Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sebze gününde sadece 1 ögünde sebze yiyeceksin yanında da protein mutlaka daha fazla olacak. Zaten sebze günüden sonra tartılma ya yerinde sayar yada artı da gösterir kilonu

merhaba kızlar yarın yada pazartesi bende tekrardan bu diyete başlıorum eylülün sonundan ekimin sonuna kadar 61e kadar düşmüştüm 66dan ama ondan sonra anneannem vefat etti annem yoktu babama ben hazırladım hep yemekleri babamda pek sebze yemeyen bir insan o yüzden hep hamur işi vs. oldu ve 1 bucuk ayda ben yeniden 66 gordum hiç bişiyim olmuo patıcak gibi oluorum birde iştahım öyle açıkki hiç sormayın yesemde yine yiyesim gelior aç gibi inş yeniden vericem bu kiloları almamak üzere

Hoş geldin. Öncelikle başın sağ olsun.
Bu sefer bırakma bu diyette açıktıkça protein yiyebiliyorsun nasıl olsa. sürekli ette fazla yiyemiyor kişi. Kolay gelsin

Canım, benim de öyle olmuştu bi keresinde. üstelik diyette falan değildim. Regl oldum mu olmadım mı anlayamamıştım. Doktora gitmiştim, bazen olabilir bu şekilde demişti. Kan tahlili falan istemişti herşey gayet normal çıkmıştı. Sormuştum doktora: ben şimdi bunu regl olmuş gibi mi kabul edeyim diye, o da evet demişti. Ondan sonraki ay normale dönmüştü tekrardan. Bi problem olucağını sanmıyorum. (belki diyetin de etkisi olabilir)
Bence fazla geç kalmadan hemen çekil bi fotoğraf, 10 kilo kadar verdikten sonra karşılaştırma yaparız. Sonra eski haline bakıp "vaayy be ne kadar incelmişim, ne kadar da şişmanmışım" dediğinde gerçekten anlıyorsun nasıl güzel kilo verdiğini, iyi geliyor insana

Benim en sevdiğim tatlıdır ekler ve ben hiç beceremem. Ev yapımı da bi başka oluyor, hele de maharetli ellerden çıktı mı...Neesss duy sesimi, güçlendirmeye geçtiğimde bana ekler yapar mısın?? Noooluuurrr

whitebird'e aynen kaılıyorum, çok güzel ve net anlatmış.

Canım öncelikle başın sağolsun. Bu kez hiç bozmadan hedefine ulaşırsın inşallah

desendesen tesekkür ederim 1-2 gün daha bekleyeyim de öyle sayayim bende o zaman

Kizlar benim kafam her gecen gün daha cok karismaya basladi yag orani en düsük sütü aldim karbonhidrat orani protein oranindan daha fazla
ben anlamadim bu isten bir sey, simdi bu normal mi?

Degerleri söyle

100ml 33 kalori
protein 3.2 gr
karbonhidratlar 4.9 gr
yag 0.1 gr

merhaba kızlar bende bugun dukan kitabı mı aldım ve bir hızla okudum. yarın 72 kg ile diyetime daha dogrusu saglıklı beslenmeme başlıyorum. benim 60 kg olmam gerekiyor. aslında çok hızlı kilo veriyorum. yani ben dukan kadar sıkı olmayan bir diyetle ve çok saglam kahvaltıyla 10 kilo verdim 1 ayda. dukan da inşallah 1 ayda 10 veriririm diye umuyorum. bişey sormak istiyorum. dukan yapıp bir ayda maksimum en çok veren kim acaba. yani en çok kaç kilo veren oldu merak ediyorum ama 1 ay sonunda

eşim 1 ayda 11 kilo verdi. yani 82 den 71 e düştü ve normal kilosunda şu anda. ama erkek metabolizması ile kadınınki aynı degil. aynı seyleri yapmış olmamıza ragmen ben 1. ayda 6 kilo verebildim ancak

eşim 1 ayda 11 kilo verdi. yani 82 den 71 e düştü ve normal kilosunda şu anda. ama erkek metabolizması ile kadınınki aynı degil. aynı seyleri yapmış olmamıza ragmen ben 1. ayda 6 kilo verebildim ancak

evet erkekler hızlı veriyor şimdi notlarıma baktımda ben kendim yaptıgım diyetle yalan olmasın 1 ayda tam 11 kilo vermişim süpermiş yaaaa bu dukanla daha çok vermem gerekiyor benceee:)

