Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kilo bildirimi

başlangıç tarihi: 18/02/2012
başlangıç kilo : 82.00
hedef kilo : 60.00
Geçen hafta : 67.50
Güncel kilo : 66.60

Hakkin tabeeee...:21::KK9: size bol paylasimlar ben cocuklari okula gönderdim simdi onlarin cikis saatine kadar uyumam gerek..:KK34:

ipek tatlım iyi tatiller dilerim şimdiden, tadını çıkar güzel güzel :KK66:
ekim ben sana ne diyim, tü tü tü tüüüüü maaşallahh :))

kızlar ne güsel ne motive edici herkeşşler güzel kilolar vermişler be yaaa :))

Sağolun kızlar, darısı en kısa zamanda sizlere inşallah. :KK16::KK54:

günaydın kızlar :KK28:

çatlakta neymiş torunum başlığı...okudum biraz önce.içimde bi sıkıntı var neden bilmiyorum...daralıyorum:KK43:(
kestane şekerim havalardan olabilir, sıcaklar bunaltıyor, bazen de bıkkınlıklar gün yüzüne çıkıyor.
geçeceğini biliyorsun di mi:KK66: üzme kendini ve olumlu düşün. hayat sana gülümsüyor, biz de.. sen de kendine bunu çok görme lütfen

O başlığı bir iki yıl önce ben de görüp okumuştum, sonra kendime baktım o kadar çok çatlak var ki, uğraşmaktansa vücudumu sevmeye karar verdim :KK1: çatlaklarım ve ben bir bütünüz şimdi :KK1: Olmuş olan yapcak bişey yok dedim vallaaa :KK1:
ahahaha sevmek herşeyin başı.. hala:)

biriniz dukan kek yapıp beni çaya davet etsenizeee ölcem tatlısızlıktan:KK36:
cıx cıx cıx hemencecik kendine bir dukan kek yapmalısın hatta içine bol tarçın ilave adebilirsin, o da güzel olmuştu.
ayrıca;
2 y. kaşığı tatlandırıcı
2 y.kaşığı süt
isteren kakao
iyice karıştırıp buzdolabında 4 saat beklet
güzel bir tadı oluyor, bir nevi çikolata-puding karışımı
canın tatlı çektikçe az az yiyebilirsin

bende bugün dukan pudingi yaptım güzel birşey oldu. Hiç mutfağa girmeyen bu kızı mutfağa soktu dukan. yalnız bu gün kilo almış gibi hissediyorum. vucudumda nedenini anlamadığım bi şişlik var. Yarın tartıda artı görürsem çok üzüleceğim.:KK5:
:KK20: hiç üzülmeyeceğiz :KK20: aksine bizi üzen onca kontrolsüz şey varken kontrol edebildiklerimize sıkı sıkı sarılıp kontrol altına alacağız canım. bu hafta + bile olsa nasılsa sen devam ettiğin sürece hepsi gidecek, değil mi :KK76:

arkadaşlarım mrb uzun zamandır burayı takip ediyorum ve en sonunda dukana başladım bu gün atak evresinin 3 günü bitti şimdi benim sizlere bi kaç sorum var lütfen cevap veriniz ilk iki günüm süper geçti 3 günüm yani bugün halsizlik oldu şöyle ki zaman zaman vücudum da özellikle kol ve bacaklarımda kesilmeler oldu hani dermansızlık birden yorulma bu diyettenmi kaynaklanıyor bi kaç güne geçermi yoksa diyeti yaptığın sürece olurmu diğer sorumda sanki çok yiyormuşum gibi feci tokluk hissi oluşuyor normal yediğimde bile bu kadar tok olmuyordum şişkinlik olmazdı tereddüt ediyorum kilo alıcakmış acayip yemiş hissediyorum sizdede böylemi konuyu takip edip bayağı bi okudum ama hepsini değil lütfen bana cevap veriniz başladığım kilo 76 üç gündür tartılmadım atak bitsin öyle tartılcam bilgilerinize ihtiyacım var
ben de zaman zaman hala halsizlik oluyor, sıcaklar da bu konuda çok etkili oluyor, diye düşünüyorum , bir de istersen vitamin al. bende 2 gündür epeyce ilerleme var :KK55:

günaydın kızlar

başlangıç tarihi: 26 mart
başlangıç kilo: 70
hedef kilo:59
geçen perşembe kilo: 59.9
güncel kilo: 59.5

