah sonraları olur cicim ayı bizim için de .........daha 2,5 haftalık evliliğimiz ,hayatın bundan sonra ne getireceğini bilmiyorum ama güzel şeyler umut ediyor ve düşlüyorum ,bu şeylerde malesef tek taraflı yaşanamıyor yada tek tarafın çabasıyla olmuyor ,rabbim hepimize evliliklerimizde güzel duygular ,mutluluklar yaşatsın aminnn

Güçlendirmede ilk günümü geride bırakmış bulunmaktayım sevgili dukancılar şu an pek bi şey hissetmiyorum ama korkusuzca sebze yemek çok zevkli geldi bugün yediğim her şey midemde şu an acayip şiş hissediyorum kendimi bakalım bundan sonraki günler neler göstericek :44: bu arada ekim34'ün verdiği bi linkte dukan usulu ekmek vardı onu yaptım sabah çok lezzetli oldu kabarmadı ama olsun 4 ay boyunca krep yedikten sonra bu ekmek çok iyi geldi bana =)

eveeeeet gitme kuzun ben citir olana dek burdasin hih biiiiz ki diyetdas sevgilileriyz ayrilamayiz

canimmm sorma ben bi ara yani 2009 da 69 kiloya düsmüstüm sonra 8 kilo aldim cikolata karbonhidrat yüzünden düsmanimmis gibi bakiyorum onlara artik

kızlarrrr öpüyorum hepiciğiniziiiii
çooooook güzel bir hafta sonu geçirin inşallahhh,pazartesi de booooooooll eksiler görün inşalaah

Insallaaaaah
teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ,2 buçuk haftalık bir evliliğim var,dediğiniz gibi olur inşallah geçer bu sıkıntılar

canim benim ya ben bi acikiyorum yerken doyuyorum ama yiyorum yani cünkü kriz yasamak istemiyorum aslaa

Amin güzelim benim ya

kizlar bugünün menüsünü yazmak istiyorum size bi yorum atin cok gibi hissediyorum

sabah: bir dilim dukan ekmek (2.yk yulaf kepegi ile yani günlük yulafim icerisinde) + light peynir

ara: 200ml cola zero

öglen: bir yemek tabagi tavuk gögsü patlican ve biber ile közlenmis yanidna yogurt

ara: yarim dilim ekmek (3 kasik yemis oldum ya)

aksam: bir yemek tabagi tavuk gögsü bu sefer kabak ve domates ile közlenmis

bugün cok yagmur vrdi sadece 2km yürüdüm
:44:

Kabizlikta cekiyorum ya hani acaba simdiden itibaren gece yatana kadar yesil cay mi icsem ?

Slm kızlarrrr
sabah yediklerimi yazmıştım sıra geldi diger ögünleree

öglen
bir kase dereotlu kırmızı biberli yogurt
tavuk ızgara
karışık salata
ara.
1bardak süt tarçınlı(ilk kez içtimm ama çok begendimm denemeyen denesin derim)

akşam
tavuk ızgara
domates salatalık
haşlanmış yogurtlu kabakkk

not:benim küçük bebişim var emziriyorum
onun için güçlendirmeden başladım

Son düzenleme:

tarçınlı süt benim ilk bi ayımı kurtardı resmen sonradan duraklamaya başlayınca kilom ilk ondan vazgeçmek zorunda kalmıştım

Aaa neden vazgeçtin
onun etkisimi var
sen kaç kiloydun?

ben 62yle başladım dukana hedefim 50ydi ama olmadı 52yle geçtim güçlendirmeye bugün. Süt sınırlı izinlilerdenmiş ben bilmiodum ilk ay bi litreye kadar içtiğim oluyodu hatta bazen geçiodu. Kilo veremeyince kökten bıraktım bi daha da içmeye korktum günde bi bardağa kadar bi etkisi olmadığını söylüo arkadaşlar ama ben geri kalan zamanda hiç kullanmadım ne olur ne olmaz die :44:

ooo tatlım bu ne karamsarlık ya beterin beteri var ama bakma sen bana ben biraz karamsarım bu kilo konusunda.. çünkü hep aklıma gelen başıma geliyo o yüzdenneyse umutsuz olmıcam bundan sonra ister yağ ister su ister kas ister pas farketmez yanisenin problemin ne ki tatlım yaşın kaç? hem bu ne ya bide bana moral vermeye çalışıyon senin daha çok ihtiyacın varmış meğerhay allah iyiliğiin versin insan kendine veremiyor işte o morali dimi

B en normalde de cok tatli seyler icmedigim icin kesiyor beni ya sansliyim bu konuda sanirim

Al Kiz al al al ben bugün resmimi cekip koyucam buraya sonra öncesi sonrasi yapariz

kızlar bırakın artık şu aptal kolayı ya böcek boyasımı ne varmış zaten,şekeri desen kalorisi desen cabası hala nasıl içersiniz bilmem faydası olmadığı gibi sigara gibi bağımlısı yapıyor içen kişiyi..o kafein ne meret bişiy uyutmaz etmez..hiiç gerek yok bence alışkanlıklar terkedilebilir yerine alternatif bişiler bulun bence tadı güzel evet. eskiden bende içerdim ama şimdi aklıma bile gelmiyoo kefir içiyom yerine gazlı şeyleri pek sevmem zaten meyve suyu bile içmiyorum artık beynimi şartlamışım içindeki şeker yüksek olduğu için tiksiniom

ya kızlar kilo bildirim günü ne zaman benide listeye yazın nolur

Şu an size alman pastalarımın eşliğinde sesleniyorum, bu tarifi kim verdiyse çok teşekkür ederim, nefis oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…