Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

slm millet ben yeni üye oldum ducan diyetini 22 kasımdan bu yana yapıyorum 70 ile başladım şu an 61.5 oldum ..kek yapan arkadaşlar varmış tarifini öğrenebilirmiyiiim rica etsm

canım, tezinde kolay gelsin sana.. şöyle bilgilendirmeye çalışayım: süt ile aram pek iyi değil. sabahları kahveme katıyorum ya da kek falan yaparken kullanıyorum sütü. öyle bardak bardak içmem sözkonusu değil. peynirde sınır tanımıyorum. sabah ne kadar canım isterse light peynir yiyorum. benim sabah kahvaltım standart zaten. bir haşlanmış yumurta ve dilediğim kadar peynir. bazen light kaşar ya da dil peyniri de yediğim oluyor birkaç dilim. yerken ölçmüyorum ama kibrit kutusu cinsinden hesaplayacak olursak 4-5 kibrit kutusu oluyordur.. yoğurdu da tek başına tüketmeyi sevmiyorum. genelde yemeğin yanında bir kase yoğurt gibi oluyor tüketim miktarım. bazen light yoğurttan ayran yapıp içiyorum, o çok iyi geliyor. balıkta da ölçüm yok. doyana kadar yiyorum, zaten yağsız, ızgarada yapıyorum balıkları. ama sana köfteden örnek vereyim: 8-9 orta büyüklükte köfte yemişliğim var yanına yoğurt katık ederek. light kolada bir bardağı geçmemeye çalışıyorum, sonuçta içinde tatlandırıcı var, faydalı birşey değil.
bir ara diyet psikolojisine girip porsiyonlarımı sınırlamıştım. ama yiyecek miktarını proteini çoğaltacak şekilde arttırdığımda daha hızlı kilo verdim..

canımmm cok teşekkür ederim...gercekten iyi kilo vermişsin tablonu görünce imrendim:)..bu yüzden ayrıca tebrikler..yani sınır mınır yok cokta abartmamak kaydıyla..gece yicem yani napayım mecburum..siz gündüz ben gece.)..buarada sauna sort almayı düşünüyorum..yürüyüşte kullanmak için..buarada yulaf kepeğim geldi..yoğurda karıştırıp yedim nane de ekleyerek..birde ızgara tavuk..buarada arada maden suyu içesim var kitapta serbest diyor ama ablam sağlıkcı benm oyüzden minarelde tuz varmış minareli az olanı istediğimiz kadar içebilirmişiz falan..bence sodanın hertürlüsünü istediğimiz kadar içebiliriz yaaa:)..bide yarın evde olmucam tüm gün dısardayım yanıma 2 kutu light konserve ton balığı alsam yesem nasıl olur?..çantadan çıkartıp yiyebileceğim birşey olması lazım yoğurt hadi alırım ama o da tok tutmaz..tavuk yapma falan şansım yok tek aklıma gelen ton balığı:)..

canımmm cok teşekkür ederim...gercekten iyi kilo vermişsin tablonu görünce imrendim:)..bu yüzden ayrıca tebrikler..yani sınır mınır yok cokta abartmamak kaydıyla..gece yicem yani napayım mecburum..siz gündüz ben gece.)..buarada sauna sort almayı düşünüyorum..yürüyüşte kullanmak için..buarada yulaf kepeğim geldi..yoğurda karıştırıp yedim nane de ekleyerek..birde ızgara tavuk..buarada arada maden suyu içesim var kitapta serbest diyor ama ablam sağlıkcı benm oyüzden minarelde tuz varmış minareli az olanı istediğimiz kadar içebilirmişiz falan..bence sodanın hertürlüsünü istediğimiz kadar içebiliriz yaaa:)..bide yarın evde olmucam tüm gün dısardayım yanıma 2 kutu light konserve ton balığı alsam yesem nasıl olur?..çantadan çıkartıp yiyebileceğim birşey olması lazım yoğurt hadi alırım ama o da tok tutmaz..tavuk yapma falan şansım yok tek aklıma gelen ton balığı:)..

