Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gecen hafta sen bildirim yapmamistin benmi yanlis hatirliyorum..?

yapmışımdır kuzuu yaa.yaptım yaptım bir önceki hafta 81.9 idim geçen haftada 81 falandım galiba.
regl falan aaaaaaa dur bakiiiim aslında haklı da olabilirsin yasena,ben geçen hafta istanbul'daydım ayoollll :KK1::KK1:
ahhh kuzuuum bravo sana yaa,ben hatırlamıyorum sen hatırlıyorsun vallahiii:KK34:
ihihihihihihi doğru söylüyosun valla kız afferrim sana,çok mu balık yedin bu ara yada ben mi az yedim acaba hafıza silinmiş :KK9::KK9:
eeee nolcak şimdi,geçen haftada 81 falandım ona göre bildirim yapiim ben bari.
ben de diyorum hiç unutmam neden hatırlayamnıyorum geçen haftayıdiyorum :KK33:

Günaydın güzellerim!!

Bir Perşembe sabahında da ha sizlerle birlikta olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyim :KK1: Keyifler nasıılll :KK34: Benim durguunn.. İdare ediyoruz işte :KK34: 300 gr vermişim 1 haftada hihhiihi :KK1::KK1: bu sevinç hihlemesi değil tabi :KK70: Komik yani, 300 gr :KK70: Neyse, geçen hafta +100'düm. Gidin kilolar yerine gidin gramlaaarr oldum artık :p

Başlangıç tarihi: 26.03.2012 (M.Ö. 388 hahaha :KK9: )
Başlangıç kilo : 67
Hedef kilo : 57
Geçen hafta : 58,9
Güncel : 58,5

yaa ben bugün normalden biraz daha fazla yedim galibaa :44: insallah yarın tartıma artı olarak yansımaz :S doymak bilmedim bi türlü bugün tavuk balık peynir yumurta allah ne verdiyse yedim :KK4:
Ye güzelim ye..!! E sınırsıızzz. Yicez tabi.. Bişey olmaz :KK66:

Merhaba Kizlarrrr,,
Masallah kilo veren verene Allah arttirsin...
Bende Yarin itibariyle basliyorum insallah bugün Zonk etti sabah 9 dan beri arastiriyorum ve kararimi verdim basliyorum ne duruyorumki :KK14:
10 Kilo fazlam var Dukan Amcama göre 31. Agustosa bitmis olacak ama en önemlisi sizin dayanismaniz sayesinde veririrm insallah alin benide kollariniza litfeng ama :nazar:
Gel ablanın kollarınaaaa!!! :KK1::KK1: Yani sen ablasındır belki ama.. :KK1: Hoşgeldin.. Ne olursan ol yine gel :KK1: İstersen, başarırsııınnn :KK66:

Uzun zamandır Dukan diyetine niyetlenip yapamıyordum açıkçası etraftan gelen negatif yorumlarda benim bu diyetten vazgeçmeme neden oldu...6 aya kadar nişanım olucak sözlüm açıkçası kilomdan rahatsız ama her şeyden önce ben çok rahatsızım...bir düğünde etkinlikte yanımda 36 beden arkadaşlarla fotoğraf çekildiğimde o fotoğrafları yırtasım geliyor...aynalara küsmek üzereyim...sizlerde işe yaradığını duyunca son umudum olarak bu diyete sarıldım şu an şehir dışında anneannemlerdeyim yarın memlekete dönüyorum döner dönmez başlıycam...umarım bu sefer başarırım ...
Moralleri bozmuyoruuzzz, sadece kendimiz için zayıflıyoruuzz :KK66: :KK1: Hiç üzülme.. Bu kadar rahatsızsan, azimle, mutlaka verirsin :KK4: Hoşgeldin :114:

