Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bütün bu tarifleri tarifler linkimizede eklesene lütfen. burada kayboluyor sonra bulamıyoruz

Benim bugün 4. günün Atack evresinde. Fakat Yulaf kepeği bulamadım hiçbir yerde onun yerine bu 4günde tahıllı ekmek tükettim sizce boşa gitmişmidir 4 günüm ..

Benim bugün 4. günün Atack evresinde. Fakat Yulaf kepeği bulamadım hiçbir yerde onun yerine bu 4günde tahıllı ekmek tükettim sizce boşa gitmişmidir 4 günüm ..

yanlış yapmışsınız. kepek bulamazsanız yerine tam tahıllıda olsa başka bir şey yemeyecektiniz. kitabı okumadan mı başlıyorsunuz bu diyete.Karbonhidrat kesinlikle yasak. gurmenetten sipariş verebilirsiniz .hemen hemen tüm migroslarda var . sizin alışveriş yaptıgınızda yoksa taleb ettiğinizde hemen getiriyorlar.

Selam kızlar bugün ilk kez dayanamadım evet dayanamadım ve coca cola zero içtim bi bardak Çok pişmanım. Keşke içmeseydim. Şeker istedi canım. En iyisi bi bardak içiyim de dizginlesin dedim :18:

Selam kızlar bugün ilk kez dayanamadım evet dayanamadım ve coca cola zero içtim bi bardak Çok pişmanım. Keşke içmeseydim. Şeker istedi canım. En iyisi bi bardak içiyim de dizginlesin dedim :18:

kola zero serbest. Pişmanlık niye ki?

kızlar bugün tartıldım sabah. 700 gr daha vermişim 3 günde. 57.3 kg çıktım tartıda :))))) çok mutluyum inşallah boyle devam eder. yarın bir hafta oluyor başalayalı toplam 1.7 kg gitmiş oldu.

yani anlamam insanlar destek olacağına neden böyle yapıyorlar..

hehehe sonra kitabi aldi okudu kavga iyi geldi yani Canim bir de uzun süre nasil saklayacaksin ki, aylar sürecek bu diyet, yine cagiracak yemege, yine masayi donatacak sonrasi fena yani :)

Kola selülitler için çok kötü. Selülitlerimden kurtulmak istiyorum. O nedenle kola ve benzer hazır içecekler kaçınıyorum. Ondan pişman oldum. Selülitlere ölüm

Bi de ekici marka ricotta peyniri yiyebilir miyiz acaba kızlar, yiyen var mı. İtalyan loru biliyorum ama değerlerine baktım bişi anlamadım. Zararı olur mu sizce?:26:

selam arkadaslar, nasilsiniz?? bugün üzerimde bi durgunluk var, nedendir bilmiyorum.

iyi pazarlar diliyorum. atak dönemindeki arkadaslara biraz sabır diliyorum cok kısa bir süre yakında sebzelere kavuşup tariflerinizi çeşitlendireceksiniz. umutsuzluğa kapılmayın nolurr. ben haftada bir ancak giriyorum maalesef. işlerin yogunlugu nedeniyle. hepinizi cok özledim ve kilo verenleri tebrik ediyorum.

haftada 500 gr gidiyor son dönemde bir porsiyon meyve ekledim cunku diyetime. bugun itibariyle 64.2 oldum. istediğimiz kiloya gelene kadar yılmak yokkk sonuna kadar savasıcaz:) bu diyetle selülitlerimde gözle görülür azalma var. bacaklarım kilo verdikçe pürüzsüzleşiyor hatta. diyetimin 3. ayı bitti. bu surede ancak 1 lt kola tuketmişimdir. kola selulit yapıyor ve sabah kahvaltılarında tuketilen yaglı peynirler selulit yapıyor. neyseki yağlı peynirlerden kurtulduk kolayı da azaltın kızlar benden size tavsiye

bu peynirler hakkında bir bilgim yok fakat uzerinde light yazmak kaydıyla alabilirsin. eğer yediginde yaglı oldugunu hissedersen gunde 2 çatalı geçmemek kosuluyla ye bence. çeşitlilik olmus olur. protein sonucta:)
selam arkadaslar, nasilsiniz?? bugün üzerimde bi durgunluk var, nedendir bilmiyorum.

