Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Şşşşştttt
Ordakilerr
Heyyy 11 kişiiii
Ordan bakıyorsunuz
Üye olup yazsanızaaaa

Bak ya kime diyorummmmm

HAdi sizde katılın aramızaa.....

:)

kızlar ne çok konuşmuşunuz yav:) hepiciğini okudum:))

bulaşıksuyu sakın bırakma canım o kdr güzel verdin,emeğine yazık.biraz daha sık dişini bikaç gün atak yapıp başla tekrar ama nolur bırakma:))

bu arada googlea kırmızı balık kadınlarklubü yazdım ama çıkmadı bişi.

polonezin hindi fümesinde nişasta var mı?pınar hindi füme de içindekilerde patates nişastası yazıo

kızlar hepiniz süpersiniz tebrik ediyorum

ckpln sen naptın öyle yavvvv bnde mi buz yesem napsam

bildirimide yapayım tatmin etmesede....

başlangıç tarihi 27.05
başlangıç kilo:122
geçen hafta kilo:116
bu hafta kilo:114
giden toplam kilo:8

kestanecim kirmizi balik in hikayesi facebook da
burda

Giriş Yap | Facebook

Diyet falan yapamıyorum Ağlamak istiyorummm yeniden başlamak ölüm gibi geliyor Motivasyona ihtiyacım var yada diyeti değiştirmeliyim. Kilo almamam lazımm

ahh ahh vcanim sendemi simardin benim gibi. valla seytan kanimiza giriyo bak. oldun tabii fistik gibi. beynin oyun oynuyor yeter bu kadar diye. sakin canim sakin

pksnmz

"Yağlı kağıda sıra sıra döküp mü pişiriyorsun. Bu yağlı kağıt sizin yaptıklarınızı da sulandırıyormu? Alt lar hep ıslak hep ıslar deli oldummm..."

Ben krep tavasında cok az zeytin yağıyla yapıyorum. Mesaja sonradan bakanlar için tarifi tekrar yazayım 1,5 kaşık yulaf kepeği, 1,5 kaşık light yoğurt, yumurta ve biraz tuz. Önceden yağı peçeteyle tavaya sürüyordum ama o zaman dağılıyor, şimdi çok az yağı tavada gezdiriyorum ve fazlasını döküyorum.

Son düzenleme:
Hala başlamakta tereddütü olanlara şunu söyleyeyim:
Başlayın,

tıka basa et, tavuk, balık, hindi ve light süt ürünleri, yumurta ile light cola için ve her gün mutlaka biraz önce tarif ettiğim krepten yemeyi unutmayın.

En geç 1 hafta sonra (bende 3 gün sürmüştü) iştahınızın nasıl azaldığını görün

ve bu kadar yemenize rağmen nasıl inceldiğinizi hayretle izleyin.

vallahi hayret ne kelime canım ben inanıyorummm bu sabah tartıldım allah allah düne göre yine 400 gram gitmiş eşimi aradım ya bu tartı sapıttı artık sende hersabah tartıl bakalım durmadan azalıcakmısın dedim inanasım gelmioo hakkaten

diyete başlangıç kilosu:53.8
geçen hafta:53.8
bu haftaki kilo:51.7

(taşınacağım için ev topluyorum bu yüzden kilo bildirimi biraz geç oldu)

Ben de aynısını yaşıyorum. Şimdi iştahım çok azaldı ama başlarda (10 gün önce başladım) deli gibi yiyorum ama kilom düşüyor, hayretle tartıya bakakalıyordum. Ve insan birçok şeyi aslında ne kadar anlamsızca yediğini farkediyor.

Bi de hedef kilonu deyiver bakiim :)) Listeye giremedin hala :)

Hoşgeldiiinn! Ben öyle başlamıştım galiba :44: Ay çok oldu, hatırlamıyorum Başlayabilirsin bence. Ama halsizlik falan olabilir ya hani, o yüzden sen bilirsin. Yoksa adet döneminde kilo farkını görmezsin mesela ama, sonraki hafta hoopp 2 kilo gitmiş gibi oluyo
Diyet falan yapamıyorum Ağlamak istiyorummm yeniden başlamak ölüm gibi geliyor Motivasyona ihtiyacım var yada diyeti değiştirmeliyim. Kilo almamam lazımm
Ah canııımmm..! bıktın tabi aylardır.. İstersen bi kaç gün ara ver. Sonra 2 -3 günlük küçük bi atakla yeniden başla. Çok zor ama; sen başarabilirsiiinnn!! Neler başarmışsın sen..
O kadar uzun süre aç kalma bence. Hem kilo vermen de daha yavaş olur çok uzun süre aç kalırsan. Aralarda süt falan içiyorsun heralde ama; eğer sana yetmiyorsa 1-2 yumurta kır imkanın varsa mesela. Ya da haşlanmış yumurta ye. yulaf kepeğini o aralarda yoğurtla ye.. Değişiklik yap yeme düzeninde. yoksa diyetten de bıkarsın bak..

