Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gerçekten 4 kilodan daha fazla duruyorsunuz. tebrikler. sanırım yapı olarak aynıyız. bende 5 kilo verince herkes 10kilomu verdin ne olmuş sana diyor. balık etli olmanın ve orantılı vucuda sahip olmanın avantajını yaşıyoruz sanırsam. ben atak dayım su an. sabah krep imi yaptım yulaf kepeği ile azcık peynir 1 dilim hindi jambon tütsülenmiş ve kafeınsız lıght sütlü nescafe. saat 9 da yaptım kahvaltımı şimdi yeşil çayımı içiyorummm. öncesi ve sonrası resimlerimi bende eklicem. 1 haftaya kadar. akşam üstüde yürüyüş yapıcam. acaba diyorum yürüyüş yerine stepper ıma binsem nasıl olur sizce fikriniz varmı?

Ben de 4 kiloda bu kadar fark ede4rsem azimle devam ettğiğimde şekle girerim diye umuyorum
İkisini de yapsan nasıl olur:-)
Nasıl olsa bugün pazar tatil vaktiniz vardır kendiniz için. Dışarısı soğuk derseniz evde stepper yapın bence.
Soğuğu hiç sevmediğimden ben evin içinde yürüyorum komik oluyor ama ev halkı alıştı, evin hayvanları bile garip garip bakıyor ben yürürken

Ben de 4 kiloda bu kadar fark ede4rsem azimle devam ettğiğimde şekle girerim diye umuyorum
İkisini de yapsan nasıl olur:-)
Nasıl olsa bugün pazar tatil vaktiniz vardır kendiniz için. Dışarısı soğuk derseniz evde stepper yapın bence.
Soğuğu hiç sevmediğimden ben evin içinde yürüyorum komik oluyor ama ev halkı alıştı, evin hayvanları bile garip garip bakıyor ben yürürken

evin içinde yürümek yerine stepper daha mantıklı sanırsam:) kızım hasta evden ayrılınca hemen aglıyooo :) bebek değil 5 yasında ama hasta olunca nazlı oluyo onun için bügün stepper yapıyım yarın babanneye mecbur bırakcam işlerim bitince yürürüm:) ne yapıyımmmm .

dukancılar sanırsam uyuyoorrrrrrrr:) kızlar kalkınnnnn bol hareket oturmak yasakkkkk dukan öle diyorrr okumadınızmu kitabıııı

aaa bi de surimi diye balık çubukları var atıştırmalıkmış ve salata yapımında da kullanılıomuş, fiyatı makul görünüo belki düşünebilirsin :KK34:

hımmm, farklı bir şeymiş çok sağol, aklımın ucundan geçmezdi benim yoksa
tofu alayım diyorum birde, kitaptada bahsediyordu, hoş kitabı 1 kez okudum alan geri vermiyor şimdi, bende isteyemiyorum her seferinde bidaha vermem diyorum sonra kıramayacağım biri istiyor :KK50:

merhaba arkadaşlar,bende yarın diyete başlayacağım,henüz kitabı almadım,çünkü yapsam mı yapmasam mı arasında çok gidip geldim.sağlık açısından zararını gören oldu mu ,bırakınca geri geliyor mu kilolar fazlasıyla...lütfen yardım edin.testi yaptım ve 4 gün atak evresi yapmam gerekiyormuş,light kola içebiliyor muyuz ..yani en son hadi başlayım dedim...

öglen kitapda yazan tavuk suflesi yaptım muhteşemdi. 3 yemek kaşıgı yogurt ve onu yedim. aralarda yeşil çay içtim. şimdii saat 6 gibi 4 cm büüyüklügünde küçük yani 8 10 tane balık yicem. istavrit. ve günü kapatcaqm

merhaba arkadaşlar,bende yarın diyete başlayacağım,henüz kitabı almadım,çünkü yapsam mı yapmasam mı arasında çok gidip geldim.sağlık açısından zararını gören oldu mu ,bırakınca geri geliyor mu kilolar fazlasıyla...lütfen yardım edin.testi yaptım ve 4 gün atak evresi yapmam gerekiyormuş,light kola içebiliyor muyuz ..yani en son hadi başlayım dedim...

sorularımın cevabını buldum,yine de sağolun..

desendesen tesekkür ederim 1-2 gün daha bekleyeyim de öyle sayayim bende o zaman :KK52:

Kizlar benim kafam her gecen gün daha cok karismaya basladi :KK53: yag orani en düsük sütü aldim karbonhidrat orani protein oranindan daha fazla
ben anlamadim bu isten bir sey, simdi bu normal mi?

