Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet cnm 200 gram altındayım Pazar günkü rakama göre,,bu hafta Pazar göreceğim rakamla bunu enazından 1 kg.ma tamamlamak istiorum,,geri alma payı olsun diee

Maşallah canım benim, ben bugün de 59,6 çıktım yaw, sindirimden sanırım. Ben haftaya da seyirde kalmalıyım gibi görünüyor ama en azından tünelin ucu göründü :))

Maşallah canım benim, ben bugün de 59,6 çıktım yaw, sindirimden sanırım. Ben haftaya da seyirde kalmalıyım gibi görünüyor ama en azından tünelin ucu göründü :))

ama ekimm yaaaa bana bunu yapma yaaaa,,yalnız bırakma beni bilmediğim yerlerdeeee koşş,,depar at ama bian önce gelll

kızlar bugün gecen ay defactodan aldıgım bi şort wardı,,onu giydim ilk kez..38 bedendi aldıgımda ama sımdı ustüme bol oluor..we korkmadan small beden beyaz t-shirt giydiğimi görmek seneler sonra,,beni çok mutlu etti.bugün ilk kez kendimi aynada begendimmm..bu fotoları özellikle yeni gelen arkadaslar için paylaşıorum,,bende yapabilir miyim demeyin,,uydugunuz sürece emin olun hepiniz vereceksiniz..ben ilk basladıgımda 5 kilo bile hayaldi benim için..yaklasık 3 ay oldu,,bende bittim tabi bu sürede cunku aksamdan sonra ewe gidip çeşit çeşit tarif deneyecek waktim olmuyor,,o nedenle hep düz tavuk,balık ile beslendim.kırmızı etide ztn diyetten öncede cok fazla tuketmeyen biri oldugum için nerdeyse 2 ay tawuk ile beslendim diebilirim.lezzet duygum yok oldu ama şu gördüğüm sonuca değer,,sonucta ömür boyu sürecek bişi deil..ayrıca çeşitlendirmeye zamanı olanlar için hiçte kolay bıkkınlık geleceğini sanmıorum..haftaya çok şükür artk güclendirmeye geçiorumda,,rahata eriorum yılmayın we umudunuzu kaybetmeyin,,hepiniz incecik olacaksınız göreceksiniz..buda önce we sonram
sırasıyla kilolarım ilk fotoda tam net bilmiorum ama dukana basladıgımda (65,6 ile başladım) ondan bikaç kilo daha fazlaydım,,ikinci fotoda 58,5,üçüncüde 57 küsürdü sanırım we son fotoda ise 54,8 kg..inşş pazara kdr 54.e inerek geçerim güçlendirmeye..hepinize bol eksilerr

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var atak evresi 5 gün yaptıktan sonra 2 kilo verdim. yalnız seyire geçtiğim günden beri kaçamaklar hiç bitmiyor. bu kesin kararlıyım devam edecem ama sizinde desteklerinizi bekliyorummm
tekrardan atakdan mı başlasam bugün sabak 1 yumurtayla yulaf kepeğimle omlet yaptım peynirle yedim öğle yemeğinde de yağzız kızarmış tavuk akşama muhtemelen yoğur ve tavukk

tebrik ederim çok güzel görünüyorsun ne kadar zaman diliminde bu kilolar gitti ve kaçamaka yaptığın olduğumu sporda yaptınmı

selam güzeller

sizlere durumumu özet geçip kaçıcam beyanname dönemi geldi ama ben kafayı dukanla bozduğum için hiçbişeceik yapamadımm

dukan amaca bana atakta 2,3 kilo bitçmişti ben 2 kilo verebildim iyi bir sonuç banim içinnn

bugün sebze+pro günümm

sabah 3-4 parça dometes 2 parça salata peynir yumurta dukan 2 çimdik krep yedimm

öglen haşlanmış tavuk yoğurt

akşam ton balıklı salata yogurt olsun diyorum nasıl uygunmudur....

bu arada reim koyan arkaş love dı galiba SÜPERRRRRRR OLMUŞSUN germi başlangıcın benim sonucum gibinnn

harika görünüyosun:))

asil-t sakın vazgeçme, sorunu biliyorsun (kaçamaklar) çözümü de biliyorsun (irade) ve yapabilirsin. daha başındasın, kendine kaçamak için belli bir süre koyman bile şu durumda işe yarar gibi geldi bana

ucu mu? yoksam güneş gözlüğü mü takıyorsun sen. baya baya ışık geliyor tünelin oradan

bitirmişin kuzum sen:)) darısı başıma...
amiiiin , hepimizin başına inşaallah.

vaaay vaaay vaaaayyy şaaahane olmuşsun, gerçi zaten de güzelmişsin de daha daha bi güzel olmuşsun.

