Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

telli turnaaam...
benim bugünkü kilom 58.600..
gerçi yılbaşı kaçamaklarından sonra +1 kilo almıştım ama 5+5 yaptıgım için,5 günlük proteinden sonra gitti biraz

tebrikler canim, 10 kilo vermissin süperrrrrsin masallahhh darisi bizim basimiza

arkadaslar yeni edindigim bilgileri aktariyorum .icinde kozleme kizartma ozellikle cocuklarimiza patates kizartmasi mukemmel oluyomus. butun tavuk da pilic cevirme yapmis gibi oluyomus .balik pisirilebiliyormus bide pizza

mmhhhhhh mis gibi kekim ve 1 fican kavemle keyif yapmak co güzellll, hadi gelin beraber icelim canlar

Hep merak etmişimdir arkadaşlar, kilo verme süresince kıyafet işini nasıl hallediyorsunuz. Malum inceldikçe yeni kıyafet mi alıyorsunuz eskileri mi giyiyorsunuz bol bol :26:
ben 5 kg kadar verdim ve pantolonlarima ve eteklerime pens yaptim yani on tarafinin 2 yanlardan iceri dogru daralttim gecen sabah uzun suredir giymedigim bir pantolonum vardi cok severim kendisini arada kaybolmus bi ara aaaa bi giydim, bosbol bende illa onu giyicem ya arkadan catal igneyle daraltiverdim hala ooole duruyo iste

46 beden 75-80 kiloya kadar bende her beden kıyafet var şu an. Zayıfladıkça giyinebilirim bolca. Açgözlülük yapıp her beğendiğim kıyafeti alırım da Elbet bir gün zayıflarım diye diye.. İnşallah giyeceğim. Bu arada 50-52 beden o kadar kıyafetim, parkam, yağmurluğum var ki..Kilo verdiğimde ilk iş o kıyafetleri dağıtmak olacak. Yazık durmasınlar dolapta birileri giysin faydalansın diye :125::125:

Sakın sakın bir daha yapma. Benim de adet dönemim aşırı tatlı isteğiyle boğuşmakla geçiyor. Light puding yapıyorum, tavsiye ederim.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
Süper motivasyon veriyorsunuz:)
Bu arada P+S gününde bolca salata + ton balığı veya tavuk göğusu tüketsek çok mu fazla sebze tuketiş oluruz?

Kızlar; insan inceldiği halde kilo vermemiş olabilir mi? Yani bedenen inceliyorsun ama kilon aynı..Böyle olan oldu mu hiç?

yürüyüs veya spor yapiyorsan incelme daha cok oluyor. tartida kilo vermis görünmesenden vucut SIKIlasiyor daha ince görünebilirsin canim

Tavsiye için sağol canım yaa iyi aklıma getirdin kahve içeyim en iyisi zaten uzun zamandır içmiyordum
bilgecim et, tavuk, balik ve süt ürünlerinden yiyebilirsin. yok simdi kim hazirlicak dersen sütlü kahve ic canim, acligini yatistiriyor.

Evet bu sıkılaşma aklıma hiç gelmemişti. Doğru. Sıkılaşınca doğal olarak inceliyoruz dimi :78: teşekkür ederim aydınlattığın için

yürüyüs veya spor yapiyorsan incelme daha cok oluyor. tartida kilo vermis görünmesenden vucut SIKIlasiyor daha ince görünebilirsin canim

kızlarrrrrrr..... henüz diyete başlamadım ama süper hazırlıklar yapıyorum bilginiz ola :=))) yağsız sütümü kaynattım boğazlarımı yumuşatıyorum... üşütmüüşüm de biraz üzerinize afiyett :=))

besi bir yerde cayla yesil cayi karistirdim en azindan yesil cay tadini daha az aliyorum ama yinede igrenc

Ebruli adlı programa konuk olan uzman diyetisyen Selahattin Dönmez haftada 1,5 kilo zayıflatan mucize iksirin tarifini verdi…

Haftada 1,5 kilo zayıflatan iksir
1 avuç taze tarhun otu

1avuç taze adaçayı

1 limon

8-10 adet nane

2 litre su

Hazırlanışı:2 litre suyun içersine bütün malzemeleri koyup 20 dakika kaynatıp süzün ve serin bir yerde bekletin ılık olarak her gece 1 su bardağı için bir haftanın sonunda 1.5 kilo veriyorsunuz.Özellikle 80 kilo üzeri olanlarda kilo vermek garanti.60 kilo ve altı olanlar ise yarım kilo ile bir kilo vermeleri garanti"
demis kendileri yorumsuz tabiki de

tebrikler canim, 10 kilo vermissin süperrrrrsin masallahhh darisi bizim basimiza

canııım çok sağol..valla hiç zor olmadı desem inan..arada tatlı krizleri zorladı,küçük kaçamaklar yaptım.24 ekimde başlamıştım..kaldı 400gr..darısı başınıza

canım bende diyodum bu kız nerelerde hamileyim dedi bidaha uğramadı diye hatırlarsan ikimizde aynı zamanda vermiştik hamilelik haberlerimizi ama sanırım sen yanılmışsın çok üzüldüm inan fakat sakın üzülme herşeyde bi hayır vardır inşallah kilolarını verip öyle hamile kalırsın daha iyi olur ben 8 kilo verdikten sonra kaldım sonra hamilelikte miğde bulantısından 1,5 kilo daha verdim ve 3,5 aylık hamileyim ve inanırmısın sadece yarım kilo aldım daha bu diyetle yemem azalmıştı ve 3 ay hiçkilo almadım aksine verdim yani iyiki yapmışım bu diyeti sende ver kilolarını ve bebişlerimize arkadaş gtir bizim öpüyorum çok cnm

telli turnam bugün hiç uğramadı sanırım, boşamı yaptık acaba kilo bildirimini?????
yeni anne adayımız bulantılarla mı boğuşuyor acaba? umarım bebekte kendisi de iyidir

bulut_bebek nasılsın canım? oh ne güzel hamilelik sonuna galiba diyete başladığın kiloya anca çıkacaksın, ben doğumdan sonra şişler inince 9 kilo azalmıştım tabi bana kalan 7 kilo olmuştu, emzirirken de ilk başlarda almadımda son zamanlarda 7 kilocuk almışım, o kısmı hiç farketmedim ama :26:

Son düzenleme:
tebrikler canim cok güzel vermissin, moral oluyor dimi kilo verdikce :) ilk 2 gün vucuttaki ödem atiliyor, ondan sonra kilo vermeye baslaniyor. kac gün atak yapacaksin? hepimize kolay gelsin.

teşekkür ederim:)valla altı gün atak yapayım diyorum beni zorlamıyor benim için kahve ve sigara önemli ikisinide içiyorum zaten:)bu arada bugün 4. atak günüm sabah tartıldım 3.1 kilo gitti toplamda.ayh çok mutluyum ya

iyi aksamlar bayanlar bildiri icin umarim gec kalmamisimdir
ben bugun sabah tartida 58.00 ciktim
bu haftada kilo verebildigim icin cok mutluyum cokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…