Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bugün sevgilimden ayrıldım...saatlerdir ağlıyorum gözümde yaş kalmadı.abur cubura sarıp diyetimi bozmiycam.devam edicem.bnm için dua edin yalvarırım buna çok ihtiyacım var:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
tatlım lütfen
bunu kendine yapma
hayatında senden daha önemli ve öncelikli hiçbir şey daimi olarak yok.
ailelerimiz bile bir yere kadar hayatımızın bestleri.
hele hele kan bağın filan olmayan bir erkek için o gözyaşları asla kederle akmamalı.
diyet konusuna birşey demeyeceğim zira şu ayrılık konusu daha önemli
erkekler, kendimizi değersiz, basit vs vs hissettirme de nasıl da başarılılar
ve biz nasılda kendimize ve hayatımıza sadece onlar için varmışcasına anlam veriyoruz

ya lütfen
doğru cümleleri kurmak istiyorum ama biliyorum anlamsız kalacak
sadece şu önemli
sen değerlisin
ve o senin hayatın için layık olabilecekse ve sen istersen orada kalmalı
seni ayrılıkla bu kadar yıpratan ya da üzen.. buna değmeyendir.

Günaydin Dukan güzelleri:KK3:

4. Atak günümü dün geride birakarak Seyir Evresine Terfi etmis bulunmaktayim:KK14:

-2,8 KG masallah Allahim nazarlardan saklasin:nazar::KK17:

Geriye kaldi 10,1 Kg insallah bu da gider bir an önce

BUgün Öglen yiyecegim sebze ve protein gece 1 de aklima düstü sabah is var kalktim üsenmeden yemegi pisirdim sabahta saklama kabina bi güzel yerlestirdim Catali da cantaya attim ise kadar sangir sungur kosarak geldim:26: Millet DEli sanacak:KK14:

kızlar dukana ihanet ettim. 15 gunluk tatılden +3900 ile döndüm. hiiiiiiiççç dukan yapamadım. hani güçlendirme gibi bile değil. bildiğiniz yedim herşeyden yani.. ama şımdı kaldıgım yerden devam. bu hafta bıraktıgım kıloma donsem onumuzdekı haftalarda da eksılere baslasam super olacak..

günaydınnn kızlaarrrr,iyi haftalarrrr.booollll eksili bir hafta olsun inşallahh :KK52::KK52:
gerçi ben güne 78.5 ile başladım :KK50:
yani geöen haftaki son tartılmama göre +1200 ile falan büühüüüü :KK43:
ama çok da kafamo takmamaya çalışcam çünkü malum bugün böyle gösterir yarın _2000 gösterir benim sihirli tartım :KK34:

aynen güzelim hic takma persembeye kadar 2 kati - gösterir :KK34: dukanda zaten diyo SIK SIK + gözükebilir diye heleki sebze vücutda su tutdugu icinmis genelde o +lar, istersen hergün tartilma haftada 1 tartil dahada bi motive olursun hem böylece +lardan haberin bile olmaz :KK9:

Günaydin Dukan güzelleri:KK3:

4. Atak günümü dün geride birakarak Seyir Evresine Terfi etmis bulunmaktayim:KK14:

-2,8 KG masallah Allahim nazarlardan saklasin:nazar::KK17:

Geriye kaldi 10,1 Kg insallah bu da gider bir an önce

BUgün Öglen yiyecegim sebze ve protein gece 1 de aklima düstü sabah is var kalktim üsenmeden yemegi pisirdim sabahta saklama kabina bi güzel yerlestirdim Catali da cantaya attim ise kadar sangir sungur kosarak geldim:26: Millet DEli sanacak:KK14:

deli değilsin canım merak etme. bende öyleydim. yanımda kepekten yapılmış kekim, cacığım, dukanik biber dolmam köftem, kahvaltılık yumurtam peynirim ve soda şişeleri ile şangır şungur geldim bende işe. hehhehe dert etme alışırsın herkes alışır işyerinde :KK37::KK37::KK37:

kızlar dukana ihanet ettim. 15 gunluk tatılden +3900 ile döndüm. hiiiiiiiççç dukan yapamadım. hani güçlendirme gibi bile değil. bildiğiniz yedim herşeyden yani.. ama şımdı kaldıgım yerden devam. bu hafta bıraktıgım kıloma donsem onumuzdekı haftalarda da eksılere baslasam super olacak..

