Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

:KK9::KK9::KK9::KK9: Teşekkürler...Bu arada kitabı varmı sende...Kitapta yemek tariflerine baktım biraz orda mayonez diyor acaba farklı birşeymi mayonez...:26::26::26:

Reca ederim. Kitabı okuyup da başlamıştım zaten, kitabım var ama bir kaç haftadır bi arkadaşımda, o da bu diyete başladı ona verdim. Yani arada bakmak gerekiyor malesef bakamıyorum. Açıkçası tariflere de şöyle bir göz gezdirmiştim ama pek uymadı bana o yüzden hiç yapmadım. Bana kalırsa mayonezi light olsa bile kullanmamak gerekir. :26:

günaydin arkadaslar, umarim herkes iyidir. bu sabah yine +500le uyandim :KK43: 73,9 ciktim, bakalim nereye kadar böyle devam edecek. kizimi okula biraktiktan sonra yürüyüsümüde yaptim . haftaya cumaya kadar tartilmicam. sanirim böylesi daha iyi. tabi kendimi tutamazda merakimdan tartilmazsam.

Canım sen aynen devam et diyetine, bak nasıl da birden gidivericek kilolar sen bile şaşıracaksın. Vücudunun direnç gösterdiği bi döneme girmişsin anlaşılan, öyle ya da böyle bu direnci kıracaksın. Moralini yüksek tut. :KK34:

İlk günüm sabah bir tane yumurta
Şimdi de tavuk eti yiyorum.
Akşamda tavukla yoğurt yerim muhtemelen

Oooo hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun. İlk dört günü atlattın mı korkma, gerisi çorap söküğü gibi geliyor.:KK23:

Kızlar :KK43: Bugün çok saçma bişi yaptım :KK43:

saat 13'te uyandım, bi avuç badem yedim, sonra 2 kornişon turşu yedim, sonra bitki çayı içtim, hala bişi yemedim. Canım çekmedi. Şimdi bi kase çorba içicem. Öğün möğün belli değil bugün :18: Çorba içip yürüyüşe çıkıp sonra akşam düzelticem durumu :KK14:

Çok teşekkürler önerileriniz için canlarım benim. Bu forum ve sizlerin desteği olmasa napardım ben. Ben çalıştığım için kayınvalidem yorulmayayım diye hazırlayacaktır yemekleri. ben ne kadar ben hazırlarım desem de dinlemez hazırlar. Ben de dukana uygun uydururum birşeyler. Olmadı arar bugün şunu yapalımcanım çekti derim. Napalım atlatırız bir şekilde. Bu kadar yol almışken bırakmam diyetimi. İyiki varsınız. Sevgiler kocaman:KK19:

Acaba çok fazla diyet geçmişin olabilir mi? Belki vücudun direnç kazanmıştır ama dukanın dediğine göre en dirençli vücutta bile diyet etkisini gösteriyor. Atak kaç gün yapman gerekiyor, belki toplamda kilo kaybı görürsün, birden gidiverir.

Evet ben de merak ediyorum telli turnamı, inşallah bir ara girer de bi selam verir bize.
Canım benim biz burda birbirimize destek için varız. Sen bi iyileş bak nası bomba gibi devam ediyosun diyete. Bu seneki grip berbat valla. Nasıl oldun, daha iyi misin? Seninki de oğlandı dimi, oğluşun nasıl??

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Yağmur bebeği. Ne kadar güzel bak az kiloyla bitireceksin heralde hamileliğini, sonrasında kolay gidiyo kilolar zaten hiç kafana takma. Ben kızımda 25 kilo almıştım, doğumdan hemen sonra -13 tüm hiç bişey yapmadan hem de, daha sonra da rahatlıkla gitmişti kilolar. Hamilelik kiloları daha kolay gidiyor. Kendine de bebişine de iyi bak canım, öptüm :KK54:

Amiiinnn darısı tüm dukancılar başına...
Kesinlikle kaçamaklarım olmadı benim, özellikle ilk üç ay çok sıkı yaptım, ağzıma bir lokma diyet dışı birşey sürmedim. Sadece son bir ay nasıl olsa verecek kilom azaldı diye az da olsa rahatlık sağladım kendime, mesela hafta sonları kahvaltımı dışarda yapıyorum ve herşeyden azıcık yiyiyorum. Arada kebap yiyiyorum ki üç aylık sıkı diyetim süresince asla dışardan ne kebap ne döner yedim. Yani hani ondan bi kaşık, şundan bi çatal alayım tarzı beslenmedim hiç. Yemeğe davet edildiğimizde bile açık açık ben diyetteyim dedim ve sadece et ve tavuk, balık (eğer sp günündeysem) salata-yoğurt yiyerek atlattım. Yanımda krebimi taşıdım devamlı. Toplantılarımızda çayın yanındaki kurabiyeleri değil de yanımda götürdüğüm dukan kurabiyelerinden yedim. İnan göründüğü kadar zor değil bu söylediklerim, sadece azim gerekiyor.Bu diyete başlamak için kafaya koymak çok önemli. Tamamiyle tüm şekliyle kafana yerleştir ve öyle başla. Bir dukancının tavsiyesi bu :KK34:

Diyet gecmisimde cok değil ki sadece 1 kez yaptım oda 1 ay sürdü o kadar :KK43: 6 gün atak yap dedi test ben 5.gunumdeyim yarın son ama hala tık yok. 2.2 kg verirsin dedi test sonucu ben 0,2 bile veremedim daha anlamıyorum :KK43:

Son düzenleme:
Mümkün değil yaa :KK53: bir kaç gün daha devam ettikten sonra tartıl bir de bakalım noolcak. Kaç kilo vermen gerekiyor toplamda??Dukan testini çözdün mü peki?

evet cozdum 2.2 kg atak süresince vermem gereken kilo 6 gün içerisinde
sonra da seyir 111 gün 13.7 kg
güçlendirme 159 gün
toplamda 15,9 kg

Selam arkadaşlar.. Sabah ikiz annesi arkadaşım için üzülürken aynı şey benim başıma geldi. Biraz önce kayınpederim aradı yarın buradalarmış:44: aslında bu habere çok sevinirdim ama şimdi diyette olduğumu söylersem vazgeçirmeye çalışacaklar söylemezsem nasıl devam edeceğim.En az bir hafta kalırlar. Gel de çık işin içinden. Eşimin de desteğiyle bozmayacağım kesinlikle ama zor günler beni bekliyor. Kilo vermeye başlamışken bırakamam:KK50:

Ben olsam diş tedavisi yaptırıyorum ve yiyemiyorum herşeyi derdim :KK1:

Evet ben de merak ediyorum telli turnamı, inşallah bir ara girer de bi selam verir bize.
Canım benim biz burda birbirimize destek için varız. Sen bi iyileş bak nası bomba gibi devam ediyosun diyete. Bu seneki grip berbat valla. Nasıl oldun, daha iyi misin? Seninki de oğlandı dimi, oğluşun nasıl??

:KK34:
evet canım benimde oğlum var, 31. ayında, yaramazlık tavan yapmış durumda üzerine hastalıkta eklenince halimi sen düşün
ben son 2 gündür hepten saldım kendimi, dikkat ediyordum ama olmadı ne yapıyım ama hiç ekmek yemedim, yada kek börek falan, sadece azcık çikolata ve meyve eklendi hayatıma o kadar
ama pazartesi acısını fazlasıyla çıkarcam bunların... yiyorum ama içim içimi yiyor inan, nasıl işlediyse dukan içime :KK53:
bugün daha iyiym diye azcık ev silip süpürdüm tekrar boğazım acımaya başladı, inşallah yenilememişimdir hastalığı, eşimin dilinden kurtulamam yoksa......

Kizlarrr

Dün fark ettim bu diyeti yaptigimdan beri benim cok sacim dökülüyor ayni sorunu olan var mi? Bugün gidip priorin alicam :KK43:

evet canım benimde oğlum var, 31. ayında, yaramazlık tavan yapmış durumda üzerine hastalıkta eklenince halimi sen düşün
ben son 2 gündür hepten saldım kendimi, dikkat ediyordum ama olmadı ne yapıyım ama hiç ekmek yemedim, yada kek börek falan, sadece azcık çikolata ve meyve eklendi hayatıma o kadar
ama pazartesi acısını fazlasıyla çıkarcam bunların... yiyorum ama içim içimi yiyor inan, nasıl işlediyse dukan içime :KK53:
bugün daha iyiym diye azcık ev silip süpürdüm tekrar boğazım acımaya başladı, inşallah yenilememişimdir hastalığı, eşimin dilinden kurtulamam yoksa......

