Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Herkese günaydın,

İşyerinden arkadaşımın babası da kriz geçirmiş, hastaneye gidiyorum şimdi. Bugün nasıl bir gün. Kendinize iyi bakın kızlar, gelince görüşürüz.

kızlar tekrar günaydın hepinizee,
bu sabah tartıya çıktım ve dünkü şokun üstüne bu sabahh 79.00'dummm
Allahım yaa 70'li kilo görmeyeli ne kadar olmuştur onu bile hatırlamıyorum vallahiii.
hem de küsüratsız yahu tam 79,yani utanmasam yarın 78'li bişeyler bile görebilirim heheheh

Herkese günaydın,

İşyerinden arkadaşımın babası da kriz geçirmiş, hastaneye gidiyorum şimdi. Bugün nasıl bir gün. Kendinize iyi bakın kızlar, gelince görüşürüz.

geçmiş olsun canım,umarım onun da iyi haberleri gelir.
Allah her hastaya acil şifalar versin...

süpermiş canım dasrısı bizlere inşallah:))) dün akşamdan hiç bahsetmedin naptın ne ettin bakalım:)

süpermiş canım dasrısı bizlere inşallah:))) dün akşamdan hiç bahsetmedin naptın ne ettin bakalım:)

dün işi çıkışı anneme gittim,bu da saat 19:30'da beni annemden aldı.
zaten daha almaya gelmeden önce anlamsız bir şekilde mesajlaşarak gerildik.
neyse sonra aldı beni,ilk yemeğe çıktığımız yere götürdü.deniz kenarı falan hava süperdi,gün batımı vs.
ama gelin görün ki bizim havamız pek güzel değildi.yoruyor bu çocuk beni yaa,enerjimi çekiyor
neyse uzunca bir süre böyle devam ettikten sonra toparladık biraz.ikimiz de eskisiden olduğu gibi neşeli,keyifli falan sohbet ettik.
benden bir cevap bekliyor,neyim ben senin için,biz neyiz deyip duruyor ama ben bu soruya cevap vermeye hazır değilim
insanı çileden çıkarmadığı sürece herşey güzel ama gelin görün ki o durumlarda onu denize atıp boğasım falan geliyor
zaman herşeyin ilacı bence.zaten yarın ist,h.sonu bodrum derken görüşemeyiz haftaya kadar.
diyorum ki ikimizde öbür c.tesiye kadar takkeleri önümüze alıp düşünelim taşınalım sonra da c.tesi oturup kozlarımızı paylaşalım bakalım
ne yediğimize gelirsek ayıptır söylemesi ızgara levrek,deniz börülcesi yoğurtlu semizotu ve zerooo.ayyy yazık yahu bana alkol yasak diye o da içmedi hemen de yelkenlerim suya gömülüverirrrr

Merhabalar:) Dukan ile ablam 3,5 ay içinde 24 kilo verdi. işin ilginç olan kısmı kitabı alıp ablama tanıtan ben daha başlayamadım bile Hadi bakalım bismillah deyip yarından itibaren başlayıp amaçladığım kiloya inebilecekmiyim, desteklerinizi bekliyorum heee Atakta yenilecek değişik alternatifleri olanlar varsa ltfn. paylaşsınlar :)

Nacizane fikrim.

Ex ler new olunca aynı sıkıntıyı yaşatmadan ayrılmıyorlar. Bu ayrılmıyorlar bırakmıyorlar anlamında değil :) Defolup gidiyorlar ama ilk sefer ne yaşattıysa aynısını tekrar yaşıyorsun. Yani hiç bir şey değişmiyor. Ex lerden ne köy olur ne kasaba. Sen hazır fıstık olmuşken Bodrumda keyfine bakkk. Bende cuma didim sonra marmaris. Exleri unutmaya gidiyorum. Ne demişler çivi çiviyi söker..

:)

love1 lütfen tarifini paylaş bizimle
lütfeeeennnnnnn :104:

cnm tarifi cok basit.
8 KSK Yulaf kepegi (ben 6 kasık yulaf+2 ksk bugday kepegi koyuorum daha lezzetli oluyor)
3 yumurta (birinin sarısı üzerlerine sürmek içn)
1 pkt kabarma tozu
az tuz
1/3 pkt yörsan böreklik lor (istersen daha fazlada koyabilirsin arzuna göre)
3 ksk Pınar tatlılar için süt tozu (dün ilk kez kullandım cok ii oldu)
1 yemek kasıgı yogurt
istege göre yarım demet kıyılmıs dereotu (ben bulursam koyuorum daha lezzetli oluor ama bulamazsanda sorun deil)

bunların hepsini aynı anda iyice karıstırıorum.sonra yaglı kağıt serdiğim tepsiye diziorum.1 yumurta sarısı üzerlerine sürüp,bi çimdik çörekotunu üzerlerine serpiorum..170 derecede ısıttığım fırına weriorum.10-15 dkda oluor benim fırında ama sen kendi fırınının ayarına göre yinede kontrol et

