Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba; güçlendirmeye kaldığın yerden devam ederek birebir uyarak almış olduğun iki kiloyu yavaş ama rahat bir şekilde verebilirsin. Zaten yeni almışsın, hemen gidecektir. Protein perşembelerini asla atlama, güçlendirmenin dişına çıkma. Bir kaç hafta bu şekilde devam et, bakalım kilonda nasıl bir değişiklik olacak

Kızlar, şu kabızlık için öneri verin bana nolursunuz. Yulaf kepeğini düzenli yiyorum sabah aç karnına gün kurusu kayısı yedim 2-3 tane. Şalgam suyu da içtim. Hiçbiri bana mısın demedi. Normalde her gün tuvalete çıkan biriydim. Şimdi 3 gün oldu, kendimi kötü hissediyorum resmen. Başka öneriniz var mı garantili?:) Spor da yapıyorum, yok hiç bi etkisi nedense. Şu anda seyir evresindeyim. Dukan'a başlayalı tam 3 hafta oldu ama şu 10 gündür çok sıkıntılıyım bu kabızlık konusunda.

bence maden suyu da içilebilir, bundaki mineraller bir bakıma yeterli gibi.
eğer çok endişeleriniz olursa günlük vitamin tabletleri alınabilir.

Bizde vitamin kompleksleri kulanıyoruz zaten

hangisini kullanıyorsun canım?

Nefis bir hamburger yapıp yedim çok iyiydi doğrusu.
yarında sebze günüm halimden memnunum şu an. yogurdum az kaldı yapmam lazım ama üşeniyorum. çay içip tembellik yapacağı tv karşısında

hamburger mii nasıl yaptın onuuu

bugün facebooktaki sayfadan bi öneri geldi, bir adet yer elmasını kabuğuyla aç karnına yiyip bir bardak da soğuk süt içince üstüne, kabızlık fln kalmıomuş, 3-4 saat sonra etki ettiinden evde olduğun bi zaman uygulamanı tavsiye ediyolar. bi de bence, her gün bitki çayını içersek uzun vadede düzene dokarsın liptonun form plus çayı mesela bnm kullandığım.

Son düzenleme:

Sp gününde az zeytinyağlı kabak yemeği yap, acıktığında büyük bir bardak çok sıcak süte tatlandırıcı ve bir kaşık espresso ya da nescafe koyarak iç. form çaylarından iç günde bir kaç kez. Suyunu sakın ihmal etme. Bunlar da etki etmezse bi doktora danış bence canım, belki uygun bir ilaç verir. Ben geçenlerde eczaneden aldım Dulconax diye bitkisel jel kapsül. Ama sen doktora danışmadan kullanma yine de.

Çok teşekkür ederim kızlar, önerilerinizi hemen bu akşam deneyeceğim. Her gün 2 kupa yeşil çay içiyorum. Dİyetten önce de içerdim, belki o yüzden bana etkisi o yönde olmuyordur. En olmadı doktora gidicem artık, bi deneyeyim ama önce dediklerinizi..

teşekkür ederim umarım olur...spora da başladım...umutluyum:)

[FONT=Georgia

[COLOR="#800080"]hamburger mii nasıl yaptın onuuu

Aşlında hamburger tarifini facebookdaki sayfada gördüm. tarifi verenede teşekkür ettim çok güzel oldu çünkü . Ben kendimce modifikasyonlar yaparım aldığım tariflerde ama temel de onun verdiği tarife uydum. İstiyorsan anlatayım.

Köftesini hiç yağsız kıyma ile hazırladım biraz tuz sarımsak karabiber pul biber (ben acı sevdiğim için) kimyon iyice yoğurdum. ızgara olarakda yağsız pişirdim
hamburger ekmeği:
Hepimizde vardır küçük tek kişilik içi sır kaplı toprak tek kişilik güveçler kap olarak onu kullandım (face deki arkadaşda öyle tarif etmiş)
1 yumurta, 2 kaşık yulaf kepeği , 1 tatlı kaşığı mısır nişastası. ufak bir parça yaş maya 1 kaşık yogurt (ekmeği hafif tatlı seven yogurt yerine süt kullanbilir)
iyice çırpıp 2 toprak kaba döktüm. 170 derecede fırında pişirdim. süresini bilmiyorum saate bakmadım piştiğini görünce aldım
Ama ekmeği hemen çıkarmayıp biraz beklersen kendisi kapda kolay ayrılıyor.
Tam hamburger ekmeğinin olması gerektiği gibi oldu
köftenin üzerinde çokaz ketçap mayonez ve ince bir dilim kuru sogan ve hardal.
Nefis olmuştu.
hamburgerin birini akşam yemiştim . Diğer ekmeği bugün hamburger yapıp işe getirecektim . Sabah ekmeğimi bulamadım . Onca çeşit ekmek varken evde benim ekmeğimi yemiş:-(
Bence siz de deneyin arkadaşlar gayet güzel oldu

acı ile aran iyi ise akşam yemeğinden önce bir kaç arnavut biberi turşusu ye su iç . akşamyemeğini biraz ara geçtikten sonra ye. Sabahına ishal bile olursun

Şu aralar onea day maximum kullanıyorum geçen ay da pharmaton kullandım. eşim ben vitamin kullanıyorum diye onlarada ortak çıktı pharmaton 30 tablet çabuk bitiyor diye bu sefer onea day aldım

Ne kadar güzel . Kız bebek sahibi anneler daha şanslı Ben beceremedim kız doğurmayı.
Allah sağlıkla tamamına erdirip kucağına versin

günaydın
bugün dukana başlayalı tam 3 ay oldu ve benimkilo vermem son 1 haftadır durdu malesef
"3 ayda 18 kilo" diye hesaplamıştım ama 3 ayda 17.4 kilo oldu.......