1 haftadaki kayıp : 400 gr:KK43:((( heyyy gidi ilk günler 1.5 kg 1.5 kg gidiyordu yağlar löp löp:))

79 günde giden 10.5 kg
yaa var yaaa ne diyim bilemedim he :KK20:
ok iyi, üstelik bedenlerimiz hafifledikçe elbette daha az verecek. bozma moralini hiç. anlaştık mı :KK42:

Ben cok yavas gidiyorummm acil birseyler yapmam gerek...:KK50: hep gececi calistigim zaman bu böyle yeterince yiyemiyorum cünkü...:KK47:
ben akşam 9 dan önce ne yazık ki yiyemiyorum, dün 8 saatin sonunda resmen saldırdım yemeğe üstelik sp günümdü off salata nasıl güzel geldi. sonra da bir uyku bastırdı. resmen ayılıyorum bir yerden bayılıyorum bir yere, durumu. sonra açıldım biraz ama yine de 12 olmadan uyumuşum.
canımı sıkmıyorum açıkcası. belki geç olacak ama hayat standartlarımızı bozmaktan iyidir.
nasılsa sonuç güzel :KK34:

İlk hedef DİDİM. 4 gün falan. Ordan 2 gün KUŞADASI. 2 gün belki bodrum. Kapanış MARMARİS. Deli organisazyon yaptımm. Hemde kız başımaaa. Arada katılacaklar var programımaa. Sizide beklerimmmm.

:)
tadını çıkar. çok ama çok güzel bir tatil geçirmeni diliyorum. ara ara bize bildir ki biz de tadını çıkaralım, olar mı kine :KK52:

yasena sen 1 kiloya mı yavaş diyorsun,, alırım seni ayağımın altına!!!:KK20:
di miiiii :KK1:

kilo bildirimi yapayım
$140620121845.jpg

valla dün 50.9 u görmüştüm ama bu sabah bana gözkırpan işte bu :KK53:

bu kk daki ilk bildirimim olduğu için bu kadarcık :KK17:

ayrıca yoğur değerlerini dün unutmuşum ben , özür.

sütaş yoğurt: prot.:4 karbonh.:6.5 yağ:1,4
içim yoğurt : pr: 4,6 krbh.: 6.7 yağ:1

ayrıca danonenn sütü de pınar ekstra süt gibi üstelik fiyatı daha uygun:
danone süt prt.:3.1 karbh.:4,5 yağ:0,1

- gören tüm arkadaşları tebrik ederim, + görenler de durmak yok diyete devam:KK66: ebediyyen direnemzler değil mi ya :KK9:

Başlama tarihi:06/06/2012
Başlangıç kilom:73,55
Hedef kilo:58
Geçen hafta:71,80
güncel kilom:70,40

kilo bildirimi yapayım
Eki Görüntüle 444127

ayrıca yoğur değerlerini dün unutmuşum ben , özür.

sütaş yoğurt: prot.:4 karbonh.:6.5 yağ:1,4
içim yoğurt : pr: 4,6 krbh.: 6.7 yağ:1

ayrıca danonenn sütü de pınar ekstra süt gibi üstelik fiyatı daha uygun:
danone süt prt.:3.1 karbh.:4,5 yağ:0,1

- gören tüm arkadaşları tebrik ederim, + görenler de durmak yok diyete devam:KK66: ebediyyen direnemzler değil mi ya :KK9:

Canım, senin kilon zaten çok az, 400 - 600 gr oynuyor hep mutlaka, her gün tartılıp her gün - gören yoktur eminim. Haftalık kayıp net anlaşılıyor.