Aman canım bırak işleri falan yapma hiçbişi, benim ev ne hale geldi bi haftada bi görsen ama kılımı bile kıpırdatmadım hoş kıpırdatıcak halim de yoktu ya :KK1: vardı da ben mi yapmadım dimi.
Karnımızı doyuracak iki lokma bişi bile yapamadık düşün halimizi karı-koca bi de çocuk var üstüne hasta. Sen yine bi çikolata bi meyveyle atlatıyosun, benim neler yediğimi bir bilsen, sabah kahvaltısında ya gevrek ya börek, akşam yemeğinde pizza, lahmacun vs. veee bir dilim de yaş pasta yedim :KK17: evet evet yedim. Battı balık yan gider hesabı.
Ama naaptım; kendime gelir gelmez hemen kaldığım yerden devam ettim ve eksileri gördüm üç günde. Allahıma şükürler olsun binlerce kez. :KK23: Ben bu kadar yara bereyle atlattıysam sen haydi haydi atlatırsın arkadaşım. İş miş de yapma artık, bırak iyileşince toparlarsın.

bütün gün oturarak çalışıyorum. haliyle bilgisayar başından kalkamam.öğlenleri çok soğuk çıkamam dışarıya bırrrrr. günlerdir sabahları kar yağıyor ankarada. eve gidince harala gürele çocuktu derken saat oluyor 9. evde eski bir kondisyon bisikletim var. annemden kalma. yürüyüş yerine onu yapsma aynı derecede faydası olur mu?
kitapta en az 1 kilo en çok 2,5 demiş kilo demiş atak döneminde giden -. bende en az olmak zorundamıydı yaa. bugün 4 günüm. azimliyim. yürüyüş haricinde kaçak yok :KK9: birde benim aldığım yulaf kepeği irmik benzeri gibi bişey. çöplü değil. doğrusu bumudur hanımlar?

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Yağmur bebeği. Ne kadar güzel bak az kiloyla bitireceksin heralde hamileliğini, sonrasında kolay gidiyo kilolar zaten hiç kafana takma. Ben kızımda 25 kilo almıştım, doğumdan hemen sonra -13 tüm hiç bişey yapmadan hem de, daha sonra da rahatlıkla gitmişti kilolar. Hamilelik kiloları daha kolay gidiyor. Kendine de bebişine de iyi bak canım, öptüm :KK54:

canım benim çok teşekkür ederim evet inşallah az bi kolayla bitircem hamileliğimi iyiki yapmışım şu dukanı çok faydasını gördüm(her ne kadar tamamını yapamasamda)meğerse ben dukandan önce ne çok yiyomuşum boşuna almamışım okadar kiloyu :KK1::KK1::KK1:dukancığım sağolsun hamile kalmama bile yardımcı oldu bebiş isteyip olmayan varsa muhakkak yapsın bu diyeti biliyosun 4 hamilemiz var bu diyetten sonra başlangıcı ben yaptım gerisi geldi maşallah sağolasın dukan :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kizlarrr

Dün fark ettim bu diyeti yaptigimdan beri benim cok sacim dökülüyor ayni sorunu olan var mi? Bugün gidip priorin alicam :KK43:

benim saçlarım yarı yarıya azaldı desem yalan olmaz, üzerine hastalıkta eklendiki şimdi avuc avuc dökülüyor, vitaminde alıyorum ama neden böyle dökülüyor anlamadım gitti
priorin ne acaba? ben ilk defa duydum, daha önce hiç saç problemim olmamıştıda....
bilgi verirsen sevinirim.......

