Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yok bi tanem kesin olacak gibi ama işte süründürüyor. Düğünü geçtimde tartıda hala 80 deyim ya acayip fitil oluyorum. En son -200 oldu ama tık yok daha. Sırf 80 den inebilmek için bir kaç gün protein yapacağım :KK37:

O 7 li duyguları bende tatmak istiyorum yaaaaaa

canım eğer adet sancısı çektiğin için kesin gelcek diyosan hamileykende çekiyosun a sancıları bende adet sancısı çekmiştim hamile kaldığımda hatta 2. ay adet dönemimde bile hamile olduğum halde karnım ve belim ağrıdı. Herkesi çatlattın meraktan hadi bi test yap artık :KK1::KK1::KK1::KK1:çok merak ediyoruz inşallah hamilesinddir:KK16::KK16::KK16:

canım eğer adet sancısı çektiğin için kesin gelcek diyosan hamileykende çekiyosun a sancıları bende adet sancısı çekmiştim hamile kaldığımda hatta 2. ay adet dönemimde bile hamile olduğum halde karnım ve belim ağrıdı. Herkesi çatlattın meraktan hadi bi test yap artık :KK1::KK1::KK1::KK1:çok merak ediyoruz inşallah hamilesinddir:KK16::KK16::KK16:

Ay inşaAllah kız keşke olsa ne güzel olurdu heee. Offf wc gitmeye korkuyom :KK37:

merhaba telli turna senide takip ediyorum ne zamandır.. bebek istediğini biliyorum inş Rabbim hayırlı ewlatlar nasip eder sana da:)

Selam kizlar, mesajlarin hepsine bakamadim, bir kac gündür aklima takilan birseyler var sorayim. Diyet sonrasi vücutta olusan catlaklarin durumu nedir ve selülit olustu mu? Merak icindeyim, korkuyorum cünkü kalca ve göbegimde kizarikliklar var catlamis onlar ne olacak zayiflayinca :KK5:

kilo çizelgesini sizi takip ederken bir arkdş linkini vermişti oraya girip yapıorum fakat uyelik mi istiyor onu çözemedm :KK43: biri yardımcı olabilir mi?

Kızlar selam
atak devresı bıttı seyır devresıne gectım ıkı gundur kılo verme durdu gr oynamıyor
canım fena halde sıkıldı...neden acab ıkı lokma yesıllık yedık ondanmı bu yaa
hep atakmı yazsak ne yapsak anlamadım

Yok bi tanem kesin olacak gibi ama işte süründürüyor. Düğünü geçtimde tartıda hala 80 deyim ya acayip fitil oluyorum. En son -200 oldu ama tık yok daha. Sırf 80 den inebilmek için bir kaç gün protein yapacağım :KK37:

O 7 li duyguları bende tatmak istiyorum yaaaaaa
Bence teleşlanmana gerek yok vucut su tuttuğu için bir anda kiloların gidecek ama bir kaç gün protein yapmanda da bir sakınca yok bence:-)

Kızlar selam
atak devresı bıttı seyır devresıne gectım ıkı gundur kılo verme durdu gr oynamıyor
canım fena halde sıkıldı...neden acab ıkı lokma yesıllık yedık ondanmı bu yaa
hep atakmı yazsak ne yapsak anlamadım

Bu hepimiz de oldu telaşlanmaa gerek yok seyire geçince bir duraklama oluyor sonra gram gram gidiyor

eweet arkdşlar uzun sure sizi takipten sonra bende dukana başlamış bulunuyorum.. bugun atak ın ılk gunu beni zorlayacağını dusunmustum fakat hiç umdugum gibi olmadı elh. :) okula gidiorum giderken yanımda tawuk sote gotrdum yağsız ve sebzesiz biraz peynir içine az maydonoz bide tarifteki gibi yulaf kepeginden poğaça gibi şey yaqptım.. ama tadı buruk oldu hepinizin oylemi oluyor bn mi yadırgadım anlamadm agzımı burktu :S 1 tanesini yedim.. sabahta 1 yumurta peynir yedim.. şimdide sutlu nescafemi yudumluyorum.. nescafe yasak değil dimi? ayrıca bn o goji berrydende aldım kitabıda okudum atak kısmını ve seyiri fakat goremedm:S kitapta yazmıo bn şimdi ondan yemiyim mi???

