Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun, sonuna kadar güzel gidersin inş :)

bende bugün başladım aynen 74 kg yum hedef 60 en kısa zamanda ulaşırız

merhaba hanımlar..her gün takip ediyorum bu konuyu ama işyerinden kullanıcı olarak giremediğimden dahil olamamıştım.evde de 13 aylık minik bir canavarım olduğundan evden de her gün fırsatım olmuyor.bugün dukana başlayalı tam bir ay oldu.78,600 ile başladım.bugün tartıldım tam 71 olmuşum.4 haftada 7,600 vermişim.oğumdan sonra çok fazla diyet denemelerim oldu ama hiç bu kadar uzun ve rahat bir diyet yapmamıştım.hemde hiç spor yapamadım.sizlerdende güzel tarifler aldım birde simla hnm ın bloğundan.hedefim 55 ama dukan sayfasında ideal kilo olarak 59 çıkıyor.inşallah 50 li kiloları da görürüm..sizlerin yazılarından müthiş motive oluyorum..gerçekten süpersiniz.kilo takip çizelgenizi mutlaka takip ediyorum..güzel kilo veren arkdaşlar var.tebrik ederim..inşallah hepimiz en kısa zamanda kurtuluruz bu fazlalıklardan..herkese iyi geceler.

herkese merhaba:)
bende 60 kıloyum normalde kılom 52 8 kılo fazlam var yanı Bende yarın sabah alısverısımı yapıp sabah 2 yumurtayla hemen baslıyorum yulaf kepegını bulmam zor olmaz umarım:)tavuk ve kırmızı etlerın ıcıne baharat koyabılıyo muyuz?etlerı neyle pısırıyosunuz tavsıyelerınızı beklıyorum sızce atak evresı ıcın 8 kıloya 5 gun normal mı?

evet.. sonunda karar verdim ve hazırım. ben de başlıyorum yarın. günlüğüme de beklerim sizi. mucuk

8 kiloya 5 gün normal sayılabilir, 5 günden fazla uzatmayın. 2 yumurta demişsiniz, aklınızda olsun dukan diyor ki yumurtayı günde birden fazla tüketmeyin, çünkü yumurtanın sarısında yağ mevcut. hatta ben nolur nolmaz diye sarısını her gün tüketmemeye dikkat ediyorum. vücudum alerjik bi tepki vermesin diye. baharatlar serbest, günde 3 taneye kadar kornişon turşu ve hardal da serbest. yemeklerinizi böyle tatlandırabilirsiniz. maydanoz serbest. ve sadece tatlandıracak kadar abartmadan soğan serbest. bence mutlaka kitabı okuyun tabi ki bol şans :)

ha bu arada yulaf kepeğini bulmakta zorlanırsan, gurme net diye bi site var oradan sipariş verebilirsin.

çok güzel kilo vermişsiniz ne güzel, maşallah bu da boncuğuuuu su içmek çok çok önemli aman ihmal etmeyelim. inş en kısa zamanda kurtulcaz fazlalıklardan :) ben bi müddettir tartılmıorum annem tartıyı sakladı :) sürekli üstündesin diyerek :) hem de özel günler bitmiş olcak 2 hafta sonra tartılcam bakalım :) hoşgeldiniz tekrarrr :)

bende sürekli tartının tepesındeyım..yıyorum bakıyorum
wc gidiyorum bakıyorum takıntı oldu
gram oynamıyor motıvasyon gttı

yaa yarın ben baslayalı tam bır hafta olcak 4 gün yaptım atak bir bucuk kilo vermısım az degilmi gerci regl oldum oda etki eder heralde ahh bide kabızlık için ne önerirsiniz acaba

fotoğraf isteyenler asıl kekin resmi budur.Eki Görüntüle 306142

Eline saglik bende yaptim ama seninki kadar kabarmadi yayildi biraz. Mikrodalga farkindan da olabilir, bilemiyorum.
Ama sunu söyleyeyim, tatlandirici da olsa yerken rahatsiz oldum Tatli yiyorum piskolojisi beni bitiriyo demek ki

Bende öyleydim ilk basladigim zamanlarda, simdi bir sabah wc den sonra acken tartiliyorum, bir de isten geldigimde wc sonrasi o kadar. Zaten bir süre sonra da sadece sabahlari tartilir olurum sanirim.

