Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hoşbuldum tatlım
valla bayram fena yoğundu, ama artık evdeyim, rahatım çok şükür
Neyseki kg almadan üstelik 600 gr vererek atlattım tehlikeyi
Sende ne var ne yok?

süpersin valla.. Bende bu perşembe tartılacağım. Bütün o atlattıklarımdan sonra tartıya yansıması nasıl olacak hiç bilmiyorum, merakla bekliyorum. Yürüyüşlerime devam edyorum ama yediklerim hiç de rejimlik değil.. Dukana dönmekten de korkuyorum, kabızlık mide ağrıları geçmişken acaba geri gelir mi diye ödüm kopuyor. Ama başka bi rejime de başlayamıyorum yürütemem gibi geliyor.. Napacağımı bilemez vaziyetteyim

aaaaa sen dukanı bıraktın mı?
haberim yoktu, rahatsızlandın mı?

valla ben de dediğim gibi eskisi kadar katı yapamıyorum artık

Vallahi demmircim aynı devam.

Sağol tatlım baya farketti görüntüde.

Yalnız kızlar son 3 hafta olacak 1 kg anca verdim. Ben bu gün yumruk harekatına başladım. Ve kesinlikle yılmadan yapacağım bunu hafta sonuna kadar. İnsan iyi hoş anlıyo zayıfladığını ama böyle birden durunca fena bozuluyorum ama.

Cidden şaka maka moralim bozuluyor bu duruma acayip umutsuzluğa kapılıyorum

canım hiç moralini bozma, ne duraklamalar atlattık, sen yumruk yap sonra düzene girecek yine görürsün.

ben de galiba 10 kg vermiş olmanın rehavetine kapıldım, bir de eş dost artık verme çok iyi olmuşsun demeye başladı ondan mı etkileniyorum nedir, baya saldım kendimi

ah iste kitapsizlik ben salcayida yasak saniyordum buzlukta 4 tane köftem vardi onu cikarttim protein günüm oldugu icin anlattigin gibi salcali yapiyim saol canim.
bu but olayinada cok sevimdim 9 gündür baya eziyet etmisim esimle kendime
diyet kasarin yag orani kac canim ben en düsük 5 bulabildim.

aaaaa sen dukanı bıraktın mı?
Haberim yoktu, rahatsızlandın mı?

Valla ben de dediğim gibi eskisi kadar katı yapamıyorum artık

sen bayadır yoksun o zaman tatlım:)

dukanın malum etkisi kabızlık başlayınca herkesin kouştuğu şu bekunisten alayım dedim. Beni hastanelik etti. Mide krampları, ishal kusma derken acilde aldım soluğu. Bayramdan 3 gün önce. Rapor verdi bayramla birleşti uzunca bir süre ilaç vs kullandım. Düzene girdi birkaç günde ve şimdi iyiyim. Ilaçlarım da yeni bitti hatta. Böylece bıraktım dukanı. şimdi de dediğim gibi korkuyorum ama bişeyler yapmam gerek... Ama ne

ayy tatlım maşallah yaaa inan acaip fark etmiş
çok sağol canımmmmmm, hadi senden de bakliyoruz diye yazacaktım ama sende eklemeye niyetlendin sanırım

canım ya bozma moralini, yine direnişte metabolizman sakın gelme oyununa, bayramdan önce koskoca haftada 300 gram verdim ama peşine 1,5 kilo gitti benim, sık dişini onun inadı kırılır sen merak etme sakınnnnn
lıştık aslında dimi hergün 300- 400 gram vermeye, veremeyince hemen iniveriyor yelkenler suya
bende dün azcık zafer sarhoşluğu yaşadım sanırım, 1 parça halley atıvermişim ağzıma sabah 200 gram fazla çıktım, dedim oh olsun sana, aynen devam daha 20 kilo var önümde

salçayı çok az kullan ama, çok abartma, içindekiler kısmınada bak şeker olmasın sakın..
diyet kaşarı ben pınar marka aldım dün bitti hatta oranına bakmadım sadece diyet olması yetti ne yalan söyleyimm
birde az yemiyorsun dimi? hani diğer diyetlerde az yenirya bunda öyle değil istediğin kadar ve istediğin saatte yiyebilirsin, yeterki protein ye ve yağsız olsun
bu konunun 1. sayfasında da baya bilgi var, oraya da bak istersennnnn

Ne bilim canım yaaaa. Bir an önce gitsin istiyorum bu kilolar. Ben bu ara puding yemeye başladım sanırım ondan oldum ben. Hiç yememiştim ilk 1 ay o zaman vermiştim patır patır. Kesinlikle bu günden itibaren kestim.

İnşaAllah şu yumruğa başladım bu gün bakalım verebilecekmiyim bununla. Aslında hep bir dönem duraklama olur diyorlar ama nedense korkuyo insan genede :37

ayy evet ya onları hatırlıyorum,
tekrar tekrar geçmiş olsun canım

o kabızlık maalesef en büyük sıkıntı iştee, ben de arada bekunis alıyorum 1-2 gün idare ediyor beni

valla tatlım ben de anlamadım, acaip farketti,
kimseyi inandıramıyorum 75 olduğuma ve cidden artık daha fazla verme diyolar ama ben 10 kg daha vermeliyim

varya eski kıyafetlerime 2 tane naz girer, çok komik görünüyolar

inanılmaz ya gercekten inanılmaz harika olmussun
senin boy kactı, baya uzun olmalısın cok ince duuryorsun suanda tebrik ederim
darısı herkesin başına

ayy çok teşekkür ederim canım

ama boyum uzun değildir yani 1.67, ben bir ara spora fena dadanmıştım sanırım onun katkısı çok oldu.

eminim istedikten sonra incecik olamayacak kimse yoktur

kızlar beni en mutlu eden şey ise gıdığım

okadar vardı ki birdaha asla gitmez bu diyordum,
ama şimdi eser yok çok şükür

bir de ben diyetten önce 88kg dım, 13 kg verdim aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…