atak doneminde biraz halsızlık yasayacaksınız. korkmayın. bir iki gun surecek. sebzeye baslayınca cok zinde hhisseders,niz.

hehehe sonra kitabi aldi okudu kavga iyi geldi yani Canim bir de uzun süre nasil saklayacaksin ki, aylar sürecek bu diyet, yine cagiracak yemege, yine masayi donatacak sonrasi fena yani :)

bugune dek o kadar çok diyete başlayıp bıraktım ki..en son diyetisyen kontrolünde 3 ayda 9 kilo verdim..ama istedigim kiloya ulşana dek hiç devam edemedim
bu nedenle de biraz kimse duysun istemiyorum..istikrarsız halim bilinmesin
birazdan gideceğiz kayınvalideme bakalım..umarım diyette oldugumu soylemek zorunda kalmam..cunku cidden psikolojik baskı hissediyorum ve bu stres yapıyor.doktorumun soyledigine gore de stres bir hormonun salgılanmasına sebep oluyormuş ve o hormon kilo almamıza sebep oluyormuş
ayy bir patates püresi ne kadar büyük sorun oldu benim için

dün yulaf kepeğini yoğurda karıştırıp yedim ama mide yanması yaptı
böyle bir şey yaşayan var mı acaba?

bu konuda haklısınız. hayatını diyet yaparak geçiriyorsun gibi laflar duymak hiç kolay değil. psikolojik baskı hissediyor insan. özellikle yine başarısız olursam ne düşünürler ne derler duygularıyla stres yaşamamak mumkun değil. ben de kimseye soylemiyim dedim ilk basladıgımda. ama o kadar hızlı kilo verdim ki soranlara mecburen soylemek zorunda kaldım hatta diyetteyim demek ilk baslarda zulum gibi gelirken simdi cok eğlendiriyor beni. wooouuwww ne cok kilo vermişsin dicekler 1 ay sonra. hazırlıklı ol:)))

dukan yapan herkese selamlarr..

ben 3 aydır karatay diyeti yapıyorum.. ve 13 kilo kadar verdim yarından itibarende dukana başlıcam tecrübeli arkadaşlara sorum şu: 3 aydır zaten diyetteyim atak döneminde sizler gibi kilo verebilirmiyim acaba ?? yani beklentim sizlerin verdiği kadar olmalı mı? bu arada şimdiki kilom 96

Karatay daha iyi değil mi ?

Tombis hafta sonlari durgun oluyor biraz. Bir de son dönemde hamile kalanlar oldu, sonra facedeki takip artinca bana da burasi durulmaya basladi gibi geliyordu ki yeni baslayanlar oldu Ben face de paylasim yapmiyorum listemdekiler diyette oldugumu görmesin diye, buraya yaziyorum sadece.

Ya kizlar hazir konu peynirden acilmisken size bir sey itiraf etmeliyim Ben yagsiz peynir bulamadim, Türk bakkallara da baktim bulamadim ve az yagli peynir tüketiyorum diyetimin basindan bu yana. Tabi ki yagi cok daha azaltilmis kullansaydim daha iyi sonuc alirdim.

Cola konusunda bende titiz davraniyorum ve cok nadir iciyorum. Hatta tatlandirici, kakao. misir nisastasi kullanimim bile cok sinirli. Tatli krizim olmadigi icin pek fazla gerek görmüyorum.

Son düzenleme:
Karatay daha iyi değil mi ?

karatayda çok mutlu bir 3 ay geçirdim ama biraz kilo verme konusunda hareketlenmek istiyorum.. o yüzden etrafımda dukan diyeti yapanların hepsi bana diyorki eğer 3 ay karatay yerine dukan yapsaydın 20 kilodan fazla verirdin..bende bir 3 ayda dukan yapmaya çalışıcam sonrasında ömür boyu dikkat edeceğim beslenme şekli dukan değil karatay olacak.. çünkü dukan gerçekten karataya göre çok zor bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…