15 gün boyunca dayanmak çok zor olmuştur bence hiç canını sıkmadan 3 günlük pro ile başlayabilirsin ve bunu bir ödül olarak düşün.. taktıkça bu kilolar hakikaten gitmiyo ben bu sefer üzmüyorum kendimi ve farkettim ki o kadar zorlanmıyorum bu kez.

gunaydın arkadaslarr..hafta sonu netten arastırmalarım dogrultusunda adet söktürücü olarak civanperçemi die meymenetsiz bi otun oldugunu keşfettim.zira ameliyat sornası bu gecikme artk beni psikolojik olarak delirtme eşiğindeydi :KK53: yalnız o nasıl bi ot öle ne adında meymenet war nede tadında..acı oldugunu sölediler ama bu acı deil igrenc otesı bısıydıııı :KK33:gunde 3 fincan fln yazıodu ama ben 2 gun,gunde yarım fıncanı zor içtim..burnumu tıkayıp ıcmeyı dusundum,,burnumu tıkadım ama o kdr kötüki tadı bogazımda kaldı yine inmedi aşağı,,bogulucaktım bide :KK1: fkt neyseki bu çabam boşa gitmedide söktürdü hakkaten we cok sükür dedim..

hafta sonu cumrtesı wc sonrası sabah tartıldım 54,1 kg geldim,,bugun sabah tartıldım 54,4 kg geldim gıcık oldum biraz ama vücudum su tutmustur die kendimi avuttum zira hiç kaçamak yapmadım:KK49::KK37:

bu arada seyirdeki arkadaslarım,,gercekten hiç kacamak yapmayın ve bian önce güçlendirmeye geçin..cunku suan kendımı cennete dusmus gibi hissediorum :KK53: :KK53: o yumurtadan sonra sabahları ekmek we peynır hakkımla tost yapmak nasıl büyük bi zewk anlatamam..ayrıca artk sebze we proteını bı arada kullanabılıor olmamızda cok gusel..gerci ben hala proteın agırlıklı gıdıorum bı turlu tam oturtamadım henuz ama olsun:KK52:sabah tost yapıorum yanına bikaç tane cherry domates,,yulaf kepegı ıle yaptıgım poaca weya kekımıde gun ıcınde tuketıorum..yumurta artk gormek bıle ıstemıorum ztnn..hadi hadi gelin bi an öncee bakın burası çok zewkliiii:KK53: :KK53:

Canım yaaa şu tartım bana bir _ bir + gösterip şey geçmese benle geleceğim en kısa zamanda inşallah :KK9:

Günaydın kızlar,:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dün sp günlerime başlamıştım ama akşam bir yakın arkadaşın kınası vardı orada biraz fındık fıstık az cips ve iki parça börek,patates kızartması filan yedim. :26::26:tek teselliim zaten akşam yemeği yememiş olmam ve sırtımdan ter aka aka göbek atmam oldu.:18::18: keşke olmasaydı gerçekten çok iyi gidiyordum ama kaçamak olarak görmicem ve aynen devam edicem moral bozukluğuna mahal olmasın.:KK30::KK30:
zaten tatile bir hafta var kasabildiğim kadar kasıp tatilde bol bol yüzerek hareket ederek güçlendirme gibi devam edicem sonra iki günlük P günleri ile yeniden aranızda olacam ....:KK31::KK31:
şimdi geçmişe dalayım ne güzel sayfalarca birikmiş. bu arada bir kaç yüklemem var onların evraklarını da yaparım..

herkese güzel bir hafta diliyorum :KK16::KK16::KK16:

canım seninki zaten kaçamak değil ipin ucunu kaçırmak olmuş biraz :KK1:
ben de dely'e 2 sarma 2 erik için kızıyordum,haksızlık etmişim arkadaşıma vallahi :KK50:
sen spor da yapmıyorsun üstelik.lütfen bu son olsun canım ama daha yolun başındayken böyle tutamazsan kendini ileride daha da meyilli olursun kaçamağa.bence o yediğin yasak olan herşeyi birkaç ay boyunca unut En Büyük TÜRKİYE
ben onlar artık hayatımda yokmuş,daha doğrusu zaten hiç olmamışlar gibi davranıyorum yoksa başka türlü olmaz yani :KK34:

canim benimn biraz dukan biraz spor hemen gider bence insallah

gunaydın arkadaslarr..hafta sonu netten arastırmalarım dogrultusunda adet söktürücü olarak civanperçemi die meymenetsiz bi otun oldugunu keşfettim.zira ameliyat sornası bu gecikme artk beni psikolojik olarak delirtme eşiğindeydi :KK53: yalnız o nasıl bi ot öle ne adında meymenet war nede tadında..acı oldugunu sölediler ama bu acı deil igrenc otesı bısıydıııı :KK33:gunde 3 fincan fln yazıodu ama ben 2 gun,gunde yarım fıncanı zor içtim..burnumu tıkayıp ıcmeyı dusundum,,burnumu tıkadım ama o kdr kötüki tadı bogazımda kaldı yine inmedi aşağı,,bogulucaktım bide :KK1: fkt neyseki bu çabam boşa gitmedide söktürdü hakkaten we cok sükür dedim..

hafta sonu cumrtesı wc sonrası sabah tartıldım 54,1 kg geldim,,bugun sabah tartıldım 54,4 kg geldim gıcık oldum biraz ama vücudum su tutmustur die kendimi avuttum zira hiç kaçamak yapmadım:KK49::KK37:

bu arada seyirdeki arkadaslarım,,gercekten hiç kacamak yapmayın ve bian önce güçlendirmeye geçin..cunku suan kendımı cennete dusmus gibi hissediorum :KK53: :KK53: o yumurtadan sonra sabahları ekmek we peynır hakkımla tost yapmak nasıl büyük bi zewk anlatamam..ayrıca artk sebze we proteını bı arada kullanabılıor olmamızda cok gusel..gerci ben hala proteın agırlıklı gıdıorum bı turlu tam oturtamadım henuz ama olsun:KK52:sabah tost yapıorum yanına bikaç tane cherry domates,,yulaf kepegı ıle yaptıgım poaca weya kekımıde gun ıcınde tuketıorum..yumurta artk gormek bıle ıstemıorum ztnn..hadi hadi gelin bi an öncee bakın burası çok zewkliiii:KK53: :KK53:

ohhhhh afiyet olsun güzelim tadini cikar valla :21: :21: darisi bizlere insallah :KK16:

kızlar bende dukana başlamak istiyorum ama internetten flan baktığımda anlayabileceğim gibi bişeyler bulamadım liste ve detayları neden nasıl öğrenebilirim yani bu diyette hiç liste yokmu ?

canın saolsn 3-4 gun atak yap,,yeniden kaldıgın yerden başla..bakarsın tartı bana yaptıgı gibi sanada sürpriz yapar we cok daha hızlı werirsin kiloları:KK16:

ohhhhh afiyet olsun güzelim tadini cikar valla :21: :21: darisi bizlere insallah :KK16:

siz daha yeni başladınız sanırım?? hiç kaçamak yapmadan bi an önce gelinn,,beklioruzz..:KK16:

medesaaaaa sende bakma o tartıya bak banada aynı seyı yaptı :KK1: kop gel tartılarından ve gec güclendirmeye kuzumm :KK53: bu arada ekleme talebini bekliorum :KK1:

canım ben de nerelere kayboldu diyordum meğer tatildeymişsin :KK9:
ben senin yerinde olsam 3-4 gün atak yaparak başlarım,en azından yaklaşık 4 kiloyu daha hızlı veririsin:KK34:

aynen güzelim hic takma persembeye kadar 2 kati - gösterir :KK34: dukanda zaten diyo SIK SIK + gözükebilir diye heleki sebze vücutda su tutdugu icinmis genelde o +lar, istersen hergün tartilma haftada 1 tartil dahada bi motive olursun hem böylece +lardan haberin bile olmaz :KK9:

sağol canım benim.kesin birkaç gün içinde daha çok _ görürüm,benim hep böyle oluyor.alıştım artık :KK16:
yok ya ben haftada 1 falan tartılamıyorum,dayanamıyorum yani çok merak ediyorum.
her sabah mutlaka tartılıyorum.ancak tatilde falan olursam da tartı olmazsa o zaman tartılmıyorum.
gerçi bunun da çok kötü bişey olduğunu düşünmüyorum,en azından + bile çıksa bir yerde yanlış mı yaptım diye düşünüyorum .mesela dün annemler seyahatten döndüler,onlarla sohbet muhabet derken 16:00'ya kadar tek lokma koymamışım ağzıma.sadece akşam yemeği yedim tek öğün.onda da yoğurtlu semizotu ve patlıcan yanında döner yedim.yoğurt light değildi çünkü mezeleri dışardan almıştım,belki onun etkisi olmuştur.döner de açık dönerdi yağ oranı yazmıyordu yani,belki onun da yağ oranı uygun değilmiştir.
yani sık tartılınca da en azından hata mı yaptım diye düşünüp aynı hatayı tekrarlamayabiliyorsun,öyle bir artısı var.:KK34:

Günaydın kızlar,:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dün sp günlerime başlamıştım ama akşam bir yakın arkadaşın kınası vardı orada biraz fındık fıstık az cips ve iki parça börek,patates kızartması filan yedim. :26::26:tek teselliim zaten akşam yemeği yememiş olmam ve sırtımdan ter aka aka göbek atmam oldu.:18::18: keşke olmasaydı gerçekten çok iyi gidiyordum ama kaçamak olarak görmicem ve aynen devam edicem moral bozukluğuna mahal olmasın.:KK30::KK30:
zaten tatile bir hafta var kasabildiğim kadar kasıp tatilde bol bol yüzerek hareket ederek güçlendirme gibi devam edicem sonra iki günlük P günleri ile yeniden aranızda olacam ....:KK31::KK31:
şimdi geçmişe dalayım ne güzel sayfalarca birikmiş. bu arada bir kaç yüklemem var onların evraklarını da yaparım..

herkese güzel bir hafta diliyorum :KK16::KK16::KK16:

:KK19: :KK20: :KK20: güzelim napdin sen :KK20: zaten verecegin 5 kilo var disini SIkIp ver su kilolarida güclendirmede yersin artik ödül ögününde istediklerini, yazik degilmi bu gecen günlerine, 2 haftada verecegin 4, 5 kilo sen aylara cekiyorsun be güzelim :nazar: dediyin gibi yola devamm sakin kacamak yapma bidaha :KK51:

canim yanlis anlama ama burda hepimiz birbirimizi uyarip ikaz edelimki kendimizi toparlayalim, benimde kacamaklarim diyete yönelik yanlislarim olursa sende arkadaslarda beni uyarin olurmu güzelim :KK34:

Arkadaslar atak evresınde sızı zorlayan haller oldumu
ac degılım ama bacaklarım agrıo ve sankı bırascık boguluo gıbı sıkısmalarım war bugun
yasayan warmı?

canım atak evresinde vücuda karbonhidrat girişi ve yağ girişi olmadığından vücudun en hızlı enerjiye çevirdiği şeylerden mahrumuz dolayısıyla vücut rezervlerden kullanma başladığı zaman haliyle halsizlik oluyor ama ben bunu kilo vermeye yorduğumdan dişimi sıkıyorum :)) sana da onu tavsiye ederim :))
ama dayanılmayacak gibi bir ağrı veya rahatsızlık varsa seyire geç hemen :) (nacizane yorumum)

Canlarım, iyi haftalar.

Ofiste çok işim vardı gelemedim hemen ama aklım sizde kaldı :))

Nasılsınız, herkes iyi mi? Neler yazmışsınız okuyacağım fırsat buldukça kısa özet geçeyim kendimden.

Güçlendirmeli hafta sonu gayet iyi oluyormuş kızlar, bugün sebze yok demiyor, gayet zengin kahvaltı hazırlayabiliyor insan. Şu ana kadar da hiç kilo almadım kilom aynı, gayet mutluyum.:KK9: İnşallah hepiniz en kısa sürede yanımıza gelirsiniz. :KK16:

