Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Selammmmm kızlarrrrrrrrrrrr

gününüz güzel olsun....
çok mutluyum umutsuzdum ama sabah tartıldım..
97 den iniş başladı 95.4 çıktım cok mutluyum

oleyyyyyyyyy

iki karşılastırma fotosu da benden. 1. başlangıc kilom olan:75 ikinci şimdiki kilom olan:66,2
$DSC00433.jpg $386199_10150480681708428_653778427_10603765_1327276928_n.jpg $IMG_0450.jpg

kızlar harikasınız, darısı başımıza :KK66: biz de ekleyelim inşallah birkaç ay sonra değişim fotolarımızı :KK66:

insallah canım. inan hiç zor degil. değişik tatlar yıyerek bıkmayı önleyebilirsin. kocam tam 12 kilo verdi ve simdi geliştirme aşamasında. haftada 2 öğün ne isterse yeme hakkını bile cok nadir kullanıyor. alıştım ben pilavsızlıga tatlısızlıga diyor:) sen de cok iyi gidiyorsun böyle devam canımm.

eslaacım ne güzel incelmişsin maşallahhh 10 kiloda ne kadar fark etmişşş :) ay acaba bende 68 fln olabılcekmıyım suankı hedefım 68 vermem gereken 10 kilo daha var bide ben arada kaçamakta yaptım mesela dün dayanamadım biraz çekirdek yedim bide annem patates oturtma yapmışşş 1 parçada patates aldım akşamlarıda 20-25 dk hareket yapıyorum mekik çekiyorum özellikle ....inş böle vermeye devam ederimde şevkim kırılmaz hırslanırımmmm ...

iki karşılastırma fotosu da benden. 1. başlangıc kilom olan:75 ikinci şimdiki kilom olan:66,2
Eki Görüntüle 303306 Eki Görüntüle 303307 Eki Görüntüle 303308

O göbek nasılda küçülmüş.

Hayatım harika görünüyorsun. Nasılda çıtı pıtı bir bayan olmuşsun. Dahada olacak sakın bozma diyetini.

Gayet hoş durmuşsun ve eski görüntünün yanında yenisi baya fark atmış.

Tebrik ederim güzelim.

Fıstık olacaksınız başımıza yawwwwwwwww

eslaacım ne güzel incelmişsin maşallahhh 10 kiloda ne kadar fark etmişşş :) ay acaba bende 68 fln olabılcekmıyım suankı hedefım 68 vermem gereken 10 kilo daha var bide ben arada kaçamakta yaptım mesela dün dayanamadım biraz çekirdek yedim bide annem patates oturtma yapmışşş 1 parçada patates aldım akşamlarıda 20-25 dk hareket yapıyorum mekik çekiyorum özellikle ....inş böle vermeye devam ederimde şevkim kırılmaz hırslanırımmmm ...
teşekkur ediyorum darısı tum dukancıların başına:)hareket etmekn cok iyi. çok hızlı gidiyor sporla emin ol canım. 10 kilo nedir ki dukanla hiç zor değil. kaçamak olayına gelirsen ben de dun kaçamak yaptım. cok vicdan azabı duy ama sakın korkma kilo verdiriyor bu diyet. hayatım diyet yaparak geçti. en hızlı kiloyu bu diyetle verdim canım.
O göbek nasılda küçülmüş.

Hayatım harika görünüyorsun. Nasılda çıtı pıtı bir bayan olmuşsun. Dahada olacak sakın bozma diyetini.

Gayet hoş durmuşsun ve eski görüntünün yanında yenisi baya fark atmış.

Tebrik ederim güzelim.

