Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sizin amacınız bana kalırsa bir takım bilgiler almak değil de bir takım dayanaklar sunarak ukalalık yapmak. Ben öyle anladım. Madem kitapta yazan ne ise onu baz alıp başka hiç bir fikre değer vermiyorsunuz afedersiniz de o zaman burada bu başlık altında aramızda bulunmayın. Gelmeyin efendim böyle gidin kitabı yalayın yutun ezber yapın oradan faydalanın.

Ne demek salladınız bu kadar insana ayıpmış yazıkmış. Ne diyorsun sen ya.. Yapılan işlem aynı, gidilen düzen aynı sadece isim olarak yumruk diye nitelendirildiği içinmi böyle çirkin bir mesaj yazıyorsunuz. Sen önce denilenleri iyi anlada ondan sonra burada afra tafra yap. Dukan diyeti yapanların hepsi duraklama döneminde yapılan vücut şaşırtma olayına atak değil yumruk der.

Streside teraneyide bizzat şahsınız yapıyor..

Böyle gelecekseniz aramıza gelmeyin istemiyoruz..

Allah Allah ya..

arkadaşlar birşey sormak istiyorum splenda 75 gr granül tatlandırıcıyı ne kadara alıyorsunuz ? nette 15 lıra fln bıde 75g yaklasık kac yemek kasıgı gelıyo ..hemen bıtmez mı bu yaaa az gıbı geldı gozume ??

sen beni anlamadın o bölümde yazıyor birşeyler ama ben sana yumruktan bahsediyorum.ben yumruk diye birşey hatırlamıyorum.

eeee sana başarılar dilerim ama arada doktorda böbrekleri kontrol ettirmeyi ihmal etme bence.evet dediğin gibi ben başka diyetleri de denedim çok yorgun bitkin olmuştum bu diyette bu sorun yok dahada dinç oluyorsun.

sen beni anlamadın o bölümde yazıyor birşeyler ama ben sana yumruktan bahsediyorum.ben yumruk diye birşey hatırlamıyorum.

tamam kitapta bende yumruk olarak yazdığını hatırlamıyorum zaten; aynı seyden bahsediyoruz. yumruk yazması önemli değil; sonuc olarak kitapta uzun süreli bir duraklama olduğunda seyir evresinde tekrar atak yapın ve sporu arttırın diyor ve biz buna burada bu forumda yumruk diyoruz; sanırım konu netleşti herkes için.

ohhh beee ne güzel yazmışsın telli turnam bende kendimi zor tutuyodum bu ukalalık karşısında bunca zamandır burdayız hiç birimiz böyle şeyler yazmadık hep birbirimizedestek çıktık kaçamaklar yaptığımızda birbirimizi azarladıkama düzeyli bi şekilde birbirimizin iyiliği için eğer bu yola çıkıldıysa birbirimize anlayışlı olmamız lazım arkadaşın üslubunu hiç beğenmedim bişeyden eğer tam emin değilsen ozaman ali kıran baş kesen gibi konuşmucaksın hayret bişey diğer arkadaşlarımız onun bukadar ukala konuşmalarına karşılık olarak nekadar nazik cevaplar verdilersede arkadaşın üslübu değişmedi bi türlü kendimi zor tutuyodum hislerime tercüman oldun canım ağzına sağlık...

tabiki cevap verecem ne demek benim elimin altında bilgisayarım yok olsa kesinlikle sizi yanlız bırakmam ne diyelim kaderin gözü kör olsun bilgisayarım çalındı artık arada bir idare edecez.şimdi sorularına cevap vereyim çok önemli bir yan etkisi olmadı beni çok zorlayan kabızlık oldu onuda doğuşun form çayı ile biraz çareyi buldum.ve bu arada doktor kontrolümüde yaptırdım böbrekte biraz ürik asit yüksekti ama doktor normal olduğunu söyledi.evet normal yaşantıma döndüm ilk bıraktığımda dikkat ediyordum sonra birazda sıkıntıdan tam bıraktım dikkat etmedim yani sanırım 4 kilo aldım ama son günlerde tartılmadım tartılmaya korkuyorum yani biraz daha aldımdır.eeeeee 4 5 ay oldu bırakalı ama ben anladım ki biraz dikkat edersen ve sürekli ipleri sıkı tutup yola devam edersen çokta fazla kilo almıyorsun.4.aşamayı ypmasan bile.tabi yaparsan çok daha iyi olur.ve bu arada sen demişsin benden uzun süre bu nedemek anlamadım sen ne kadar sürede ne kadar kilo verdin.