Love01 cim ben nişastalı gıdamı yemedim hala, sen yedin mi? Ne yedin :)

kızlar yarın bende başlıyorum dukana fakat bu balık olayını nasıl yapabiliriz yağ da kızartıp yesek sorun olur mu
ahahahha nerdee
şöyle güzel bir tava hamsi şahane olurdu di mi :KK9:
maalesef ızgara, buğulama filan yapabiliyoruz ya da fırında tabii

canlarımmm :KK70: bu dukan diyetinin tek bir dezavantajı var benim sindirmimi fena halde yavaşlattı :KK43: ben şimdi bol bol yeşilçay form çay içiyorum ama kar etmedi afrikalı bir meyveden yapılan bitkisel tabletten 2 tane atınca düzeliyor ama ilaç kullanmak istemiyorum yarından itibaren sirkeli su içeyim diyorum ne dersiniz? yasak değildi sirke değil mi ?
yasak değil hatta tavsiye ediliyor sirke kullanmak ama midenle ilgili bir sorun yoksa tabii

dukanda 11. günüm. 7 gün atak yaptım 4 gündür seyiri toplam 2 kg verdim.metam çok yavaş
bazı bünyelerde yavaş ilerleyebiliyor ancak hızlanacaktır. rutin olarak hep hızlı ya da hep yavaş çok nadir karşılaşılan bir durum
bknz:delly:KK17:

kizlarrrr benim canim biraz tatli istedi 4. atak günümdeym

süt kaynattim icerisine nescafe attim ama bir iki damla cikolata atsammi icerisine kararsizim :KK17: bozmak istemiyorum bu kadarcik bozarsa sakin yapmam ama zarar olmaz derseniz aticam:KK52:
cıx olmaaz
tarçın filan atabilirsin ya da duakn kek ya da meyveli yoğurt yiyebilirisn
aslında seçenekler çok :KK34:

selam hanımlarr ben dukan kitabını yeni aldım bitirmek üzereyim çok fazla kilom var ama nedendir bi başlıyasım gelmiyo :KK43:adet dönemim yaklaştı onu atlatıpmı başlamalıyım yoksa hiç vakit kaybetmemelimiyimm...
başlayasın gelmiyorsa ımm sorun var demektir.
içinden gelmeli bence
ama zorunluluktan başlayacaksan;
regl döneminde başlar ve atlatabilirsen çok daha hızlı kilo verirsin
reng bittikten sonra başlarsan sıkılmadan kilo verirsin

seçimler herkesin iradesine göre herhalde

:KK8:günaydın herkeseee
nezamandan beri dukan diyeti aklımda ama bitürlü yapmaya karar veremedim
9aylık birkızım var onu emziriyorum
galiba emzirenler yapmamalıymış
daha dogrusu atak dönemini atlamalıymışşş
kitabı okuyanlar bu konuda bilgi verebilirmi????

ama ben yazdıklarınızı okudukça hırslandımm
çok başlamak istiyorumm

:KK8::KK8:

mmmm emzirirken diyet taraftarı değilim ben
ama kitabı okuyup emzirme dönemi için dukan kısmına bakabilirsin, yardımcı olacaktır.

yaaa love ne diyeyim ben sana yaa
sanki gelmek mi istemiyoruz
alla alla :KK53:
vee afiyetler olsun :nazar:

Arkadaslar atak evresınde sızı zorlayan haller oldumu
ac degılım ama bacaklarım agrıo ve sankı bırascık boguluo gıbı sıkısmalarım war bugun
yasayan warmı?
normal bunlar melisa, yine de çok halsiz kalıyorsan vitamin kullanmaya başlamalısın

günaydın arkadaşlar acil bişey soracagım layt ton balıgı yiyebiliyormuyuz
mmm hem de nasıl yiyoruz
atakta sırf onla beslendim sayılır :KK34:

guneyli tatlim cok sagol önerilerin icin tarifi kesin deneyecegim biz daha tanisamadik ben caylak dukaner:KK3:
hoş geldin, memnun oldum :)

aynen
moralimizi bozmuyoruz, kararlılıkla devam ediyoruz
(tabii bir daha kaçamak yapmıyoruz :44:)

kızlar bende dukana başlamak istiyorum ama internetten flan baktığımda anlayabileceğim gibi bişeyler bulamadım liste ve detayları neden nasıl öğrenebilirim yani bu diyette hiç liste yokmu ?

aslında nette çok detaylı anlatımlar var lakin illaki kitabını alman gerekir.
hem motivasyon için hem de neyi neden yapacağını anlayabilmen için

ben ticker'ımı güncellemeyi unutmuşum bu aradaa :KK1: son 400gramım kaldıı :KK76: ve güçlendirmeye son 5 gün yani hergün 100 gram verip bitirmek istiyorum seyiri, 4 ay oldu yahuu yeter artık gidicem ben :KK55: :KK1:

X