Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım benim çok olağanüstü bişey yapmıyorum aslına.
normal 1+1 yapıyorum.atağım bittiği andan itibaren hep birbirini devam eden günler şeklinde sp ve ps yaptım.
günlerimi hiç değiştirmedim yada atlamadım.
sadece doğumgünümü sebze gününe denk getireyim diye öncesindek, 2 gün p yapıp d.günümde ps yaptım ertesi gün yine p devam ettim.sebze günlerimde sebzeyi abartmıyorum.mesela c.tesi akşamı balık sofrasında sadece deniz börülcesi yemiştim o da zaten 2-3 çatal bişey.bütün gün yediğim sebze ondan ibaretti.
yada bugün kahvaltıda sadece peynir süt yedim yanında sebze yemedim.öğlen taze fasulye yedim yanında bol yoğurtla,akşam da köfte yicem yoğurtla.sebzeyi aslında çok severim ama vücutta su tutuyor falan hem adam da demiş sebze az protein çok olsun diye,ben de buna dikkat etmeye çalışıyorum.mesela tabağımdaki taze fasulye çoktu,3 kaşığını falan ayırdım yemedim belki akşamüstü acıkırsam yerim dedim,aşırı yükleme yapmayayım diye.nitekim doymuşum yani o 3 kaşık fazlayı yesem gereksiz yicekmişim.
bence h.sonu 2 gün üstüste c.tesi-pazar sebze yapma.ayrıca sebze yiyiyorsan mutlaka ondan çok daha fazla protein al yanında.
mesela ben menemen bile yapsam,2 biber,1 domates koyup 2 yumurta koyuyorum ama bazen lor yada beyaz peynir de ekliyorum ki hem daha tok tutsun hem de protein daha baskın olsun diye
zorlanıyorsan biraz böyle dene bakalım nolcak.yarın tartıl,bildir bize sonra da perşembe bakalım değişikliğine.
bunun yanında 2-3 fincan da yeşil çay içersen süper olur

canım benim çok sağol ama gerçekten zayıfım diyemem
yani daha önce heralde gerçekten şişmanmışım
şu an şişman değilim ama zayıf da değilim normalim yani
yani biri yolda görse ne aaa ne şişman kız der ne de aaa ne zayıf der .
ama normal olmak bile güzel beee
bir de benim kemiklerim iri,istesem de öyle çıtı pıtı bir kız olamam zaten.
biraz boylu poslu yapılıyım yanii ve ne yazık ki bende de hala göbiş var bee
eskiden kaçalarım falan daha genişti ama göbeğim hiç yoktu,son birkaç yıldır göbek çıktı off sanırım yaşla ilgili
bir de sen öyle kendimi beğenmiyorum falan deme bakiiimmm
sen regl olcaksın diye motivasyonun düştü,haydii toparlan bakalım.akşam biraz yürüsene
bu arada bana da kalsa günde 3 öğün burgerler falan yiyebilirim çok severim
ama sanırım zaten diyete başlamadan önce kilo fazlam olduğu ve daha da kilo almaktan hep korktuğum için burgerler,çikolatalardan mümkün olduğunca az yemeye ve elimden geldiğince irade göstermeye çalışıyordum.sanırım o sebeple şu anda da biraz daha yüksek irade gösterebiliyorum.burger menüleri daha önce de senede yada 6 ayda bir yemeye çalışıyordum.
ama var ya izmirin meşhur kömürde sandviçi vardır,bak şimdi nasıl canım çekti,ahanda buldum ödül öğünümü

bir de yanlış hatırlamıyorsam ödül de bile olsa aynı yemekten 2 tabak üstüste yemeyin diyor
Ya 1 tabağa 2 tabaklık yemek koyarsam hihihiihi hahhaa
Hahahaha Öyle, doğru :)) Yahu zaten 1 silikon kaba verdim 20 TL :S Püüüff!! :)

.......
bu arada annemler dün yunan adalarına gittiler,baya türk filmlerindeki gibi gemiden el sallaştıkk
pazara kadar telefonla bile konuşamayacağız,çok merak ediyorum
Hahah Oyyy!! Ne güzzzeeell Ne merak ediyorsun onları, keyifleri yerindedir hihihi Orda yaşamaya karar vermezler di mi :76::76:

Ahahah Al da al diye say say tabii Ödemeye gelince kaç hahahhaa

Sen de mi öylesiinnn...? Ne kötü di miiii :97::97:

İnşallah ameliyatın etkileri de geçer en kısa zamanda.. Evet.. Kadınların ev yaşantısı, iş yaşantısı, rutin hayatı.. her şeyi ekstra zor ne yazık kii

kuzu sen var ya mucizenin adısın resmen,harika oldun bebişim
nolursun dikkat et,sakın bir daha alma kilolarını ve biraz ara verdikten sonra tekrar devam et
bu arada dukankaya katılıyorum.kilo insanı cidden daha yaşlı gösteriyor.
bence de ilk resimlerinde 34-35 gibi duruyorsun ama son resminde resmen liseli kızlar gibisin,harikasın canım benim.alkışşşş

kız sen beni kovdurtcan valla,nasıl bastım kahkahayıı.yan ofisteki arkadaşım noldu diye geldi tepeme

Kızlar önceki hallerimi ve en son halimin tek fotosunu koyuyorum. Aşağıda 5 aylık değişim görülmekte Ayy gerisi gelir umarımmm
....
Çok güzel olmuşsun canım.. Daha önce de görmüştüm ama.. Zaten yüzün de güzel, şimdi vücudun da Oh ohhh!!

Ben 70 kilo olmak içiiiin oyoyyy!! Her gün yiyordum nerdeyse hihihiih Yemek de yapmazdım.. misler gibi haftada 3-4 kere hamburgeeer pizzaa ohohoho Müthişti hihihihi Yoksa nasıl oliyim o kadar Sonra bi 3-4 kilo Karatay'a benzer bişiler yapıp verdim. 1-1,5 ayda falan.. Sonra bi ara verdim 2 hafta falan, hooop 1,5 - 2 kilo geri geldi :S Sonra en son 67 ile Dukan'a merhaba dedim
Beğenmiyom ama gülüümm. Yüzüm güzeldir, fena değil... ama vücut işe yaramaz hihiihih En şişman zamanım da o zamanlardı. Hiç bir zaman çok zayıf olmadım, hep ortaydım ben de.. Bir kere istem dışı 53 olmuştum da, kuzenim tanımamıştı uzaktan beni, insalar hep "ııyyy kilo aal" diyodu hihihi 30 yılda 1 ilkti hihih

Son düzenleme:

inanılmaz bir değişim. gerçekten tüm kalbimle tebrik ediyorum.
benim de önce sonra fotolarım var aslında ama çok ötelerde kaldı. 2010 ekim 2011 mayıs arası 14 kilo verdim kk da... senin kadar kilo vermedim tabi ama gerçekten çok fark ediyor. o dönem kilo verdikten sonra saçlarımı da sarıdan koyu kahveye boyatmıştım alt kattaki yaşlı teyze gelip bana " uyy kizummm sen yeni mi taşindun.. ha burada bi şişman sari kari vardi daaa o senin kayınvalden miyduu ?" diye sormuştu.. kopmuştum

Son düzenleme:
merhaba kızlar sanırım bende bundan sonra dukanla aranızdayım yalnız sormak istediğim birşey var eminim bu konu çok konuşulmuştur topikte ama bütü sayaları okuma şansım yok malesef 4 aylık bir kızım var (1 hafta sonra 5. aya girecek) sadece anne sütü veriyorum, emizren bir anne olduğum için bu diyeti yapabilir miyim cevaplarsanız çokkk mutlu olurum

Nasıl bir bağımlılık bu sahiden ama çokk güzel, iyi ki varsınız

ya ekim sende artk bi foto koysan suraya..görelım nasıl olmussun motıwasyonumuz artsın cok mu zor bişi istiorum

Yok canım benim, çok şey olur mu hiç Ama ben hep şişkoluk psikolojisinden resim çektirmeyi hiç sevmezdim, arkadaşlarıma soruyorum doğumgünlerinde çektirdiğimiz var mıdır diye, bakıyorlar, önceyi bulursak sonrayı da çekeceğim

Hoşgeldin canım, lütfen kitabı oku ama ve 2 günden fazla yapma.

Afiyet bal olsun fıstığım, annenlere de Allah kavuştursun :))))

bencede süper süper süpersinn..

Ya 1 tabağa 2 tabaklık yemek koyarsam hihihiihi hahhaa

hahahahaha,,alemsinnn yaaaa..benimde aklımdan geçmemiş deildi bu fikirr,,tek deilmisim dmk dukan sanırım bu konuda uyarmaya bile gerek duymamıstır zawallım

Kızlar önceki hallerimi ve en son halimin tek fotosunu koyuyorum. Aşağıda 5 aylık değişim görülmekte Ayy gerisi gelir umarımmm

]

bulasikcim harikasin yaa .canim cok cok iyi bir karar vermissin ve seni kutluyorum cani yürekten. iyi ki o halinle kalmamissin. Insan ne kadar kendine güvensiz ve de moralsiz hissediyor di mi. neyseki Allah bize dukan i vesile kildi. bunu bilir bunu söylerim. karsima dukan i cikardi ki durayim artik diye

simdi söle bi yürüsen gözler sana cevrildiginde nasil mutlu oluyor insan nassilll mmmm süperr fevkaledenin fevkinde bir duygu.