ha birde köfte demişken ..nasıl yapıyorsun köfteni tarif verebilirmisinn..atak tada köfte yiyebilirmiyim acep..

sağol canım. son haftalarda biraz saldım ben. aslında daha fazla kilo verebilirdim..ton balığı gayet güzel bir fikir. 1 kutu light ton ve bir diet kola güzel öğle yemeği olur.

sağol canım. son haftalarda biraz saldım ben. aslında daha fazla kilo verebilirdim..ton balığı gayet güzel bir fikir. 1 kutu light ton ve bir diet kola güzel öğle yemeği olur.
hayırrrr sakın bozmaaaaa...lütfen...okadar emek vermişsin...kaç hafta oldu bilmiyorum ama lütfen diren...4 evreyide tamamlarsak gercekten beslenme alışkanlığımız zaten değişcek..ama diyim..buarada sen de vitamin yada omega 3 kullanıyormusun..hergün ikisindende içiyormusun falan:)..one a day mantıklı..

one day makxsimum kullanıyorum, omega 3 olarakta marincap spesial
ikiisinden de çok memnunum, mutlaka al bence...........
Arkadaslar bu vitamin ve balık yağı gibi takviyelerin tok tutma özelliği de varmi sizce kullananlar yazabilirmi?bu arada 64 olan kilom yılbaşı kacamaklariyla 64.5 a Sabah'ta 65 e çıktı öğleden sonrada hasta oldum meger ondanmis. Naapacam bu kacamaklarla, gercekten çok saldim ben yaaa hiç motivasyon falan kalmadı her gunüm p gunü gibi geçiyor sebzeyi çok aramıyorum düzenli sebze yemiyorum yani. Hastayim yürüyüş de yapmadım bu aralar çok moralim bozuk. Arkadasım gözümün önünde 8 kilo verdi birbucuk ayda ben 2 ay oldu , ilk ay 4 ,ikinci ay 1 kilo verebildim. Kilo vermem durunca( 3 hafta kadar)bu sefer de kacamaklarim çoğaldı. Hergun bugün dikkat edicem diyorum yok bugün den itibaren 3 gun atak yapicam diyorum yok 1 ay ve 4 kilo kaybım var resmen ağlamak istiyoruuum ve ağladikca da bişeyler yemeeek

one day makxsimum kullanıyorum, omega 3 olarakta marincap spesial
ikiisinden de çok memnunum, mutlaka al bence...........

Merhaba nes05..öncelikle tebrik tebrik tebrik ediyorum...allahım nekadar mutlusundur kimbilir..çok sayfa var hepsini okuyamadım..sağolsun arkadaşlarım yardımcı oluyorlar..bugün henüz 2. günüm ve daha ataktayım..yolum çok uzun yaklasık 18 kilo vermem gerekiyor..sorum şu..hatta şunlar: süt, yoğurt peynir ve et ürünlerini günde nekadar miktarda kullanıyorsun yani ölçün varmı..balık pişirince yarım kilomu yiyorsun yada günde kaç gram peynir yada süt içiyorsun..ayrıca one a day le omega 3 ü basından berimi içiyorsun ve iksini aynı anda hergünmü içiyorsun..bide light kola maden suyu falan nekadar içiyorsun..ayy okadar cok sorum varki:):)...kilo verişin harika..lütfen bana önerebileceğin şeyleri yazarmısınn...duymak istiyorum...şimdiden teşekkürler...harikasın..:)

