Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

iki gündür evde yatıyorum... tam regl bitti... alışveriş yapıldı tüm eksikler tamamlandı... bademcikler şişti iğneler yendi ilaçlar kullanılmaya başlandı :=(( hemen ertesi gün (dün) dişten ameliyat olundu... :=( yıkılmış vaziyetteyim su bile içemiyorum 5 tane dikişim varrr :=(( neden bi türlü kısmet olmuyor dukana başlamak... ağrıdan kıvranıyorum resmen... çenem o biçim şişmiş... çoook iyi hazırlamıştım kendimi bu güne... süper olucaktı herşey... güzel bi başlangıç yapıp gidicekti kilolar... Allah'ım bana yardım et nolur en kısa zamanda iyileşiyim... alınsın şu dikişlerr... :=(((

Çok çok geçmiş olsun canım yaa

bana sorarsan bilmediğin bişeydense, kaşar loru alman daha sağlıklı... yağ ve tuz katkısız... oldukça lezzettli... ama stok yapma sakın çok kısa sürede bozulabiliyor...

uzun süredir sizleri takip ediyorum, gerçekten çok motive oluyor insan okuduklarıyla. artık içerden takip edeyim istedim :)

bayanlar bugün atağımın 2.günü ve 1 kilo vermişim bile.çok mutluyum umarım böyle devam eder...5 gün uygulucam çünkü atağı
atak evresinde tatlı krizine girdiğinizde ne yiyodunuz ya?bi de ben acaip susuyorum hayatımda hiç susamadığım kadar.sürekli su içip tuvalete gidiyorum

haklisin canim hafta sonu herkes alisveris veya bi yerlerde oluyor. yinede katilimlar var. bu topigi cok sicak ve samimi buluyorum. dukanin facine bi kac kez göz attim ama paylasimda bulunmadim bende. hafta sonu misafirim geldi kahvaltiya dün. yedigim 2-3 parca balik, 1-2 dilimde beyaz peynir. aclik hissetmiyorum nedense. sen hangi ülkede yasiyorsun? bizim burdada (avusturya) malesef yagsiz peynir cok zor bulunuyor. türk marketlerine de baktim ama yok malesef. en az yaglisi %45 yani. yiyormuyum? evet. cünkü yiyecek sabah bisey bulamiyorum. yumurta fazla yememe calisiyorum. alerji olusturuyor fazla tüketince.

bende kimseye söylemedim diyet yaptigimi, artik söylesemde nede olsa kisa zamanda pes edecek, yokluktan cikmis gibi yiycek diye düsünmelerini istemiyorum. ekmegi kestim, seker kullanmiyorum diyorum. uygun olanllardan da 1-2 catal alip birakiyorum. bakaliim bu ay sonuna kadar insallah 7li rakamlardan kurtulurum. tek eksik olan spor. onuda halletmem gerek ama kiramadim seytanin bacagini

cok gecmis olsun canim, Allah acil sifalar versin. heyecanla seni aramiza bekliyoruz!

kızlaaaaaar,güçlendirme de olan kimse yok muuuuu???

ben varriiiiiiiimmmmmmm!!! diyebilsem keske. ama daha yolun basindayim canim malesef. senin kilo ne durumda. vucudun alistimi yeni besleme sistemine??

uzun süredir sizleri takip ediyorum, gerçekten çok motive oluyor insan okuduklarıyla. artık içerden takip edeyim istedim :)[/QUOTE

hosgeldin canim, buyur gel aramizda sanada yerimiz var. sende dukanci misin bizim gibi??

tebrikler canim, moralini hep yüksek tut olurmu? ilk günler genelde ödem atiliyor yine de acaiyip moral veriyor insana, tartida ---lere gecmek. seyirde kilo vemelerin daha netlesiyor. protein susatir canim, dogru yoldasin, su icmeye devam et.

Canim bende Isvicre'deyim. Yakinimdaki Isvicre marketinde Ömür ve Gazi marka peynir var, Ömür %55 yagli. Türk markette bulabildigim en düsük yagli peynir de %45 olan. Türk markete gidemezsem %55 olani yiyorum ne yapayim Bende yumurtayi cok kullanmamaya dikkat ediyorum. Kirmizi etle yildizim cok barisik degil zaten peyniri de birakirsam yiyecek bir seyim kalmaz artik. Bir de markette Weight Watchers diyetine özel üretilmis peynir süt yogurt falan var, bu diyette de esas yagsiz ürün tüketmek onun ürünlerini de aliyorum ama normal koca teneke peynire oranla daha pahaliya patliyor bana ve peynirleri yine de cok cok yagsiz degil.

Selam kızlar :) 1 ay dukan yapıp 7 kilo verip 2 kiloyu geri aldım. :) Kilo almamın nedeni güçlendirme ve koruma evrelerini yapmamamdan kaynaklanıyor. Sporda hiç yapmadım diyette ve sonrasında bir fitness center'a üyeliğim olmasına rağmen. Bırakalı 2 ay oluyor dukanı. Bugün alışverişimi yaptım yarım bıraktığım diyeti bu sefer sporuda ekleyerek tamamlamaya karar verdim.

Son düzenleme:
Kızlar selamm,

Dukan'a başlayalı 15 gün oldu ben sadece atak evresinde kilo verebildim (5 kg) ondan sonra bir gram bile veremedim. Ve inanılmaz derecede canım sıkıldı hiç bir şekilde yasaklı gıdalara bulaşmıyorum. günlük suyumu içiyorum yürüyüşümü yapıyorum ama ben de anlamadm neden böyle oluyor durması normalmidir sizce?:18::18:

ben varriiiiiiiimmmmmmm!!! diyebilsem keske. ama daha yolun basindayim canim malesef. senin kilo ne durumda. vucudun alistimi yeni besleme sistemine??

canım daha geçmedim güçlendirmeye..aslında istediğim kiloya indim ama korkuyorum geçmeye..bakalım artık..

Arkadaşla ben Dukan diyetimin 4.günündeyim Attack evresinin.Fakat bu sürede Yulaf kepeği bulamadığım için tahıllı ekmek yedim biraz.. Yulaf kepeğini edindim sizce Atack evresine yeniden mi başlamam gerekiyor acaba?

ben bugün seyire geçtim kızlar 6 günlük atakta 4.5 kilo gitti.bundan sonra çok yavaşlayacak kilo vermem biliyorum.moralim bozuluyodu son iki atak gününde tartıya çıkınca.şimdi ben bugün seyire başladım 1+1 yapıcam bugün sebze yedim yarın sacdece protein yemem gerek degilmi.özlemişim valla sebzeleri 5 tane yeşil biber yedim bugün:))

kızlaarrr nasıl gidiyorrr..bir kaç gündür giremedim..bugün atağımın son günüydü..yrn seyir evresine geçiyorum ve tam 5 kilo verdim:)..ama kilo cetvelimi değiştiremiyorum...

günaydın kızlar diyeti mahvettmn hafta sonu gelen giden saten bahane arıodm şeker ve ekmek yasak dewam ama çok çok az ekmk yedm tartıldm 65.7 dedi bi sewndm yerrkn kilo vermeye ama sabah yine bi bakmşm eski halime dönmüşüm en azında kilo almadm o gusel kendimi böle teseelli ediorm bugun ataktan başladm yine 5artı5 yapsam mı diorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…