Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar 20 gündür dukan yapıyorum, bunun 5 günü ataktı. toplamda 2 kilo verdim veremedim :KK43: 81.2 ile başladım 79.2-79.6 arası gidip geliyorum. artık pes etmeme az kaldı. bunca gündür yapıyorum ama 2 kilo verebiliyorum :KK43: polikistik over rahatsızlığım var, bu kadar yavaş vermemin sebebi bu muhtemelen. polikistik overi olup kilo veren bi arkadaş vardı. onun fikirlerine yönlendirmelerine ihtiyacımvar :KK43:

kaçamak yaptım ama öyle 2 dilim baklava bir dilim börek değil.içim bayıldığında 1 lokma ekmek yedim, o da şimdiye kadar 2 kere.birde c vitamini olsun diye nerdeyse hergün 1dilim mandalina yiorum ama alt tarafı 1 dilim mandalina bu kadar kilo vermemi engellemiyodur sanırım. light puding yapıp yemiştim serbest diye ama direk +600 gördüm ertesi gün.

belkide bende işe yaramıyordur bu diyet. başka bir diyet mi denesem acaba. :KK43::KK43::KK43:

selam bende polikistik overim bu diyeti uyguladım ilk 2 ayda 9kilo verdim toplamda 12kilo verdim 80den 68 kilo ya düştüm şimdi güçlendirmedeyim keşke mandalina yemeseydiniz diyet işe yarar kesinlikle ama harfiyen uymanız gereken kurallar var bunlara uydunuzmu yulaf kepeği tükettinizmi o zaman açlık hissetmiyorsunuz ben bu 9kiloyu verdikten sonra tatilde filan çok kaçamak yaptım bikaç kilo geri aldım verdim sonra yani tam uysaymışım 12değil 17kilo verirmişim yani umarım bırakmazsınız tam uyarsanız verirsiniz arada takılmalarda olabiliyor 15günden fazla duraksama olduğunda yumruk yapıyorsunuz ben 2kere yaptım hedefime kavuştum güçlendirmemde nidanda bitecek kolay gelsin

Bugün ki kaçamaklari alalım??????

5 günlük protein gunume yei başladım ama akşam yemeginde balıgın yanında limonlu kıvırcık kaçamagı yaptım. tek yaptıgım kacamak protein gunlerinde salatamsı seyler:KK70: kılo vermem durdu hatta aldım bile. protein gunlerinde kaçamak yapmamalıyım biliyorum.

papatya merhaba birşey sormak isitiyorum polikistik overi olan başka biriside cevap verirse çok sevinirim.çocuk sahibi olmadan önce herhangi bir tedavi sürecinden geçtinizmi

Selam. Cekirgede oturuyorum. Sen?

evimde işyerimde nilüferde beklerim
sen baya vermiş gibisin dukandan verdin deilmi?belki bana motive olursun.hastanedemi görev yapıyorsun .yakınmısın bana görev yerin .

Son düzenleme:
papatya merhaba birşey sormak isitiyorum polikistik overi olan başka biriside cevap verirse çok sevinirim.çocuk sahibi olmadan önce herhangi bir tedavi sürecinden geçtinizmi
ben çok tedavi oldum canım uzun süre çocuğum olmadı ama şimdi var soru banamı anlamadım ama cevap vermek istedim

ben çok tedavi oldum canım uzun süre çocuğum olmadı ama şimdi var soru banamı anlamadım ama cevap vermek istedim

evet sana sordum papatya benimde polikistik overim varda doktor tedaviden önce sene korunmadan beklememi söyledi.sendede böyle bi bekleme süreci oldumu.

Arkadaşlar 20 gündür dukan yapıyorum, bunun 5 günü ataktı. toplamda 2 kilo verdim veremedim :KK43: 81.2 ile başladım 79.2-79.6 arası gidip geliyorum. artık pes etmeme az kaldı. bunca gündür yapıyorum ama 2 kilo verebiliyorum :KK43: polikistik over rahatsızlığım var, bu kadar yavaş vermemin sebebi bu muhtemelen. polikistik overi olup kilo veren bi arkadaş vardı. onun fikirlerine yönlendirmelerine ihtiyacımvar :KK43:

kaçamak yaptım ama öyle 2 dilim baklava bir dilim börek değil.içim bayıldığında 1 lokma ekmek yedim, o da şimdiye kadar 2 kere.birde c vitamini olsun diye nerdeyse hergün 1dilim mandalina yiorum ama alt tarafı 1 dilim mandalina bu kadar kilo vermemi engellemiyodur sanırım. light puding yapıp yemiştim serbest diye ama direk +600 gördüm ertesi gün.

belkide bende işe yaramıyordur bu diyet. başka bir diyet mi denesem acaba. :KK43::KK43::KK43:

moralini bozma 2 kilo çok güzel bir rakam ben ayda vermeye rzıyım veremedim.en etkili diyetler protein diyetleridir..dukanda tam bir protein..en hızlı buna verirsin kilo.ama kaçamak bırak yemeyi agza dahi vurulmayacak

evet sana sordum papatya benimde polikistik overim varda doktor tedaviden önce sene korunmadan beklememi söyledi.sendede böyle bi bekleme süreci oldumu.

eskiden benimde vardı tedavioldum bitti gitti peşine çocugumda oldu .moralini bozma.herşeyin başı moral

zaten ben 3 senelik evliyken gittim ilk dr ve bi türlü anlayamadılar ne olduğunu herkez bişey söledi ve 10 sene boşu boşuna tedavilerle geçti ya yumurta büyümedi ya zamanından önce çatladı yeni evliyseniz bekletmesi normaldir

gonlunce istemissin. harika. hepsi olur insallah.

