Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Cevap için sağol ablacım. Peki bu diyette sarkma, ya da yüzde solma veya kararma oluyor mu?

Atakçılar, bu akşam ne yiyeceksiniz bu arada

sarkma olmuyor en azından bende olmadı. ancak dukan çk basit 4 egzersiz önermiş her gün yapamasamda arada yaptım. tende kararma konusu bende olmadı ama ben çok açık tenliyimdir beyaz ten sarı saç mavi göz . o nedenle bu konuda referans olamayabilirim.
ama kocaman bir kuyruk vardı karaman koyunu misali bu 8-9 kilonun gitmesiyle o kuyruktan kurtuldım az mı)

eti daha fazla yesin yogurt yese iyi olur. ben de çok az yiyen biriydim çocuklar eşim sen yemek yemiyorsun nasıl kilo alıyorsun diyordu. budiyette habire protein tüketeceksin.
Sogugu ben de sevmem yürüyorum ama evin içinde 1 köpek 3 kedi bu kadın deli diye bakıyor sanırımben salon mutfak arası koşturdukça

ne kuyruğu abla o kısmı anlamadım ben

aaah aahh annem de tam ters et pek sevmez.. etli lahananın etlerinden koydum bol bol çok olmuş eti dedi bana verdi, onun yerine yoğurt yiyeyim dedi yedi de
normalde yemekte yoğurt da ye anne deyince amaan gaz yapar yemem derdi
annem de torun bakıyor, evde yürüyormuş o da ama sanırım dün yürümemiş, ben evde leslie yapacaktım dışarı gidelim ben de yapiim dedi.
ii de oldu hani

süt günde 250 cc ile sınırlı yumurtanın sarısı tavsiye edilmiyor. bir süre sonra yumurtanın allerji oluşturdugu çok kişi oldu .ama ben her sabah 2 yumurtayı sarısı ile beraber yediğim halde henüz bir sorun olmadı. aralarda acıkınca en iyisi yağsız yogurt atıştırmalık. et en fazla tüketeceğiniz ve serbset olan.(tabii izin verilen yağsız etler). yagsız yogurdumuzu sıfır yaglı sütle kendimiz yapıyoruz zaten

bilgecim süt 250 cc ile sınırlanmış dukanın sayfasında bilgin olsun

çok hoşsun abla yaa,inş daha daha gider o "kuyruk"

ilahi canım ya.. çok güldürdün beni
benimde annemler burda, giremiyorum kaç gündür ama benim görünceki şaşkınlıkları tarif dahi edilemez.....
babam az kalmış kızım diyor, annem 5 kilo versen yeter, sağlığın bozulmasın ama durmak yok 15 kilo daha gi-de-cekkkkkkk
19 kilocuk oldu artık, yumruk işe yaradı, tekrar başladı kilo vermem,

Vay beee, helal olsun...

MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAHHH.... seni örnek alıyorum bide leslie nedir arkadaşlar biri beni aydınlatabilirmi? cehaletimi mazur görün lütfen...

Vay beee, helal olsun...
teşekkür ederimmmm, kurallara uy merak etme sende çok rahatlıkla verirsin
yalnız vitamin takviyesi ve omega 3 al bence, çok faydasını görürsün

MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAHHH.... seni örnek alıyorum bide leslie nedir arkadaşlar biri beni aydınlatabilirmi? cehaletimi mazur görün lütfen...
çok teşekkür ederim, leslie spor yapan bir bayanın adı aslında, 5 dakikada 1 mil, 20 dakikada 2 mil şeklinde 5 mile kadar devam eden videoları var, nette " leslie sansone" diye yaz, çıkar zaten, çok güzel kalori harcatıyor

İnşallah veririm yaa :) kadere bakın, ben 80 olsam diye ölüyorum, sizler 60 falan. 60 olan arkadaşlar da 50 hayali kuruyor. Ahhh zalim felek ah..

vitamin olarak ne tavsiye ediyorsun cnm?

teşekkür ederim.. güzel bi yöntem... dans dersinde bunun gibi kalori yakıyoruzdur eminim... deli gibi terliyorum çünkü... evde pratik de yapıyorum... üfff süper olucakkk bi başlıyımm... :=))

İnşallah veririm yaa :) kadere bakın, ben 80 olsam diye ölüyorum, sizler 60 falan. 60 olan arkadaşlar da 50 hayali kuruyor. Ahhh zalim felek ah..

vitamin olarak ne tavsiye ediyorsun cnm?
one day makxsimum kullanıyorum, omega 3 olarakta marincap spesial
ikiisinden de çok memnunum, mutlaka al bence...........

canım, tezinde kolay gelsin sana.. şöyle bilgilendirmeye çalışayım: süt ile aram pek iyi değil. sabahları kahveme katıyorum ya da kek falan yaparken kullanıyorum sütü. öyle bardak bardak içmem sözkonusu değil. peynirde sınır tanımıyorum. sabah ne kadar canım isterse light peynir yiyorum. benim sabah kahvaltım standart zaten. bir haşlanmış yumurta ve dilediğim kadar peynir. bazen light kaşar ya da dil peyniri de yediğim oluyor birkaç dilim. yerken ölçmüyorum ama kibrit kutusu cinsinden hesaplayacak olursak 4-5 kibrit kutusu oluyordur.. yoğurdu da tek başına tüketmeyi sevmiyorum. genelde yemeğin yanında bir kase yoğurt gibi oluyor tüketim miktarım. bazen light yoğurttan ayran yapıp içiyorum, o çok iyi geliyor. balıkta da ölçüm yok. doyana kadar yiyorum, zaten yağsız, ızgarada yapıyorum balıkları. ama sana köfteden örnek vereyim: 8-9 orta büyüklükte köfte yemişliğim var yanına yoğurt katık ederek. light kolada bir bardağı geçmemeye çalışıyorum, sonuçta içinde tatlandırıcı var, faydalı birşey değil.
bir ara diyet psikolojisine girip porsiyonlarımı sınırlamıştım. ama yiyecek miktarını proteini çoğaltacak şekilde arttırdığımda daha hızlı kilo verdim..

sen çok iyi kilo verdin ama tabii şaşıracaklar. Nedense anne babalar çocukları zayıf olursa bünyeleri de zayıf olacakmış gibi düşünür bence de devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…