Aman canım bırak işleri falan yapma hiçbişi, benim ev ne hale geldi bi haftada bi görsen ama kılımı bile kıpırdatmadım hoş kıpırdatıcak halim de yoktu ya :KK1: vardı da ben mi yapmadım dimi.
Karnımızı doyuracak iki lokma bişi bile yapamadık düşün halimizi karı-koca bi de çocuk var üstüne hasta. Sen yine bi çikolata bi meyveyle atlatıyosun, benim neler yediğimi bir bilsen, sabah kahvaltısında ya gevrek ya börek, akşam yemeğinde pizza, lahmacun vs. veee bir dilim de yaş pasta yedim :KK17: evet evet yedim. Battı balık yan gider hesabı.
Ama naaptım; kendime gelir gelmez hemen kaldığım yerden devam ettim ve eksileri gördüm üç günde. Allahıma şükürler olsun binlerce kez. :KK23: Ben bu kadar yara bereyle atlattıysam sen haydi haydi atlatırsın arkadaşım. İş miş de yapma artık, bırak iyileşince toparlarsın.

ooo, börek ha? pizza ha? iyiymiş vallahi, hoş bende çorba içiyorum, kurubaklagiller girdi yani hayatıma, hatta bu akşam sucuklu kuru fasülye pilav var, pilavın sadece tadına bakçam ama yinede saf karbonhidrat işte....

ah bi iyileşeyim, hep acısını çıkarcam ama bunların, tekrar 75 kiloya göre hesap yaptım dukanda 3 gün atak çıktı, yani ilk defa başlıyormuş gibi başlama niyetindeyim pazartesi günü, inşallah iyileşirimde....
ah benim evi bir görseydin, kapının arkasında toz yumakları olmaya başlamıştı artık, dayanamadım ne yapıyım,
oğlum olmasa aman boşver derdim ama eli heryerde sağolsun sıpanın :KK1:
dünya kadar üütü var onu ne yapçam bilmiyorum ama eşim hergün gömlek değiştirdiği için, vay halime......

Kizlarrr

benimde aşırı derece dökülüyor saçlarım. aslında protein saçlara iyi gelir diye biliyordum ama yanlış mı acaba? ayrıca priorin nedir acaba?

Priorin kapsül saç dökülmesinde,

Doğal zengin içeriği ile saçları kökten besleyen,
Saç köklerini güçlendirip, dökülmeyi durduran,
Kullanımı zahmetsiz ve kolay,
3 ay düzenli kullanım sonunda istenilen etkiyi sağlayan,
Güvenli bir saç bakım ürünüdür.

Priorin kapsül’ün içeriği: Priorin kapsül’ün içeriğinde neler bulunur?

Sarı darı ekstresi (140 mg)

Sarı darı mineraller açısından zengindir: potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, çinko, florür, kükürt…
B vitaminleri açısından zengindir.
Aminoasitler açısından zengindir.
Derinin lipid komponenti olan seramid içerir.

Bu sayede:

Saçı kökünden besler,
Saç ve cildi nemlendirir,
Saçları güçlendirir ve doğal elastikiyetini artırır,
Saçların uzamasına yardımcı olur.

Buğday tohumu yağı (271 mg)

Doğadaki en zengin E vitamini kaynaklarından biridir.
A, B1, B2, B3 ve B6 vitaminlerinden zengindir.
Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri içerir.
Lesitin yönünden zengindir.
Antioksidan etkilidir.

Bu sayede:

Saçlı deriyi besleyerek yeniler; yaşlanmasını geciktirir.
Saç köklerini güçlendiririr ve yeniler.
Sağlıklı hücre döngüsü sağlayarak, saçların daha sağlıklı, parlak ve güçlü olmasını sağlar.

Sistin (2 mg)

Saçların temel proteini olan keratinin yapı taşıdır.

Bu sayede:

Saçların şeklini korur,
Saçların dayanıklılığını artırır.
Saçların uzamasını destekler,
Saçların dökülme aşamasına gelmesini geciktirir.

Kalsiyum pantotenat (B5 vitamini – 10 mg)

Koenzim Anın yapısında bulunur, enerji metabolizmasında ve önemli hücre fonksiyonlarında rol oynar.
Eksikliğinde büyümede duraklama, dermatit ve saçlarda renk kaybı görülür.
“Anti-stres” vitamin olarak da bilinir.

Bu sayede:

Saçların uzaması ve saç kökünün beslenmesi için gerekli ortamı hazırlar,
Saç derisinin sağlığını korur,
Saç yapısındaki bozulma ve dökülmeye karşı etkilidir,
Saçların renk ve parlaklığını korumaya yardımcı olur

PRIORIN KAPSÜL nasıl etki eder?