Arkadaslar bu vitamin ve balık yağı gibi takviyelerin tok tutma özelliği de varmi sizce kullananlar yazabilirmi?bu arada 64 olan kilom yılbaşı kacamaklariyla 64.5 a Sabah'ta 65 e çıktı öğleden sonrada hasta oldum meger ondanmis. Naapacam bu kacamaklarla, gercekten çok saldim ben yaaa hiç motivasyon falan kalmadı her gunüm p gunü gibi geçiyor sebzeyi çok aramıyorum düzenli sebze yemiyorum yani. Hastayim yürüyüş de yapmadım bu aralar çok moralim bozuk. Arkadasım gözümün önünde 8 kilo verdi birbucuk ayda ben 2 ay oldu , ilk ay 4 ,ikinci ay 1 kilo verebildim. Kilo vermem durunca( 3 hafta kadar)bu sefer de kacamaklarim çoğaldı. Hergun bugün dikkat edicem diyorum yok bugün den itibaren 3 gun atak yapicam diyorum yok 1 ay ve 4 kilo kaybım var resmen ağlamak istiyoruuum ve ağladikca da bişeyler yemeeek

Merhaba evperisi...sakın bak sakın moralini bozma ablamın arkadaşı resmen 38 kilo verdi bu diyetle..bildiğin obezdi şuan zayıf durumunda..emeklerini boşa çıkarma..çok yemek yediğin günleri düşün onlara say..ayy nasıl okadar çok yemişim yuh bana falan de.)..önce motivasyon..çok diyet yaptım hep hüsranla bitti..bugün bu diyette 2. gün ama allahın izniyle yılmayacağım..sana sölemesi kolay daha 2. günün diyebilirsin..ama siz böle yaparsanızz biz yeniler hmeen bırakalım ozaman..unut kaçamakları..zayıflayanların önerilerini oku..zayıflayanların hikayelerini oku..cann yemek yemek istediğinde yağsız süt iç..dayan lütfen..sakın bozma..kolaylıklar gelsinn..

slm millet ben yeni üye oldum ducan diyetini 22 kasımdan bu yana yapıyorum 70 ile başladım şu an 61.5 oldum ..kek yapan arkadaşlar varmış tarifini öğrenebilirmiyiiim rica etsm
Arkadasım yaa benden 20 gun sonra ve 1 kg fazla ile başlamışsıniz ben 64 siz 61 kgsin. Bisey sormak istiyorum daha onceleri hiç diyet deneyimleriniz oldumu yani benim çok diyet maceram var. Acaba ondanmi kilo veremiyorum çok diyet denediğim icin yani spor yaptinizmi ve et olarak hep tavuk göğüs etimi yediniz mesela.hiç kacamaksiz hep light mı yiyip içtiniz. (Bu arada kendime inanamıyorum. Bu diyeti 2 aydır yapan ve kitabı okuyan biri olarak neler soruyorum ben)ama artık kitap yetmiyor deneyimlere ve motivasyona ihtiyacım var. İsin kötüsü hedefime 3 kg kaldiyaaa... Gitsin artık su kilolar gitsiiiin

slm kızlar bende aranıza katılmak istiyorum ama o kadar başarısız oldumki kendime güven sıfıra indi kitabı aldım okudum topiği gezdim tarifleri aldım şimdi yaza kadar incelme hayali kuruyorum yürüyüş için yürüyüş bandı da aldım ama azmim kırılırsa diye çok korkuyorum puff:KK43:

Herkese merhaba! Ben de 10 aralıkta başladım diyete 5 kilo kadar verdim.22 gün oldu sanırım.80 kiloyla başladım 67 olmak istiyorum.10/03/2012 ye kadar devam edeceğim seyire. Pek zorlanmıyorum ama akşamüstü çok acıkınca işten cıkıp eve gıdene kadar isyan edıyorum. 3 yıl önce 62 kiloydum ve bu kadar sürede 18 kilo aldım.

ah arkadaşım sen mi ben mi isyan eden ben geçen seneye göre 16 kilo aldım ne yemişim ben böyle kıyafetlerim olmuyor ve ben inatla hiçbişey almıyorum zayıflıcam die

