Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hayirli yolculuklar sana canim dikkat et bozma diyetini tekrar basa donme yani
baslamisken sonuna kadar gitmek gerek
insallah bol bol izgara vardir o zaman pek bi sorun olmaz :))

merhabalar, benim canım tatlı isteyince pancake yapıorum kakao soslu öneririm, light puding yasaklı yiyecek olduğu için durdurduğunu ben de okudum keşke serbest olsa

tsk ederim canim tatli krizi olunca o an aklima o geldi ve yaptim
ama dogru kilo vermeyi durduruyor ama napim zaten haftayada regli olucam onun etkiside var
bidahaki sefer artik cake yapmaya calsiirim
facebook ta tarifini bulabilirim herhalde
tsk ederim fikir icin :))

bende evde tez yazıorum, iyice psikolojim bozuldu valla :) sürekli otur ya da oturmamak için bahane uydur sonra bunalıma gir üçgeninde yaşıorum cnm :) inş verirsin kiloları değişerek dönersin buraya şaşırtırsın herkesi :)

resim eklemeye çalıştım ama eklendimi bilmiyorum dukan diyetini 16 sında iki ay olucak 9 kilo verdim bir senedir uğraşıyorum kilo vermeye diyetisyene bile gittim veremedim ilk olarak yemekteyizde uydum bu diyeti sonra baktım kk de var grubu hemen katıldım aranıza

Son düzenleme:

Vay vay vay))) harikasın. Çok güzel kilo vermişsin. görüntü acaip değişmiş. Tebrik ederim başarın için

cok guzel olmusunuz gerekten genclesmisiniz..
tam gaz devam dahada guzellesmek icin.... hep beraber..

merhaba
ben daha önce tüp bebek bölümündeydim,ama malum artık diyet bölümündeyiz.dukan diyetini ilk olarak aynı firmada çalıştığım 2 arkadaşımdan öğrendim.bir görseniz incecikler.zaten normallerdi ama şimdi bayağı inceldiler.bende hamilelikten önce 55-58 arasındaydımşimdi ise 63-65 arasında gidip geliyorum.ocaktan sonra bende başlayacağım inşallah.malum yılbaşıydı doğum günlerimizdi
ama sizleri takipteyim

inşallah hepimiz hedeflerimize ulaşırız ben çok kararlıyım daha 5 kilom var verilecek beni gören diyete başlıyor inanamıyorlar nasıl yaptın diyorlar kitabını alın diyorum çünkü anlatmak çok zor bu diyeti

Son düzenleme:

süpersin canım valla geçleşmişsin çok farkediliyor sanki 9 kilodan daha fazla vermişsin çok tebrik ederim bende dün kitabı sipariş ettim gelir gelmez başlıcam inşallah bende veririm

süper olmuş inş darısı bizim başımıza daha genç görünüyorsunuz sanki on yaş gençleşmişiniz

harika gorunuyorsun gerçekten ben resimdekini siz sanıyordum awatardaki diyordum kendi kendimi incecik niye yapıyor fln :))))
resmi gorunce farkettm :) harika gozukuyorsunuzzz son gaz dewam bnmde atak 3. gunum 2 kilo gitmiş olarak çıktım tartıdaaa :))))

Vallahi hayatım kızma ama resmen abla kardeş gibi olmuş.

Harikasın kız ne kadar değişmiş güzelleşmiş gençleşmişsin. Aynen devam güzelim sakın bozmayasın.

Tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…