Ne demek arkadaşım tabiki yaparım, benim için yumurta kırmadan farkı yok artık, ay bide çikolatalı alman pastası
oh oh gelsin 3. evre yeter ki....
ekler birkaç püf noktası var, onları bilisen çok kolaydır aslında, profeterolde onun küçük yuvarlak hali zaten...

nasıl bu kilolara geldiğim belli dimi

yulaf kepeği sipariş etçem netten, malum siteden diyelim (gu....net)
aslında aklımda başka şeylerde vardı ama.......
sıvı tatlandırıcı alcam da çikolata aroması mı alıyım vanilyamı halen karasızım, sizce hangisi daha çok işime yarar?
yağsız süt tozuda varmış, onuda ekledim,
acaba başka ne alabilirim??????

zaten sayfanın sol tarafında, dukan diyeti ürünleri diye bir yer açtılar görmüşsünüzdür. ordan hardal, sirke, aromalar vs ye bakabilirsiniz, toz jelatin de var tatlı için. bence çikolata alın kakao sınırlı izinli ztn yoğun bir tat almak mümkün değil, hem de dr outker in vanilya aroması 1.25 TL ye satılıyor marketlerde her yerden alabilirsiniz.

aaa bi de surimi diye balık çubukları var atıştırmalıkmış ve salata yapımında da kullanılıomuş, fiyatı makul görünüo belki düşünebilirsin

Süpersiniz bayıldım size tebrikler 4 kilo güzelliğinize güzellik katmış ... : )

Teşekkürler 52 yaşından sonra dert güzellik değil sağlık oluyor. Ve de topaç halimden nefret ediyorum. İnşallah bu diyeti sağlıkla sonuna kadar götürebilirim.

Dün yaptığımsakallı çok lezzetli olmuştu ve ben hakkımdan fazlasını yedim:-( Sonuç artı kilo olarak geri döndü.
Her şeyi dozunda abartmadan tüketmemiz gerek. Bile bile neden yedim ki. Bugünde sebze günüm yarın hiç tartıya çıkıp sinirimi bozmasam mı diye düşünüyorum. Ama ben meraklıyımdır yine de tartılır sinirlenirim kesin

Neyse arkadaşlar güzel bir pazar günü dilerim hepinize.
Ve tüm kurallara uyarak diyetinize devam dilerim

4 kilo değil sanki 7-8 gitmiş gibi kollar ve suratta baya fark olmuş tebrikler...4 kiloyla bu kadar gözüküyorsa sonuç süper olucak...

ah inşallah aksatmadan devam ederim de sonuç alabilrim. Bu dileğim tüm dukancılar için geçerli

gerçekten 4 kilodan daha fazla duruyorsunuz. tebrikler. sanırım yapı olarak aynıyız. bende 5 kilo verince herkes 10kilomu verdin ne olmuş sana diyor. balık etli olmanın ve orantılı vucuda sahip olmanın avantajını yaşıyoruz sanırsam. ben atak dayım su an. sabah krep imi yaptım yulaf kepeği ile azcık peynir 1 dilim hindi jambon tütsülenmiş ve kafeınsız lıght sütlü nescafe. saat 9 da yaptım kahvaltımı şimdi yeşil çayımı içiyorummm. öncesi ve sonrası resimlerimi bende eklicem. 1 haftaya kadar. akşam üstüde yürüyüş yapıcam. acaba diyorum yürüyüş yerine stepper ıma binsem nasıl olur sizce fikriniz varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…