aynı bende o şekil yıllardır kiloyla mücadecele ediyorum ama hep o beni yendi ama bu defa ben onu yenecem.çünkü önce denedim 15 kilo verdiğime göre bu defa başlayıncada daha fazla vermem lazım anlayacağın daha benim yolum uzun sende yazmamışsın ama benim vermem gereken kilo 30 küsür seninki ne kadar acaba.aynı dediğin gibi ben hergün tartılıp yazıyordum ben tam 21 gün aynı kiloda kaldım 2 3 gün saf protein yaptım oynamaya başladı sonra yola devam azda olsa kilo vermeye devam ettim.ben kitapta yumruk diye bir tabir görmedim.

tekrar tesekkür ederim
bilgisayar için üüzldüm geçmiş olsun
uzun süreden kastettiğim bdiyeti 4-5 ay once yapmışsın, yani yan etkilerin görülmesi açısından diyetin üzerinden 4-5 ay geçmiş bunu kastettim diyeti yaptığın süreyi değil; yani diyetten sonra uzun vadede bıraksak bile yan etkisi olup olmadığını anlamak adına. ben 2 ay oldu yaklaşık yedi kilo verdim; biraz yavaş veriyorum ben cunku bi takım değişkliklerle uyguluyorum diyeti; korkuyorum yan etkisi zararı olur diye o nedenle her sabah bir ceviz bir tatlı kaşığı bal bir kuru erik yiyprum; birde nerdeyse hergün az da olsa sebze yiyorum; değişiklik dediğim bunlar ama gerçekten yavaşlatıyor bunlar kilo vermeyi.

kızlar sabah akşam tavuklu etli şeyler yemekten bıkmıyomusunuz?ben 3 günde böööö dedim etten,daha ataktayım,seyirde de1-1 gideyim diyorum ama etten bıktım yahu

evet anladım şimdi evet bıraktıktan sonra bir sorun olmadı diyetteyken böbreklerimde biraz ağrı vardı şimdi bir problem yok bende senin dediğin gibi biraz değişiklik yapacam mesela haftada bir gün tahıl tüketecem ve kuruyemiş az miktarda çünkü uzun süreli bu diyet robleme yol açacağını düşünüyorum şimdi olmasada sonra korkuyorum yani.

Benim de 30kg vermem gerekiyor 96dan basladim hedef 66 . Ben de aynen sizin gibi onceden 15 degil hatta 20 kg vermeyi basarmistim ama sonra 7 senedir verdigim kilolari aynen hatta fazlasini aldim ne kadar denediysem de bu gidisi kiramadim. O 20kgyi akapunkturla vermistim 2 sene akapunktura gittim sonra biraktim birakinca da aynen eski halime..Simdilerde 87-88 gibiyim ekimin ortalarinda basladim bakalim kismetse mayis haziran gibi hedefe ulasacakmisim gibi gorunuyor. Ama sabah gec kalkiyorum spor cok yapamiyorum hatta en fazla gunde 20dk su aralar yani metabolizma hizim dusuk. bakalim ayni gibiymisiz insallah hedefimize ulasiriz bu sefer.

