Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben de tatli krizleri icin ssoleilin gecmiste bir tarifi var. onun pudingini yapiyorum. normal pudinglerden bile guzel oluyor.
bir de keklerim var. eh iste ama isimi goruyor.
eskiden yazmistim. buldum: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...n-diyeti-deneyimlerimiz-752.html#post19496264

Arkadaslar bugün kepek maya su tuz ile bir hamur yaptım ama icine 1 kasik da kepeği icinde buğday unu koydum. Mayalaninca yağlı kayıtlı tepsiye hamuru yaydım üstüne süt yumurta az salça ve baharatlarla bir sos birkaç adet yagsiz % 100 dana eti sucuk hindi fume yagsiz tuzsuz lor ve bolca mantar koydum küçük bir bordan tepsi yaptım yarısını yenemek icin zor tuttum kendimi ..sucuk ta birazda olsa yağ vardırorasi kesin sizce nasıl bu menü dukana uyarmi arkadaslar

Ben ara verip geri donenlerdenim. Bence sakin bozma. Bir daha eskisi gibi hizli veremedim. Veremedikce de modifiye etmeye basladim. Kisir dongu yani. Madem yapabiliyorsun devam et. Birden gidecegine inaniyorum. Ayrica unutma kitapta bu diyeti hayatinizda 2 kez yapin diyor.

gonlunce istemissin. harika. hepsi olur insallah.

muhteşem gözüküyorlaaarrr... :) ellerine sağlıkk, bir şey sorabilir miyim tatlandırıcıları nereden bulabilirim??? hiç görmedim...

Ben girdigim her buyuk markette tatlandiricilarin, diet urunlerin yerini ezberledim baliyorum hepsine. Ama en cok tatlandirici splenda kullaniyorum artik. Onu da Metro Gross Market - Bursa2dan aliyorum.

Bu arada gecmiste verdigim bir menu fotolarini daha buldum.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...n-diyeti-deneyimlerimiz-531.html#post19275779

Benim kesinlikle forumu birakmamam lazimmis. Burada yazilanlari okuyup bir cevre edinince daha rahat yapiliyormus dukan. Tekrar anladim.

Hoş geldin Dukan aramıza dukan konusunda deneyimli birini aramızda görmek çok güzel tecrübelerinden yararlanmak isteriz :)

Tecrübeli arkadaşlar bugün 1 hafta oldu atak da ancak 2 kilo verebildim onu da ilk 2 günde verdim zaten. 1 haftada 2 kilo normal mi. 10 güne tamamlasam biraz daha verme şansım olur mu?

Forum muu? Sen de İzmirlisin yanii

bugün regl oldum ve saldım kendimi..dayanamadım beni affedinçikolata yediiiiim.çooook güzeldi ama.bugünde böyle olsun.yarın kaldığımız yerden devam ederiz.bazen böyle ödüller gerekiyo ama değil miiiii..napiiim şeytana uydum

Arkadaşlar 20 gündür dukan yapıyorum, bunun 5 günü ataktı. toplamda 2 kilo verdim veremedim 81.2 ile başladım 79.2-79.6 arası gidip geliyorum. artık pes etmeme az kaldı. bunca gündür yapıyorum ama 2 kilo verebiliyorum polikistik over rahatsızlığım var, bu kadar yavaş vermemin sebebi bu muhtemelen. polikistik overi olup kilo veren bi arkadaş vardı. onun fikirlerine yönlendirmelerine ihtiyacımvar

kaçamak yaptım ama öyle 2 dilim baklava bir dilim börek değil.içim bayıldığında 1 lokma ekmek yedim, o da şimdiye kadar 2 kere.birde c vitamini olsun diye nerdeyse hergün 1dilim mandalina yiorum ama alt tarafı 1 dilim mandalina bu kadar kilo vermemi engellemiyodur sanırım. light puding yapıp yemiştim serbest diye ama direk +600 gördüm ertesi gün.

belkide bende işe yaramıyordur bu diyet. başka bir diyet mi denesem acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…