Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

haklısın benım de dıkkatımı cektı aslında. dukan dıetının 3. kısmında karatay tarzı besenerek devam edebılırım gıbı dusunuyorum serbest gunlerde zeytın eklerım...nohut, fasulye....serbest gunler ıcın ıdeal olur :)

Hemen hemen ayni dönemde baslamisiz, bende de atakta 2.7 gitti hala atakta gidenle bekliyorum :S atak sonrasi 5 sebze yaptim ve regl oluyorum ona bagliyorum proteine basladim simdi, regl sonrasi hala ayni kiloda olursam cok pis isyan edicem Ister istemez moral bozuluyor ama bozmak yok, bak önümüzde harika örnekler var. Cizelgelerini gördükce gaza geliyorum. Bir de yürüyüs yapabilsem ooofffffffffffff hava cok soguk evde üseniyorum

Canim sagligimizdan daha önemli degil, bence bir doktora görün ve sana uygun degilse deneme bile bir daha. Bende atak döneminde sabahlari halsizlik disinda pek bir sey olmadi. Ne mide bulantisi, ne carpinti.

kılzlar bugun biraz fazla kaçırdım maalesef. yarın az protein alıp diyete devam edicem tabii ki. bir gun fazla kaçırdık diye sakın bırakmayalım diyetiiii..... akşam yemeği için dışarıdaydık. maç filan derken bir kibrit kutusu kaşar pane yedim. ve 3 dilim cevizli kabak tatlısı yedim. bugun yaptıgım bu kaçamağı yarın telafi edicem..

yumruk dediğimiz olay anlaşılan biraz cok tartışılmış. üzücü kırıcı yazılarla karşılaştım ne yazıkkı. biz birbirimizi biliyoruz kilo vermeye devam:)

Arkadaslar gojibery buldum aldım
tadı bıraz tuhaf yedıkten sonra agız kurulugu yaptı bende bakalım öbur işe yarayacakmı?
onun harıcınde bu gece 10 dıet bıskuvı yedım 3-4 ade cok canım bıseyler yanı tatalı tarzı çekıyordu
çörekotlu su dıet bıskuvıden vardı yedım sonrada sucluluk duygusu hıssettım yarın tartılacaz
bakalım ne olacak

selaammm bayanlar
malesef ki bende bugun yani baslayali nerdeyse asagi yukari 3 hafta oldu dukana bugun asure yedim
hic dayanamiyorum ya ben asureye o yuzden 2 gudnur gitmedim anneme ama bugun gittigimde bogazimdan gecmedi sende bi tadina bak dedi
bende annem beni dusunmus uzulmesin diye ne yalan soyleyim yedim yani
ama yarin hic bisey olmamis gibi aynen devam
insallah kilomu etkilememistir yarin malum bildiri yapicaz

bu arada tr de kar varmi burda hala yokta ( avrupada) :)))

selam hanımlar bende bugün atak evresinin ikinci gününü bitirdim ancak ben yulaf kepeğinin günde bir bucuk kasık oldugunu unuttum ve ilk gün birazfazla kacırdım acaba atak evrem 4 e mi ı cıkarsam sorun olurmu ne dersiniz

Canim senin bünyen cok mu zayif acaba? Midenin bulandigini da yazmistin, sürekli sivi almakta bulanti yapabilir.

Bu arada su an hatirladim günlük kepegimi almadim ve uykum var üsenmeyip sütle iceyim bari.

Hepinize iyi geceler dilerim, görüsmek üzere

5gün yaptım 3 kilo verdim. 6gün akşam delirmiş gibiydim bütün yiyeceklere saldırdım. hepsini geçtim yok böyle bir kabızlık... yemiş yemiş çıkaramamış dedikleri bu olsa gerek allah kimseye göstermesin böyle bişeyi ahah 3 kilo verdim 5 kilo aldım.
bu tip diyetler sonrasında kendimi tutamıyorum bir yerde ipim kopuyor benim üzgünüm bayanlar

Gunaydın Telliturnacım. Rapor günümüz 80,4 bugünkü kilom .
Merakla senin kilonuda bekliyorum bakalım ne kadar fark attın bana

Günaydınlar;

Telli Turnam raporumu veriyorum..
şu meşhur listeye ben de katılmak istiyorum..
25 kasımda başladım 76,1 kg.
bu sabah 73,6 yım...2,5kg vermişim yani...

ama bi şey diicem, ben tartıda 73,1i bile gördüm bu arada, nasıl böyle artıyor yaa? aslında kabızlık sorunu çözmem lazım, çok fena durumda değilim ama iyi de değil..
ayy bi de spor yapamıyorum, ondan mı acaba yaa :) utanarak yazıyorum, muhtemelen ondan :)

şu listeye bakmak istiyorum biran önce, benzer kiloda olduklarım ne kadar zamanda kaç kilo vermiş...
herkese iyi günler :)

bu üslubunu hala düzeltmemenden sonra sana vereceğim en büyük cvp seni yok saymaktır.önce üslubunu değiştir.....yoksa senin gibilerle konuşacak bişeyim olmaz benim...beni tanıyan tanır burda
Aynen katılıyorum..