dukan prensesleri hepinize iyi geceler:)
şimdi size kolaycacık bişey tarifi vericem.doğadan kayısılı form çayı yapıp soğutuyoz 3 tane attım ben 3 fincan kaynamış suya.snra içine tatlandırıcı eklioz.snra soğumasını beklioz doğru dolaba...soğuduktan snra alın size lipton ice tea şeftali çakması kayısılı çay:)) tadına inanamadım süper oldu süper:KK16::KK16:
Afiyet olsun :KK66: Ben dün yine soğuk yeşil çay içtim, hakikaten ne yaparsam yapiyim çirkin hee hihihi :)) Zorla içtim işte yine. Sadece bir serinlik veriyo soğuk olduğu için. Bendeki maksat yeşil çayı zevkle içmek.. Henüz onu başaramadım :)
kızlar canım acayip salam, sosis, jambon türü bir şey çekti. hindi de olur, ki bayılırım.
ama yağsız jambonu nereden bulacağım ben ya.
marketim sabaha kadar açık ama nasıl anlatacağım ki :KK43:
salam serbest değil değil mi ve sosis?
keşke sosis serbest deseniz:KK43:
Sosis salam tabi ki yasaaakk :KK43: Ama hindi füme serbesstt :KK66: Polonez hindi füme, %1 yağlı ve içinde nişasta yok. Dün eve gidince yemek hazır olana kadar 3-4 dilim yedim resmen :KK52: Ayyynı salan gibi, haberin ola :KK34:
merhaba arkadaşlar ben 7 ay önce doğum yaptım ve yaklaşık 6 kg fazlam var ve komşumla birlikte başlamaya karar verdik :
ben 20,06,2012 : 65,50 ile başladım ve su an 64,00 kg
yaklaşık 5 gün atak yaptıktan sonra istediğim kiloya ulaşana kadar seyir yapıp daha sonrada 2 gün protein + 5 gun serbest yapacağım
ALLAH 'a şükür 2 günüm bitti son 3 gün emzirdiğim için sık acıkıyorum ALLAH herkese yardımcı olsun .. arkadaşlar yulaf kepeği ben etinin alıyorum bebeğime zararı olur mu?
Emzirenler için Dukan biraz farklı yapılıyor sanırım. Ben o kısımları hızlıca geçtim, beni ilgilendirmediği için de okumadığım yerler de olmuştur. Sen mutlaka kitabın o kısmını iyi oku. Bebişine bir etkisi olmasın. :emir_bebek:
tatil hazırlıkları tamam!!!
iyice incelene kadar kıyafet almam demiştim ama balıkesir'in buz gibi sularından bezdiğim için dayanamayıp bunu aldımmm:KK52::KK52::KK52:
zaten alışveriş listemdeydi erteliyordum 3 yıldır, ohh içimin yağları eridi vallahi :)))):KK9::KK53::21:
Eneee!! Hayırlı olsuunnn!! Ama sıcak olmaz mı o daa :44: :)
başlangıç tarihi ___________: 25.05.2012
başlangıç kilo_____________: 86
hedef kilo________________: 65
Geçen hafta______________: 79.9
Bu sabah________________: 78
son haftadaki kayıp________: 1.9
21.gün itibariyle toplam kayıp_____: 8:KK52:
Hay maşallaaahhhh!!!! :nazar::nazar::nazar: :KK9::KK9: Benim 3 ayda verdiğim kiloyu sen 20 günde vermişsin :KK9::KK9::KK9::KK55:

günaydın kızlar
bildirim yapayım;
başlangıç tarihi 27 mayıs
başlangıç kilosu:122
geçen haftaki kilo:114
bu haftaki kilo:112
toplam giden kilo:10

e bildirim yapiiim bariii :21:
Başlangıç tarihi: 19.03.2012
Başlangıç kilo : 92.7
Hedef kilo : 75.7
Geçen hafta : 79.8
Güncel : 77.7

yaaa 1 haftada 2100 gr vermişim,şaka gibii halaa inanamıyorum.
farklı ne yaptım ki acaba,heee bodrumda balina kadar bir çipura yedim ondan heralde :KK1::KK1:

hepinizeeee bol bolll eksilerrr,hepinizin yüzü gülsün inşallahhh.
az verenler de üzülmesinler,haftaya daha iyisi olur umarım.:KK16:
delyyyy,bak geçen hafta daha kötüydün bu hafta yine nispeten daha iyi.hem şöyle düşün kzuu belki de senin vücut zor veriyor ama zor alıyordur.yani ben zor kilo alıyor olsam daha da bişey istemezdim.
hem sen bizle resim paylaşmayacak mıydın yaa,bence senin abartacak hiç bişeyin yok.yani ben öyle düşünüyorum :KK54:

ayrıca kestane şekeri ve nesli sizi de ayrıca tebrik ediyorum.
çok kısa zamanda çok ciddi kilo verdiniz,inşallah en kısa zamanda hedeflerinize ulaştığınızı da görürüz :KK9::KK9:

günaydın kızlarrrr,
ua ben geçen hafta kaç kiloydum unuttum :KK43:
durmadan değişkenlik gösterdiği için unutttum yaaa.
delyyy sen de var mı geçen haftaki liste,ordan kopya çekebilir miyiz ?
canlarım bu aradaaaa süpperiiim çoook iyiyimmm çoook mutluyuuummm çünkü sabahhhh 77.7 ile uyandımmmmm :21::21::21:
havalara uçuyorum mutluluktannnn :KK55::KK76:
bildiğiniz erime sürecine girdim sanırsam :KK34:
dünden bugüne -500 ile uyandım ve daha şaşırtıcısı 2 günde tam 1.5 kilo verdimmm :nazar:
ne garip bir bünyem var yaa önce +ları gösterip beni delirtiyor sonra da bol _ gösterip ayaklarımı yerden kesiyor :KK55:
duraksayan yada + gören arkadaşlarıma sesleniyorum,alın işte karşınızda en büyük örnek.sakın moralinizi bozmayın,pes etmeyin.
inadına devam ederseniz mutlu sona ulaşıyorsunuz,ayy amaaaniiiinnn çok mutluyum yahuu darısı hepinizin başına :KK16::KK16:
:KK9::KK9: Vuhuuuuu!!!!! Harika bu canım!!! :KK9::KK9: Günaydın! Valla Nesli'nin hafıza süpermiş :KK1: Sen bugünlerde balık ye, dediğin gibi hihiih:KK1: Geçen hafta İstanbul'daydın, ben Cuma günü bildirim yapıcam dedin, ama yapmadııınn :101: Ama zaten her gün tartılıyorsun, sorun yok :)) daha önceki hafta 7 Haziran'da 80,8 mişsin canım. geçen hafta 79,5 falansındır sen bence :44: Şimdi de bakalım, senin geçen haftaki kilona ne yazam? :KK34:
Günaydin dukancanlar..:KK54:
Bol __ .li bildirim günü diliyorum hepimize..
Ben bugün bildirim yapamiyorum cünkü tartim komsumda yarin sabah bildirim yapabilirim..:KK34:
Yarın yaparsıınnn :KK34: ama kayıtlara öbür hafta geçer :KK66: Öyle olcak artıkın. Ben kaydederim ama yarın :KK34:

selam kızlar nasılsınız,
geçen yıl dukan diyeti yapmıştım ama dengeli ve devamını getiremedim. 62,6 dan 58,8 e kadar düşmüştüm ama kış döneminde verdiklerimin üstüne de aldım. bir ara 65,5 e kadar çıkmıştım bu sabah 64,7 geliyorum ve saf P ile başladım. kilom az olduğundan iki gün atak veriyor bu şekilde başlıyorum. herkese başarılar diliyorum...

merhaba arkadaslar bizde esimle 2ay once diyete basladik.esim 21 bense 13 kilo verdim.geriye sadece 3 kilo kaldi insallah.birgun bukadar cabuk ve kolay kilo verecegim aklima gelmezdi.bir boga kadiniyim ve asla kilo veremiycem diye dusunurdum ama dukan diyeti gercektende cok cesitli bir diyet yaratiticilikta sinir yok.heraksam ayri bir tatli yapiyorum :))super oluyoo bu diyete basliycak olanlar kesinlikle cesitli tarifler denemelilerki diyetten zevk alsinlar

e bildirim yapiiim bariii :21:
Başlangıç tarihi: 19.03.2012
Başlangıç kilo : 92.7
Hedef kilo : 75.7
Geçen hafta : 79.8
Güncel : 77.7

yaaa 1 haftada 2100 gr vermişim,şaka gibii halaa inanamıyorum.
farklı ne yaptım ki acaba,heee bodrumda balina kadar bir çipura yedim ondan heralde :KK1::KK1:
hepinizeeee bol bolll eksilerrr,hepinizin yüzü gülsün inşallahhh.
az verenler de üzülmesinler,haftaya daha iyisi olur umarım.:KK16:
delyyyy,bak geçen hafta daha kötüydün bu hafta yine nispeten daha iyi.hem şöyle düşün kzuu belki de senin vücut zor veriyor ama zor alıyordur.yani ben zor kilo alıyor olsam daha da bişey istemezdim.
hem sen bizle resim paylaşmayacak mıydın yaa,bence senin abartacak hiç bişeyin yok.yani ben öyle düşünüyorum :KK54:
Sen zaten süpersin yaaa:KK1: :128::129:
Yok ne yazık ki canım, ben biliyorum kendimi. Çabuk alırım kiloları ama zor veririm.. Böyle bi manyak bi durum :KK70: Hiç bir mantıklı açıklaması yok yani.. Ben muhtemelen güçlendirmede bile kilo alıcam. Vücut ekmeği falan görünce sapıtacak.. Ödül yemeği falan da neymiş.. Bana çok fazla onlar.. Kısır yemeyle +2 kilo görmüş insanım ben. Ödül yemeğinin ertesi günü +5 falan çıkarım ve intihara sürüklenirim sanırım... Bilmiyorum ne yapıcam o yüzden :KK31::KK31: Zor bi bünyem var.. Ben ödül yemeği falan yapamıcam heralde hiç.. :KK31:
Yok abartacak bişeyim evet, biliyorum.. Ama şimdi de her yerim inceldiiii, göbeğim kaldı :S Eskiden göbeğimden o kadar şikayetçi değildim ama; şimdi diğer yerler incelince, göbek bi gözle görünür hale geldi :KK49: :KK70: İşte hareketler falan yapıyorum ama :44: Pek inceleceği yok gibi.. Yağlar göbekte kaldı.. Göğüslerimde bile yağ varmış yaaa, küçüldüler iyice :KK70: :KK70: Destekli sütyene bi dönüş yaşadım :KK1::KK1: :KK9: Ama göbişde kaldı :S :) Tammuz başı paylaşırım belkim foto.. Ya da bitsin de, Temmuz'un 19'u olsun, son halimi paylaşiyim :)

