Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çokkk tşk ederimmm beni utandırıosunuzzz :KK17: darısı sizleree :KK34:
inşş en kısa zmnda darısı sana cnmm..walla bende senin azmine hayranımmm,,en kısa sürede güçlendirmeye geçmen dileği ile....:KK16:

Saol canım hehe :) Ama var ya kendimi salak gibi hissetmeye başladım hee :KK70: bırakmam mı lazımdı yoksa diyeti, salak salak devam ediyom hahahahha :KK9::KK9: normali bırakmak mıydı, ben mi tuhafım anlamadım ki hihihi :KK1::KK1:

:KK31::KK31::KK31::KK31:aynen
Diğer yıllar tartışmamanın azalması da insanların birbirine alışmasından kaynaklanıyo zaten:KK31::KK31::KK31::KK31:
Evveeeeettt :)
Alışmak sevmekten daha zor geliyoorrrr :p

Erkek arkadaşından ayrılmıştın di mi canım sen de. Oh ohhh!! Süründür onuu :KK70: Hatırladım ben onu şimdiiii :KK1::KK1: Hiç bi tarafına bakma da görsün!! :KK1::KK1:

Hoşgeldin. kolay gelsin... Kibriti kutuyu unut :KK66: Ye işte istediğin kadar.. Kirazı da unut ama :KK70: yiyeceksen 2 tane falan ye. Sadece "2 tane" yani. Kapişşş :KK34: :))

Suyu yağı napıcanız yaa :KK70: gidiyo işte :KK70: Kss gitmiyo sonuçta. Gerisinin ne önemi var yahuu. Önünde sonunda yağ da gidecek işte :)) :KK34:
Sen de hoşgeldin.. Zaten ilk verilen kilolar motive amaçlı :KK34: :)) En büyük mutluluk kaynağı işte... :KK34: Daha ne olsun..

Ay arkadaşım bu ne panik yaa :KK1::KK1: Çok şaşırdım he bu haline :)) Sevinmen gerekirken panik misin :KK70: Zayıfladığın için şaşkınlıktan olmasın :KK1: Kastan falan gitmiyoo :KK34: Sakin ol ve keyfini çıkaaarr :KK34: Bu akdar çok paniksen, doktora gidebilirsin

Yumurta evet.. Baya bi çok :) Neden bu kadar çok yiyorsun.. Başka alternatifler yaratamaz mısın yemek için..? Her gün bu kadar çok yumurta yeme.. ama daha önemlisi az yiyorsun bence sen :44: Düzgün bir öğle yemeği ye.. Acıkınca değil yani, saatli falan.. Kıymanın da yağ oranını hesaplamak zor olduğu için.. Her acıktığında kıyma yeme bence.. Hem de yumurtayla..

Hahahha :KK9::KK9: Böööö!!!! yüz biiizzz :KK1::KK1::KK1::KK47::KK1:
uff dely ya delimisin:KK1::KK1::KK1::KK1: benim gibi hiç kilo veremeyen ve bu duruma alışkın olmayan biri için napcan suyu yağı mı:KK37: normal beslenme düzenine geçince o kilolar pat die gelirse boşa gitcek o kadar emek:KK43::KK43:buna yanarım .evet bu konuda biraz takıntılıyım.tabi siz verdiniz inceldiniz hariçten gazel atıyonuz:KK19::KK19::KK1::KK1:geri gelirse die korkuom işte yaaaa banane yaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

Hahaha:KK9: Estağfurullah :)) En güzel motivasyon :KK66: Ben de istiyom ben dee.. :KK52:

Ahahahaha :KK9::KK9: Koparttın kız beniii :KK70::KK70:

Yok yoookk!!! Kopartınızzz hihihihi :KK1::KK1::KK1: :KK9::KK9:

Ayyyy!!! :KK16::KK16: Ne güüzzzzlll!!! Aşk aşşkkkk :103:

Vaayyyyy!!! :KK9::KK9: Çok inceeee :KK1::KK1: Ben de istereeeemmmm!! :KK1:

:KK9::KK9: Ne güzel cevap vermişsin yaaa!! :KK1:

hehehehe malum konuda ben de koptum resmen katıla katıla güldüm,hem yazarken hem arkadaşların yazdıklarını okurken:KK9:
ayyy kuzuum ben ona ne cevaplar veriyorum ama hödük olduğu için anlamıyor.yaa böyle davranmak da istemiyorum ama ben de artık olay bitmiş yaa nasıl eziyorum neler söylüyorum,yaa biri bana böyle davransa valla suratına bakmam,bu da noel baba gibi bacadan gircek nerdeyse :KK1::KK1:

teşekkürler canım cevabın için ,evet kavitasyon tek başına işe yaramıyormuş ,mezoterapiyle kombine olunca çok iyi sonuç veriyormuş

kızlar arkadaşıma sordum,o lpg yaptırmış ama en az 15 seans olmalı ve iyi bir dr bulmalısınız dedi fakat inanılmaz sonuçlarını almış,gelgelelim birazzık tuzlu gibi,bir de mezoterapi de etkilitmiş ama o iğneliymiş.
ben kavitasyona gittim bir sürü seans etkisi sıfır,hiç boşa para harcamayın.bence azcık bundan,azcık şundan deneyip para harcanacağına,bir kere doğru düzgün olan yöntemi bulup o parayı vermek daha mantıklı:KK34:

çok teşekkürler canım benim değerli bilgiler için. walla burası cidden süper acayip motive ediyo insanı her daim kalabalık ayrıca :) çok sevdim ben sizi yaa. diyorum ki yine yağı az şeyler yemeye çalışcam dediğin gibi ama hiç sevmediğim şeyleri de zorla yemicem diyetin sürdürülebilir olması bakımından. belki azcık daha yavaş veririm ama olsun diyetler işkence olmasın artık. şimdiye kadar o kadar çok diyete başlayıp bıraktım ki artık başarısız olmak istemiyorum. yaa bi de uzman tv de dukan diyetiyle ilgili güyya bilgi veren ama genelde elinden geldiğince zor ve kötü yanlarını vurgulamaya çalışan diyetisyen bayana da gıcık oldum söylemeden geçemicem. efendim neymiş hızlı kilo verirmişsin ama bu kiloları geri almamak için hayat boyu dukan diyeti hayatının bir yerinde duracakmış. yaw salakçım sanki senin yaptığın diyetten sonra almamak için napcaz deyince ne diyosun? "sağlıklı yeme alışkanlıklarını yaşam tarzı haline getirmemiz gerek vız vız da vız vız" aynı şey değil sanki. bi de yok efendim diyet kişiye özel olmalıymış, kişinin yeme alışkanlıkları, hayat stili, fiziksel özellikleri falan dikkate alınmalıymış; böyle populer diyetler kişiye özel olmuyomuş. yaw 10 tane diyetisyene gittim bak kardeşim günde 6-7 öğün yemek benim yaşam tarzıma uymuyo bilmemne deyince aaaaaaa olaaaazzz en az 6 öğün mutlaka. yaa dukancım ne diyo 3 öğününü atlamamak şartıyla yeme sıklığını kendin belirle diyo, bundan güzel kişiye özel diyet olur mu. bi seferinde arkadaşımın biriyle aynı diyetisyene gidiyodum (arkadaşım erkek benden çok daha fazla kilolu ve daha uzun) bi baktım bana verdiği listeyle ona verdiği liste aynı. pöhhh kimi kandırıyo bunlar kişiye özel diyet veriyoruz diye herkese çok benzer kalıpları verip kalorilerini sayıp yolluyolar. artık klasik diyetisyenler böğğğ geldi çok afedersiniz. ayy çok dolmuşum bu konuda paylaşmak istedim.