Ürün bildirimleri için teşekkür ederiz, çok sağol.
:KK54:
Ben de dün şok markete gideyim dedim yürüyüş sonrası, 8 de kapanmış :KK9:

Ama yanında diasa vardı oradan polonez hindi füme aldım fiyatı 4,90, epey büyük ve yağ oranı % 1, akşam 2 tane yedim çok iyi geldi, çok acıktığınızda atıştırmalık iyi olur diye düşünüyorum, bilginize sunulur.:KK55::KK55:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:herkese güzel günler diliyorum.....
kilo bildirimimi yapiim

başalngıç tarihi:23/03/2012
başlangıç kilo:75
hedef kilo:60
geçen perş. kilo: 62,2
güncel kilo:60,5

artık yiyemiyorum sanırım.....çok bunaldık çoook....Allah sonumuzu hayır etsin inşallah..... benim hemen çıkmam gerekiyor da acaba yarışma ne alemde? ben giremiyorum nete eskisi gibi bu yüzden hafiften koptum olaydan..... nasıl gidiyor herkes devam ediyor mu acaba?
konuya hakim olan arkadaşlar cevap verebilirse kısa sürede çok memnun olurum....öptüm tek tek:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

çok güzel iyi eğlenceler

Çok teşekkürler...

Oooo canım benim, o kadar saat spor yaparsan en az 2 kilo kayıpla dönersin inşallah. Ama yanına şu dukan ekmeklerinden yapıp alsan, sana acıktıkça iyi gelir. (Ama dolapta sakla, ben dışarda bıraktım bozuldu :))

Evet ya, sevinçten olmuş, hemen düzeltiyorum.:KK9:

Başlangıç tarihi: 24.03.2012
Başlangıç kilo : 70.6
Hedef kilo : 59
Geçen hafta : 59.6
Bu sabah :58.6 :KK55::KK8::KK8:

Başlangıçtan itibaren: 12 kilo :KK9::KK9::KK9:

Walla ekmekle işim yok. Bir kere yaptım yiyemedim yoğurtla daha çok seviyorum ben kepeğiiii

ipek tatlım iyi tatiller dilerim şimdiden, tadını çıkar güzel güzel :KK66:
ekim ben sana ne diyim, tü tü tü tüüüüü maaşallahh :))

kızlar ne güsel ne motive edici herkeşşler güzel kilolar vermişler be yaaa :))

Darısı başınıza. Çok teşekkürlerrrr

Günaydın kızlar,

Bu ara çok giremedim oğlumun sınavı vardı, ama atlattık şükür.

Kilo bildirimimi yapayım :)

Başlangıç tarih : 01.04.2012
Başlangıç kilo : 70,4
Hedef kilo : 60
Geçen perşembe : 61.2
Güncel kilo : 60.6

Ayyy çok az kalmış ne güzel....

Kilo bildirimi

başlangıç tarihi: 18/02/2012
başlangıç kilo : 82.00
hedef kilo : 60.00
Geçen hafta : 67.50
Güncel kilo : 66.60

Kış kış kilolar kış kışşşşşşş

günaydın kızlar :KK28:

kestane şekerim havalardan olabilir, sıcaklar bunaltıyor, bazen de bıkkınlıklar gün yüzüne çıkıyor.
geçeceğini biliyorsun di mi:KK66: üzme kendini ve olumlu düşün. hayat sana gülümsüyor, biz de.. sen de kendine bunu çok görme lütfen

ahahaha sevmek herşeyin başı.. hala:)

cıx cıx cıx hemencecik kendine bir dukan kek yapmalısın hatta içine bol tarçın ilave adebilirsin, o da güzel olmuştu.
ayrıca;
2 y. kaşığı tatlandırıcı
2 y.kaşığı süt
isteren kakao
iyice karıştırıp buzdolabında 4 saat beklet
güzel bir tadı oluyor, bir nevi çikolata-puding karışımı
canın tatlı çektikçe az az yiyebilirsin

:KK20: hiç üzülmeyeceğiz :KK20: aksine bizi üzen onca kontrolsüz şey varken kontrol edebildiklerimize sıkı sıkı sarılıp kontrol altına alacağız canım. bu hafta + bile olsa nasılsa sen devam ettiğin sürece hepsi gidecek, değil mi :KK76:

ben de zaman zaman hala halsizlik oluyor, sıcaklar da bu konuda çok etkili oluyor, diye düşünüyorum , bir de istersen vitamin al. bende 2 gündür epeyce ilerleme var :KK55:

yaa var yaaa ne diyim bilemedim he :KK20:
ok iyi, üstelik bedenlerimiz hafifledikçe elbette daha az verecek. bozma moralini hiç. anlaştık mı :KK42:

ben akşam 9 dan önce ne yazık ki yiyemiyorum, dün 8 saatin sonunda resmen saldırdım yemeğe üstelik sp günümdü off salata nasıl güzel geldi. sonra da bir uyku bastırdı. resmen ayılıyorum bir yerden bayılıyorum bir yere, durumu. sonra açıldım biraz ama yine de 12 olmadan uyumuşum.
canımı sıkmıyorum açıkcası. belki geç olacak ama hayat standartlarımızı bozmaktan iyidir.
nasılsa sonuç güzel :KK34:

tadını çıkar. çok ama çok güzel bir tatil geçirmeni diliyorum. ara ara bize bildir ki biz de tadını çıkaralım, olar mı kine :KK52:

di miiiii :KK1:

Telden yazamıyorum bir türlü yorum. Ama sahilde bol bol vaktim olacak denemeye. Yazmaya çalıaşcağım. Sadece tartılma problem olabilir. Döndüğümde kesin 5 kilo yarışmasını tamamlamış olurum. Tabi benden önce bitiren olmazsaaaa :)

:)

Canım, senin kilon zaten çok az, 400 - 600 gr oynuyor hep mutlaka, her gün tartılıp her gün - gören yoktur eminim. Haftalık kayıp net anlaşılıyor.

Ama yanında diasa vardı oradan polonez hindi füme aldım fiyatı 4,90, epey büyük ve yağ oranı % 1, akşam 2 tane yedim çok iyi geldi, çok acıktığınızda atıştırmalık iyi olur diye düşünüyorum, bilginize sunulur.:KK55::KK55:

250 gr lık XL olan mı??? migrosta bir alana bir bedava yok 14 civarında!!:KK43:.. realde de 12 liraydı!! o mudur kuzum???
öyleyse... öyleyse...:KK53: benim diaya gitmem lazımmmm:KK64:

başlangıç tarihi: 03.04.2012
başlangıç kilo : 80,5
hedef kilo : 62,5
Geçen hafta : 66,8
Bu sabah : 65,5 (aslında ilk çıktığımda 65,3 gördüm ama ortalamayı yazdım)

haftalık kayıp :1.3
21.günde toplam kayıp :15.00

5 kilo verme yarışındaki arkadaşlarım haftaya hedefe ulaşacağım sizler ne alemdesiniz? çok iddialıyım çoooooooook
mucksEki Görüntüle 444100 Eki Görüntüle 444100 Eki Görüntüle 444100

çok iyi kilo kaybediyosun maşallah ckpln ne olur bana da biraz tavsiye ver benim de son 4 kilom ama hareketlendiremedim bi türlü:KK43:((

Günaydın kızlaaarrr!!
Artık bugün moralim bozuk yaaanii! Bugün 81. günüm yahuuu! Hala 58.9 kiloyum. Bu hafta da veremezsem atıcam kendimi bi yerlerden! Aaaaaaaa!!! :95:

arkadaşlarım mrb uzun zamandır burayı takip ediyorum ve en sonunda dukana başladım bu gün atak evresinin 3 günü bitti şimdi benim sizlere bi kaç sorum var lütfen cevap veriniz ilk iki günüm süper geçti 3 günüm yani bugün halsizlik oldu şöyle ki zaman zaman vücudum da özellikle kol ve bacaklarımda kesilmeler oldu hani dermansızlık birden yorulma bu diyettenmi kaynaklanıyor bi kaç güne geçermi yoksa diyeti yaptığın sürece olurmu diğer sorumda sanki çok yiyormuşum gibi feci tokluk hissi oluşuyor normal yediğimde bile bu kadar tok olmuyordum şişkinlik olmazdı tereddüt ediyorum kilo alıcakmış acayip yemiş hissediyorum sizdede böylemi konuyu takip edip bayağı bi okudum ama hepsini değil lütfen bana cevap veriniz başladığım kilo 76 üç gündür tartılmadım atak bitsin öyle tartılcam bilgilerinize ihtiyacım var
Hoşgeldin! Diyetin ilk günleri olduğu içindir, geçer. Zaten sıcaklardan hal kalmıyo kimsede.. Tok olmaktan da şikayet edilmez ki yahu :)) Merak etme almazsın :KK66:

......
delyyy seni allahın delyisi :)))
benim de şarjım bitmeyeydi iyiydi:KK35:
naklen yayınım hüsran oldu :))
Ammaa dolabı balıkla dıklım dıklım dolduruveedim gariiiii :)))
....
:KK9::KK9:
höh!! kendi mesajımdan irkildim, o ne be toki yapmış gibin :))
....
Hahahha :KK9: Ay çok komik :KK70:

başlangıç tarihi: 03.04.2012
başlangıç kilo : 80,5
hedef kilo : 62,5
Geçen hafta : 66,8
Bu sabah : 65,5 (aslında ilk çıktığımda 65,3 gördüm ama ortalamayı yazdım)

haftalık kayıp :1.3
21.günde toplam kayıp :15.00

5 kilo verme yarışındaki arkadaşlarım haftaya hedefe ulaşacağım sizler ne alemdesiniz? çok iddialıyım çoooooooook
mucks
Canım, geçen hafta 67,2 kiloymuşsun. Çizelgenin yalancısıyım :KK66: Yani -1,7 :KK34: Tebrikleeer :KK9:

Herkese günaydın,
Bugün itibariyle hedef kilomun altına inmiş bulunuyorum. Canım dukanıma teşekkürü borç bilirim. :KK16::KK16:

Başlangıç tarihi: 24.03.2012
Başlangıç kilo : 70.6
Hedef kilo : 59
Geçen hafta : 59.6
Bu sabah :58.6 :KK55::KK8::KK8:

Başlangıçtan itibaren: 12 kilo :KK9::KK9::KK9:

Herkese en kısa zamanda bol eksiler olsun inşallah...

:KK9::KK9: Bravooooooooooooo!!! Son bildirimindi demek :KK34: İnşallah böyle devam edersin canım :KK54: hiç almazsın, hatta belki de verirsin bi kaç bişeyler daha :KK34:

Bu buz olayına acayip takıldım ben.
Plastik bardaklarda buz yapıyorum. Kupamın içine koyuyorum üstüne su, süt, mest hepsini koyuyorum. Hem buz gibi oluyor hemde kalanı katır katır yiyorum.

Ben yeni taşındım yaa
Henüz gaz bağlanmadı. Kısmetse bugün.
Günlerdir su ıdıtıp kovayla banyo yapıyorum. Saçlarım dalgalı ve çok uzun olduğundan bana eski usul tasla yıkanmak acayip zor geliyor. Dün akşam da düğün vardı. Tasla kendimi yormayayım diye daldım duşun altına. Ben zaten yaz kış çok ılık suyla yıkanırım ama direk soğuk psikolojisi içimi dondurdu..
Sonra kapadım gözümü. Kendimi DİDİM sahilinde hissettim. Su daha ne kadar ısınmış olabilir ki dedim. Ama içim dondu. DUKAN uğruna yapıyorsun kızım bunları dedimmm. Kendimi kandırdımm.

Küçük kırmızı balık ta buz yer ve soğuk duş alırmışş. O hikayeyi (aslında efsane) okuduktan sonra bu soğuk olayına girdimm. Tavsiye ederim. Hem olmayan tüylerim diken diken oluyor hemde taş oluyor cicişlerr :)

.

kilo bildirimi yapayım
...........
Bildirimini; başlangıç kilon, hedef kilon, geçen perşembe kilon (ya da perşembe tartılmadıysan işte, geçen haftaki kilon) ve güncel kilon olarak yazar mısın canım? Bir de başlangıç tarihini de yazarsan, oldu bu iş :KK66: :KK34: :)

Başlama tarihi:06/06/2012
Başlangıç kilom:73,55
Hedef kilo:58
Geçen hafta:71,80
güncel kilom:70,40
Sen de geçen hafta 72,45 mişsiiinn. -2,05 oluyooo :KK9::KK34: Çizelgede öyle yazıyo. Ona göre devam ediyorum :KK34:

...........
14,90 olmasın o :S Gerçekten 4,90 mı be yaaa!! :))

kilo bildirimimi yapiim

artık yiyemiyorum sanırım.....çok bunaldık çoook....Allah sonumuzu hayır etsin inşallah..... benim hemen çıkmam gerekiyor da acaba yarışma ne alemde? ben giremiyorum nete eskisi gibi bu yüzden hafiften koptum olaydan..... nasıl gidiyor herkes devam ediyor mu acaba?
konuya hakim olan arkadaşlar cevap verebilirse kısa sürede çok memnun olurum....öptüm tek tek:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
Merhaba canım.. İnşallah hastanız iyiye gidiyordur.. Valla eridin bittin hee.. Güçsüz düşme sakıınnn!! :KK54:
Yarışmadan pek bi malumatım yok :101:

Bu buz olayına acayip takıldım ben.
Plastik bardaklarda buz yapıyorum. Kupamın içine koyuyorum üstüne su, süt, mest hepsini koyuyorum. Hem buz gibi oluyor hemde kalanı katır katır yiyorum.

