Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

awatardaki kızlarım biri 16 küçüğü 2 yaşında teşekkür ederim keşke kızım gibi olsam 42 kilo

selam kızlar bugün diyetin 9. günündeyim ve tam 6 kg gitti.İnşallah sonuna kadar hep beraber dayanırız ve incecik oluruz.Kızlar size bir şey soracaktım da salatalarda nar ekşisi kullansak sıkıntı olur mu ? Ekşi nar ise mide yanmalarına karşı faydalıdır, diğer narlardan daha fazla idrar söktürür, kabızlığı giderir diye okudum

merhabaa ne kadar iyi vermişsinn dewamıda gelsin inş, nar ekşisi bildigim kadarıyla biraz tatlı gibi ayrıca nar? bilemiyorum ama yoktur herhalde

telli turnaaa 2 gun girmedim neler olmus. maşşallah canım tebrik ediyorum. allah analı babalı buyutsun. sağlıkla huzurla mutlulukla buyut bebegini canım

awatardaki kızlarım biri 16 küçüğü 2 yaşında teşekkür ederim keşke kızım gibi olsam 42 kilo

tebrikler cok guzelleşmişsin maşallah. kızların da cok guzeller senin gibi.

Selam kızlar Dukan bana dukan dukan dukandığı için epeyce bir ara vermiştim ama tekrar başlamaya niyetlendim , Supradyn enerji gibi enerji ve vitamin içeren şeyleri kullanabilir miyiz?

Hamileyken Dukan ı uygulayabiliyor musunuz?

ben güçlendirme dönemindeyken hamile kaldım..günde 1 porsiyondu meyve 2 ye çıkardım light yoğurt yiyordum şimdi kendim mayalıyorum.perşembe sırf proteindi sadece onu yapmıyorum...yani uyubiliyorum. zaten önemli olan bunlar değil abur cuburu yememek lazım asıl kilo aldıran onlar onlarıda sınırlı tutarsan hamilelik iyi geçer çok fazla kilo alınmaz...yani inşallah öyle olur ;p

Selam kızlar Dukan bana dukan dukan dukandığı için epeyce bir ara vermiştim ama tekrar başlamaya niyetlendim , Supradyn enerji gibi enerji ve vitamin içeren şeyleri kullanabilir miyiz?

evet canım kullanabilirsin, ben kahvaltı ile birlikte alıorum herhangi bir iştah değişikliği de yapmıyor, adı pharmaton aklında olsun cnm

Vitamin almak lazım zaten. vitamin ve minerallerce epey zayıf besleniyoruz.
Almazsak bağışıklık sistemimiz çöker

bugun regl oldum kilo vermem azalacak sanırım.. şuan malum çok fazla tatlı isteğim var splenta daha alamadm bu yuzden bastırmak için çilekli activia yiyorum ( dayanamıorum barı hafif bu.. yiyen varmı?

Son düzenleme:
Merhaba kizlar

evde yagsiz peynir ve yogurt yapanlardan tarif alabilir miyim? Bir kac yerde gördüm ama ölcü mü yoktu neden yapmadim hatirlamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…