Geçen haftaki kilona da 79,8 yazdım. Tamamdır :KK34:

selam kızlar nasılsınız,
geçen yıl dukan diyeti yapmıştım ama dengeli ve devamını getiremedim. 62,6 dan 58,8 e kadar düşmüştüm ama kış döneminde verdiklerimin üstüne de aldım. bir ara 65,5 e kadar çıkmıştım bu sabah 64,7 geliyorum ve saf P ile başladım. kilom az olduğundan iki gün atak veriyor bu şekilde başlıyorum. herkese başarılar diliyorum...
Saol.. Sana da başarılar.. Tekrar hoşgeldin o zaman Dukan'a!! Siteyi takip et bence; çok işine yarar :KK34: Kolay gelsiinnn!!

Sen zaten süpersin yaaa:KK1: :128::129:
Yok ne yazık ki canım, ben biliyorum kendimi. Çabuk alırım kiloları ama zor veririm.. Böyle bi manyak bi durum :KK70: Hiç bir mantıklı açıklaması yok yani.. Ben muhtemelen güçlendirmede bile kilo alıcam. Vücut ekmeği falan görünce sapıtacak.. Ödül yemeği falan da neymiş.. Bana çok fazla onlar.. Kısır yemeyle +2 kilo görmüş insanım ben. Ödül yemeğinin ertesi günü +5 falan çıkarım ve intihara sürüklenirim sanırım... Bilmiyorum ne yapıcam o yüzden :KK31::KK31: Zor bi bünyem var.. Ben ödül yemeği falan yapamıcam heralde hiç.. :KK31:
Yok abartacak bişeyim evet, biliyorum.. Ama şimdi de her yerim inceldiiii, göbeğim kaldı :S Eskiden göbeğimden o kadar şikayetçi değildim ama; şimdi diğer yerler incelince, göbek bi gözle görünür hale geldi :KK49: :KK70: İşte hareketler falan yapıyorum ama :44: Pek inceleceği yok gibi.. Yağlar göbekte kaldı.. Göğüslerimde bile yağ varmış yaaa, küçüldüler iyice :KK70: :KK70: Destekli sütyene bi dönüş yaşadım :KK1::KK1: :KK9: Ama göbişde kaldı :S :) Tammuz başı paylaşırım belkim foto.. Ya da bitsin de, Temmuz'un 19'u olsun, son halimi paylaşiyim :)

Geçen haftaki kilona da 79,8 yazdım. Tamamdır :KK34:

Saol.. Sana da başarılar.. Tekrar hoşgeldin o zaman Dukan'a!! Siteyi takip et bence; çok işine yarar :KK34: Kolay gelsiinnn!!

kuzum geç olsun güç olması yaa,az kaldı zaten gıdım gıdım da olsa gidecek o kilolarrrr :KK4::KK4:

merhaba arkadaslar bizde esimle 2ay once diyete basladik.esim 21 bense 13 kilo verdim.geriye sadece 3 kilo kaldi insallah.birgun bukadar cabuk ve kolay kilo verecegim aklima gelmezdi.bir boga kadiniyim ve asla kilo veremiycem diye dusunurdum ama dukan diyeti gercektende cok cesitli bir diyet yaratiticilikta sinir yok.heraksam ayri bir tatli yapiyorum :))super oluyoo bu diyete basliycak olanlar kesinlikle cesitli tarifler denemelilerki diyetten zevk alsinlar

