Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

malesef aynı durumdayız.misafirlerim vardı bu 1 hafta boyunca...diyeti kaçamaklarla bozdum hep.ama ne kaçamaklar.1 tabak pasta,2 adet mercimek köfte neler neler...bildiğin bozdum yane.ama ertesi gün aynen devam ediyorum diyete.seyir dönemindeyim.çizelgem aşağıda.ama malesef şuan 53.4 kilo geliyorum ( kilo aldımmm

canım ya sana o kadar özendim ki ben şimdi.çizelgen süper.tam benim istediğim gibi 10 kilo vermişsin.lütfen bana ayrıntıları yazsana.kaç gün atak yaptın,kaç gün seyir yaptın.seyirde duraklamaların oldumu.kaçamakların oldumu.diyetin toplam kaç ay sürdü senin bilgilerine çok çok ihtiyacım varr.çok bi kilo fazlam yok ya.ama ben bir türlü 46 olamıyorum.popom filan büyük.bacaklarım çok kalın (

kızlar seyirimin 9.günü bugüne kada rhiç kaçamak yapmadım.ama bugün 1 yıldır gormediğim bi arkadaşım gelecek ve muhtemelen ben 1 2 1 2 bira iöecegim
sakın yapma kaçamak...ardı arkası kesilmiyo benden sana tavsiye...

ya varya umarım senin gibi olurum.kaçamak yapıyorum bi sürü.daha az önce koca 1 tabak bisküvili pasta yuttum bu saatte.ama diyeti de bırakamıyorum.haftada 1 kilo verebilsem ben göbek atarım.bu arada ben de griptim geçen haftasonu bi sürü ilaç aldım.ilaç niye duraklama yapsınki canım

aynen...atakta süperdim acıkmıyodum canım tatlı istemiyodu.ne zaman ki seyire geçtim ben sapıttım.dengem altüst.canım hamurişi çekio pilav çekio.neden böyle yaaa

kimyoncum senden de ayrıntıları alabilirmiyim tatlım.atak kaç gün sürdü.seyir kaç gün?toplamda kaç ayda idealine kavuştun?hiç mi kaçamak yapmadın?spor nasıldı?

desendesen senin de çizelgeni çok beğeniyorum anlatsana ne kadarlık bi süreçti bu?kaçamakların oldumu?sporla aran nasıldı?motivasyona çok ihtiyacım var arkadaşlar

Kardeşim uyguluyor bu diyeti 12 kilo kadar verdi. Hatta bir ara adam gibi yapamadı biraz ipin ucunu kaçırdı ama verdi yine.
peki kardeşin bu kiloyu toplamda ne kadar sürede verdi bi sorsana.atak kaç gün seyir kaç gün?ilk kilosu kaçtı?yürüyüş yaptımı?asansör kullandı mı?ben de çok kaçamak yapıyorum gidişatım hiç hiç iyi değil de ondan soruyorum

gojiberry yi nerden satın aldın cnm ben de alayım bari.benim durumum tatlılardan yana çok çok fena.hamurişi pastalara filan dayanamıyorum nolur bana tecrübeli birisi olarak bi akıl ver.o takitanın splendanın da bi işe yaradığı yok bence.onlar da şeker sonuçtaaa

sevseb aynı durumdayız.duraklamadayım hatta kilo aldım seyirde.hiç hiç incelemedim.ama ben suçluyum yiyorummm yiyoruuum (( kaçamaklarım var.

hanimlar aceba telli turnadan ahber varmi ????
bildiri yapacakmiyiz hic bilmiyorum gecen haftada listeyi gormedim gerci
haberi olan varsa bi zahmet soylesin telli turnanin sagligi nasil
sanirim sorunlu bir hamilelik geciriyor ve sayfaya zaman ayiramiyor

Canim Türkiye'de bulunan tylol hot sanirim böyle yaziliyordu ona benzer bir ilacta kullanmak zorunda kaldim ve her iciste mahvetti beni, kan sekerimi mi düsürdü ne oldu bilmiyom pancar gibi olup yattim yesil cayi da icemedim o dönem. Ilac vücutta suda tutuyor yanlis bilmiyorsam yani nedense bu durumu kacamaklara baglayasim yok Ben öyle koca dilim pasta yemedim ama esime kurabiye yaptiysam bir tane yedim, pogaca yaptiysan 1 tane yedim ve genelde her gün yapiyorum, cok seviyor ama ona iyilik yaptigimi düsünmüyorum her istedigini yaparak :44:. Pilav türlerinden illaki tadiyorum en fazla 4 kasik yemisimdir cok abartmiyorum ve her gün de yapmiyorum zaten ama hic bir sey yiyemiyorum diyetteyim piskolojisine de girmiyorum böylece.

