Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yeni gelen arkadaşlar,

Benden kıdemli arkadaşlarım göndermişti, dukanın günlük sınırlı olan gıdaların tablosunu ekliyorum, belki işinize yarar.

Öpüyorum hepinizi, iyi akşamlar.

sizden gaza geldim gittim bugün balık aldım perşembeye kdr fark ederim inşallaaahhhh realde rusehym yulaf kepeği 4.5 duyurulur

kızlar bugün sabah tartıda 56.9 u gördüm o kadar mutluyum kiiiii değmeyin keyfime yani. birde bugün herkes bana aaa çok zayıflamışsın dedi. Mahalledeki yaşlı teyzeler bile. Herkese nasıl kilo verdiğimi anlattım bugün. Diyet koçluğu yaptım. Tabi birde bol bol motive oldum. Bu gazla 50 ye kadar yolu var artık vereceğim diyorum. Hedefim 55 di ama benim malum şu inatçı yağlar gitmeye pek razı değil gibi. Ama gidecekler çok hırslıyım!

sizden gaza geldim gittim bugün balık aldım perşembeye kdr fark ederim inşallaaahhhh realde rusehym yulaf kepeği 4.5 duyurulur

yarın için istikamet belirlendi madem... kpek stoğu, balık, şarküteri didiklemesi ve diğer incelemeler baabında :)) sağol kuzum az kaldı karfura gideceğidim :))

Arkadaslar goji yemeyenler valla öyle solucana felan benzemiyor keklerin ve yogurdun icinde harika oluyor... Birde yesil cay sinirli felan diye okudum gecmis sayfalarda yesil cay sinirsiz..Hatda yesil cay kürü öneriyor dukan emmi susadikca yesil cay icin demis..bilginize..ben su dan cok cay tüketiyorum..

bnde çok içiom ama sallama fark eder mi ki?

Son düzenleme:
Herkese Günaydın kızlar,
Gecenin köründe zombiler gibi gözüm açıldı. Gittim tartıldım. Günlerdir 67, 68 arası gerilen tel gibiydim valla. Gece üçte baktım, deli miyim ne bu arada :) 66,6 olmuşum. Bu sabaha daha da düşer dedim. Az önce baktım 66,2 heheyytttt :)
Bu demektir, yarın 65 leri görebileceğim artık.

Günaydinnn güzel bir gün olsun hepimize...Gece gece tartinmissin ya ne diyeyim..ben sana..:)))) insallah en kisa zaman da diledigin rakami görürsün tartida..

günaydın arkadaşlar :) uzuun zamandır okuyorum takip ediyorum forumu.sonunda karar verdim dukan diyeti yapmaya.bugün 3. günüm bakalım ne olacak.bu diyetten umutluyum yazılanları okuduktan sonra :) inşallah ben de başarabilirim :)

:)) tebrik ederim, demek sen de kırılma çizgisini aşabildin :)) haydi bakalım tamamına ersin tez vakitte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…