Kızım daha ne olsun. Ya hiç gitmeseydi ne yapacaktın. Helal olsun bu çok büyük bir başarı durmak yok asla..

Canım bende gittim doktora kese göründü ama kalp atışını haftaya duyacağız inşaAllah. Şimdilik herşey normal.

Desene bir prensesin olacak..

canım nerelerdesin?????? cumartesi doktora gidecektin, bebiş nasıl? sen nasılsın?
merak ettim seni, duy sesimi.........

Giremedim hayatım yoğunluktan bende iyi sanırım teyzesi. Daha bulantılar başlamadı bakalım onlarda nasıl olacağım. Biraz biraz yeni oluyor..

Vallahi acayip midem bulanıyor iki gündür. Sanırsınız ki yıllardır açım. Peynir domates salatalıkla baş etmeye çalışıyorum ama bilemiyorum kendimden korkuyorum

selam kızlar nasılsınız bakalım ben memlekete gittiğim için sıksık giremiyorum . burda kızımı anneme bıraktığım için alışveriş yapma imaknı buldum kot da 36 beden olmuşum streç lerde 26 belim de 2cm daha küçülmüş 76 cm oldu yani ben artık seyiri tamamlamış bulunuyorum hedefime ulaşım ulaşamadığımı ne yazıkki bilemiyorum çünkü annemde tartıldığımda 55 çıktım yani benim tartıdan 2 kilo eksik :) bunu baz almıyorum bel ölçüm artık bana seyirin bittiğini haber verdi neyse çok uzattım galiba bende artık güçlendirmedeyim hepinize rejimde kolaylıklar diliyorum umarım herkes istediği kilo ya bir an önce ulaşır . güçlendirme nin nasıl gittiğini fırsat buldukça yazarım . sevgiler...

Tebrikler darısı başımıza.
Artık güçlendirmeni de eksizsiz yap ki geri gelmesin giden kilolar

Şu aralar onea day maximum kullanıyorum geçen ay da pharmaton kullandım. eşim ben vitamin kullanıyorum diye onlarada ortak çıktı pharmaton 30 tablet çabuk bitiyor diye bu sefer onea day aldım

öncelikle hamburger için eline sağlık diyorum nişasta kullanımı serbest mi ki? ayrıca baya da ketçap-mayonez uçuk bir diyet yemeği olmuş
vitaminler konusunda bilgi için de sağol canım, one a day woman / man olarak ayrılıyor diye biliyorum, böylece eşin de ortak olmaz

maximum kadın erkek için ayrılmıyor sanrım
mısır nişastası ve mısır unu çok az miktarda serbest arada bir olmak koşuluyla.
Dukanın tarifleri arasında mayonez ve şekersiz ketçap da az miktarda kullanılıyor. -400 dü uçuk gibi görünsede. nişasta olmadan da yapılabilir ekmek

Merhaba Bayanlar
bende diyete yeni başlayanlardanım, hamileliğimde 30 kilo aldım ve şimdi bunu vermeye çalışıyorum. Oğlum 1 yaşına bastı ve ben hali doğum sonrasındaki halimleyim, artık insanlara doğum kilosu demeye utanıyorum, çünkü etrafımdaki doğum yapan herkes ilk 6 ayda kilolarını verdi.
12 aralıkta Dukan'a başladım. Atakta 4 kilo verdim ve şimdiye kadar 2 kilo daha gitti . Bu sabah 86 yı gördüm :)
Buradaki başarıları okudukça daha da azimleniyorum ve bende umarım sizler gibi 25-26 kg kayıpları görebilirim.

sizlere diyetle ilgili bir sorum olacak; arasıra yapılan kaçakların ardından hep protein yapıyormusunuz? Ben bu aralar inanılmaz aburcubur ozlüyorum ve dün akşam 1 kase sütlacı götürdüm:26:
kilo vermenin duraklamasına sebep olurmu bu tarz kaçamaklar....

kızçeler atak da dahil olmak üzere evrelerde bunlardan kullanabiliyor muyuzz??

Enerji ve Besin Öğeleri (100 g)
Enerji Değeri (kcal)-----43,8
Enerji Değeri (kj)-------298
Protein (g)-------------2,4
Yağ (g)--------------- 0,12
Karbonhidrat (g)-------8,3
Bitkisel stanol (g)------ 2

sütlaç tadında birşey söyleyim mi sana, tatlandırıcı + süt + tarçın... tadı aynı sütlaç gibi.. bir daha kaçamak yapmazsın sende, yada kendi tariflerini uydur.
nette birsürü uygun tatlı tarifi var,kaçamaksız olur hem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…