canım burdan ayrılma,inan bana hepimiz buradaki arkadaşlıklar destekler sayesinde belki de bugünlere kadar geldik.
buradaki paylaşımlar ve güçbirliği olmasa belki ben de dahil pek çok arkadaş bi yerden sonra sıkılıp bırakırdı.:KK19:
ama burda birbirmize destek oluyoruz,yanlışlarımızı doğrularımızı görüyoruz.hadi bakalım senden de güzel haberler bekliyorz.
yağ oranlarına kitapta yazdığı gibi aynen dikkat et,bu önemli.yulaf kepeğin,bol su ve spor bunları da atlama sakın.
diyetisyenler konusunda haklısın,bende defalarca gitmişimdir 3 kilo verip 5 kilo geri almışımdır.zaten hep kısıtlamalar olduğu için uzun soluklu olmuyor,insan sıkılıyor onlardan:KK50:

Benimkini hiç karşılamıyor yaaa :KK31: Yetmiyor bana.. Bana kalsa su yerine kola içerim ben.. Hele bu sıcaklarda... günde 3 kutu içsem bile kesmiyo o zero, tatlı isteğimi falan...:KK25: :KK59:

E çocuk demeeekkk. Kız erkek farketmez.. Öylesine diyorum yani :KK70: dukancan da diyorum.. O da erkek ismi gibi ne var ahhahaha :KK9::KK9: Ne fark eder sanki yaa hahaha :KK70::KK70:

Ayrıca da süper tebrikleeerrr :KK9::KK1: İnşallah devamı da hızla gelir maşallaahhh :nazar::nazar:

Hahahahahha :KK9::KK9:

ayrıca DELY NİN evlilik ile ilgili düşüncelerine aynen katılyıorum..bende 13 ay oldu evleneli. ilk başlarda çok sıkıntı çektim yani aynı eve girince sanki o adam sevdiğiniz adam değilmiş başkasıymış, onu hiç tanımamışsınız duygusuna kapılıyo insan :KK53::KK53:ama aslında öle değil.afedersiniz aynı evde wcye bile beraber giderken devalı birbirni görmekten insan bıkıyor bahne arıyor sanırım:KK1::KK1::KK1:yani hergün beraber olmanın tadı başkaaa, ayrılıp kavuşmanın tadı başka:KK34::KK34: evlilik çok ciddi bir iş.. nişanlyken oynaşmala,r gülüşmeler, kavuşmak için içinizde yanan özlem evlenince farklı oluyo:KK17::KK17: olgunlaşıyo insan biraz daha ağırlaşıyo.bizde ilk başlarda çok tartıştık, dedikleri gibi karakter farklılığı.. evlenince önünüze geliyo bşlarda anlaşılmıyo..ama aşılmıcak sorunlar değil ilk yıl biizm için kızışma ve tartışma yılı oldu:KK9::KK9: aslına bakarsanız ilk 7 ay diyebilirm sonrasında herşey yavaş yavaş düzene girdi orta yolu bulduk ve yine o evdeki yabancılar gitti yine biz olduk iki eski sevgililer:KK1::KK1::KK16::KK16::KK16:

uff dely ya delimisin:KK1::KK1::KK1::KK1: benim gibi hiç kilo veremeyen ve bu duruma alışkın olmayan biri için napcan suyu yağı mı:KK37: normal beslenme düzenine geçince o kilolar pat die gelirse boşa gitcek o kadar emek:KK43::KK43:buna yanarım .evet bu konuda biraz takıntılıyım.tabi siz verdiniz inceldiniz hariçten gazel atıyonuz:KK19::KK19::KK1::KK1:geri gelirse die korkuom işte yaaaa banane yaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
Hahahah:KK9: Kız asıl sen deli misin :KK70::KK70: Ben sana diyorum ki tiroid hastasından beter durumdayım :KK70: 3 ayda 8,5 kilo anca verdim, onunda 1,5 kilosunu geri almış görünüyorum şu an tartıda :KK70: Benim damarıma basıp da incelmişsin deme, ağlıcam bak şimdi :S Nerde yaaaa :KK31::KK43:
Sen de kilo vermişsin.. daha diyete yeni başlamışsın, normal beslenme düzenine geçinceyi düşünüyorsun :) Güzelim Allah derdini alsın :)) Dur bakalım yaa :KK70: Sevinmen gerekirken şu dediklerine bak.. Ay ben bi görsem şu kiloları verdiğimi :KK43: Ömür boyu diyetteyim diyorum ben, sen hariçten gazel okuma diyon... Aahhhh!! Ahhh!!! :KK43: siz buralardan gideceksiniz çıtır olarak.. Ben 50 yaşında hala buralarda olcam bu gidişle..