Ve son zamanlarda kepek kullanimini arttirdim dukan kabiz durumunda miktarin artabilecegini söylüyor ve yine kabiz oldugum icin sabah - aksam kuru kayisi kuru incir yiyorum, kuru incire basladigimdan bu yana rahatladim kabizlik konusunda. Sebzeyi ise saf proteinde bile kullanir oldum. (Atak döneminde zaten bünyem kabizliga müsait oldugu icin saglam bir kabizlik yasadim ve catlak olustu, bir iki gün cikamazsam wc ye 3. gün agrim oluyor ve kanamam da oluyor bunun icin özen göstermem lazim) Birde 2 gündür leslie ye basladim. Kacamakta yapsam korkmam artik, zevkli yaparken biktirmiyor.

Son olarakta yesil cay icemiyordum yaseminlisini aldim simdi 2 fincan iciyorum günde ve icmeye basladigimdan bu yana - görmeye de basladim tesadüf mü bilmiyorum ama bundan sonra kesinlikle vazgecmem, zaten duraklama yasandiginda yesil cayin arttirilmasini da söylüyor Dukan Bu sartlarda yine de haftada 1 kilo veriyorum gün icinde hareketliyim de zaten onun da etkisi vardir muhtemelen. Ancak tüm bunlara ragman 72-70 den sonra kilo verisimin yavaslayacagini düsünüyorum. Umarim öyle olmaz

Bende görmedim hic, gecen haftada gelmedi, umarim kendisinin ve bebisinin sagligi iyidir.

GGGGGÜÜÜÜÜÜÜÜÜNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYDDDDDDDDDDIIIIIIIIIINNNNNNNNNN
Bu sabah canım cicim tüm yükümü taşıyan tartım bana 70,9 dedi.
Allah'ım sana şükürler olsun tekrar gördüm bu kiloyu.
Birdaha da çıkmayacağım bu kiloya
Bu elbisenin içine girmeme az kaldı. 69 olduğum gün giyicem ve resim eklicem.

Canım sebze miktarın fazla. Sebze günlerinde böyle her öğünde sebze yeme derim. Protein her zaman sebzeden fazla olmalı. Birde böyle dene.
Yeşil çay sayınıda arttır. Üzme kendini bende çok yavaş veriyorum. Millet bir ayda 9-10 veriyor ben 5 anca verdim ama durmayacağım inatla devam.

Evet evet biliyordum, yanlış hatırlamıyormuşum demek ki....Çok teşekkürler arkadaşım

KİMYOOONNNNN; bak sorunun cevabı burda canım, ben doğru hatırlıyormuşum.

Rica ederim cnm her zaman

arkadaşlar saf protein günlerinde bazen yemekhanede uygun yemek çıkmadığı için aç kalmamak için cacık yiyorum malum içinde salatalık var sizce diyetimi baltalamışmı oluyorum

Kesinlikle baltalamış oluyorsun canım.

Ayda bir tartılmak dayanabilirsen çok iyi ben bir haftaya da razıyım kendm için

Bende görmedim hic, gecen haftada gelmedi, umarim kendisinin ve bebisinin sagligi iyidir.

Amin tanııyorum ama Rabbim bebeğini korusun. İşallah sağ salim kucağına almak nasip eder.

Günaydın fıstıklar:))

Hastalığımda işin ucunu bayaa bi kaçırarak geçtiğimiz hafta boyunca olmadık şeyler yedim, içtim ve sonunda 61.7 yani 400 gr. fazla gelerek dukana kaldığım yerden yani seyirden devam ediyorum üç gündür. İşin bomba kısmına geliyorum; bu sabah tartıldığımda gözlerime inanamadım. Tartıda gördüğüm kilo 60.4 tü. Evet evet berbat geçen bi haftadan sonra gördüğüm buydu. Üstelik yumruk falan da yapmadım, zaten hala hastayım. Nasıl mutlu oldum anlatamam

Yaptığım dukan testinde 14 şubatta 60 kilo olarak seyir evremi tamamlayacağımı söylemişti dukan amca. Ben hedefimi 58 olarak belirlesem de aslında 60 kilo tamamdır. Eşim de fazla uzatma artık meyve yemeye başla diyor. Ben ise seyir evresine biraz daha devam etmeyi düşünüyorum, 60 ın altına inmek istiyorum. Kızlar bu muhteşem bir duygu, bütün arkadaşlarımın istediği kiloya inerek bu mutluluğu yaşamasını diliyorum canı yürekten...