Saçlar, köklerindeki kılcal damarlar ile beslenir. Priorin Kapsül, saç köküne etki ederek saçın doğal gelişim sürecini uyarır.

Priorin Kapsül, doğal özlü içeriği ile saçları kökünden besler. Güçlü saçların temel maddesi olan keratini sağlayarak dayanıklılığını artırır. Böylece saçların dökülme aşamasına gelmelerini geciktirir.

Priorin Kapsül, içeriğindeki doğal maddeler ile saçın gelişim dönemlerini düzenler, sağlıklı ve dayanıklı olmasını sağlar.

PRIORIN KAPSÜL doğal özlü bir içeriğe sahiptir

Darı ekstresi de denilen millet ekstresi, saç gelişimi için gerekli olan protein, mineral ve vitaminleri yüksek oranda içermektedir. Aminoasitler, B vitaminleri, demir, çinko, kalsiyum ve fosfor açısından zengindir. Millet ekstresi saçı kökünden besler ve doğal elastikiyetini destekler.

Yaşlanmaya karşı bir madde olarak kabul edilen buğday tohumu yağı, yağ asitleri, E ve B vitamini, lesitin ve sterol açısından zengindir. Bu içeriği ile saçları yıpratıcı süreçlerden korur, saçlı derinin beslenmesi ve nemlendirilmesini sağlar.

İçeriğindeki sistin, saçın temel proteini olan keratinin oluşumunda en önemli yapıtaşıdır. Sistinin vücutta sentezi yoktur ve dışarıdan alınması gerekmektedir.

Priorin kapsül ayrıca, cilt ve saç sağlığında önemli yeri olan B5 vitamini içermektedir.

Priorin tablet işe yarıyor mu? Gerçekten Priorin kapsül saç dökülmesini önler mi?

Priorin kapsülün etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Araştırmalarda Priorin kapsülü 3 ay boyunca kullanan kişilerde, sağlıklı saç oranının yüzde 75′den 87′ye çıktığı gözlenmiştir.

Gehring W. Zeitschrift für Haut-krank heiten Vol. 75.7/8.2000

Priorin kapsül kullanma süresi ne kadar? Priorin tablet kaç ay kullanılmalıdır?

3 ay. Priorin kapsülün etkisi 1. ayda başlar ve değişim, 2. ayda gözle görülebilir hale gelir. 3. ayda istenilen etkiye ulaşılır. Daha uzun süre kullanımında ise sakınca bulunmamaktadır.

Priorin kapsül nasıl kullanılır?

Günde 2 kapsül. Priorin tablet, her gün 2 tablet yutularak kullanılır. Ancak yoğun dökülme durumlarında günde 3 tablet alınması tavsiye edilir. Tabletler aynı anda alınabileceği gibi, sabah 2 tablet, akşam 1 tablet şeklinde alınabilir. Kür, gerekli durumlarda tekrarlanabilir.

Priorin kapsülü neden güvenle kullanabilirsiniz ?

Priorin Kapsül 25 yıldır milyonlarca kullanıcıda, hiçbir yan etki görülmeden güvenli tedavi sağlamıştır.
Yıllardır süren kullanımın ve yapılan klinik çalışmaların sonucunda hiçbir spesifik yan etki gözlenmemiştir.
Hormonlar üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur.
Vücudun diğer bölümlerinde tüylenmeye sebep olmaz.
Herhangi bir ilaç ile etkileşime girdiğini gösteren bulguya rastlanmamıştır.
Alışkanlık yapmaz, kullanım bırakıldığında olumsuz bir durumla karşılaşılmaz.

Priorin kapsülü kimler kullanabilir?

Priorin kapsülü saç sağlığına önem veren ya da saç dökülmesi, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan ve zahmetsiz bir kullanım arayan her yaş grubundaki kadın ve erkek kullanabilir.

Priorin tablet genetik (kalıtsal) saç kaybını engelleme ve ölü saç köklerini canlandırma gibi bir etki göstermemektedir. Aktif saç köklerini besleyip canlandırarak saçın doğal gelişim sürecini uyarır.

Priorin tablet fiyatı: Priorin kapsül ücreti nedir?

