Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada ben kaçtım akşam görüşebiliriz umarım:)))kolay gelsin arkadaşlar..

harikasin bilgecim!! masallah ya, azmin hep daim olsun insallah. 12 kilo ne demek yaaa süpersin!

seni anliyorum canim, misafirlere gelmeyin diyemecegimize göre hazirladigimiz ziyafetlerde kendi diyetimize uygun olanlarida yapip caktirmadan onu yemek olcak. kararli olman gerek canim, baslayip bozmak kisir döngü haline gelmemeli. bir defa hayir diyebildinmi gerisi kolay. bence 2 gün atak yap sonra normal seyire gec derim ben. bak burda hep birlikte kilo vermeye calisiyoruz. sende SIK SIK siteye gel moral bulacaksin.

Ben de aynı durumdayım. Bu çok çok iyiye işaret. Canımıza okuyan tatlı değil miydi zaten regl süresince diyete devam ama tartılma. regl sonunda aradan 2-3 gün geçsin öyle tartıl.

Sağol tombis :) Allah modumuzu bozmasın. Azmeden başarır yaa bunu bilir bunu söylerim. Ben bi kere koydum aklıma 80 kiloya ineceğim. 80 olayım da 75 oluruz elbet acelemiz yok koskoca 1 sene var önümde. Yeme düzenimi sevdim. Bu düzenle zaten zayıflayacağım.

Senin de azmin daim olsun cnm

eğim aklıma gelmemişti hiçde kullanmadım , iyi fikir teşekkürler tatlım

ben de merdiven çıkıyorum artık,dünden itibaren başladım ve saydım yaklaşık 150 basamak iş yerinin merdivenleri (biraz yukardayız da..)
bir de iniyorum, etti 300... gün içinde kantine git, evdeki basamaklar vs.. kesin 400 basamak olur. zaten bacaklarımın incelmesini istiyorum. inşallah bir çözüm olur bana...

bu arada ben ticker'ımı değiştiremedim, yani değiştirmek için tekrar girdim siteye ama 65,5 yazamadım, buçuğu sıfıra çeviriyor kendiliğinden.. küsürleri nasıl yazıcam bilen var mıı ?

Süpersin arkadaşım;ne güzel kilo vermişsin darısı başımıza inşallah:) eksilmeye devam etmeni dilerimmmm

150 basamak mı? Süper canım incelir bacakların. Aynen devam et.

Sevgili arkadaşlarım 17 günlük duraklamamı yumruk ve leslie ile 3 mil yürüyüş sayesinde kırdım bugün giden eksi 1 kilo

Tebrik ederim canim, sevindim. Leslie ye bende baslamayi düsünüyorum, face de link verenler vardi. Gerci havalarda isinmaya basladi kendimi disari atabilirim yürüyüs icin.

Süpersin arkadaşım;ne güzel kilo vermişsin darısı başımıza inşallah:) eksilmeye devam etmeni dilerimmmm
Amin sağol, teşekkür ederim tatlım. Doymamayı öğrendim. Aslında ben doyuyormuşum ama midemşişene kadar doyduğumu hissetmiyormuşum. Diyet sayesinde doymayı öğrendim İnşallah zayıflayacağız hep beraber.

virgül değil nokta kullan

150 basamak mı? Süper canım incelir bacakların. Aynen devam et.

evet 2 sabahtır nefes nefese kalıyorum, hem o sadece çıkış inişi var bir de
az önce de yukarı çıktım, 30 basamak X 2 = 60 ve ben en az 3 kez çıkıyorumdur yukarı günde
nerdeyse 500 basamak ediyor günde hesaplarsam

Tebrik ederim canim, sevindim. Leslie ye bende baslamayi düsünüyorum, face de link verenler vardi. Gerci havalarda isinmaya basladi kendimi disari atabilirim yürüyüs icin.

burada kar kış buz varken havalar ısınıyor demen :-( Ankarada oturan biri olarak değişik geldi Ben evde Lesliye devam edeceğim

merhaba kızlar güçlendirmede rahata kavuştum galiba bi de baktım ki abur cubur elimde bunu küçük bi kaçamak sayıyorum 3 avuç nesquik topları ne kadar küçük değil mi neyse pozitif düşünce :) akşam saf proteinle atlatırım inş . size ve bana kolay gelsin sevgiler...

aman kaçamak yapma bize örnek olman lazım biliyorsun güçlendirmeye geçen biri olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…