Saol canım hehe :) Ama var ya kendimi salak gibi hissetmeye başladım hee :KK70: bırakmam mı lazımdı yoksa diyeti, salak salak devam ediyom hahahahha :KK9::KK9: normali bırakmak mıydı, ben mi tuhafım anlamadım ki hihihi :KK1::KK1:

anam estafurullah ne alaka..sadece baskası olsa wazgecip gidebilirdi ilk anda,,sen ama mucadele ediosun dogru olanı yapısoun..nie böle bişi deme gereği duydun anlamadım..yanlıs bişi sölediysem farkında olmadan sorry :44:

çok teşekkürler canım benim değerli bilgiler için. walla burası cidden süper acayip motive ediyo insanı her daim kalabalık ayrıca :) çok sevdim ben sizi yaa. diyorum ki yine yağı az şeyler yemeye çalışcam dediğin gibi ama hiç sevmediğim şeyleri de zorla yemicem diyetin sürdürülebilir olması bakımından. belki azcık daha yavaş veririm ama olsun diyetler işkence olmasın artık. şimdiye kadar o kadar çok diyete başlayıp bıraktım ki artık başarısız olmak istemiyorum. yaa bi de uzman tv de dukan diyetiyle ilgili güyya bilgi veren ama genelde elinden geldiğince zor ve kötü yanlarını vurgulamaya çalışan diyetisyen bayana da gıcık oldum söylemeden geçemicem. efendim neymiş hızlı kilo verirmişsin ama bu kiloları geri almamak için hayat boyu dukan diyeti hayatının bir yerinde duracakmış. yaw salakçım sanki senin yaptığın diyetten sonra almamak için napcaz deyince ne diyosun? "sağlıklı yeme alışkanlıklarını yaşam tarzı haline getirmemiz gerek vız vız da vız vız" aynı şey değil sanki. bi de yok efendim diyet kişiye özel olmalıymış, kişinin yeme alışkanlıkları, hayat stili, fiziksel özellikleri falan dikkate alınmalıymış; böyle populer diyetler kişiye özel olmuyomuş. yaw 10 tane diyetisyene gittim bak kardeşim günde 6-7 öğün yemek benim yaşam tarzıma uymuyo bilmemne deyince aaaaaaa olaaaazzz en az 6 öğün mutlaka. yaa dukancım ne diyo 3 öğününü atlamamak şartıyla yeme sıklığını kendin belirle diyo, bundan güzel kişiye özel diyet olur mu. bi seferinde arkadaşımın biriyle aynı diyetisyene gidiyodum (arkadaşım erkek benden çok daha fazla kilolu ve daha uzun) bi baktım bana verdiği listeyle ona verdiği liste aynı. pöhhh kimi kandırıyo bunlar kişiye özel diyet veriyoruz diye herkese çok benzer kalıpları verip kalorilerini sayıp yolluyolar. artık klasik diyetisyenler böğğğ geldi çok afedersiniz. ayy çok dolmuşum bu konuda paylaşmak istedim.
Gerizekalılar onlar yaaa!! Ay zaten sinirliyim bak dövmiyim onları:KK4::KK4: :KK9::KK9: Hızlı kilo veriliyomuş demezler mi bi de :KK47: Getir bana onları parçaliyim :KK57::KK57::KK57::84: Offfffff!!!!!!!!!!! İçimden ediyorum bütün küfürleri onlara :88::95:
senden alıntı yaptım ama yanlış anlama sakın hee!! Deli ediyolar beni de delyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!

