Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Diyet falan yapamıyorum Ağlamak istiyorummm yeniden başlamak ölüm gibi geliyor Motivasyona ihtiyacım var yada diyeti değiştirmeliyim. Kilo almamam lazımm

Bugün hiç iştahım yok. Yulaf galetamı yemek zorunda olduğum için zar zor yiyorum. Kuş gibi yemeye başladığım için çok mutluyum. İrademle mücadele etmeden her geçen gün incelmek harika bir duygu.

:)) hala bu duruma gelemedim. yemek fikri bile aklımı çeliyor :18:

Bugün hiç iştahım yok. Yulaf galetamı yemek zorunda olduğum için zar zor yiyorum. Kuş gibi yemeye başladığım için çok mutluyum. İrademle mücadele etmeden her geçen gün incelmek harika bir duygu.

Arasam tarasam bulurum ama rica etsem tarif verebilirmisin. Benim yollarda tırtıklayacak bişeylere ihtiyacım var.

ben başladıktan 1 gün sonra regl olmuştum, atağı regle atlatabilirsen çok iyi tabi. reglin bittikten sonra epeyce kilo vermiş olursun.
ama ben aynı hafta grip oldum, yani bünye zayıf düşebilir ikisi bir arada.

bünyen kuvvetliyse neden olmasın.

Canım, devam ediyor galiba ama; kim ne kadar verdi tam bilmiyorum. Yalnız 1 kilosu falan kalanlar var sanırım. Biri 5 kiloyu verince belli olacak sanırım sonuç. Bence sen artık oldun canım. Valla bak.. Zaten onca strasiniz var. 65 olacaktın ban 60 olsun artık. Bırak hadi, geç sen de güçlendirmeye. Hastalık falan olmasın Allah korusun..! Bitirdin maratonu, tebrikleeeerrr Bu zamana kadarki desteklerin için de çok saol
Yarim de, evet.. gitti ne yazık ki. Bazı arkadaşlar kırdılar onu. Sinirlenmekte haklıydı ama; gitmeseydi keşke. Niless de yok.. Bizi onlarsız bıraktılar ne yazık ki.. İnşallah gelirler.. Bekliyoruz ama..
Kaynın için de her şey iyi olur, düzelir inşallah.. Allah ona ömür versin, sizlere, annesine babasına sabır versin inşallah.. Öpüyorum canım

merhaba güzeller

çok güzel kilolar verilmiş tebrik ederim hepcinizi... kızlar bende acayip halsizlik ve akşam yemeklerine kadar sinir oluşuyo olan küçücük ogluma oluyoo sinirimi ondan alıyorum kızdım dün ona yok yere sonra özür diledim dedimki canım pglum sen bana hep diyonya anne karnın niye kocaman ne var içinde bak ondan ben az yiyom çok sinirliyim dedi 2 gözü iki çeşme pisim ben yaaa öglen 2 de yiyom akşam sekizde arada çok var orda da süt yogurt o kadar tutmuyo heral akşama sesler kafamda uçuşmaya başlıyoo vitamin bugün alcam kullansam geçermi acep ama sonuçlar güzel son gaz devammm

başalngıç tarihi:07.06.2012
başlangıç kilo:83,3
hedef kilo:64
geçen perş. kilo: 83,3
güncel kilo:80,9
giden:2,4

çok mutluyum ben bu kiloyu en az 1,5 ayda verirdim allahım nolur böyle devam etsin..... iyki varsınız kızlar

:)) hala bu duruma gelemedim. yemek fikri bile aklımı çeliyor :18:

Seninle başlangıç kilomuz ve hedef kilomuz aynı arkadaşım. Üç gün boyunca çok çok yedim ama sonrasında gittikçe iştahım azaldı. Bunun da yulaf kepeğimi düzenli olarak yiyor olmama bağlı olduğunu sanıyorum. Sen her gün düzenli olarak yiyor musun? Ben seyirdeyim şu anda ve 1,5 değil 2 kaşık yulaf kepekli krep yapıyorum ve fazla geliyor. Şu anda dünkünü yiyorum hala. Kendime hiç sınır koymadım. Bol bol et, tavuk, hindi ve balık yedim.
Bence iki şey var tok tutan:
1. tatlandırıcı çay, kahve veya light cola
2. yulaf kepeği