Ben yeni taşındım yaa
Henüz gaz bağlanmadı. Kısmetse bugün.
Günlerdir su ıdıtıp kovayla banyo yapıyorum. Saçlarım dalgalı ve çok uzun olduğundan bana eski usul tasla yıkanmak acayip zor geliyor. Dün akşam da düğün vardı. Tasla kendimi yormayayım diye daldım duşun altına. Ben zaten yaz kış çok ılık suyla yıkanırım ama direk soğuk psikolojisi içimi dondurdu..
Sonra kapadım gözümü. Kendimi DİDİM sahilinde hissettim. Su daha ne kadar ısınmış olabilir ki dedim. Ama içim dondu. DUKAN uğruna yapıyorsun kızım bunları dedimmm. Kendimi kandırdımm.

Küçük kırmızı balık ta buz yer ve soğuk duş alırmışş. O hikayeyi (aslında efsane) okuduktan sonra bu soğuk olayına girdimm. Tavsiye ederim. Hem olmayan tüylerim diken diken oluyor hemde taş oluyor cicişlerr :)

.

ah kuzum ya katır katır yiyon he mi :))) balım sen zayıfladın, güzelliğine güzellik katıldı, kıtır kıtır ye bi dahakine,yoksa seni ben sanarlar neme lazım:KK9:
şu kırmız bıdık balık mevzusunu ben bilmiyom, kimin hikayesidir, nerededir ??

aah kızlar önce güçlendirmeye geçenleri tebrik ediyorum ve sizinle bir anımı baylaşmak istiyorum.Yorumlar olursa konuşuruzda, 16 Nisanda başladım diyete 77 idim şuanda 66 kiloya indim yani 11 kilo verdim ve sanki zayıflayan ben değilmişim gibide çok rahatım.Doğum yaptıktan sonra kilolu bayanların en çok duymak istedikleri laflardan biridir herhalde hiç bir çoçuk annesine benzemiyorsun.Dün tanıştığım bir bayan gayet fitsiniz, doğum yapmanıza rağmen fiziğiniz çok güzel dedi ve ben işte bu laf için bu kadar sıkıntı yaşadım zaten dedim içimden tabi.Ama anlatmak istediğim şey bu değil artık kilolarımın gittiği çok belli oluyor kilolu tanıdıklar beni nerde görse koluma girip gelsen şöyle naptın, ee senin göbek gittiyse valla benimkide gider falan ne olur yardımcı ol bende yapayım şu diyetini diyorlar.Bende gerçekten elimin ulaştığını dilimin vardığına diyetimi anlatıyorum kızlar sizlerden ve facdeki dukan tariflerimden bahsedip güzel yönlendiriyorum, bu mutluluğu bence her kilolu insan hak ediyor.Dukan emminin esirgemeyin bizlere açtığı muhteşem diyeti bizde anlatarak paylaşabiliriz ne olacak, o arkadaşlarımda biri başladı ve atakta 5 kilo verdi dün akşam yanıma geldi ve ama canımn bu diyeti kimseye deme, sen anlatma bak ben sadece koşuyorum diyorum, boşver niye söyleceksin.Tabi banada aman beni ara takip et, yardımcı ol, yok kabız oldum yok şöyle kitap böyle anlatıp durdu, ben sadana anlatmaya bilirdim ve sen nerden duyacaktın dukanı dedim kendisine.Ay sağol canım çok güzl dedi birde utanmadan.işte kızlar böyl bencil insanlar yüzünden kimsenin samimiyetine inanmıyorum, dukan sadece klinikte uygulayabilir ve dünyanın en zengini olabilirdi ama adam bir kitapla herkese ulaştı, bence diyetisyenler taş atacağına kilo sorunumuzu çözdüğü için ödül versinler, kendileri niye düşünememiş diyede oturup ağlasınlar ayrıca şu dukan emmiyede birileri adımıza çok teşekkür etse, çok sevinirim.