Fıstık olacaksınız başımıza yawwwwwwwww
ay inşallah telli turnam. hepimz fıstık olucaz bu azimle. herkes iraademize hayran kalıyor bu diyet cok iştah kapatıyor acıkcası:)

Öncelikle verdiğin bilgiler için ve yorumun için çok teşekkür ederim.
Daha önceki yazımdada belirttiğim için amacım kilo vermekten ziyade protein ile beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirmek, çünkü vücudumda fazlasıyla protein eksikliği mevcut sabahları ağrıyla zor uyanıyordum ve vücudumda oluşan herhangi bir yara çok geç iyileşiyordu ama protein ağırlıklı beslenmeyi 1 gün uygulamama rağmen sabah çok dinç uyandım kendimi şuanda çok iyi ve güçlü hissediyorum:)
Ayrıca bir amacımda bünyemi terbiye etmek, daha önce ne bulursam yerdim abuk subuk şeyleri bile bu diyet umarım bu konudada yardımcı olacak bana.

Merhaba canım:KK66:)
Bence direk güçlendirme evresini uygulayabilirsin sağlıklı yaşamak ve diyetini yaşam biçimi haline getirmek adına. Atak ve seyir senin için ağır olabilir. Anladığım kadarıyla fazla kilolu değil, hatta ideal kilondasın. Yanlış anlamışsam düzelt lütfen.
Güçlendirme evresinde ek olarak meyve, haftada iki nişastalı gıda ve yine haftada iki serbest öğün var diyete ek olarak. Hatta yemeklerde az zeytinyağı bile kullanabilirsin (kilo sorununun olmadığını var sayarak konuşuyorum) Böyle beslenerek bahsettiğin gibi bünyeni terbiye etmiş olursun canım. =Sadece fikrimi söylemek istedim= :KK34:

teşekkur ediyorum darısı tum dukancıların başına:)hareket etmekn cok iyi. çok hızlı gidiyor sporla emin ol canım. 10 kilo nedir ki dukanla hiç zor değil. kaçamak olayına gelirsen ben de dun kaçamak yaptım. cok vicdan azabı duy ama sakın korkma kilo verdiriyor bu diyet. hayatım diyet yaparak geçti. en hızlı kiloyu bu diyetle verdim canım.

inşallah canım benimmm :KK70: bende çok kez diyet yaptım aama irademe sahip olamayıp bozdum hepsinde sonuç yine alınan kilolar oldu ama bu sefer baya hırsandımm umarım böyle devam eder dün annecim bana kepekli makarna yapmış yağsız tuzsuz köfte pişirmiş yağsız tavada köfteleri yedim makarnayı yiyemem yoksa boşa gider dedim yazık kadın üzüldü sonrada sen yemezsen ben yerim dedi :KK70: benim için o makarnayı bile yememek süper bişey :KK70:

inşallah canım benimmm :KK70: bende çok kez diyet yaptım aama irademe sahip olamayıp bozdum hepsinde sonuç yine alınan kilolar oldu ama bu sefer baya hırsandımm umarım böyle devam eder dün annecim bana kepekli makarna yapmış yağsız tuzsuz köfte pişirmiş yağsız tavada köfteleri yedim makarnayı yiyemem yoksa boşa gider dedim yazık kadın üzüldü sonrada sen yemezsen ben yerim dedi :KK70: benim için o makarnayı bile yememek süper bişey :KK70:

tabi canım herkes alışıyor . ben de anneme gidiyorum bakıyorum yıyeceğim birsey yok. hemen yumurta haşlıyorum peynir ve yumurta yıyorum veya yogurt alıyorum kendime. kayınvalidem alıştı artık bizim gideceğimiz zaman dukan yemekleri yapıyor cunku görumcem de bizi gorunce başladı diyete o da bayagı kilo vermiş :) anlıcagın özellikle eşimi görenler hemen nasıl zayıfladın biz de yapalım diyorlar:KK70: bizle birlikte diyete 4 kişi başladı ve hepsi harika gorunuyor simdi. hiç umutsuzluga kapılma bir iki kaçamak da yapmıs olsan ertesi gun dukana devam ederek telafi edersin. yeterki bırakma yarı yolda

arkadaşlar birşey sormak istiyorum splenda 75 gr granül tatlandırıcıyı ne kadara alıyorsunuz ? nette 15 lıra fln bıde 75g yaklasık kac yemek kasıgı gelıyo ..hemen bıtmez mı bu yaaa az gıbı geldı gozume ??