hoş geldin:-) zorlanmayacaksın bu diyette zaten ama fazla protein bıkkınlık veriyor sebze günlerini seyire geçince iple çekiyoruz.
Benim pogaçalarda bir burukluk yok. kullandığın kepek nedeni ile olabilir yada kabarsın diye karbonat koyduysan yada kabartma tozunu fazla kullandıysan da burukluk yapabilir.
Goji berryi mutlaka kullan sabah akşam olmak üzere yoksa kabızlıkla karşılaşırsın o da büyük problem çıkarıyor .işi başından sıkı tut bu konuda

kızlar şimdi kendime kofte yaptım yağsız kıymadan içine biraz sogan tuz birazcıkta baharat yağı alınmıs tawada ay bi lezzetli oldu ki sormayın yaaa :) yanına yogurt birazcık kaşar peynir bide light kola bn içiyorum kilo vermemi yawaşlatır mı ya korkuyorumm:KK43: bu arada kilo çizelgemi yaptım ama kontrol paneline kopyalayıp yapıştırınca geçersiz dedi hepsinide işaretleyip kopyaladım halbukii :KK43:

kızlar şimdi kendime kofte yaptım yağsız kıymadan içine biraz sogan tuz birazcıkta baharat yağı alınmıs tawada ay bi lezzetli oldu ki sormayın yaaa :) yanına yogurt birazcık kaşar peynir bide light kola bn içiyorum kilo vermemi yawaşlatır mı ya korkuyorumm:KK43: bu arada kilo çizelgemi yaptım ama kontrol paneline kopyalayıp yapıştırınca geçersiz dedi hepsinide işaretleyip kopyaladım halbukii :KK43:

merhaba canım çizelgede 2. satırdan http ile başlayayıp png lebitereceksin kolay gelsin.:)

hoş geldin:-) zorlanmayacaksın bu diyette zaten ama fazla protein bıkkınlık veriyor sebze günlerini seyire geçince iple çekiyoruz.
Benim pogaçalarda bir burukluk yok. kullandığın kepek nedeni ile olabilir yada kabarsın diye karbonat koyduysan yada kabartma tozunu fazla kullandıysan da burukluk yapabilir.
Goji berryi mutlaka kullan sabah akşam olmak üzere yoksa kabızlıkla karşılaşırsın o da büyük problem çıkarıyor .işi başından sıkı tut bu konuda

hoşbuldummm :) sizi zewkle takip ediyorum ztn resminizide gordum harikasınızzz :) inş zorlanmam biraz oncede kofte fln yedim kolada içiyorum içmesem mi ?

hoşbuldummm :) sizi zewkle takip ediyorum ztn resminizide gordum harikasınızzz :) inş zorlanmam biraz oncede kofte fln yedim kolada içiyorum içmesem mi ?

bence kolayı her gün tüketme, çünkü kola hem kabızlık yapar hem de tatlandırıcı kilo vermeyi duraklatan bi şey çok sık veya fazla tüketirsen, ama arada bi neden olmasın, seversen light meyvveli sodalar da güzel ama abartmadan :)

bence kolayı her gün tüketme, çünkü kola hem kabızlık yapar hem de tatlandırıcı kilo vermeyi duraklatan bi şey çok sık veya fazla tüketirsen, ama arada bi neden olmasın, seversen light meyvveli sodalar da güzel ama abartmadan :)

aaa light meyweli sodayı ilk defa duydum bir araştrayım en iyisi :)) tesekkr ederim

Merhaba yol arkadaşlarım :21: Bugün itibariyle Dukan tayfasının üyesi oldum.74,2 kiloyla başladım...Yulaf keğeği krebim çok lezzetli oldu...Diyette değil gibi,gayet tok bir gün geçirdim...Umarım sonunu görmek nasip olur.Hedef 60 kilo,inşallah,herkese kolaylıklar diliyorum :KK3:

Son düzenleme:
X