60 kapsül içeren Priorin fiyatı 60 TL’dir. Güvenilir internet sitelerinden ve eczanelerden satın alınabilirmiş bir araştırma yaptım yorumlarda olumlu denemek lazım :) işimize yarar inş sevgiler....

okuduğum kadarıyla herkes hasta olmş kızlar.bende hastayım kaç gündür.sebzesiz meyvesiz kalınca böyle oluyor demekki.ben de sadece meyve ekledim diyetime.eskisi kadar hızlı kilo kaybetmyorum artık.gecen gün yazmıştım doğum kontrol hapı kullanırken habım bitmeden regl oldum diye.yulaf kepeğinden miş herhalde.yiyecekleri fazla sindirmeden doğruca atıyoruz ya sanırım ilaçlarıda öyle yapıyor.doktora gittim başka bir şey yok.sonra buna karar verdik beraber.çok ciddi ilaç kullanan varsa yulaf kepeğini kessin bence.ben artık yemiyorum.çünkü başka kullandığım ilaçlarmda var.bilginze..

Priorin kapsül saç dökülmesinde,

Doğal zengin içeriği ile saçları kökten besleyen,
Saç köklerini güçlendirip, dökülmeyi durduran,
Kullanımı zahmetsiz ve kolay,
3 ay düzenli kullanım sonunda istenilen etkiyi sağlayan,
Güvenli bir saç bakım ürünüdür.

Priorin kapsül’ün içeriği: Priorin kapsül’ün içeriğinde neler bulunur?

Sarı darı ekstresi (140 mg)

Sarı darı mineraller açısından zengindir: potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, çinko, florür, kükürt…
B vitaminleri açısından zengindir.
Aminoasitler açısından zengindir.
Derinin lipid komponenti olan seramid içerir.

Bu sayede:

Saçı kökünden besler,
Saç ve cildi nemlendirir,
Saçları güçlendirir ve doğal elastikiyetini artırır,
Saçların uzamasına yardımcı olur.

Buğday tohumu yağı (271 mg)

Doğadaki en zengin E vitamini kaynaklarından biridir.
A, B1, B2, B3 ve B6 vitaminlerinden zengindir.
Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri içerir.
Lesitin yönünden zengindir.
Antioksidan etkilidir.

Bu sayede:

Saçlı deriyi besleyerek yeniler; yaşlanmasını geciktirir.
Saç köklerini güçlendiririr ve yeniler.
Sağlıklı hücre döngüsü sağlayarak, saçların daha sağlıklı, parlak ve güçlü olmasını sağlar.

Sistin (2 mg)

Saçların temel proteini olan keratinin yapı taşıdır.

Bu sayede:

Saçların şeklini korur,
Saçların dayanıklılığını artırır.
Saçların uzamasını destekler,
Saçların dökülme aşamasına gelmesini geciktirir.

Kalsiyum pantotenat (B5 vitamini – 10 mg)

Koenzim Anın yapısında bulunur, enerji metabolizmasında ve önemli hücre fonksiyonlarında rol oynar.
Eksikliğinde büyümede duraklama, dermatit ve saçlarda renk kaybı görülür.
“Anti-stres” vitamin olarak da bilinir.

Bu sayede:

Saçların uzaması ve saç kökünün beslenmesi için gerekli ortamı hazırlar,
Saç derisinin sağlığını korur,
Saç yapısındaki bozulma ve dökülmeye karşı etkilidir,
Saçların renk ve parlaklığını korumaya yardımcı olur

PRIORIN KAPSÜL nasıl etki eder?

Saçlar, köklerindeki kılcal damarlar ile beslenir. Priorin Kapsül, saç köküne etki ederek saçın doğal gelişim sürecini uyarır.

Priorin Kapsül, doğal özlü içeriği ile saçları kökünden besler. Güçlü saçların temel maddesi olan keratini sağlayarak dayanıklılığını artırır. Böylece saçların dökülme aşamasına gelmelerini geciktirir.

Priorin Kapsül, içeriğindeki doğal maddeler ile saçın gelişim dönemlerini düzenler, sağlıklı ve dayanıklı olmasını sağlar.

PRIORIN KAPSÜL doğal özlü bir içeriğe sahiptir

Darı ekstresi de denilen millet ekstresi, saç gelişimi için gerekli olan protein, mineral ve vitaminleri yüksek oranda içermektedir. Aminoasitler, B vitaminleri, demir, çinko, kalsiyum ve fosfor açısından zengindir. Millet ekstresi saçı kökünden besler ve doğal elastikiyetini destekler.