tebrik ederim canım çok güzel vermişsiniz :KK9:
değişik tariflerin varsa bizle de paylaşsana :KK52:

slm kızlar ben de dukanla 2 ayda 11 kilo vermiştim.. ama çok geçmeden 8ini geri aldım, o zayıf halimle kaç gün kaldım bilmiyorum çok sürmedi :26: ben korumayı beceremedim güçlendirme yapamadım inşalla sizlerde benim gibi olmazsınız :KK9:

merak etme bu konuda yalnız değilsin :KK53:

teşekkürler. zaten siteyi takip etmek için buradayım. her gün girip size rapor vereceğim. diyet işi motivasyonsuz motivasyonda kk nın diyet grupları olmadan olmuyor. 2010-2011 döneminde 76 kiloda 62 ye düştüm ben bu sitede. kıymetini çok iyi bilirim yani En Büyük KKEn Büyük KK:KK54::KK54:

günaydin citirlar :KK70: ne güzel kilo vermissiniz tebrik ederim, benimde bugün 4. günüm sabah basagrisiyla uyandim :KK50:

baslangic tarihi 18.6.12
baslangic kilo 64,3
bugün 63,1

insallah kilo vermem hizlanir biktim su 60li rakamlarindan yaw :KK1:

Tebrik ederim... Ne güzel kilo vermişsiniz ikiniz de.. :KK9: Erkeklerin de şu metabolizmalarına hastayım yaa :KK70: Zaten azıcık bi az yemeye başlasalar, hooopp zayıflıyolar :KK70: Eşin de süper vermiş yani!! Seninki de çok güzel 2 ayda 13 kilo :KK66: Bravooo!! Maşşalaahhh :nazar:

kuzum geç olsun güç olması yaa,az kaldı zaten gıdım gıdım da olsa gidecek o kilolarrrr :KK4::KK4:

tebrik ederim canım çok güzel vermişsiniz :KK9:
değişik tariflerin varsa bizle de paylaşsana :KK52:
İnşallah canım.. gider inşallah..
Ekim de hala yok ortalarda baksana...
Evet eveeett!! Tarif isteriiizzz!!! :KK56:

Son düzenleme:
günaydın kızlar

geçen hafta bildirim yapamadım:KK43:

başlama tarihi :19.03.2012
başlangıç kilo: 66,3
gecen persembe :59.7
güncel kilo: 58.9
hedef kilo: 55

........
teşekkürler. zaten siteyi takip etmek için buradayım. her gün girip size rapor vereceğim. diyet işi motivasyonsuz motivasyonda kk nın diyet grupları olmadan olmuyor. 2010-2011 döneminde 76 kiloda 62 ye düştüm ben bu sitede. kıymetini çok iyi bilirim yani En Büyük KKEn Büyük KK:KK54::KK54:
:KK9::KK34:
günaydin citirlar :KK70: ne güzel kilo vermissiniz tebrik ederim, benimde bugün 4. günüm sabah basagrisiyla uyandim :KK50:

baslangic tarihi 18.6.12
baslangic kilo 64,3
bugün 63,1

insallah kilo vermem hizlanir biktim su 60li rakamlarindan yaw :KK1:
Geçmiş olsun.. Sen de iyi kilo vermişsin 2 günde :KK34: Hedef kilonu da yazar mısın? Listeye ekleyelim seni de :KK34:

Ecefatmaaaaaaaa, bulaşıksuyuuuuuu nerdesiniizzzzzz?

diyet konusunda dağılmış durumdayım bu üçüncü günüm atak yapmaya calışıyorum.
ama yemek yanında ufak miktarlarda domates biber ve soğan yiyorum :KK43:
hedef kiloma ulaşamıcam sanırım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Tebrik ederim... Ne güzel kilo vermişsiniz ikiniz de.. :KK9: Erkeklerin de şu metabolizmalarına hastayım yaa :KK70: Zaten azıcık bi az yemeye başlasalar, hooopp zayıflıyolar :KK70: Eşin de süper vermiş yani!! Seninki de çok güzel 2 ayda 13 kilo :KK66: Bravooo!! Maşşalaahhh :nazar:

İnşallah canım.. gider inşallah..
Ekim de hala yok ortalarda baksana... :KK34:
Evet eveeett!! Tarif isteriiizzz!!! :KK56:

ayy evet yaaa kuzucuk 2 gün yoktu sözde,bugün erkenden gelmiştir dedim ama yok ortalıkta.:KK19:
kız yoksa bu güçlendirmede yedi yedi bir sürü şey de bizden utandığından mı gelemiyor ki :KK9::KK9:

X