valla yaa, bu defa ben diyeyim : darısı başımıza iiinnşaalaaaaaaaaaahh :118:

bitirmişin kuzum sen:)) darısı başıma...

evet cnm 200 gram altındayım Pazar günkü rakama göre,,bu hafta Pazar göreceğim rakamla bunu enazından 1 kg.ma tamamlamak istiorum,,geri alma payı olsun diee

ama ekimm yaaaa bana bunu yapma yaaaa,,yalnız bırakma beni bilmediğim yerlerdeeee koşş,,depar at ama bian önce gelll

Kuzum benim, ben de senin gibi yapmak istiyorum ve hemen gelmek istiyorum ama o kadar hastayım ki hala doktora bile gidemedim hem de, gece öksürük krizi bi tutuyor 2 gece hiç uyumadım, dün gece sızmışım artık yorgunluktan. Hiç kaçamak yok ama ne yazık ki 2 gün yürüyemedim çünkü kendimi zor atıyorum eve. Sen beni bekle ama az kaldı inşallah, ben 58,5 u görünce geçicem canım

asıl siz güçlendirmeye geçince bizi yalnız bırakmayın

Fıstığım daha ben 120 gün güçlendirme yapıcam ve buradayım :))

Canım, sahiden muhteşemsin yaa, zaten çok kilolu değildin şimdi tam fıstık gibin olmuşsun gerçekten.

Çok uzaklaşma canım, bırak beyannameleri falan

Canım hoşgeldin,

Burada hep birlikte birbirimizi dizginleyip kaçamaklara engel oluyoruz, ertesi gün söyleyemediğimiz için kaçamak yapamıyoruz. Ben 24 Martta başladım hiç kaçamak yapmadım kaç gün oldu bilmiyorum ama 11,5 kilo verdim. İlk defa da bir diyette bu kadar azimliyim ve inanılmaz kolay gidiyor. Vermen gereken kilo ne kadar, atak kaç gündü bilmiyorum ama 2 gün saf protein ye ve atak yap bence.

Çok tatlısın, belki şımarıklık gibi geliyor size ama sona yaklaştıkça daha sabırsızlanıyor insan. Bir de bu hafta hasta olmasaydım Love01 e yetişecektim ama olmadı, olsun, geç olsun, güç olmasın.

Darısı en kısa sürede sizin başınıza inşallah. Zaten buradayız biz.

eveetttt dukana göre 3.3 kaldı güçlendirmeme ,şakkaaaa gibi yahuuuu,yok artık 17 kilo vermiş olacam.rüyamda bile görsem inanmazdım böyle bişeyeee
inşalllah yakın zamanda yakalarım sizi

canım ben o mest çayını dün içtim ama akşamüstü çok garip kramplar girmeye başladı,baya tadım kaçtı yanii neyse sonra wc koştum da geçti ama bugün içemedim korkumdan.
yaa bu goji berry'i izmirde satan bir yer bilen var mı acaba ?

ya bu çocuk bana yanlış bişey yaptığı için ayrılmadık biz.ama şöyle bir durum var ki 35 yaşında ama çocuk gibi.nasıl diyim mesela evde ne bileyim çocuk gibi yere yatıp tv seyrediyor sonraaaa ne bileyim işte tartışsak bişey olsa anaaaa hüngür hüngür ağlıyor,sonra çok anneci yani ne zaman dışarı çıksak illaa annesiyle ilgili bir mevzu geçiyor.sonraaaaa karşısındakine hissetirebilecek kadar cimri tarafları var.yani hepimiz yeri gelir bişeyler hesap ederiz ama karşındakine çaktırmazsın yani.aramızda bir gerginlik olsa kız gibi uzatıyor da uzatıyor.hani normalde biz kapris yaparız falan da erkek olan kişi daha olgunlukla karşılar ya bizde tam tersi bu uzatıyor da uzatıyor,nazlanıyor ohooo işim yoksa ben alttan alayım aman paşamın gönlünü yapayım.yani herşey bir tarafa evlilik sorumluluğu taşıyabilecek bir insan değil,hele benim çocuğuma baba olabilecek biri hiç değil kaldı ki kendisi hala çocuk.yani ben sanırım daha olgun,aklı başında,bir erkeğe yakışır ağırlıkta olan,bir ortama girdiğinde beni taşıyabilecek,çok daha özgüvenli bir insanla olmalıyım.ama kalıbına baksanız da aslan gibi kalıplı çocuk yani.nasıl diyim karpuzz gibi yaa dışardan baktın mı dolgun dolu dolu duruyor içini açtın mı anaaaa kelek çıkıyor
yine de kimseyi kırmak üzmek istemiyorum.biraz düşünüp oturur konuşuruz ama şunu biliyorum ki hadi devam edelim desek de çok çok yazı geçiririz yine sonu falan olmaz,neyse hayırlısı bakalım