Degerleri söyle

100ml 33 kalori
protein 3.2 gr
karbonhidratlar 4.9 gr
yag 0.1 gr

Merhaba kizlar,
2 sayfa geride kalmis diye alinti yaptim araya kaynamasin mesajim :KK53:

Bugün 82.7 ciktim 1 haftadir durmustum insallah böyle devam eder. Sizlerde durum nedir?

selammmm kızlarrrr nasılsınız ?

bugun misafirlerim vardı çeşit çeşit hamur işi yaptım kendimede dün akşam kepek ekmeği yapmıştım hani şu puf olanlar ama niyeyse benimkiler hiçte puf olmadı yassı dümdüz bişi oldu dün her yeri aradım tatlandırıcı bulamadım migrosa fln bakıcam artık bulsaydım kendıme ayrı kek yapacaktım ama yapamadığım için bir dilim kek kaçamağı yaptım canım çok tatlı çekmişti yanınada yoğutlu tavuk salatası yaptım onu yedimmm.arada kaçamaklar olmasa daha güzel olucak ama napimmmm oluyo öle arada sizde durumlar nasıl :KK70:

valla arada kaçamak olunca olmuyor işte... yani ne olursa olsun kaçamak yapmamak gerekiyor arkadaşlar. dukan da kepek ekmegi de yok kitabı hatim etmiş biri olarak kesinlikle böle bişey yok. siz dukan yaptıgınıza eminmisiniz.

Selam desendesen ben bugün aşuremi yedim allah nasip ederse yarın başlıyorum karın germe amaliyatıma kadar şöyle 10 kg versem yeter.arkadaşlar yarın ilk günüm menümü şöyle düşünüyorum sabah 1 2 yumurta haşlama layt peynir 1 saat sonra layt sütle neskafe öglen tavuk akşam balık nasıl varmı bana tavsiyeniz

atak bitti ben güçlendırmeye geçtım bugün dogrumu yalnısmı yaptım bugunumu anlatayım bana bılgı verın dukan dostlarım
sabah yumurta 1 kasık yulaf kepegı tuzsuz yagsız peynırle omlet
öglen karnıbahar kıymalı yemek yaptım...bır kase yogurt yedım
aksamda 10-12 adet köfte ve roka salatası yaptım yagsız elma sırkesıyle tadlandırdım
sizce nasıl
yalnıs varmı?
yarın sadece et tavuk balık yıyecegım galıba 1+1 yapmak ıstıyorum

atak bitti ben güçlendırmeye geçtım bugün dogrumu yalnısmı yaptım bugunumu anlatayım bana bılgı verın dukan dostlarım
aksamda 10-12 adet köfte ve roka salatası yaptım yagsız elma sırkesıyle tadlandırdım
sizce nasıl
yalnıs varmı?

gayet güzel aynen devam:-) aralarda ypogurt falan yemiyor musun?

Öncelikle teşekkur ederım arkadasım...cevabın için
peki yogurt ne zaman yenecek acab?

menun cok guzel. yogurdu ara ögün olarak veyya normal öğünlerde yıyebilirin. süt de aynı şekilde. bol bol yıne protein yemeye devam ediyoruz seyir evresinde de

sizce nasıl
yalnıs varmı?

gayet iyi canım seyir evresi için güçlendirmeye geçmemize biraz daha var ideal kilomuza bi inelim inşallah o günlerde gelecek bir şey eksik spor onuda yaptın mı tam olacak:)sevgiler

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bugün atak evresinin 4. günündeyim. birşey sormak istiyorum, aspartamlı şekeri nereden buldunuz acaba.

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bugün atak evresinin 4. günündeyim. birşey sormak istiyorum, aspartamlı şekeri nereden buldunuz acaba.

genelde splenda adındaki marka kullanılıyor. en sağlıklı olan oymuş, migroslarda bulabilirsin. bu arada aspartam içerikli ürünler çok kullanım ve uzun kullanım açısından tavsiye edilmiyormuş haberin olsun :)

X