Evet canım, kadın olmak zorrr ama napalım. Senin aynen dediğin gibi, 2 kilo gider senden, boşuna yaptın 2 gün seyiri de, bak demedi deme

Canım benim, sahiden 2 farklı kişi gibisin. Ne kadar da güzelsin maşallah.

Hahah Oyyy!! Ne güzzzeeell Ne merak ediyorsun onları, keyifleri yerindedir hihihi Orda yaşamaya karar vermezler di mi :76::76:

Ahahah Al da al diye say say tabii Ödemeye gelince kaç hahahhaa

[/QUOTE]

Alemsin sen dely, belki de medesa dan kaçmışlardır çaktırmadan, irtica etmiş olmasınlar

Hahahahha Komik ama di mii Sen öyle deyince de ben güldüm hahaha aklım hep hinlikte hihiih:76::76:

evet ya hakikaten öyle oldu.kızcağıza alışveriş listesi hazırlayıp sonra yüzüstü bırakıp kaçtım gibi oldu hakikaten.zaten o da galiba liste ve kasayı düşününce vazgeçti ve yok olduu
dur çağrı yapayım şurdan ; nerdesin arkadaşşş geri gelll huuuu,valla bak bir kere para veriyon ama epey idare ediyor cidden bak.
vereceğin kiloları düşününce 50-100-300-500 liranın lafı mı olur

sağol arkadaşım pazar günü kavuşacağım inşallah.şu an santorini'de denize giriyorlar muhtemelen ve ben burda çalışıyorum
o kadar dedim çocuk indirimi yok mu beni de alın diye ama yemediler
hadi bul resimlerini de ekle valla,heyecanla bekliyoruz

ben dün buraya birkaç mesaj yazmıştım ama şimdi silinmiş gördüm neden ki ? Link , marka ismi flnda vermedim

tatlim benim kitapta daha elime ulasmadi maalesef bendede iki gün gösterdi atak günüünü ama ben 3 yapicam sanirim öyle istiyorum yoksa yarin bozma ihtimalim yüksek malum tatil günü

hayatim süpersin süpersin cok iyi oldu bu nacizane tavsiyelerinn....hepsini simdi yazici dan aldim alisveris listesi olarak gidiyorum marketee

masallah canim benim insallah bir daaha almazsin o kilolariii

ay hadiii insallaah ama bu gece uyuyamadim acliktan mi neyden bilemedim uyku tutmadi bir türlü sabahin köründe uyandim:26:
sıcaktandır belkim

ben sadece bir kere mayalı ekmekte bir de yiğenm için yaptığım doğum günü pastasında kullandım o kadar.
yulaf kepeğinin tadına alıştım sanırım, o güzelim kekler sayesinde sevdiim hatta:))

ben hayalimi söyleyeyim
ilk hafta
malta köşkünde kahvaltı, açıkbüfe de her ne varsa artık dalamayı planlıyorum

ikinci hafta
şöyle iyi bir kebap lokantasına gidip special bir kebap tabağı
ardından karaköy'de baklava ziyafeti

üçüncü hafta
neysem :))))

Günaydınlarrrr Dün gece malesf çikolataa yedim Bugün atak günümün son günüü ve sabah tartıda 59 olarak gördüm 3 gündür sadece 1 kilo vermişim ama olsun hiç yoktan iyidir
bence gayet iyi
sıkma canını , devam lütfen

Ben bu hafta kilo bildirimi yapamadım çünkü inanılmaz şişim ve hiç kilo veremedim
hayıııırr moralimizi asla bozmuyoruz
biliyoruz ki ne kadar inat ederlerse etsinler illaki gidecek o kilolar ama önce motivasyonumuz tam olmalı

atak vucudun şaşırmasını ve ödemlerin atılmasını sağlıyor, diye biliyorum ama 5 gün seni manen mutlu edecekse 5 gün yap. kilon azdır o nedenle sana 2 gün vermiştir.

ahhh Allah güzel haberlerini ulaştırsın canım

annemler döneli 1 ay oldu:)
ben sadece 2 marka dışında satılmıyor denilince Türkiye'de zaten açıktan da satılan , bulunabilir bir şey olduğu ifade etmek için paylaştım onu:)

yaa canım boşveeer, grileşme sonuçta
hele bir geçeyim güçlendirmeye bir ödül öğünü kadar hakkı var
bakalım siyah mı olacak kar beyazı mı
paylaşmalarınızı ilgiyle takip etmeye çalışıyorum, çekinmeyin sakın

neyse:))

oyyy oyy oyy atın beni denizlere
tatlım depreşti şimcik

geçmiş olsun, düzelir inşallah

fıstık gibi olmuşsun maşallah
gerçi takacak bir yer kalmamış üzerinde ama 41

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…