Kizlar dualariniza ihtiyacim var Annem ve Bamam izine gittiler Babam kalp krizi gecirmis sabah sabah bu haberle icim yandi..Ambulansla samsuna özel bir hastaneye gidiyorlarmis.Anjio olacakmis lütfen dua edin..

cok cok geçmiş olsun yasena..Allah tez vakitte şifa versin.

aynen sıcaklarla 3 gündür bende resmen aptallastım..mayıs mayıs zor atıorum kendimi ewe,,sözde twistere baslıcaktım bu hafta :2:

tşk ederiz cnm

hoşgeldin canım hadi bakalım hayırlısııı
kitabı okuduysan atakta saf protein yiyiyorsun.
light beyaz peynir,lor peyniri,et,tavuk,balık,light yoğurt,mutlaka yumurta,1.5 yemek kaşığı yulaf kepeği,light süt.
tavsiyem mümkünse atak döneminde kırmızı et tercih etme,edersen de maksimum %10 yağlı olacak.
tavuk haşlama yada balık ağırlıklı beslenebilirsin.
yumurtayı haşlayarak,tavada yağsız yada çılbır gibi yapıp yoğurtla tüketebilirsin.
afiyetler olsuuun

ben demiştimmm demeyi hiçç sewmem ama ben demiştimmmm boşa korkma die dimiii hadi gözün aydın,,şimdi gör bak o kalan 3 kiloyu dahada kolay wereceksinnn,,bu dediğimde cıkacak artk bana güwenebilirsinn dimi

haydi gözünaydınn medesa..seninde az kaldı,,gelin artk güçlendirmeye bian önceee yawww

merhaba kızlar ankaradan sevgiler:) dün öğleden sonra yola çıktık 5 saat sürdü yolculuk ondanmıdır nedir vücudum şiş bugün tartıda da +500 gördüm ( az kaldı derken neyse yarın inerim diyorum kendimce
birde şu MEST çayı var ya nasıl ümitlerle aldım akşam içtim bir bardak tık yok sabah aç karnına içtim bir bardak bir kaç saat sonra çıktım tuvalte ama azıcık oda zorla yani kısacası bu mest çayı beni mest edemedi bünyeden bünyeye değişiyor demekki

goji beryi istanbulda kilosu 60 liradan alıyordum dün yolda belki bilirsiniz berceste var oradan 37.5 liraya aldım çok şaşırdım valla

tecrübeli dukaniçelere soruyorum dukan testinde çıkan günden daha önce ideal kiloma inme imkanım var mı?kaçamak falan yapmazsam?diyete hep uyarsam?

bana 74 günde demişti ben 74 günde dediğinden 1 kg fazla verdim vede son 1 ay hep kaçamklı geçti eğer tam uysamdım eminimki 2 aya kalmazdı hepsi giderdi

ekinsu ben o mest cayı hic denemedim ama kabızlık sorunun warsa ben Multilaks yada Tilaks adlı cay war aktarlarda satılıor,,onu öneriorum kesinlikle..ben 2 güne 1 ondan içiorum,bi fincan hiç sorun kalmıor..ztn içeriğinde sinameki oldugu için her gün tüketmemiz önerilmior

Hoşgeldin canım, inebileceğinden emin ol, biz neler yaptık burda birlikte :))

medesa ben pksnmz e katılıyorum bu konuda :))

Tatlım ne güzel bak, en kısa sürede vereceksin zaten, moralin de güzel, süpersin.

Canım sen ankara da ne yapıyorsun bakalım? + çıkman yoldandır merak etme yarın verirsin ama dikkat et orada güzel yemeklere karşı koy.

Berceste de gerçekten o fiyata mı ya? Şok oldum ben valla, ben de alayım.

Canım, sen hedefinin altındasın şu an değil mi?

Canım benim, içinden nasıl geliyorsa öyle yap, bazen sevmek yetmiyor, bir süre sonra aslında ona yüklediğin anlamlar yok olup yalın halde gördüğünde mutsuz oluyorsun. Demem o ki, bu kişi ayrılmadan önce sana nasıl davranıyorsa, neden ayrılma noktasına geldiyseniz tekrar aynı şeyler olabilir, çünkü bir müddet sonra özüne dönecek mutlaka.

Çok seversin ama anlaşamazsan bu onun kötü insan olduğu anlamına gelmez, sadece uygun değilsinizdir kişilik olarak. İşte benim fikrim, sen düşün, tart karar ver.

asıl ben teşekkür ederim.
tarifi deneyeceğim (oysa bi daha asla! demiştim ayy bu KK motivasyonuna bayılıyorum).

ahahah geç olsun güç olmasın. hoş geldin

üzülmezsin inşallah :18:

izmrde olan arkadaşlara duyurulur tansaşta sakıpağa yoğurt 1.5a inmiş %40 indrimle.annem söyledi:) ama istanbulda yok tansaş.bu arada kipanın light yoğurdunu bnde denedim evet güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…