Merhaba evperisi...sakın bak sakın moralini bozma ablamın arkadaşı resmen 38 kilo verdi bu diyetle..bildiğin obezdi şuan zayıf durumunda..emeklerini boşa çıkarma..çok yemek yediğin günleri düşün onlara say..ayy nasıl okadar çok yemişim yuh bana falan de.)..önce motivasyon..çok diyet yaptım hep hüsranla bitti..bugün bu diyette 2. gün ama allahın izniyle yılmayacağım..sana sölemesi kolay daha 2. günün diyebilirsin..ama siz böle yaparsanızz biz yeniler hmeen bırakalım ozaman..unut kaçamakları..zayıflayanların önerilerini oku..zayıflayanların hikayelerini oku..cann yemek yemek istediğinde yağsız süt iç..dayan lütfen..sakın bozma..kolaylıklar gelsinn..
Canimcok haklısın atakta süper gidiyo seyirde ilk ay hevesle ii gidiyo ama durmalar falan başlayınca bide uzun süre gitmeyince insan deli oluyo iste çok tutarsizim sert bı karar almadan olmayacak 2 aydır her haftasonu yatılı misafirim var il disından devamlı evde en az 2cesithamur isim oluyo hafta içi de hep misafirm olur mutlaka. Hemde çalışıyorum. öyle iste yorlup çay yaptikca tanımada bişeyler yeme istegi oluşuyor falan filan

slm benim ilk diyetim normal diyeti asla yapamam kısıtlanamam diyordumki bu diyetle karsılasınca çok mutlu oldum çünkü =sınırsız= olması aç kalmamak benim çok kolayıma geldi . spor yapmıyorum ama çalışan birisiyim bir hafta öncesine kadar çok katıydım diğer yemekleri yaparken tadına dahi bakmıyordum ama 2 gündür biraz atıştırmam oldu malasef ama pek etkisi olacagını sanmıyorum .muhtemelen benim ilk diyetim oldugu için biraz daha fazla verdim gibi geliyor

Canimcok haklısın atakta süper gidiyo seyirde ilk ay hevesle ii gidiyo ama durmalar falan başlayınca bide uzun süre gitmeyince insan deli oluyo iste çok tutarsizim sert bı karar almadan olmayacak 2 aydır her haftasonu yatılı misafirim var il disından devamlı evde en az 2cesithamur isim oluyo hafta içi de hep misafirm olur mutlaka. Hemde çalışıyorum. öyle iste yorlup çay yaptikca tanımada bişeyler yeme istegi oluşuyor falan filan

Beni gören onu yemessin bunu yemessin nasıl kilo alıyorsun der hep..ama bilmezler nasıl bir düşkünlüğüm var hamur işine offf diyorum ama düşkünlüğüm vardı artık bitti...sende bitir..otur kendine krepler muffinler köfteler yapp hem cok basit ve kolay ben öyle yapıcam..dukan amca diyorki protein artık sebze gününde mutlaka protein fazla olsun..sebzeyi fazla kacırma..ete devam..sebze işin içine girdiği için kilo verme durabiliyormuş bunları yaşayan çok sırf sen değilsin..beynin en fazla olduğun kiloya koşulluyor kendini ve ona cıkmak istiyor..yapma lütfen..misafire lafımız yok tabi ama gerekirse tepkini ver yaa en azından 1 2 ay..yeme yaa yeme..yediklerine sayyy...inan kilo vermeye başlayacaksın..çok araştırdım..çok okudum..bu diyet yüz numara..protein doyana kadar ye..tok olucaksın..hamur işi olayını kreple muffinle falan kapat..kararını hemen ver devam et..veren arkadaşlarım varrr nasıl verdiler bi bilsen..ama önce deli gibi karar verdiler...ben gece ders çalısan bi insanım düşün halimi..ama süttür yoğurttur yiyebileceğim söyleniyor düşün yani..hadi hemen başla..moralini bozma sakın..kilolar gidecek sonra bütün hamur işleri bizim..kaçmıyorlar ya bunlar:):)