2 haftadır bakamadım siteye kilom 65.300 çok kaçamak yaptım ancak 2 haftada -800 vermişim bakalı sporada başladım inşallah hızlı veririm

Gaza getiriyorsunuz beni kızlar :) hepinizi tebrik ederim. Muhteşem işler başarmışsınız

Ben de güzel bir şey yazayım bari içine giremediğim sweatshirt vardı pembe panterli pek bi şirin :) Sabah bi baktım ki ben içindeyim ahahahahah.

Sıra 44 beden siyah pantolondaaaaaaaa

günaydın maşallah ben 52 beden etek giyiyorum kendime 50 beden çok güzel bir etek aldım bu ayın sonunda bende onun içine sıgmayı hedefliyorum.bu arada bugün 4.günüm kabızlık vardı bende hint yagı aldım aktardan aç karnına 1 tatlı kaşıgı içtim işe yaradı tavsiye ederim

maşallah canım inşallah senin gibi bizde birgün burda sevincimizi paylaşırız

kızlar moralim çok bozuk ya.bir haftadan sonra bugün tartıldım 1 gram veremeişim.60.200 de takıldı kaldı kilom.oysa ben 59 olurum demiştim bu hafta o kdar moralim bozulduki anlatamam.tek kaçamagım 2 tane biraydı.başka hiç kaçamak yapmadım.59 u görsem sonratakılsam bu kadar moralim bozulmazdı ya

tebrik ederim canımmmmmmm
darısı bizim başımıza, sanırım sende bırakıyorsun artık beni... hepten yalnız hissetmeye başladım kendiimi
yok yok girerim deme sakın, telli turna, bulutbebek, bitterlemon, carmen.... de öyle demişti
ama neyse sen mutlu ol, istediğin bedende istediğin kıyafetleri giyde gerisi önemli değil arkadaşımm

hastalık sonrası kilonun birden inmeside harika olmuş, bende bu sabah 2 kilocuk fazla çıktım :26: aman düzeliyimde gerisi önemli değil şimdilik, oğlum daha iyi ben orta, eşim enüz hastalanmadı inşallah hastalanmazda.......
tekrar tebrik ederim, güçlendirmede böyle çabucak biter inşallahhhhh

üzülme bugun saf protein yap yarın inmiş olacaktır :)sevgiler birazda yürü canım

İşallah bizlerde tadarız o muhteşem duyguyu canım tebrikler.

ne güzel böyle mutlu mesajları okumak bende bi 7 leri görrsem

6 ları bile göreceğinden hiç şüphem yok.

Tebriklerrrrrrrrrrrr

Bozma bence moralini. Kesinlikle reglin ile ilgilidir.
Yeşil çay sayını arttır.

[Tebrikler Desendesen..:118: Zaferin verdiği mutluluk gibisi yok. Dilerim biz de bu mutluluğu yaşarız. Ama bence de bırakma bizi canım yine yorum yaz buraya çok ihtiyacımız var.

Son düzenleme:

Canım benim çok teşekkür ederim, umarım sen de en kısa zamanda istediğin kiloya inersin bitanem. Ben henüz geçmedim güçlendirmeye ama yakındır... Yok güzelim bırakmam ben seni (zamanla göreceksin) her zaman destek olmaya hazırım. Hem güçlendirme de önemli bi aşama, paylaşımda bulunmazsak olmaz dimi

Evet telli turnam da gitti, bizi bırakmaz arada bi uğrar diyordum ama belki de durumu müsait değildir uğrar bi ara anlatır neden giremediğini. O ve bebiş iyi olsun da varsın girmesin. ama merak ediyoruz işte arada bi anlatsa bize de bebişi ve kendini iyi olurdu.

Sen nasıl oldun canım, umarım daha iyisindir. Nasıl bi hastalıkmış bu yıktı valla beni, daha da iyileşmiş değilim hani. Şimdi kilolara takma canım, bak ben neler yedim de yine de dukandan devam edince birden gidiverdi. Senin de öyle olur takma kafana, bir an önce iyileşmeye bak. Aman eşin bari hasta olmasın iyi kötü bakar sana.
Tekrar geçmiş olsun hayatım...

Heee bu arada gözüm üzerinde ona göre Nes'cim İyileşir iyileşmez kilo vermeye başlıyorsun tamam mı

Ahanda burdayım bi yere gitmem seni zayıflatmadan arkadaşım benim.

kızlarrrrrr.... geliyorummm... az kaldı... dikişler alınıcak kısmetse... veee benn aranıza katılıcam... tatlandırıcılarım (toz-tablet)... sıfır şeker sütüm... sıfır şeker kakaom... yulaf kepeğim... tavuk göğüslerim... % 0.01 yağlı kaşar peynirim... sıfır yağ kaşar lorum... hepsi beni bekliyooo.... süper olucakk süper... incecik dal gibi bi gelin olucammm inşallahh....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…