Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet döndük hayatım..yag çokda deil ama dedigim gibi yagsızda deil.bu sefer ne olacak bakalım

tatlım baktım şimdi, 3 gün atak verdi, 21 gün de seyir. ama o bana 57,8 olacksın diyor. ama ben 55 olmak istiyorum. o yüzden seyiri 55e düşene kadar uzatmak daha mantıklı sanırıım. ama n devam edebilelim de hayırlısıyla.

tabi yağı da abartmamak gerek. birde bana en çok faydası olan o iş çıkışı yürümelerdi sanırım. eve kadar... bu hafta içi de iki elim kandaolsa yürücem valla...

aaaa semacım aynı yerde miyiz
valla benim de yok pek komşum burda,
gerçi karşı komşum olma ihtimalin var dermişim

yok olamam karşıda yaşlı bir cift oturuyor.am yandaki olabilirsin belki.hımmmm ne gıcık kocan var eger oysan.gecen gün eve gelirken kapıyı açtı.hanfendi biliyormusunuz ben sizin eve geliş gidiş saatinizi biliyom..dedim beyfendi nerden biliyorsunuz..çünkü dedi siz zile basınca benim zilde çalıyor uzun zamandır böle..madem öle dedim neden demediniz baştan yaptırırdım..

peki sizin zil çaldımı hiç?komşunuz bayan işten eve gelirken sizinkini çaldımı?

evet abartmadan..

sen tabi yürürsünbekarsın ne güzel.. ben koştura koştura o trafikte kıza yetişmem gerekiyor kreşine.ve evde baya uzak işyerine kızla nasıl yürüyecem karanlıkta sogukta onca yolu..

mailime dukanın yeni yemek tarifleri kitabının reklamı gelmiş. 40 küsür tl fiyatı ama tabi netten satılanı bu. türkiyde var mı bilemiyorum. ayy içinde neler neler var acaba??

ayy alemsin canım yaaaa
ama yok yok komşu olamayız biz çünkü benim sadece karşı komşum var, yan komşum yok
siz 4 dairesiniz sanırım katta, biz 2

Son düzenleme:
evet abartmadan..

sen tabi yürürsünbekarsın ne güzel.. ben koştura koştura o trafikte kıza yetişmem gerekiyor kreşine.ve evde baya uzak işyerine kızla nasıl yürüyecem karanlıkta sogukta onca yolu..

yok şekerim, minişle nasıl yürüyeceksin??? ben hazır bekarken vereyim şu kiloları

ayy alemsin canım yaaaa
ama yok yok komşu olamayız biz çünkü benim sadece karşı komşum var, yan komuş yok
siz 4 dairesiniz sanırım katta, biz 2

çıkmayız espiri yaptım zaten özlücede annem oturuyor denizkentte ben size biraz uzagım ama yine nilüferdeyim fazla uzak deil anlayacagın.hergün oralardayım zaten ama anlatıgım olay dogru gece hafata öle oldu.biz katta 3 daireyiz

Son düzenleme:

anladım canım,
nasılsa bursada değilmiyiz, komşu sayılırız

komşuna bayıldım morlady akşam akşam güldürdü beni.. ne tuhaflıklarla karşılaşıyoruz değil mi?
cumaları özlüce civarında oluyorum ben.. demmir_can, çalışıyor musun? çalışmıyorsan haberleşip bir yerlerde kahve içelim. bana da mola olur..

yok canım evdeyim genelde, güzel olur valla içeriz

hadi canımmmm
ozaman bir ara arena kafkasta bir çay içeriz hep beraber

bu yaz hep ordaydım.bahçesinde zıplama lar varya çocuklar orda bende kahve iiçmede .çocuklu olunca fre takılamıyorsum hem onların zaman geçirebilecegi hemde senin kafa dinleyebilcegin hoş bir yerler arıyorsun.orasıda tam bana göre annemlerde iken her akşam ordayız

evet canım çocuklu bayanlar için iyi oluyor, ben de doğuramadım ki bitane götüreyim oralara,
anca tek başıma kahve içiyorum

ya öle bişeyki o komşumu eşini de bayanı yani gecen senelerde eşi ile barabe rişe giderken görüyordum .sonra bir ara hamile gördüm gecen sene baktım kapılarında pempe bir çelenk asılmış anladım kızları oldu.işte bide gecenlerde kapıcı çöpleri alırken gördüm kız yürüyor kapıda kocaman olmuş.bide gecen hafda adamla tanıştık sesini duydum yani bu kadar.hiç selam sabah yok bizim burda .elit kesimmiş.yiyecem elitlerini .

evet canım çocuklu bayanlar için iyi oluyor, ben de doğuramadım ki bitane götüreyim oralara,
anca tek başıma kahve içiyorum

canım ya olur seninde bende diyorumki hayatımın baharını çocuklarlA GECTİ ŞÖYLE EŞİMLE Bİ GÜZEL BAŞBAŞA YEMEGE BİLE GİDEMEDİK..
SEN HANGİ SİTEDESİN ANEMLER BENİM DENİZ KENTE OTURUYOR ARENAYA ÇOK YAKIN

arkadaşlar ben hiç tok hissetmedim bütün gün kendimi. daha 1 saat önce dün yaptığım lor tatlısından yedim, bastırsın açlık hissimi diye, yoksa uyuyamayacağım. aslında canım tatlı falan istemiyor, yiyecek bişey olsun yeter.. normal öğünlerimi yedim, sadece öğlen çok yoğundum hiçbirşey yemeye vaktim kalmadı, ayranla geçiştirmek zorunda kaldım. ama akşam 6da akşam yemeğimi yiyordum.. su da içiyorum tok hissettireceğine daha fazla açlık çektiriyor.ne yapsam bilemedim..geçsin bu günler..

yok ben oraya biraz uzağım özlüce köprüsü tarafında, selçukkent

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…