Bildirimini; başlangıç kilon, hedef kilon, geçen perşembe kilon (ya da perşembe tartılmadıysan işte, geçen haftaki kilon) ve güncel kilon olarak yazar mısın canım? Bir de başlangıç tarihini de yazarsan, oldu bu iş :KK66: :KK34: :)

Sen de geçen hafta 72,45 mişsiiinn. -2,05 oluyooo :KK9::KK34: Çizelgede öyle yazıyo. Ona göre devam ediyorum :KK34:

14,90 olmasın o :S Gerçekten 4,90 mı be yaaa!! :))

Merhaba canım.. İnşallah hastanız iyiye gidiyordur.. Valla eridin bittin hee.. Güçsüz düşme sakıınnn!! :KK54:
Yarışmadan pek bi malumatım yok :101:

devam etmiyor sanırım...... yarim külliyen küsüp gitti mi ayol? tüh neler oldu canım ya? beni bir aydınlatsan sana zahmet olmazsa.......eğer devam etmiyorsa yarışma ben güçlendirmeye geçeceğim çünkü sanırım artık güçsüz düşmeye başladım farenjit fln oldum ve yüzüm çöktü....acilen toparlanma sürecine girmeliyim yoksa hastalanmaktan korkuyorum.....henüz kemoterapi almaya başlamadı kaynım zaten öylesine verceklermiş yaşı genç olduğu içinmiş....yani kısacası Allahtan ümit kesilmez ,ömrü varsa yaşar gibi sözler kullanmaktan başka birşey yapılamıyor.....:26:

ah kuzum ya katır katır yiyon he mi :))) balım sen zayıfladın, güzelliğine güzellik katıldı, kıtır kıtır ye bi dahakine,yoksa seni ben sanarlar neme lazım:KK9:
şu kırmız bıdık balık mevzusunu ben bilmiyom, kimin hikayesidir, nerededir ??[/Q

Bundan sonra Katır Kıtır yerim bende :)

Yazınız google kırmızı balık kadınlar klubü

Okuyunuz

Görünüz

Şok olunuz

İbret alınız...

Daha bişey diyemiyorummmm :)

Darısı başımızaa...

Bugün hiç iştahım yok. Yulaf galetamı yemek zorunda olduğum için zar zor yiyorum. Kuş gibi yemeye başladığım için çok mutluyum. İrademle mücadele etmeden her geçen gün incelmek harika bir duygu.

uvvv benim de diaya gitmem lazım, öğlen yiyecek bir şey hazırlayamadım, akşam resmen pert olmuşum.
ve ne demek,asıl ben teşekkür ederim, motivasyonu yüksek tutmamda çok yardımınız oluyor hem çorbada azıcık yulaf kepeğimiz olsun, di mi ya

kilo bildirimimi yapiim

çok güzel kilo vermişsin, ben de tebrik ederim, imrenirim, vermek isterim..herbişi işte :KK1:
çok iyi kilo kaybediyosun maşallah ckpln ne olur bana da biraz tavsiye ver benim de son 4 kilom ama hareketlendiremedim bi türlü:KK43:((

benim de 4 kilo vermem gerekiyor ama henüz kıramadım belini
ama olacak:KK66:

:101:
ımm geçen haftaki kilomu hatırlamıyorum ama bir süre 52.7 civarında kalmıştım (2 haftadan biraz daha fazla)
sonra bu pazar ve dün sabah 50.9 u gördüm
bugün de işte bu:KK31:bakıyom öyle aval aval tartıya :KK52:

bşl tr: 20 nisan 2012 (tam hatırlamıyorum )
bşl.kilo: 61 kusur
şu anda : 51.2

aah kızlar önce güçlendirmeye geçenleri tebrik ediyorum ve sizinle bir anımı baylaşmak istiyorum.Yorumlar olursa konuşuruzda, 16 Nisanda başladım diyete 77 idim şuanda 66 kiloya indim yani 11 kilo verdim ve sanki zayıflayan ben değilmişim gibide çok rahatım.Doğum yaptıktan sonra kilolu bayanların en çok duymak istedikleri laflardan biridir herhalde hiç bir çoçuk annesine benzemiyorsun.Dün tanıştığım bir bayan gayet fitsiniz, doğum yapmanıza rağmen fiziğiniz çok güzel dedi ve ben işte bu laf için bu kadar sıkıntı yaşadım zaten dedim içimden tabi.Ama anlatmak istediğim şey bu değil artık kilolarımın gittiği çok belli oluyor kilolu tanıdıklar beni nerde görse koluma girip gelsen şöyle naptın, ee senin göbek gittiyse valla benimkide gider falan ne olur yardımcı ol bende yapayım şu diyetini diyorlar.Bende gerçekten elimin ulaştığını dilimin vardığına diyetimi anlatıyorum kızlar sizlerden ve facdeki dukan tariflerimden bahsedip güzel yönlendiriyorum, bu mutluluğu bence her kilolu insan hak ediyor.Dukan emminin esirgemeyin bizlere açtığı muhteşem diyeti bizde anlatarak paylaşabiliriz ne olacak, o arkadaşlarımda biri başladı ve atakta 5 kilo verdi dün akşam yanıma geldi ve ama canımn bu diyeti kimseye deme, sen anlatma bak ben sadece koşuyorum diyorum, boşver niye söyleceksin.Tabi banada aman beni ara takip et, yardımcı ol, yok kabız oldum yok şöyle kitap böyle anlatıp durdu, ben sadana anlatmaya bilirdim ve sen nerden duyacaktın dukanı dedim kendisine.Ay sağol canım çok güzl dedi birde utanmadan.işte kızlar böyl bencil insanlar yüzünden kimsenin samimiyetine inanmıyorum, dukan sadece klinikte uygulayabilir ve dünyanın en zengini olabilirdi ama adam bir kitapla herkese ulaştı, bence diyetisyenler taş atacağına kilo sorunumuzu çözdüğü için ödül versinler, kendileri niye düşünememiş diyede oturup ağlasınlar ayrıca şu dukan emmiyede birileri adımıza çok teşekkür etse, çok sevinirim.

ben de p.tesi mimar arkadaşıma kitabı verdim
bir de kendi notlarımı (kitap özeti)
bu sabah da şeflerden birine yine özeti mail attım. gerçi kollestrolü yüksekmiş, o nedenle düşünmesi gerkir, diye tembihledim. sağlık herşeyden önemli.
küçük bir deneme yapıp durumuna bakacak. değerleri filan yükselirse yapmaması daha iyi herhalde. bilemiyorum.
marketlerde dukan arkadaşları buluyorum sık sık
- yağı azaltılmış kako şu bölümde
- vanilya aramosı hala gelmedi, gibi yardımlaşmalarımız oluyor
çoğu defa keyif alıyorum :KK14:

devam etmiyor sanırım...... yarim külliyen küsüp gitti mi ayol? tüh neler oldu canım ya? beni bir aydınlatsan sana zahmet olmazsa.......eğer devam etmiyorsa yarışma ben güçlendirmeye geçeceğim çünkü sanırım artık güçsüz düşmeye başladım farenjit fln oldum ve yüzüm çöktü....acilen toparlanma sürecine girmeliyim yoksa hastalanmaktan korkuyorum.....henüz kemoterapi almaya başlamadı kaynım zaten öylesine verceklermiş yaşı genç olduğu içinmiş....yani kısacası Allahtan ümit kesilmez ,ömrü varsa yaşar gibi sözler kullanmaktan başka birşey yapılamıyor.....:26:
Rabbim şifalar versin inşallah. kolay değil ama moral çok önemli tabi.

çökme konusunda bana da aynı şeyi söyleyen oluyor ama hep üst bölgelerden verdiğimden:KK43: bölgesel olan alt kısımlarda (göbek , basen ve iç bacak) kıpırdanma çok az o nedenle devam ediyorum
makyajla aydınlatabildiğim bir yüz ve bol elbiselerle saklayabildiğim bir üst var elimde
kavitasyon işe yarar umarım , yoksam kaburga kemiklerimi dinazorlar müzesine bağışlamak zorunda kalacağım :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
:)) arkaadaslar reglı olmama 3-4 gun kaldı ve ben kararsızım reglı donemınn gecmenısını beklemekte fayda war degılmı?
cunku sıskınlıklerım war hıssedıorum
ayrıca boyle bır donemde baslayan warmı ?

X