çok haklısın canım yaa,o da kötü bir insan değil sonuçta ama özümüzde çok farklı insanlarız.
ilk zamanlar ayyy bana çook benziyor herşeyiyle diyordum şimdi bakınca ise ne kadar farklıymışız diyorum
aşkın gözü gerçekten körmüş neyseki erken kendime geldim

izmrde olan arkadaşlara duyurulur tansaşta sakıpağa yoğurt 1.5a inmiş %40 indrimle.annem söyledi:) ama istanbulda yok tansaş.bu arada kipanın light yoğurdunu bnde denedim evet güzel

hımm süpermiş light yoğurdu dimi ?
gerçi benim evde daha 8 tane falan kipa yoğurdum duruyor stokta

gözün aydın kuzum yaaa vallahi bitirdin yoluu sen,ayy beni de bekleyiiin yaa hepberaber geçelim love01,dely hepimiz halay çeke çeke güçlendirmeye uçalımmm

kuzuu yaa bence senin başlangıç halin bile fıstık gibiydi yani ama şu an iyice oldun sen
hadi bakalım bekle biz de geleceğiz en kısa zamanda inşallahh

canım ama yaaa daha yeni başlamışken nasıl kaçamak yapabiliyorsunuz ben bunu pek anlayamıyorum.
yani hem kesin kararlıyım deyip hem de kaçamak nasıl yapılıyor,bu bir çelişki değil mi ?
haaa artık kaçamak yapmamaya kararlıyım diyorsan o başka tabiki
eğer verdiğin 2 kiloyu geri almadıysan seyirden devam et ama başlangıç kilona geri döndüysen yeniden atakla başla ama bu sefer daha disiplinli yürütmeye çalış bence çünkü sürekli başa saramazsın,sararsan da zaten artık etki göremezsin diye düşünüyorum

tunaaaaa,senin şu çimdik krebine bayılıyorum yaaaa
neydi o öyle ilk başladığında 1 krebi bütün öğünlerde çimdikleye çimdikleye yemiştin
iyi hadi 500 gr daha vermişsin,ben seni en son 1.5 vermiştin diye hatırlıyordum,sevindim arkadaşım bravoo
menün de çok güzel olmuş bence,haftada en az 4-5 gün farklı öğünlere de olsa balığı mutlaka serpiştirmeni öneririm nacizane,balık çok etkili

tebrik ederim çok güzel görünüyorsun ne kadar zaman diliminde bu kilolar gitti ve kaçamaka yaptığın olduğumu sporda yaptınmı

cok tşk ederim asil..ben 2 ay 20 günde werdim bu kiloyu..we malesef hiç spor yapmadım,,yapabilsem daha sıkı,daha ii görünürdü vucudum..kacamak olarak bu sürede 4-5 kere yapmısım denebilir o da bi tane bira,bi kurabiye ve bi iki kezde yumurtadan bıktıgım ıcın simit yemistim kahwaltıda..normalde 3 ay oluor baslangıc tarıhımden bu yana,,ama 10 gun ameliyat sonrası hiç uymadım.sonrasında geri başladım..

akşam ton balıklı salata yogurt olsun diyorum nasıl uygunmudur....

bu arada reim koyan arkaş love dı galiba SÜPERRRRRRR OLMUŞSUN germi başlangıcın benim sonucum gibinnn

vaaay vaaay vaaaayyy şaaahane olmuşsun, gerçi zaten de güzelmişsin de daha daha bi güzel olmuşsun.

valla yaa, bu defa ben diyeyim : darısı başımıza iiinnşaalaaaaaaaaaahh :118:

cok tsk ederim arkadaslarr..sizlerdende beklioruz,,ne kdr cok foto olursa o kdr motive edici oluor..imkanı olan eklesin lütfen

bugün sp günüm sabah domates yulaf kepekli krem yoğurt yedim.ama krepte baya yoğurt ve peynr vardı.öğlen tavuk göğsünü kavurdum,içine bi tane biber ekledim yoğurtla onu yedim.akşamda yoğurt patlıcan ve tavuk yicem.sebzeyi abarttımmı sizce?

abartmadın canım afiyet olsun

bugün misafirler var tıklım tıklım ev. Yemekte ise dayanmakta çok zorluk çektiği bir şey var yaprak sarması kendi ellerimle yaptım ama bi tanesine bile dokunmadım nasıl içim gitti anlatamam. annem de üstüme geliyor ye bi tane bişi olmaz diye. kaçtım ordan odama hapsettim kendimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…