Son düzenleme:

:p [/FONT][/B][/COLOR]

heheheheh dely yaaaa çok güldürdün beni Allah da seni güldürsün:KK9:

ayrıca DELY NİN evlilik ile ilgili düşüncelerine aynen katılyıorum..bende 13 ay oldu evleneli. ilk başlarda çok sıkıntı çektim yani aynı eve girince sanki o adam sevdiğiniz adam değilmiş başkasıymış, onu hiç tanımamışsınız duygusuna kapılıyo insan :KK53::KK53:ama aslında öle değil.afedersiniz aynı evde wcye bile beraber giderken devalı birbirni görmekten insan bıkıyor bahne arıyor sanırım:KK1::KK1::KK1:yani hergün beraber olmanın tadı başkaaa, ayrılıp kavuşmanın tadı başka:KK34::KK34: evlilik çok ciddi bir iş.. nişanlyken oynaşmala,r gülüşmeler, kavuşmak için içinizde yanan özlem evlenince farklı oluyo:KK17::KK17: olgunlaşıyo insan biraz daha ağırlaşıyo.bizde ilk başlarda çok tartıştık, dedikleri gibi karakter farklılığı.. evlenince önünüze geliyo bşlarda anlaşılmıyo..ama aşılmıcak sorunlar değil ilk yıl biizm için kızışma ve tartışma yılı oldu:KK9::KK9: aslına bakarsanız ilk 7 ay diyebilirm sonrasında herşey yavaş yavaş düzene girdi orta yolu bulduk ve yine o evdeki yabancılar gitti yine biz olduk iki eski sevgililer:KK1::KK1::KK16::KK16::KK16:

ayyy kızlar düşünsenize demekki kazara ben bu ex sevgiliyle evlenip aynı eve girsem nolurmuş,kabus gibi anaaaaaaa,çok korktum şimdi evlilikten :KK9::KK9:

hehehehe malum konuda ben de koptum resmen katıla katıla güldüm,hem yazarken hem arkadaşların yazdıklarını okurken:KK9:
ayyy kuzuum ben ona ne cevaplar veriyorum ama hödük olduğu için anlamıyor.yaa böyle davranmak da istemiyorum ama ben de artık olay bitmiş yaa nasıl eziyorum neler söylüyorum,yaa biri bana böyle davransa valla suratına bakmam,bu da noel baba gibi bacadan gircek nerdeyse :KK1::KK1: ............

Ay öyle insanlar da bana hep itici gelir hee! İnsanda bi gurur olur di mi.. Pehhh!!! Bunu sallamakla iyi etmişsin sen :KK9: :KK1: :KK1:

Benimkini hiç karşılamıyor yaaa :KK31: Yetmiyor bana.. Bana kalsa su yerine kola içerim ben.. Hele bu sıcaklarda... günde 3 kutu içsem bile kesmiyo o zero, tatlı isteğimi falan...:KK25: :KK59:
B en normalde de cok tatli seyler icmedigim icin kesiyor beni ya sansliyim bu konuda sanirim :KK16:
Hahaha:KK9: Estağfurullah :)) En güzel motivasyon :KK66: Ben de istiyom ben dee.. :KK52:

Al Kiz al al al ben bugün resmimi cekip koyucam buraya sonra öncesi sonrasi yapariz:KK76:

Ay öyle insanlar da bana hep itici gelir hee! İnsanda bi gurur olur di mi.. Pehhh!!! Bunu sallamakla iyi etmişsin sen :KK9: :KK1: :KK1:

offf gel bir de bana sor,fransız köselesi mi ne derler ya ahanda öyle yüzsüz ,gurursuz yaaa.
adam olsana ,erkek gibi vur yumruğunu masaya,kız gibi ağlayıp durma anaaaa ben de mıknatıs gibi çekerim böylelerini kendime hee:KK50:
iyi ettim tabiii deee niye sıradaki gelmiyorrr nerde ooo huuuuu sana diyorum lenn boşta dönüyorummm ya hadi çık karşıma da callen'a başlayayım bende ahahahahaha :KK52::KK52:

offf gel bir de bana sor,fransız köselesi mi ne derler ya ahanda öyle yüzsüz ,gurursuz yaaa.
Adam olsana ,erkek gibi vur yumruğunu masaya,kız gibi ağlayıp durma anaaaa ben de mıknatıs gibi çekerim böylelerini kendime hee:KK50:
Iyi ettim tabiii deee niye sıradaki gelmiyorrr nerde ooo huuuuu sana diyorum lenn boşta dönüyorummm ya hadi çık karşıma da callen'a başlayayım bende ahahahahaha :KK52::KK52:

medesaaaaaaaa masama su püskürttürdünnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlarrrrr,sabah geldiğimden beri hızınıza yetişmeye çalışıp harıl harıl cevap yazmaktan asıl konuma gelemedim :
Bu sabah tartıldııımmmm veee size pazartesiye kadar söz vermeme rağmen sanırım o kör olasııı şeytanın bacağını bugün kırdımmm:KK47:
Sabahhhh 77.1 çıktımmmmmmmmmmmmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16::KK76::KK52::KK55::KK8:
haydiii kutlayayımmmm şerefee ohhhhhhhh:nazar::nazar:,darısı dely'min başınaaaaa,sen de regl sonrasıı kırcan biliyorum benn :KK16:

Kızlarrrrr,sabah geldiğimden beri hızınıza yetişmeye çalışıp harıl harıl cevap yazmaktan asıl konuma gelemedim :
Bu sabah tartıldııımmmm veee size pazartesiye kadar söz vermeme rağmen sanırım o kör olasııı şeytanın bacağını bugün kırdımmm:KK47:
Sabahhhh 77.1 çıktımmmmmmmmmmmmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16::KK76::KK52::KK55::KK8:
haydiii kutlayayımmmm şerefee ohhhhhhhh:nazar::nazar:,darısı dely'min başınaaaaa,sen de regl sonrasıı kırcan biliyorum benn :KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::21::21::21::21::21::21::21::KK8::KK8::KK8::KK8::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: cok mutlu oldummmmmmm hadi bakaalimmm gerisi gelirrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyy kızlar düşünsenize demekki kazara ben bu ex sevgiliyle evlenip aynı eve girsem nolurmuş,kabus gibi anaaaaaaa,çok korktum şimdi evlilikten :KK9::KK9:

Kumar gibidir evlilik cnm bir sürü hayal kurarsın evlendikten sonra pufff olur uçar:KK50::KK50:Üstelik kurulan hayaller uç noktada değildir ama olmaz işte:KK31::KK31:Umarım doğru kişiyle evlenirsin:KK16:

Yaa cevap vermediniz bana ..Ayaklarım elim buz gibi..Ve bugün atakta 3. günüm büyük tuvalete çıkmadım daha:KK17::KK17:

anam estafurullah ne alaka..sadece baskası olsa wazgecip gidebilirdi ilk anda,,sen ama mucadele ediosun dogru olanı yapısoun..nie böle bişi deme gereği duydun anlamadım..yanlıs bişi sölediysem farkında olmadan sorry :44:

Yok yahu!! Güldüm ben :)) Boşuna sorry deme :) Hani herkes "bravo" falan dedi yaa :KK70: Böyle tuhaf bakışlar hiseettim üstümde hihihi:KK1: "Yazık kızaaa, hala devam da ediyo ama.. Vah vaaahhh" falan diye hahaha :KK9: Kız valla alınmadım :KK70: Saolun yani :)) Öyle kendi kendime uydurdum.. Hani filmlerde olur ya kız ince hastalığa yakalanmış.. herkes biliyo ama kız bilmiyo.. Kız böyle anlatıyo ilerde her şey şöyle güzel olacak böyle güzel olacak diye.. Arkadaşları içten içe ağlayıp, kıza, "evet evet" falan diyolar üzülmesin diye.. :) Film işte.. Hayal şeyettim :KK70: Nerden neyler aklıma geliyor yahuu :p Ay şimdi de hastalıkla dalga geçmiş kız demeyin sakın :KK9: Tamam, aslında tahliller karışmış.. kız ölmücek :p
Not:Can sıkıntısı saçmalaması

heheheheh dely yaaaa çok güldürdün beni Allah da seni güldürsün:KK9:
Kesinlikleeee :KK1::KK1: Evde iyice delirtirdi seni bu :KK70::KK70: Ay hayal edemiyorum :KK70::KK70: hahahaha :KK9::KK9:

X