Bu arada reglim oldu bitti sayacaktim ki gögüslerim sismeye basladi yine mi sisicem nedir anlamadim bir sey

Yeni baslayan arkadaslar, hosgeldiniz, saglikli zayiflamalar dilerim. kabizlik icinde önleminizi alin derim :)

Bir de goji berry ne pahaliymis öyle, kücük pakette satiyorlar zaten 80gr falan onun icin bulamamisim raflarda.

Son düzenleme:
yaa yarın ben baslayalı tam bır hafta olcak 4 gün yaptım atak bir bucuk kilo vermısım az degilmi gerci regl oldum oda etki eder heralde ahh bide kabızlık için ne önerirsiniz acaba

bol su için, ben lipton form plus kullanıyorum, kahvaltıdan sonra bir tane içiorum. yine yeşil çay da etkilidir kabızlığa hangisi damak tadınıza uygunsa. regl olmak çok etkiler tabi ki, vücudumuz şişio su ve tuz tutulumu artıyo, tuzu iyice azaltmanız yararlı olur. bi buçuk kiloya az demeyin, 4 günde mi aldınız da gayet güzel :)

çok haklısınız, insan bi fark bekliyo göremeyince de boşuna mı çabalıyorum diyo, siz de bnm gibi yapın, annem tartıyı sakladı herkes halinden memnun :) yani haftada bi 10 günde bi tartılın, inanın daha iyi gelecektir. :)

ana! ben yumurtayı istediğin kadar serbest sanıyordum iyi ki söyledin. bi de kitabı okudum! ne kadar rezilim ya dikkatsiz okumışum demek ki:26::26::26::2::2::2:
her neyse bugün başlıyorum ben de. 13 kilo vermem gerek kaç gün atak yapmalıyım sizce? ayrıca şekersiz diyet kola tüketilebilir diyordu kitapta. atak dönemi için de geçerli mi bu?
bana da yardımcı olun lütfen:26::26:

kızlar, ya bi şey diicem, light beyaz peynirden içime fenalık geldi, 3 gündür dil peyniri yiyorum :) oranlarına baktım, karbonhidrat çok az, yani 100grda 2gr falan diyor ama yağ oranı 22 falan.. :) çok di mi? yrn yine light peynire döneyim ben ...bi de benim 19.günüm ama verdiğim kilo 3,2 yani 1 ayda 6-7 kilo verenler taktir ediyorum... yılmak yok, devam ediyorum tabii , en güzeli de çok kısıtkanmış hissetmemem kendimi :) ama spor da yapsam belki artacak bu rakamlar di mi, offf

Günaydınlar,
bugün sonunda yumruk harekatına başladım, umarım azimli olurumda 4 gün sebzesiz durabilirim; ben nerdeyse 4 haftadır adam gibi kilo veremez oldum; bugünde almıştım üstelik 100 gram daha; 68,4 oldum tekrar. 67yi bir görürü gibi oldum sonra bir daha yok (
sinir oldum gerçekten daha vermem gereken 9,5 kilo var ben 2 aydır ancak 6 kilo verebildim bugün 65. günüm; bıkmaya başladım artık gerçekten aynı seyleri yemekten ve istediklerimi yiyememekten
artık krep yumurta ve light peynir iyice midemi bulandırıyor; neyseki et-tavuk ile aramız iyi şimdilik.
Ben 4 gün protein günü yapıcam arka arkaya; ama soyle bir problem var ben artık peynir krep yiyemez oldum, kokusu bile rahatsız ediyor; sizce sabah kahvaltılarında peynir ve krebin yanında bir tatlı kaşığı kadar evde ezme gibi bir sey var annemim domates sogan sarımsakla yaptığı ondan yesem problem olurmu; yanında o olunca biraz daha yiyebiliyorum peynir ve krebi
benim artık dayanacak gücüm kalmamaya başladı; yani kilo verirken yine iyiydim moralim yüksekti; duraklama ilk başladığındada geçecek diye bekliyordum ama şimdi sınırlarıma geldim sanırım (
Birazcık uzun oldu galiba msj
herkese kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…