Sizin beni yanlis anlamaniza hic sasirmadim desem cok mu ayip etmis olurum ya acaba onu merak ediyorum.. Ben 2 farkli sayfada bilmedigim bir konuyu ogrenebilmek icin saygiyla sormus oldugum soruya cevap verme tenezzulunde bulunsaydiniz da diger duyarli insanlarin cevaplarini benim karsi cevaplarimi seyredene kadar siz de cevap verseydiniz.. ne ben sizinle muhatab olmak durumunda kalirdim ne de siz benimle... Ayrica biz bunca zamandir buradayiz boyle seyler demedik ne demek ya cok guldum hahahha siz daha uzun suredir buradasiniz diye yeni gelen biri soru sormadan yorum yapmadan once size mi danisacak ..
Ben yumruk diye bir sey okumamistim hala da okumadim bu protein yogunlugu olan bir rejim kendi kafanizdan yazarsaniz sunu sunu yapin diye insanlar saglik sorunlariyla karsilasabilir bunu soyledim ben de emin olamadigim icin bunu sordum..Nitekim hakliymis yumrugu anlatanlar kabul de ettim sayfa 178de yaziyormus yeniden bir sure atak donemi uygulanabilecegi. Uslup hataliydi diye dusundum yazdiktan sonra ama sizin yazdiklarinizdan sonra uslubun da gayet dogru oldugunu anlamis oldum tesekkurler... Ancakmis yani...
Ayrica biz birbirimize destek oluyoruz demissiniz sabahtan aksama kadar burada olmaniza ragmen ilk sorumu okumus olup cevaplamamanizdan belli ne kadar yardimci olmak istediginiz. Bunun sebebi baska insanlarin bu yolda basarili olup sizin onunuze gecmesini istememeniz olabilir mi ki? Bence olur.

Ya arkadaslar bu diyet beni resmen mahvetti 2gunde bende bozdum kalbim çok fena carpiyo hala olcektim sanki aksamı zor ettim uff sizde olmadı mı böle seyler bana hiç yaramadı 1 günde 1kilo gitmiş ama istemem ben canımdan kıymetli değil size kolay gelsin ama dikkat edinnnn

Gönder bak mutlaka bekliyoruz.

seni gerçekten ayakta alkışlıyorum 15 kilo ya bana bir akıl ver 4 kilo verdim kaçamaklara bir başladım diyet miyet kalmadı tekrardan aldım verdiğim kiloyu erkek kardeşim nasıl bir zimdir ondaki şarıl şarıl yagmur var çıktı yürüyüşe bırakmadı diyeti ama ben rezilim yani

bu üslubunu hala düzeltmemenden sonra sana vereceğim en büyük cvp seni yok saymaktır.önce üslubunu değiştir.....yoksa senin gibilerle konuşacak bişeyim olmaz benim...beni tanıyan tanır burda

Herkese merhabaaaaaaa

5 dakıkalık ıs ev arası mesafeyı bugun tam olarak 3 saatte geldım kutlayın benı yuruyerek eve gelse 45 dakıka surerdı ama tembel olan ben dırek dolmusa bındım ve ınanılmaz ıstanbul trafıgınde saplanıp dolmusun alaksız gıttıgı yollarda daha da cıkmaza gırıp tum dolmustakı yolcularla kankı olup bolca dedıkodu yaptım...Artık kendıme ınanamıyorum :)
veeee aclıktan olmeme ragmen ınatla dıetımı bozmadım burda bır alkıs ıstıyorum :)))))

bugun atagın ılk gunu gercı ben bır sure once baslamıs bozmustum ama olsun bugun yenı bır baslangıc bneım ıcın :) 1 hafta atak yapacagım yolum uzun :)

Sabah ıse gec kaldıgım ıcın sadece bıtkı cayı ıle ıdare ettım oğlen tavuk yedım bu elektrıkte dondurulen kızarmıs pılıclerden aksam da soganlı yumurta ıle yulaf kepegınden yaptıgım ekmegımı yedım ama sımdı farkettım kı ben hıc su ıcmedım sızın yazdıklarınızı okurken su ıcerım sımcık :) once yazım dedım sonra okurum :) ben yokken cooook sey yazılmıs :) haydı ıyı aksamlar herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…