Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hadi bakalım bekliyoruz, bende senin gibi hazırlandım, kafamda ve dolabımda herşey hazırdı, bugün 10.günüm ve hala aynı kararlılık ve mutluluk devam diyor..

markasına bakıp söylerim unutmazsam... yanlış hatırlamıyorsam öyleydi... 1 buçuk saat çıkamadım marketten... tek tek hepsini incelemekten kafam kazan gibi oldu...
bende çok merak ettim markasını, ben az yağlı kaşar bulamadım, merakla bekliyoruz seni ):

bütün herşeyimi aldım kitabımı okudum ama başlayamadım benim serüven haftaya kaldı :/
bence erteleme, ben pazartesi alışveriş yaptım acaba haftayamı başlasam salı olmaz dedim , ama düşündüm haftaya kadar kilo veririm boşa geçmez dedim, aklına koyduğun anda başla bence arkadaşım..

ben hep burdayım nescim merak etme heer gün girip okuyorum yazdıklarınızı sadece yazmıyorum yanlız hissetme kendini sakın azimle devam et bu arada geçmiş olsun canım..telli turnamdan ses çıkmıyo hiç nasıl gidiyo acaba hamileliği hiç girmiyo inşallah iyidir....dediğin gibi carmen,bitterlemon,sema hiç biri yok artık bırakmamışlardır inşallah diyeti öpüyorum seni çok canım en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın inşallah

önceki hafta başladım sonra görümcem şaahhhane yemekler hazırladm gel masamı şenlendir dedi. gittim bir azimle yemeyecem bişi diye yedim içtim. bi günlük zaafım 1 haftama maaloldu. atakta 3. günüm çok şükür - yi gördüm.
desendesen. azmine hayran kaldım demedende geçemeyeceğim. 73le başladım. 60la bitireceğim (63e de fitim)

ne yapalım arkadaşım, biraz daha dayanmak gerek diye düşünüyorum. demekki bizim bünyemiz inatçı. biz de bu inadı kırıncaya kadar sabredeceğiz. hergün diyeti bozarım diye düşünüyorum, ama bir de bakmışım ki bozmadan akşam olmuş. böyle böyle bizde veririz inşallah kiloları. bilge diye bir arkadaş vardı galiba o karatay diyetine geçti. o bana biz bu kiloları birden almadık ki şimdi birden verelim diye bekliyoruz demişti. çok haklı. yavaş yavaş da olsa gidecek bu kilolar. önemli olan sabretmek ve yılmamak. tamam biraz zor oluyor ama yapacak başka birşey yok. ben bu diyete başlamadan önce ne zayıflama ilaçları kullandım bir bilsen aklın durur. ama ne oldu sonuç hepsi fos, hepsi kandırmaca. kilolar yerinde durdu, olan benim paralara oldu. baktım böyle olmuyor, boğazını tutmasını bil dedim kendi kendime. sonra başladım bu diyete. sonu hayır olur inşallah. dayanıyorum. sende dayan, motivasyonun düşünce hemen KK'ne gir. birileri seni duyuyor ve teselli ediyor, yol gösteriyor. Kendine iyi bak, kolay gelsin.

ya arkadaslar bendemi bi problem var anlamıyorum bugun atakta 4.gunum ama bu sabah tartıya baktıgımda gram değişiklik yoktu :84::84:
vermek istediğim kg azda değil 15kg fazlalk varken herhangi bi saglık prblmi yokken ve herseyi dogru yapıoken bu neden?
basına boyle bisey gelen varmı??

siz tuzlu şeyler tüketitiyormusunuz birde bol su içiyormusunuz .benimde 4.günüm 800 grm vermişim

Kızlar İstanbulbulda yulaf kepeğini bulan varmı yeni başlıyorum tüm sayfaları okuyamadım malesef :26::26::26:

hayırrrr tuketmiyorum hiç. suyumuda bol bol içiyorum 2litre kesin bitiyor. kacamakta yok anlamıyorum neden boyle =(

merhaba bir gün içinde ne yadiğinizi ve neler yaptığınızı ( hareket olaraktan) yazarsanız yardımcı olabiliriz sanırım, bazen insan hiç kaçamak yapmıyorum diye düşünsede iş kağıda dökmeye gelince durum daha farklı olabiliyor ( kendimden biliyorum:) )

yook o da değil ya 13 gun var daha baslamasına =( ama aklıma bişi geliyor kızlar ben dogum kontrol hapı kullanıyorum acaba o etkiliyor olabilirmi?

Etkiliyor olabilir çünkü doğum kontrol hapları hormonlarını değiştiriyor bende başlarken hapı bırakmayı düşünüyorum bende 6 aydır kullanıyorum birazda o yüzden aldım kilo çok iştahımı açtı

tamam yazalım bakalım hepsini siz degerlendirin

sabah haslanmıs yumurta 1 dilim light peynir yesil cay 2adet hindi salam

ara
1 bardak light sut

oglen
5-6 kofte, yulaf kepeğiyle yaptıgım 1 krep 2-3 kasık yogurt

ara
1 bardak light süt

aksam
tavuk ayran

turk kahvesi tatlandırıcılı

ve gün içinde 2lt.suyum var tabii

HEPSİ BUUUU.

soz konusu harekete gelince evden ise isten eve modu sadece 10 dklık bi mesafe yuruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…