Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Vitamin desteği lıyor musunuz. Bir de mineralli su tüketin su tüketiminiz de az olabilir

Vitamin almıyorum aslında almayı düşünüyorum, ama önce doktora gidip tahlillerimi yaptırmak istiyorum; vitamin alırsam tahlil sonucları üzerinde etkili olabilir diye almıyordum, ama fırsat bulup bir türlü doktora da gidemedim. Günde bir tane maden suyu içmeye calısıyordum ama bir kac gündür içmedim bundanmı oldu acaba; dediğiniz gibi belkide suyu az içiyorum farkında olmadan :26:
ben biraz dikket edeyim bakalım su tüketimime; yoğunluktan belkied farkında değilim
ben de acaba vücur cok yağsız mı kalıyor diye geciriyodum aklımdan; yani cildimin bu derece kuruması üzdü beni biraz da telaşlandırdı.
Umarım dediğiniz gibi sudan kaynaklıdır, teşekkür ederim

Son düzenleme:

O balıkları bende düşündüm, heleki son balık ızgara faciamdan sonra

Bencede arada bir olabilir. Gayet mantıklı. Sürekli olmamak kaydı ile hemde değişiklik olur.

Tavuk konusunda haklısın. İçime fenalık geldi tavuk yemekten. Eşime diyorum yakında ya gıdaklamaya başlarım yada yumurtlamaya

cok tesekkur ederim boyle birden durunca insanin morali dusmuyor degil bi 10 gun bekliycem bakalim verebilecekmiyim

Arkadaşlar beni kurtarıııınnn... Seyir döneminin 4.günündeyim fakat ben bir türlü bu işi yerine oturtamaddım size ihtiyacım var ve tabiki o bilge tavsiyelerinize ((( dün akşam yaptım yaptım en olmıcak şeyi yaptım burger yedim vicdan azabı çekiyorruuum :2: pilates yapsam bugün ve saf proteinle beslensem sadece dengeler miyim ?

Bunlar hep yiyecek şey bulamamaktan oluyor işte.. Bende de vardı o eğilimler, yulaf kepeğini çeşitli şekillerde yaparak yemekte buldum çareyi.. O zaman zararlı şeylere ihtiyaç kalmıyor :)

Kendini ne güzel sabote etmişsin, yazık değil mi. elbette platesini saf proteinini yap ama zaten seyir de duraklama yaşanırken sen bu süreci uzattın.
Her şey kişinin zihninde bitiyor hazır olmak lazım kolay değil bu rejim.
Arka sayfalarda telli turnanın bir yazısı var diyetini bozan bir arkadaşa o yazıyı oku Bir daha burger falan yemezsin

günaydın kızlar ben de dukanı tam olarak uygulayamıyorum artık; sadece sabah ve öğlen yemeklerimde dukana uygun beslenip akşamları normal yemeklerden azar azar açlığımı bastıracak kadar tüketiyorum. Buna rağmen dün sabah tartıda 57.2 yi gördüm :)))

Aslında canım tam tersini yapsan daha iyi olurdu..

Birde güçlendirme yap, sonra verdiğin kiloları misli ile almayasın.. Tam kilon sabitlenmeden bozma bence.

Aslında canım tam tersini yapsan daha iyi olurdu..

Birde güçlendirme yap, sonra verdiğin kiloları misli ile almayasın.. Tam kilon sabitlenmeden bozma bence.

aslında tamamen dukana uygun yemek istiyorum akşamları ama bu aralar pek olmuyor. Kendim için ekstra bi şeyler hazırlama fırsatım olmadı. Hırs yapıp tekrar kaldığım yerden devam etmeliyim.

Bunlar hep yiyecek şey bulamamaktan oluyor işte.. Bende de vardı o eğilimler, yulaf kepeğini çeşitli şekillerde yaparak yemekte buldum çareyi.. O zaman zararlı şeylere ihtiyaç kalmıyor :)

dışarı çıkınca böyle oluyor.. Sence Princess cim ne yapıyım bugüünnn.

Biliyorum biliyorum bilmez miyiim... o yazı geldi direk aklımaa :/ haklsın canım çok teşekkür ederim ilgin için kendim ettim kendim buldum

Bu arada tariflerimi artık Dukan Diyeti Tariflerim da toplamaya karar verdim arkadaşlar.. Çünkü ben yaptıkça çoğalıyorlar :) hepinizi beklerim..

cok guzel yapmisin ya gercekten kek olanini bende deniycem bende de var 2 tane kitabi biri sadece anlatim digeri evreleri anlatiyor bi kac tanede tarif var icinde okumanin yarari var gercekten daha bilgili olarak baslamak onemli bende yazmak istedim ama benim tarifler ve kitap hollandaca bazi seylerin ne oldugunu bilmiyorum ama yapmaya basladigimda belki turkce isimlerinide ogrenirsem sizinlede paylasirim

Dukan diyetinine diyelim ki başladım ve hedef kiloma ulaştım. Merak ettiğim konu sonrasında yani diyet olayı bittikten sonra ölene kadar kilomu nasıl koruyacağım? Yani sonsuza kadar Dukan diyeti mi uygulamak gerek? Arkadaşlar cevaplarsanız çok sevinirim. Başlayıp başlamamaya karar vereceğim.

dışarı çıkınca böyle oluyor.. Sence princess cim ne yapıyım bugüünnn.

aslında dışarı çıktığında dukan için çok daha kolay. çünkü mutlaka saf proteine yada sebze proteine uygun yemek buluyorsyn. Evde olmanın aksine ben dışarda yediğim zamanlar çok daha rahat ediyorum. Haftanın en az 2-3 akşamı dışarda yiyen biri olarak hiç bozmadım. Ama ev gezmesinde hep bozmak zorunda kaldım o ayrı. Dışarı çıkınca hamburgerciye yada pizzacıya gitmemen yeterli....

Ha birde pırılcığım, herhangi bir şekilde bozunca dönüp saf protein yapmak yerine kitapta o gün kalori sayarak yemeği söylüyor dukan. Yani akşam yedinse burgeri sen ertesi gün kalori sayarak yiyebilirsin mesela. Gene dukana uygun ama oldukça sınırlı yemek anlamına geliyor bu dediğim. Saf protein kurtarmıyor yani durumu. Platese gelince onu zaten hep yap bence..

Tabi ki :) orada denenmiş tüm tariflerimi resimlerle paylaşıcam, siz de o arada Türkçe açısından ilerletirsiniz.. Kek gerçekten şahane oldu ben bile beklemiyordum, çay ve kahveyle harika gidiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…