Yaşlanmaya karşı bir madde olarak kabul edilen buğday tohumu yağı, yağ asitleri, E ve B vitamini, lesitin ve sterol açısından zengindir. Bu içeriği ile saçları yıpratıcı süreçlerden korur, saçlı derinin beslenmesi ve nemlendirilmesini sağlar.

İçeriğindeki sistin, saçın temel proteini olan keratinin oluşumunda en önemli yapıtaşıdır. Sistinin vücutta sentezi yoktur ve dışarıdan alınması gerekmektedir.

Priorin kapsül ayrıca, cilt ve saç sağlığında önemli yeri olan B5 vitamini içermektedir.

Priorin tablet işe yarıyor mu? Gerçekten Priorin kapsül saç dökülmesini önler mi?

Priorin kapsülün etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Araştırmalarda Priorin kapsülü 3 ay boyunca kullanan kişilerde, sağlıklı saç oranının yüzde 75′den 87′ye çıktığı gözlenmiştir.

Gehring W. Zeitschrift für Haut-krank heiten Vol. 75.7/8.2000

Priorin kapsül kullanma süresi ne kadar? Priorin tablet kaç ay kullanılmalıdır?

3 ay. Priorin kapsülün etkisi 1. ayda başlar ve değişim, 2. ayda gözle görülebilir hale gelir. 3. ayda istenilen etkiye ulaşılır. Daha uzun süre kullanımında ise sakınca bulunmamaktadır.

Priorin kapsül nasıl kullanılır?

Günde 2 kapsül. Priorin tablet, her gün 2 tablet yutularak kullanılır. Ancak yoğun dökülme durumlarında günde 3 tablet alınması tavsiye edilir. Tabletler aynı anda alınabileceği gibi, sabah 2 tablet, akşam 1 tablet şeklinde alınabilir. Kür, gerekli durumlarda tekrarlanabilir.

Priorin kapsülü neden güvenle kullanabilirsiniz ?

Priorin Kapsül 25 yıldır milyonlarca kullanıcıda, hiçbir yan etki görülmeden güvenli tedavi sağlamıştır.
Yıllardır süren kullanımın ve yapılan klinik çalışmaların sonucunda hiçbir spesifik yan etki gözlenmemiştir.
Hormonlar üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur.
Vücudun diğer bölümlerinde tüylenmeye sebep olmaz.
Herhangi bir ilaç ile etkileşime girdiğini gösteren bulguya rastlanmamıştır.
Alışkanlık yapmaz, kullanım bırakıldığında olumsuz bir durumla karşılaşılmaz.

Priorin kapsülü kimler kullanabilir?

Priorin kapsülü saç sağlığına önem veren ya da saç dökülmesi, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan ve zahmetsiz bir kullanım arayan her yaş grubundaki kadın ve erkek kullanabilir.

Priorin tablet genetik (kalıtsal) saç kaybını engelleme ve ölü saç köklerini canlandırma gibi bir etki göstermemektedir. Aktif saç köklerini besleyip canlandırarak saçın doğal gelişim sürecini uyarır.

Priorin tablet fiyatı: Priorin kapsül ücreti nedir?

60 kapsül içeren Priorin fiyatı 60 TL’dir. Güvenilir internet sitelerinden ve eczanelerden satın alınabilirmiş bir araştırma yaptım yorumlarda olumlu denemek lazım :) işimize yarar inş sevgiler....

Slm;
Ben 120'lik priorin kapsül kullandım 2 ay gerçekten çok faydasını gördüm;saç uzmanı tavsiye etmişti:şampuanını da kullanıyorum hala;yeni saçlarım çıktı;dökülmesi azaldı ama uzman en az 6 ay kullanılmalı demişti(fiyat 120 TL) eee malum dukan da pahalı bir diyet ben devam etmedim ekonomik açıdan:)) sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle argan yağını kullanmaya başladım hem saç için hem cilt için;ben memnun kaldım;dökülmesi yok hala hem de daha ekonomik:) alternatif isteyenler için;ama bu arada probleminiz içten ise priorin en iyisi bence

X