Canım diyet yaparsan gider. İnan ki gider.. Benimde pek spor yaptığım söylenemez ama veriyorum çok şükür. Sen diyetini sakın bırakma bozmada bak gör nasıl gidecek

Gunaydın Telliturnacım. Rapor günümüz 80,4 bugünkü kilom .
Merakla senin kilonuda bekliyorum bakalım ne kadar fark attın bana

Günaydın canımmmm. Hayatım bende düşünüyodum seni nasıl olacak diye. Ama bak sen beni sollamışsın. Ben aynıyım 80,5 regl günüme 2 gün kaldı sanırım ondan oldu böyle. Takıldı gene, bakalım olduğumda nasıl farkedecek.. Hadi iyisin gene..

Ekledim senide canım. Listeyi yarın koyacağım buraya bu gün raporlar alınıyor

günaydınnnnn
2 gündür klavyede sorun vardı, okuyorum ama yazamadım bir türlü, hele dün sinirden deli oldum ama ne çare

neyse sabah tartılmadım çünkü dün akşam pastırma yedim bayada tuzluydu oldukça fazla su tutmuştur, moralimi bozmayım dedim, akşam zaten çok keyfsizdim 1 avuc fındık yiyiverdim bir çırpıda kendime inanamadım halen vicdan azabı çekiyorum, sanırım grip olcam...

sonuç olarak dün sabah 78. 4 kiloydum, ne yapalım artık önümüzdeki maçlara bakçaz

3 ayda değişim

Eklentiler

• $P1000435-001.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 37
  • $P1000600.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 38
Günaydın telli turnam, gördün mü yakışıklı resimlerimi
eski fotoyu bulmakta çok zorlandım, kiloluyum diye fotoğraf çekilmemiştim pek. Ancak çocuklarla falan işte, o da hep sadece yarım fotoğraflardı. (insan kilolu olunca hayattan da soğuyormuş beee!!)
Diğerini de akşam çektirdim.
Benim tartı bozulmaya yüz tuttu galiba, arka arkaya tartılınca farklı rakamlar veriyo. eee cazibeme dayanamadı garibim Şu anki kilom 64.4 şekerim

3 ayda değişim

Vayyyyyyyyyy fıstığa bakın hele..

Yavrum harika olmuşsun sen yaaa.

O kollara bak ne kadar incelmiş amanda amannn. Alakası bile yok eski halin ile. Baya fark atmışsın canımm.

Son halini çok beğendim. Darısı başına canım benim.. Gıdın bile azalmış kız. Ama ben özellikle kollara takıldım. İncecik kalmış resmen. Bende inşaallah kurtulurum onlardan yaa.
Hayatım tebrik ederim, ancak bu kadar güzel değişim olabilirdi. Çok beğendim. Aynen devam hadi bakalım. Daha incecik hallerini göreceğiz.

Kız bende resim pek çekilmezdim dışarıda olanlarda kesin belden üstüdür

Kız bende seni bekliyorum dedim heralde işi vardı.

Yaw sen ne yaptın ne kadar güzel kilo verdin öyle. Yaaaaaaaaaaa

Bende takıldım kaldım gene regliden midir nedir.

Yok bacım sen bundan sonra günlük yediklerini bize yazacaksın. Harika gidiyorsun yaa.. Spor ne alemde

günaydın,
dün ben cıktıktan sonra konu bir süre daha devam etmiş, gerçekten çok üzücü; insanlar kendilerini suradaki iki satır yazıdan bile belli edebiliyor ne yazıkki. neyse canımızı birde buna sıkmanın anlamı yok zaten, umarım bir daha bu tarz seyler hiç olmaz.
Telli turna benim kilo yine 68,2 deli olucam, ama yapacak birsey yok. Haftaya bende şu meşhurrrr yumruktan yapıcam artık
Herkese kolay gelsin, görüşmek üzere

gunaydın canım. başladıgın 10 gun olmuş gayet iyi gidiyorsun. ben de 75 kilo ile başladım 10 ekimde. ve toplamda şimdilik 8,5 kilo verdim. ilk ay 6 kilom gitti. 2. ay henuz bitmedi ancak 2,5 kilo verdim. ama buna da şükürrr.
3 ayda değişim

valla harika görünüyorsun canım. tebriklerr:) ben de bakıyım bulabilirsem koyucam bi fotoo

Günaydınnnn arkadaşlarrrr bende kilomu bildirmek isitiyorum

diyete 5 aralık pazartesi 79.2 kg ile başladım
bu sabah itibariyle 77.4 olmuşum yani 1.800 kg vermişim
umarım tartım yanlış felan tartmamıştır.gerçi 3 farklı yere koydum hepsinde aynı çıktıı çok mutlu oldum ya:).dukan bana 3 gun atak vermıstı ve yaptıgım teste yanlıs hatırlamıyorsan 3 gun ıcınde 1.800 kg verıceksın demıstı valla aynen oyle oldu ama ben bu atak evresını 3 gun daha yapmak ıstıyorum sızce sakıncası olurmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…