Ben takita toz tatlandırıcı alıyorum, tatlı falan yapmak için kullanıyorum ve çok memnunum. Zaten içeriği splendayla aynıymış yanılmıyorsam. 500 gramlık paketi 12 TL. civarında. tavsiye ederim :KK34:

günaydın kızlar,
Günün anlam ve önemini belirten bir şarkıyla başmak istiyorum ...
İnsan sevdiğini hiç üzer mi ?sebepsizce hiç ona küser mi ? eğlenerek oynamak varken ardına bakmadan hiç gider mi?:) neyse gerginlikleri unutalım umarım biraz gülümsemiş sinizdir.. pepeden bir şarkı söyleyince pepee diye bir arkadaşımız vardı nerelerde acaba o geldi aklıma .
Telli turnacım bugunkü raporumu vereyim bu kilocuk lar beni çok seviyorlar gram gram zorla ayrılıyorlar gerçi sporu boşladım bu aralar çok uzattım 59.300 bu sabah kilom
unutmadan kızlar fotoğraflarınıza baktım süpersiniz süper tebrikler ikinizede ...

desendesen cok guzel olmusun masallah masallah

benim kilo cok sukur ayni ya almamisim dun yememe ragmen cok mutluyum
telli turna benim icin 61.1 yazabilirsin haftaya daha cok veririm insallah

Günaydın bende bugünkü menümü yazıyım size
lor peynir
yarım yumurta

cok kötü nezleyim sabah yumurta yemek istemedim yulaf kepekli krep yapmakta zor geldi. Fakat strepsils aldım bir tane sizce bir etkisi olur mu?

İşte azmin zaferi diye buna denir. Ne kadar da farketmiş, incecik olmuşsun :KK52:
Senin fazla kilo kalmamış gibi gözüküyo kıss :KK53: Darısı tüm dukancıların başına inşallah.

sağol canım sen de oyle olmuşsun:) benim boyum 160. dukan amca normal kilomun 60 oldugunu soyledi. o sebeple 6 kilo daha verince geliştirme evresine geçiicem canım. yıne 2 ayımı alır diye dusunuyorum

3 ayda değişim :KK76:
wawwwwwwwwww, harikasın canım, çok güzel kilo veriyorsun zaten, yalnız bende kiloluyken nerdeyse hiç resim çektirmemüşüm onu gördüm, idden insan hayattan soğuyormuşta biz kendimizi kandırıyormuşuz mutluyuz diye
darısı kilo vermek isteyen herkesin başına.....

Kız bende seni bekliyorum dedim heralde işi vardı.

Yaw sen ne yaptın ne kadar güzel kilo verdin öyle. Yaaaaaaaaaaa

Bende takıldım kaldım gene regliden midir nedir.

Yok bacım sen bundan sonra günlük yediklerini bize yazacaksın. Harika gidiyorsun yaa.. Spor ne alemde
çok sağol canım, bu ara hiç yapasım yok ama resmen zorluyorum kendimi bırakmamak için, kilo vermiyor olsam çoktan salmıştım ama veriyorumdaaaa emeğime yazık diyip devam ediyorum sonra, hoş en son2005 yılında bu kilolardaydım bazen inanamıyorum kendime
sporu çooooook boşladım, genel bir keyfsizlik var anlayacağın, inşallah çabucak düzelirim artık
unutmadan pazartesi tahlil verdim, kolesterolüm tekrar 220 ye çıkmış oda biraz moralimi bozdu, sporu boşladığım için oda biliyorum nedenini,
yalnız pazartesi cağ kebabı yedim.... hımmmm ustayada özellikle yağlı yemem yasak diye belirttim, amanımmm dukana başladığımdan beri yediğim en lezzetli etti inan, yakınında yapan yer varsa mutlaka dene hem tam da dukana uygun......

Eki Görüntüle 303306 Eki Görüntüle 303307 Eki Görüntüle 303308
way way way.... süper olmuşsunn gerçekten, tebrik ederim

X