slm benim ilk diyetim normal diyeti asla yapamam kısıtlanamam diyordumki bu diyetle karsılasınca çok mutlu oldum çünkü =sınırsız= olması aç kalmamak benim çok kolayıma geldi . spor yapmıyorum ama çalışan birisiyim bir hafta öncesine kadar çok katıydım diğer yemekleri yaparken tadına dahi bakmıyordum ama 2 gündür biraz atıştırmam oldu malasef ama pek etkisi olacagını sanmıyorum .muhtemelen benim ilk diyetim oldugu için biraz daha fazla verdim gibi geliyor
Keske bende şimdiye kadar hiç diyet yapmamış olsaydım sanki çok kilo alkışım gibi hamileliğimde bile en fazla 74 oldum. Hamilelik dısında da 71 falandim hep takıntı yaptım. bugün nedense bunalım takilmaktan kendimi alamıyorum. Üzüldükte kaçamak kaçamak yaptikca üzüldüğüm bir kısır döngü içindeyim maalesef. haftaya da annemle babam geliyorlar doktora nasıl diyet yapicam ben yaa diyet icinde kacamak degilde kacamaklar icinde diyet yapmaya çalışan biri gibiyim

moral bozmak yok duraklama dönemleri oluyor bazen ama kaçamak yapmamk en iyisi çünkü kendimi çok büyük suç işlemiş gibi oluyorum kaçamak yaptıgımda o denli moral bozuyo yani sabırla kuarl dısına cıkmayalım senn 3 kilo kalmış moralnn yüksek olması lazım ,keşke benmde o kadr kaalmış olsaidi :KK43:(

Beni gören onu yemessin bunu yemessin nasıl kilo alıyorsun der hep..ama bilmezler nasıl bir düşkünlüğüm var hamur işine offf diyorum ama düşkünlüğüm vardı artık bitti...sende bitir..otur kendine krepler muffinler köfteler yapp hem cok basit ve kolay ben öyle yapıcam..dukan amca diyorki protein artık sebze gününde mutlaka protein fazla olsun..sebzeyi fazla kacırma..ete devam..sebze işin içine girdiği için kilo verme durabiliyormuş bunları yaşayan çok sırf sen değilsin..beynin en fazla olduğun kiloya koşulluyor kendini ve ona cıkmak istiyor..yapma lütfen..misafire lafımız yok tabi ama gerekirse tepkini ver yaa en azından 1 2 ay..yeme yaa yeme..yediklerine sayyy...inan kilo vermeye başlayacaksın..çok araştırdım..çok okudum..bu diyet yüz numara..protein doyana kadar ye..tok olucaksın..hamur işi olayını kreple muffinle falan kapat..kararını hemen ver devam et..veren arkadaşlarım varrr nasıl verdiler bi bilsen..ama önce deli gibi karar verdiler...ben gece ders çalısan bi insanım düşün halimi..ama süttür yoğurttur yiyebileceğim söyleniyor düşün yani..hadi hemen başla..moralini bozma sakın..kilolar gidecek sonra bütün hamur işleri bizim..kaçmıyorlar ya bunlar:):)
Canım beni
Çok tatlisin zaten hamur ısı kacamagim günlük bile degil 2 güne 1 1 yudum belki, benim kacamagimgunde 3 5 fındık, belki yaptıgım yemeklerden bir kasik, 2 aydır sadece 2 kez meyve kacamagi, kahvaltıda bazen 1. 2 zeytin aslında öyle cooooook da abartmamisim sanırım neyse baslicaz bakalım bıyerlerden

kızlar şu kilo paneli olayı nereden yapılıyor..ben yeniyimde..yani nereden nasıl ne şekilde yapıyor dolduruyoruz falan..kilo paneli derken.şu kilmuzu gösteren nekadar gittigini falan gösteren şey:)

kızlar şu kilo paneli olayı nereden yapılıyor..ben yeniyimde..yani nereden nasıl ne şekilde yapıyor dolduruyoruz falan..kilo paneli derken.şu kilmuzu gösteren nekadar gittigini falan gösteren şey:

Selam arkadaşlar bende yarından itibaren dukan diyetine başlıyorum 5 gün atak yapıcam dukan ama 3 gün dedi ama ben birazcık zorlamak istedim kendimi alışveriş tamam sizinle beraber paylaşım yapmak istiyorum aranıza alırmısınız beni:KK3::KK3:

X