Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gündüz doymadıgın için bölein .gündüz sınırsız protein ye .akşam 8 e kadar

en nefret ettiğim şey iki yabancı olup birkaç metre arayla ikamet etmek.. sanki bir günaydın, iyi günler dese ağzı aşınacak.. büyük işyerlerinde de rastlanan bir durum bu. servise nedense asık suratla binilir selam sabah edilmez...
kardeşim istanbulda uzunca bir zaman subay lojmanlarında oturdu. ben sık sık ziyarete giderdim. her yıl değişir komşuların bir kısmı, lojman süresi dolan gider. hiç kimse beni tanımaz ama çok severdim ordaki geleneği, sabahları günaydın, akşam iyi akşamlar derler. bu bir kültür aslında. size nasıl davranılıyorsa siz de olayın içine giriyorsunuz. ben bir süre sonra onlardan önce davranıp selam verirdim. iş daha sonra çocuklarını, köpeklerini sevmeye, ellerindeki poşetlere yardım etmeye kadar gitti..

yaa kızlar bişey sorucam
şu xl s medicalle ilgili bilginiz var mı?

hem yağ tutucusu hem de karbonhidrat tutucusu varmış, bir arada kullanılabiliyormuş.

ozaman tam anlamıyla saf dukan yapmış olurum sanki, aldığım azıcık yağ ya da karbonhidrat varsa onlarıda minimalize eder:26:

geçici çözümler o tür haplar. sonrasında kat kat fazla kilo alınıyor. ve ne kadar doğal madde içerdiklerini iddia etseler de kimyasallar.. bence sabredip dukana devam et.. boş yere hem parandan hem sağlığından olma derim ben..

yok yokk ben dukanı bırakmadan ek olarak alsam mı acaba diye düşünmüştüm

GUnaydınnnnnnnnn
ıse gıtmeden once moral yerınde 78.2 kılo yum yaa bu ınanılmaz hep boyle mı olacak :)

Telli turnam dünkü 2 km lik yürüyüşün üstüne dün 66.5 kg ken bugün 67ciktim dün yediğim light olmayan yogurttanmi biraz fazla tuzdan mı yoksa p s günümde olmamdanmidir nedir anlayamadım sadece aksam yemeğim biraz kacamakliydi 11 günde 2 kg vermiş gibi oldum sizlerin yoğurt süt ve peynirde light in dısına hiç çıktığınız olmuyormu?????? Bana birisi bı akıl versin reglinin 5. Gunundeyim daha da şişkinliğim yoktur herhalde dımı

Günaydın kızlar..

Güne -500 ile başladım ve çoook mutluyum. Anacım bu gramlar bile heyecan verici oluyor. Geri azda değil yarım kilo gitmiş
Hadi bakalım az kaldı 7 li rakamlara.

Nes sen ne yaptın tatlım.. az kalmıştı senin 8 lere vedaların.

ps günlerinden sonra tartıda kilo artışları normal kabul ediliyor. Ayrıca bir gün öncesinde tuz tüketimin fazlaysa onunda etkisi büyük tabi. Tartıdaki bu tip artışlara aldırma zira ben daha önceden de söylemiştim +1,5 gördüğüm günler olmuştu. Stres yapmadan yolundan şaşmadan bekle. Light olmayan yoğurtları çok fazla tüketme mümkün olduğu kadar yağsız ye bu tarz gıdalarını..

atak evremin ilk gününde -400 grmdayım.gerçi gün boyu hiç light peynir yiyemedim bugün aldım artık light yiyeceğim. 6 kilo fazlam var acaba hızlandırmak için atak evresini 7 gün yapsam olur mu

Arkadaslar seyir evresindekilerden acil yardim! Seyire geceli nerdeyse bir hafta olacak, kitapta yazdigi gibi kilo almadim ama ibre de oynamiyor 65 te kaldim sizde de boyle oldu mu devaminda veriliyor degil mi yardimmmm

Bir de hatirlarsaniz yulaf kepeginden midem bulaniyordu cabalaya cabalaya guzel tariflerle artik yemeyi basariyorum ve cok lezzetli oldu, piserken nerdeyse normal pogaca ve kek kokusu geliyor firindan arkadaslarim bile ozeniyorlar :) isteyen olursa yulaf kepegi pogacasi ve kek tarifi verebilirim isteyene..

Tariflerini bekliyoruz dört gozle

Canım duraklama geçirmen normal ama sen yinede yediklerini bir gözden geçir.

Hatta yaz bize ortalama bir günde neler yediğini ve içtiğin su miktarını bir bakalım...

Yulaf kepegi pogacasi
MALZEMELER:
2 yemek kaşığı yulaf kepeği
1 yemek kaşığı buğday kepeği (veya benim gibi kokusunu sevmiyorsaniz misir unu da olur)
1 yumurta
1,5 yemek kaşığı lor peyniri (veya lor yoksa beyaz peynirinizi de sulandirabilirsiniz)
1,5 yemek kaşığı light yoğurt
Bir tutam tuz
Light kaşar rendesi (veya ustunde erisin derseniz orta kata veya uste de yerlestirebilirsiniz)
Ceyrek paket kabartma tozu

Yapilisi:
Yulaf,bugday kepegi/misir ununu,yumurtayi tuzu guzelce cirpin. Sonra peynirleri ve kasar peyniri rendesini ekleyin. Guzelce karistiktan sonra kabartma tozunu en son ekleyin. Guzelce karistirin, kabartma tozu cok beklemeden guzelce firinlayin. Ben 200 derece yarim saat pisirdim, firinlar farkli oluyor bazen, burdq onemli olan icinin guzelce pismesi. Ben kagit seklinde kap kullandim (hani brownilerin altinda olur ya) ama yapisti isterseniz metal kurabiye kaplarina koyun. Baya pogaca oluyor ve peynir tadi muazzam geliyor :) Afiyet olsun!

Merhaba Kızlar !
Aranıza yeni katıldım.
Bende diyete 12 Eylül de 63kg ile başladım. Şuan 57kilodayım.
Artık kilo vermem durdu nerdeyse. Sizler naptınız bu durumda.
Acil cevap

Çook güzel olmuştur eminim eline sağlıık. Pekii buğday kepeği yerine ne koyabilirim ya da koymasaam???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…