İyi miiiii!? Aaaaaaaaaaaa!!! :111::95: Bak beni sinirlendirme!! Ben ayda 2 kilo veremiyom yaaa böhühühühüüh

eveeet bildirim yapmaya geldim.
baslangıç kilo 66.6
geçen hafta:58.8
güncel kilo:57.7(geçen gün 56.9 u görmüştüm ama bi iniyorum bi çıkıyorum bişey anlamadım bu işten ben
hedef kilo:53
Heeeeyyyy!! Başlangıç tarihin ne?
.........
Kızlar size bahsettim mi bilmiyorum porselen tava aldım şu yeni çıkanlardan süper yaa yapışmayan dukan krepleri yapıom çok güzel oluoo bilginize
Ben de sırf krep için onlardan istiyorum heeee! ama çok pahalı yaaa :97: En küçükleri 45 lira falandı.. Dukan zati batırdı beni Hayır bari 3 kilo daha verdirse :) Kaç lira kaç liraaa?

diadayım stop..150 gr lık olan imişş stop.. 4.90 lık fiyatı ile dukanın vazgeçilmez hindi fümesi polinizz pek tabiki en uygun fiyata buradaymış ztop.. Ekim kuzum sağolasındır köşeli parantez

Canım benim, o ka kaçamak olsun be bişeycik olmaz :))

O vitrin olayı bende de var, akşamları yürüyorum yine kilolu halimi göreceğim sanıp şaşırıyorum sonra. Dün de çok kilo almadan önceki 40 beden pantolon ceketim vardı hadi sıcak diye ceketini giymedim ama pantolonu şalvar gibi oldu, beslemeler gibi dolandım ama dün, normalde utanmam lazımdı ama valla inanılmaz keyifliydi.

O benim O benimmm. 800 gram sonraaa 1. geleneksel 5 kiloya elvada maratonuna son verip 2. sine başlayacağız İNŞALLAHHHH

Bende aşık olmuştum atakta ama geçti şükürrr :)

.

Aşık olmuştun ve geçti ha, çok hoş :))

Kolay gelsin canım, güle güle otur şimdiden.

Ben de sırf krep için onlardan istiyorum heeee! ama çok pahalı yaaa :97: En küçükleri 45 lira falandı.. Dukan zati batırdı beni Hayır bari 3 kilo daha verdirse :) Kaç lira kaç liraaa?

Valla beni de, kıyafetim de kalmadı hiç, yardım fonu açıcam, gün yapalım bari her ay birimize kıyafet alırız olmamı

...............
Canım ya, hepimiz biliyoruz artık senin bünyen gördüğümüz en inatçı bünye ama ne kadar direnebilir ki. Sakın sakın atma kendini haaa, bu hafta vereceksin ben biliyorum
...............
Ama artık üzülüyorum yaaaniiii :105: Sabır sabır nereye kadar... kendimi parçalıyorum artık.. Demek daha çok parçalamam lazım :S Hatta mümkünse şu basenleri parçaliyim ben :S Bu hafta da veremezsem kilo, artık açlık grevine başlıcam heee!! görür o kilolar gününü!! :117: Göndermesini bilirim ben onları, öyle ya da böyle!! Hıhhhh!! :95::95::95::95:
Burasının bağımlılık yağtığı doğru :) hoşgeldin ama ilk günlerden hemen diyete uymamaya başlamaaa Ama çok iyi kilo vermişsin, o ayrı.. Yine de bu yaptıkların sana ilerde duraklama yaratabilir. O yüzden bir daha öyle yapmaa Çok ye, protein ye

Hahahahaha Ay çok güldüüüümmmm geçmiş olsun kardeş hahaha ve iyi tatiller

Şşşşştttt
Ordakilerr
Heyyy 11 kişiiii
Ordan bakıyorsunuz
Üye olup yazsanızaaaa
Bak ya kime diyorummmmm
HAdi sizde katılın aramızaa.....
:)

Hehehahha Ay komik kız seniiiii!!!

Polonez'de nişasta yok canım Yani yazmıyor. Umarım yoktur :)) Gönül rahatlığıyla yi
Ve haftada 2 kilo verip, tatmin olmuyorum, aman da bu iyi mi falan demeyi yasaklıyoruuuummm!!! :95::95::84: Delirdünüz mü gıııııı!!!! :111::111: Yoksa ben delircem yani

Son düzenleme:
hobaa:) protein yemelisin, 3 kiloya yakın vermek seni yanıltmasın arkadaşım, duraklama yaşarsın ya da en iyi ihtimalle verir sonra hepsini geri alırsın (eheuheu kara haberci gibi konuştum şimcik)

tebrikler
diet kolanın dibine vurdum biri beni durdursun canımm
şştt dur bakalım
o kadar iyi değil üstelik selülitler çoşar
tatlandırıcılı sakızı ya da tarçınlı sütü dene lütfen

Allah kolaylıklar versin, yerleştirmeyi de çabucak bitirip gelirsin inşallah.
ve tebrikler.
size çok özeniyorum

Bi de hedef kilonu deyiver bakiim :)) Listeye giremedin hala :)
ö_höm
ee
şey
dukan amca 51 dedi ama ben 48 olayım diyorum.
hedef kilo: 48 son kararım.. galiba... umarım :44:

Geçen perşembe de bildirim yapamamıştım sanırım bildirim için geldim

başlangıç tarihi 10 nisan 2012
başlangıç kilo:61.3
hedef: 54
geçen hafta kilo:55.4
bu hafta kilo:55.2

Son düzenleme:
Kızlar unutmadan bildirimimi yapayım ben de.

başlangıç tarihi:02.05.2012
başlangıç kilosu:73.5
geçen hafta:66.8- ( 67 hatta 68' lere bile çıkmıştım geçen hafta)

bugün :65.8 :)

Bu arada geçen hafta itibarıyla şöyle sonuçlara bir baktım da güzel kilolar vermişiz hepimiz. Aferin bize :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…