Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben süt içmiyorm krep için almıştm onuda bi türlü tutturamıorum o yusden süt ziyan olmasın die pınarın light sütünü almştm 0,15 di sanırım yağ oranı

merabaaaaa tünaydın herkese
dün 55 kiloyla başladığım diyetimde bugün tartıldım ki ne göreyim 54 ihihihi umarım böyle devam eder kilolar gitmeye. biraz sonra da yulaf keğeğim gelicek yoğurtla onu yerim öğlen yemeği olarak akşama da tavuk. herkeslere kolay gelsin vermek istedikleri kilolarından sağlıklıca kurtulsunlar iinşallah

Doğadan marka elma çayı almıştım süzen poşet. Bi çubuk tarçını kırdım kupaya, bi poşet çayla demledim. Tarçın o kadar güzel bir tat vermiş ki kızlar şeker katmış gibi..Hele dibe yaklaştıkça bayıldım. Acaba zararı var mı diyete?

Siz ne düşünüyorsunuz, bu arada deneyin mutlaka harika bir şey. Tarçın şeker ihtiyacını yok eder bu arada biliyor musun bilmiyorum da. İnşallah yasak değildir..Şeker koymuyoruz sonuçta.

teşekrler şeker

Kızlar atak evresindeyim haşlama beyaz etim var öğle yemeği için nasıl değerlendirebilirim ?

arkadaşlar dukan bana 6 gün atak öneriyor.. ve nedense hedefimi 60 kg değil 66 kilo olarak belirliyor... pazartesi itibariyle...bomba gibi olucak herşeyy... regl bitiyor... yulaf kepeği geliyor... alışveriş tamamlanıyor... şişlik bitiyor... uuwwwww... süper olucakkk :=))

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 34
Çok az limon damlatıp, pul biber, toz biber ve tuz serpip salata gibi yiyebilirsin. Yanında da yoğurt mesela ve de bi parçacık dukan krebi ile iyi gider bence

Teşekkürler canım öğle saatini geçirmeden hemen hazırlayıp yiyeyim acıktım gibi :)

kızlar siz de benim gibi hesaplamada zorlandıysanız mutlaka aşağıdaki linkler sizlere yardımcı olacaktır ...

ÖZÜR DİLERİM VİRÜS UYARISI VERİYOR!!!

Son düzenleme:
Yalnız ben düzenli yulaf kepeği kullanmama rağmen kabızlık çekiyorum. Bol su, bol bitki çayına rağmen hatta. Et süt yımırta peklik mi yaptı ne

merhaba atak günümüzü nasıl hesaplatıyoruz yardımcı olurmusunuz bana?

US - Dukan US dan hesaplattım ama ingilizce olduğu için önce şu siteyi açtım US - Dukan US. burda nereye ne yazman gerektiğini gösteriyor.öğlen aradada 30 dakika yürüyüp yulaf kepeğimide aldım.gerçi biraz ucuz geldi. adama ısrarla bu mu eminmisiniz bu yarı fiatına deyip biraz sinirlendirdim ama olsun. yeriem geldim. birazdanda yoğurdumu yicem.

US - Dukan US dan hesaplattım ama ingilizce olduğu için önce şu siteyi açtım (virüs uyarısı veriyor yazıncaama umarım gösterir site adını.biraz boşlukbırakarak yazdım siz adres çubuğuna yapıştırırken birleştirin.) http:// VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüs.com/ 2011/05/ dukanin-resmi-sitesindeki-hesaplama.html burda nereye ne yazman gerektiğini gösteriyor.öğlen aradada 30 dakika yürüyüp yulaf kepeğimide aldım.gerçi biraz ucuz geldi. adama ısrarla bu mu eminmisiniz bu yarı fiatına deyip biraz sinirlendirdim ama olsun. yeriem geldim. birazdanda yoğurdumu yicem.

Son düzenleme:

hadi hayilirsin canim, kendin motive etmeye devam et o zaman daha cabuk verirsin insallah :)

Yalnız ben düzenli yulaf kepeği kullanmama rağmen kabızlık çekiyorum. Bol su, bol bitki çayına rağmen hatta. Et süt yımırta peklik mi yaptı ne

kabizlik sorunu varsa, bugday kepegi kullan canim bol su ile. insallah kisa zamanda gecer.

baslangic tarihi : 4. Ocak 2012
baslangic kilom: 76
suanki kilom: 75,6
hedef: 55 (imkansiz mi acaba?? )

telli turnam yeni basladim ama benide eklersen cok sevinirim tatlim!!

cetvel hazirlicaktim ama tickerfactoryde sorun var galiba, hic bir resim ve sembol görünmüyor. ilerleyen saatlerde tekrar denerim artik

baslangic tarihi : 4. Ocak 2012
baslangic kilom: 76
suanki kilom: 75,6
hedef: 55 (imkansiz mi acaba?? )

telli turnam yeni basladim ama benide eklersen cok sevinirim tatlim!!

kesinlikle imkansız değil benim tabloma baksana ben bile ümitliyim :=)))

Ben 500 gr.lık kutuda 8.5 TL.ye alıyorum, sen kaçtan aldın??:44:

ben 6,5 liraya aldım ama kilosu 5 liraya buldum bi aktardan annemle birlikte yaptığımız için çabukbitiyor :) bu yüzden sanırım iyiyse tabi kiloluk almayı düşünüyorum.bu arada 6,5 olanı rossman diye bi mağaza varordan aldım ..

tebrik ederim ne kadar güzel süper kilo vermişsin darısı bizim başımıza ben daha 2 .günümdeyim ama sizler böle olumlu şeyler söyleyince verdiklerinizi görünce bende azimleniyorum ne kadar zamanda verdiniz bu kiloları acaba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…