:)olur hepsi önce saglık huzur olsun .bizimki öyleine sohbet işte.burda çok metacı çıkmışım şimdi okuyunca öle deilim aslında...
belkide hiç olmaz elimdekilerde gidebilir dünya bu..ya nasip...

Son düzenleme:

1. haftaya pazar bende başlıyorum kitabım buhafta içi gelir şimdiden motivasyona girdim 1 kilo verdim bile çünkü tatlıyı kestim bakalım nekadar dayanıyorum

Günaydın arkadaşlar
Sordum ama yanıt alamadım 1 hafta bitti ilk 2 günde verilen 2 kilo dışında kilomda düşüş olmadı. Şansımı atak süresini 10 güne tamamlıyarak deneyeceğim bakalım biraz daha verebilecek miyim. moralim bozulmaya başladı:-(
Dün simlanın ekmek tarifini 2 yumurta ilavesi ile modifye ettim, harika bir ekmek oldu. içinde liste dışı hiç bir şey yok. atak evresine uygun diye düşünüyorum.
Eşime de tattırdım bunda şkerli bir tat var dedi ru sheim kepek de tatlandırıcı olabilir mi toksa yulaf fın kendisi de içine karışır olabilir mi diye bir şüphe duydum.

kızlar çok caresizim bu kadar mutsuz olmamıştım allahım kimseyi sevdikleriyle sınamasın...
Sevdiğim kişiyle ayrılığın eşiğindeyiz kurbanlık koyun gibi bekliyorum ne zaman gidecek diye öldürmüyor ama süründürüyor resmen...
Ben onu çok seviyorum hemde çok benim onu sevdiğime inanmıyor. Kendimden geçtim artık çok çaresizim...

yeni gördüm mesajını.

Ablam boşver salla gitsin.ah keşke senin yaşında şimdiki aklım olsaydı.senin yaşlarda ne çok abartıyormuşuz erkekleri bu yaşa gelince hiç biişe yaramadıklarını öle tapdıgımız günlere bakıp neden yapmışım diyorsun.aklını kullan pohpohlama bırak yakasını giderse zaten seni sevmiyordur.sevmiyen bi adamıda neden tutacaksın eninde sonunda birgün gidecektir zaten.seven adam ne olursa olsun sever sen ne yaparsan yap sebden gecemez.

Bak arkadaşda söylemiş.benim annemde bana derdi sen seni sevdigini deil seni seveni al.
Ve zaman içinde anlıyorsun ne dogrusözmüş.

O yüzden salllaaa.o seni bırakmadan sen onu bırak.yenilerinde saglık de gec hiç acıda çekme.

Yapılan bir araştırmaya göre yolda yürürken bile yanımızdan gecen her yüz kişiden 20 ile büyük bir aşk yaşama olasıyı varmış...

Ban ne diyor her yüz kişiden 20 si ile oran çok büyük

senin kabızlık ne oldu onu merak ediyorum ben

günaydın arkadaşlar
sordum ama yanıt alamadım 1 hafta bitti ilk 2 günde verilen 2 kilo dışında kilomda düşüş olmadı. şansımı atak süresini 10 güne tamamlıyarak deneyeceğim bakalım biraz daha verebilecek miyim. Moralim bozulmaya başladı:-(
dün simlanın ekmek tarifini 2 yumurta ilavesi ile modifye ettim, harika bir ekmek oldu. Içinde liste dışı hiç bir şey yok. Atak evresine uygun diye düşünüyorum.
Eşime de tattırdım bunda şkerli bir tat var dedi ru sheim kepek de tatlandırıcı olabilir mi toksa yulaf fın kendisi de içine karışır olabilir mi diye bir şüphe duydum.

iyi vermişsin bir hafdada 2 kilo.
Peki dukan çizelgene göre atakda kaç kilo vermen gerekiyor ve atak kaçgün verdi sana.senin kilo vermeni ordan takip wedeceksin herkesinki farlı.

günaydin herkeze bende bu sabah mutluyum nihayet 1 kilo daha gitmis hedefime 3 kilo kaldi :KK76:
fakat biraz kabizlik var ac karnina erik yedim bu sabah acaba kilo verimini etkilermi:26:

günaydin herkeze bende bu sabah mutluyum nihayet 1 kilo daha gitmis hedefime 3 kilo kaldi :KK76:
Fakat biraz kabizlik var ac karnina erik yedim bu sabah acaba kilo verimini etkilermi:26:

etkilemez.denersin baktın veremiyom bırakırsın zaten çok yeme..kabızlık durumun nasıl.etki ediyormu erik.ama kuru siyah erik olacak

etkilemez.denersin baktın veremiyom bırakırsın zaten çok yeme..kabızlık durumun nasıl.etki ediyormu erik.ama kuru siyah erik olacak

bu sabah basladim yemeye canim 2 tane, dogum sonrasi kabizlikta isime yaramisti evet siyah ve kuru erik.yani cok vahim degil aslinda 2 günde bir falan cikiyorum tuvalate.

bu sabah basladim yemeye canim 2 tane, dogum sonrasi kabizlikta isime yaramisti evet siyah ve kuru erik.yani cok vahim degil aslinda 2 günde bir falan cikiyorum tuvalate.

normal ozaman kabızlıgın.çünkü protein biliyorsun bagırsakda zor geciyor.bol suda iç günde 3 litre hem kabızlıkda destek olur hemde kilo vermende.

X