Haklısın geçen hafta 72,45 mişim ben ertesi günkü kiloyu yazmışım takvime not alıyorum yanlış makmışım teşekkürler

Az önce geçen haftaki kilomu yanlış girmişim takvine gergünkü kilomu yazıyorum perşembeye bakacağıma cumaya bakmışım ama saolsun dely emen farkketti çok teşekkür ederim canım
bildirimin yeni hali ;
Başlama tarihi:06/06/2012
Başlangıç kilom:73,55
Hedef kilo:58
Geçen hafta:72,45
güncel kilom:70,40

1 haftada -2 iyimi sizce ve öyle devam edebilecekmiyim caba

eveeet bildirim yapmaya geldim.
baslangıç kilo 66.6
geçen hafta:58.8
güncel kilo:57.7(geçen gün 56.9 u görmüştüm ama bi iniyorum bi çıkıyorum bişey anlamadım bu işten ben
hedef kilo:53

Arasam tarasam bulurum ama rica etsem tarif verebilirmisin. Benim yollarda tırtıklayacak bişeylere ihtiyacım var.

Benim tarifle yaptığım tek şey 1,5 kaşık yulaf kepeği, 1,5 kaşık light yoğurt, 1 yumurta ve az tuz karışımı galeta. Ama bol bol çay, kahve (tatlandırıcılı -splenda marka-) light cola içiyorum

Diyet falan yapamıyorum Ağlamak istiyorummm yeniden başlamak ölüm gibi geliyor Motivasyona ihtiyacım var yada diyeti değiştirmeliyim. Kilo almamam lazımm

canım pes etme bak ne güzel vermişsin darısı bize dukanın kitabunda yıldıgınızda sonraki evrelere geçin tamamlayın yazıoo direk bırakırsan hepsi geri gelir dikkat et canım

Kızlar size bahsettim mi bilmiyorum porselen tava aldım şu yeni çıkanlardan süper yaa yapışmayan dukan krepleri yapıom çok güzel oluoo bilginize

250 gr lık XL olan mı??? migrosta bir alana bir bedava yok 14 civarında!!.. realde de 12 liraydı!! o mudur kuzum???
öyleyse... öyleyse... benim diaya gitmem lazımmmm

14,90 olmasın o :S Gerçekten 4,90 mı be yaaa!! :))

Kızlar ya, ben bu polonez in gramına bakmadım ki, yanlış bişey yaptım galiba,:18: bi bildirim yapayım dedim yüzüme gözüme bulaştırdım be ya

Ben akşam eve gidip aydınlatayım sizi, bana izin verin nütfennnnnn

Canım ya, hepimiz biliyoruz artık senin bünyen gördüğümüz en inatçı bünye ama ne kadar direnebilir ki. Sakın sakın atma kendini haaa, bu hafta vereceksin ben biliyorum

Canım, çok geçmiş olsun, ben de - görünce 1 hafta sabitleyim diyordum ama pazartesi güçlendirmeye geçeceğim. Kaynına ve tüm hastalara Allah yardım etsin, acı çektirmesin. :26:

ben de grip olduydum atakım biterayak!! :))

tamam ihtiyar tamam sakin ol :)) ben özelden sana resmini yolluyom bak bakem o mu??

