Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Hedefimiz aynı. İnşallah yoldan hiç sapmadan hedefine ulaşırsın canım. Ben atağı 7 gün yapmıştım, yani dukan testinde öyle diyordu ben de onu uyguladım. 78.8 le atak evresini bitirerek 3.8 kilo vermiş oldum.

Testi yapmış mıydın sen de?? Dukan 10 gün mü dedi atak için??

Sen de 3 kilo vermişsin 7 günde, gayet güzel. Seyire geçtiğinde de bu kadar hızlı olmasa da güzel bir şekilde kilo vermen devam edecek, o yüzden hiç sıkma canını. Bire bir uyguluyorsun değil mi??

aslında bu benim ikinci denemem.daha önce eylül ayında bir deneme yapmıştımm..7 gün atak ozaman yaptıgım 15 güne 8 kilo vermiştimm..şimdi sanki yavaş gidiyorum gibi geldi bana..birde ozaman bi takıldım 10gün kilomda motivasyonum bozuldu bende bıraktımm snr kilolar aynen yerine geldii fazlasıyla şidi yeniden başladım yani diyete evet uyuyorumm..benimde hergün bi colam var.biraz su konusunda yavaş giitim galiba?? ama ben 2 günde bir vitamin alıyorumm yoksa kaslarım degişik agrılar oloyoo hemen yoruluyorumm.malum ikibuçuk yaşında bir kızım var onun peşind koşmak kolay deill.bu sefer yavaş olsun temiz olsunn diyorum..ama idolüm sensnnn

Sucuk katma. sucukların hepsi yağlıdır. Şarküteri yasak zaten. Ama light peyneir katabilirsin ben her sabah 2 yumurta içine laigt yağsız teflon tavada pisiriyorum . öglen açıkmıyorum bile ama yemem gerektiği için yiyorum. Kolay gelsin diyetinde başarılar

bu arada telli turna meme küçültme dr. adını ögerenibilirmiyimm??desen desen sende konuyla ilgileniyosun galiba benim kafamda bir dr var... dr.fuat yüksel muaynanesi kızıltoprakda süper bir dr.. ben zayıfladıkatan snra ona burun ameliyetı olcam belki 2. bebişten snrada meme toparltma..

Selam kızlar, 1 ay yaptıktan sonra şu son 10 günde ara vermiştim dukana. Yarın tekrar başlamayı düşünüyorum. 10 günlük süre içerisinde hiç kilo almadım. Güçlendirme de yapamadım. Dikkat ettim sadece. Bırakma sebebim verdiğim kiloyu geri alma korkusuydu. Doktorumda bu diyeti uygulayabilirsin dediğinde tamam dedim geri dönüyorum dukanıma. 65 kilo ile başlamıştım 58 kiloyum şuanda. Bu 10 günlük süre içerisinde yağlı ne yediysem acayip midem bulandı! Son zamanlarda birkaç kez yediklerimi çıkarmışlığımda var... 8 kiloyuda verip 50 olsam ne güzel olur...

DUKAN diyetini ilk kez burada okudum,hemen nette bi bakayim dedim nedir ne degildir diye,
karsima bir test cikti.. Bende de ingilizce cok ya,koyuldum cözmeye ve sanirim bu da sonuc..

Calculate your True Weight for FREE
True Weight is a realistic, healthy weight that we can help you attain and maintain for the rest of your life. It takes into consideration a multitude of elements, such as your family history, age, gender, how easily you put on weight, your height, your history of dieting, and so on.

Ingilizcesi olan bir arkadas varsa bana tercüme ederse cok sevinirim,sayet sonucsa:)))

Senin bu başarını okudukça daha da özenip, gayrete geliyorum.
Ben 15 günde ancak 3 kilo verebildim. keşke bende 2 ayda senin verebildiğin kadar verebilsem.

Arda başarılı olan her arkadaş başarısını böyle paylaşsa da daha bir heveslensek

8 kilonuda versen güzel olmaz mı ha gayret 1 ayda halledersin en geç

canım kilon normalmiş diyet yapmana gerek yok:) senin kilon ve boyun neydi ?

saka yapiyor olmali mister dukan:)))))
97den 75 indim gectigimiz yaz,su anda da 80 kiloyum..
Boyumda 1.60
ayrica tercüme icin cok tesekkür ederim

doğru kilonu ücretsiz hesapla
Doğru kilo gerçekçi, sağlıklı kilodur, buna ulaşman ve hayatının geri kalan kısmında devam ettirebilmen için sana yardım edebiliriz.
Aile hikayesi, yaş cinsiyet, ne kadar kolay kilo aldığın, boyun diyet geçmişin ve bunun gibi çoklu faktörler göz önüne alınır.

Yani daha hesaplama kısmını yapmamışsın .
o sitede bu hesaplamayı yapabilirsin

sevgili whitebird,
Bir hesaplama yaptim,lakin dogru mu yaptim,yanlis mi yaptim ondan emin degilim..
Bu arada türkce aciklamali bir test verilmisti örnek olarak,ona bakarak yaptim.
Kesinlikle birseyleri yanlis yapmis olmaliyim ki kiloma ideal diyor,1.60 boyla
80 kilonun ideal olmadigi kesin yani:))))

Benimde boyum 1 60 ama benim yaşım 52 3 doğu ve çoklu diyet girşimlerim var bunun sonucu bana ideal kilo olarak 61 kilo işi tamamlamak içinde 1 yıllık süre verdi. mutlaka yaşın benden çok gençtir. hhesaplamada hatan olduğu ortada

yaptigim diger testlere göre su anda 24 kilo fazlaligim var,ama 97den iyidir yine..
inanin gectigimiz kis artik yürüyemiyordum,resmen top gibi yuvarlaniyordum..
simdi biraz rahatim,ama tam degil,su 50yi görmeden ölürsem gözlerim acik gidecek:))

40 yasindayim ama bende cok diyetler yaptim,ama ogluma dogum yaptiktan sonra
aldigim kilolari frenleyemedim..nasilsa kolay kilo verebiliyorum rahatligiyla bugün baslarim,
yarin baslarim yalaniyla yedim de yedim.. sonuc 97 kilo oldu.. ve hayatimda hic tanimadigim
agrilarla tanistim.. bel agrisi,ayak,topuk agrisi,gece horlama,bas agrilari,tansiyon off offf

Bu kilolarla sağlığımızdan oluyoruz 85 kilo benim dizimi dağıtmama menisküs ameliyatı olmama neden oldu, Drum acil zayıflayacaksın dedi bu dizler seni taşımıyor
Yanı sıra aritmi yüksek tansiyon da var.
Sorun sadece fiziksel olarak güzel gözükmekte değil, sağlık elden gidiyor. Onun için ne yapıp edip bu diyette başarı olmam gerek

Eh bu durumda seni de aramıza bekliyoruz
Söylediklerine göre dukan sana da 1 hafta atak yap diyecek. sen de hemen başa vakit kaybetmeden . Ama öncelikle kitabı alıp oku.
Bu diyete başlayıp bırakırsan verdiğin kiloları aynen geri alırsın diye uyarıyor.
Diyet öncelikle kişinin kafasında başlıyor istemek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…