Son düzenleme:
ne kaDAR çok mesaj yazılıyor şuan şoktayım bugün 4. günüm ama dün arkadaşlarla toplandık.çoookk az yedim ama protein değildi ne olur sizce? pazartesi 84le başladım bu sabah tartıldım 81.4 görünüyooor burası bağımlılık yapacak gibi

eğer her şeyimiz aynı ise başarıyor olmandan mutluluk duyuyorum, kendi adıma umut var demektir
ben çoçukluğumdan bu yana içeceklerime hiç şeker kullanmamışım, siyah çay da dahil ve sünger gibi çay içerim.
yulaf kepeğini de her gün kullanıyorum, ekmek yapıyorum (kabarmıyor tabi)
çoğunlukla sabah kahvaltılarında kullanıyorum ama bazen günlük öğünü 2'ye bölüp sabah akşam yediğim de oluyor.
yemek düzenim çok bozuk. işyerinde öğlen tatilini masamda geçirmek durumundayım. akşam da geç yiyorum. gece 1 gibi yatıyorum normalde fakat hiç hareket yok bende.
fitness ve yüzme olayından sonra zaten spordan nefret ettim.
yüzmeyi hala seviyorum tabii ama havuz olayına hiç sıcak bakmıyorum.
yürümeyi çok seviyorum lakin diyette olduğumdan bu yana halsizlik ve tabii iş nedeniyle zamansızlık bu durumu negatif hale getiriyor.
sabahları yolu uzatmayı denedim en fazla 20 dk sürüyor (evim işe çok yakın)
h.sonu telafi etmeye çalışıyorum çok koşturuyorum ancak tabii bu sayılmamıyor o nedenle ne verirsem kar gözüyle bakıyorum.
ama iştahım azalmıyor orası kesin.
çok yiyen biri değilim ama tatlı ve unlu mamuller düşkünlüğü çok olan biriyim.
aman işte moralimi bozmuyorum.

iyi mi? şahane, ben versem 2 hafta sonra güçlendirmedeyim demek ti
kutluyorum

amaaaaan düzeltilmez bir şey değil, bekleriz biz, hatta bu öğlen çıkabilirsem ben çıkar bakarım.

ekimm özelden resim ekleyemedim :S burdan bakıver bu böyle ay parçası gibin eşek kadar bi paket.. A4 ten kare şekli çıkar o kadar işte her bi yaprak

Eklentiler

• $s.gif
    49 bayt · Görüntüleme: 39
merhabalar kader arkadaslarim

üff bayagidir tartilmiyorum korkudan yaa en son regl öncesi tartilmistim regl im bitti ama arada cikolata kacamaklarim oldu
hep simarikliktan valla. baktim ki zayifladim ohh gelsin cukular gitsin cukularr

neyse irademe hakim olmaya basliyorum artik . bir kac gün sadece balik la besleneyeim bende bakalim nolcek .

bir de kizlar aklima geldi. size de oluyo mu böle. mesela ben esikden aynada fala vakit gecirmezdim hic.
hep bol bol giyinirdim zaten mümkün oldugu kadar da pek bakmazdim ayanaya. ve diyelim carsida filan aynada kendimi gördüm mü bagirmak gelirdi icimden. ama yemeye de devam ederdim. moralim bozuldukca yerdim.

ama simdi magazalarin vitrindeki camdaki yansima ma bile dakikalarca bakiyorum

cok güzel bir duygu yaa. boy aynalarinin önünde bayagi vakit geciriyorum yani cok güzel bir duyguymus ya kendini zayif görebilmek.

harika harika bir duygu

hele tee 46 bedenkene giydigim önü nerdeyse kapanmayan hirkami giyip kemerini de belimde daha siki baglamak paha bicilemez.

O benim O benimmm. 800 gram sonraaa 1. geleneksel 5 kiloya elvada maratonuna son verip 2. sine başlayacağız İNŞALLAHHHH

Bu ne yaman çelişki annee...

Yağlı kağıda sıra sıra döküp mü pişiriyorsun. Bu yağlı kağıt sizin yaptıklarınızı da sulandırıyormu? Alt lar hep ıslak hep ıslar deli oldummm...

Bende almıştım kullanalım bakalımmmmm yapışmazsa süper olurrr bu işşşş..

ben de grip olduydum atakım biterayak!! :))

tamam ihtiyar tamam sakin ol :)) ben özelden sana resmini yolluyom bak bakem o mu??

Bende aşık olmuştum atakta ama geçti şükürrr :)

.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…