Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ayy çok teşekkür ederim canım :KK71:

ama boyum uzun değildir yani 1.67, ben bir ara spora fena dadanmıştım sanırım onun katkısı çok oldu.

eminim istedikten sonra incecik olamayacak kimse yoktur:KK23:

tekrar tebrik ederim
spor derken bu diyet doneminde yaptıklarınmı, yoksa daha onceden sporla mı ugrastın? birde spor olarak neler yaptın?
benim boy 1,63 kilom 69 amam bacaklarım falan okadar kalın duruyorki :KK43:
spor yapamıyorum pek ondanmıdır acaba?

kızlar beni en mutlu eden şey ise gıdığım :KK1:

okadar vardı ki birdaha asla gitmez bu diyordum,
ama şimdi eser yok çok şükür:21:

bir de ben diyetten önce 88kg dım, 13 kg verdim aslında

Ay o bende de var nasıl sinir oluyorum. Yaaaa acayip heycanlandım resimlerini görünce. Keşke o kiloda bende öyle olsam. Vallahi 65 gibi duruyorsun

çok güzel çok hoş olmuşsun..senin boyunda uzun sanırım ondanda baya ince duruyosun....

yok be tatlım 1.67 yim
çok teşekkür ederim bu arada :KK71:

Anam sporla bu kadar olur abowww bu akşam başlıyom

Sen neler yaptın spor hemen anlat :KK52:

valla telli turnam, ben hergün 1 saat kadar yürümeye çalıştım, alışverişten de gelsem 7-8 kat merdiveni çıktım hep,
evde yaptığım kendi hareketlerim vardı bir de mekik aletim ve eliptik bisikletim var, onları kullanmaya çalıştım.
bazen savsakladım ama hep yapmaya çalıştım.

haa unutmadan bayramdan önce havalardan dolayı evde leslie ile yürümeye başladım

zaten ben sarkma olur diyordum ama sımsıkı etim :nazar::KK1:

Son düzenleme:
tekrar tebrik ederim
spor derken bu diyet doneminde yaptıklarınmı, yoksa daha onceden sporla mı ugrastın? birde spor olarak neler yaptın?
benim boy 1,63 kilom 69 amam bacaklarım falan okadar kalın duruyorki :KK43:
spor yapamıyorum pek ondanmıdır acaba?

yok canım diyetle başladım spora
bak kesinlikle yapmaya çalış farkı göreceksin sen de

leslie ile yürüme programını indir, her akşam 1 saat yap, inan çok işe yarıyor

yok be tatlım 1.67 yim
çok teşekkür ederim bu arada :KK71:

valla telli turnam, ben hergün 1 saat kadar yürümeye çalıştım, alışverişten de gelsem 7-8 kat merdiveni çıktım hep,
evde yaptığım kendi hareketlerim vardı bir de mekik aletim ve eliptik bisikletim var, onları kullanmaya çalıştım.
bazen savsakladım ama hep yapmaya çalıştım.

haa unutmadan bayramdan önce havalardan dolayı evde leslie ile yürümeye başladım

zaten ben sarkma olur diyordum ama sımsıkı etim :nazar::KK1:

Vay be Dukan boşuna demiyor yürüyün. Mümkün değil sen spor yapmasan bu kadar fark atmaz.

Evet kızlar hep bir den spora başlıyoz :KK52:

Nesssssim nerdesin kızz gel buraya :KK52:

Ay o bende de var nasıl sinir oluyorum. Yaaaa acayip heycanlandım resimlerini görünce. Keşke o kiloda bende öyle olsam. Vallahi 65 gibi duruyorsun

canım olursun, ama şimdiden itibaren spora ağırlık ver kesinlikle,
gıdık işine gelince valla kendiliğinden gidiyor hiç canını sıkma onun için

Vay be Dukan boşuna demiyor yürüyün. Mümkün değil sen spor yapmasan bu kadar fark atmaz.

Evet kızlar hep bir den spora başlıyoz :KK52:

Nesssssim nerdesin kızz gel buraya :KK52:

valla 2 haftadır bende de sporun s si yok

hep beraber başlayalım, hergün lesli yapıyoruz artıkkk
ve kendi belirlediğimiz hareketleri de ekliyoruzzzz:KK9::KK9::KK9:

yok canım diyetle başladım spora
bak kesinlikle yapmaya çalış farkı göreceksin sen de

leslie ile yürüme programını indir, her akşam 1 saat yap, inan çok işe yarıyor

indirmiştim aslında ama hüç yapmadım biraz tembellik ediyorum sanırım
bu akşamdan itibaren hemen başlıyorum, iş çıkışı önce asansör yerine merdivenleri kullanarak :KK70:
sonrada akşam evde leslie
darısı senin gibi herkesin başına sağol bilgiler ve paylaşım için boyle resimler gormek insanı acayip gaza getiriyor

Leslie indirmiştim bilgisayarımda duruyordu aha da cd ye attım şimdi akşam başlayacağım hemen kesinlikle katiyen :KK9:

indirmiştim aslında ama hüç yapmadım biraz tembellik ediyorum sanırım
bu akşamdan itibaren hemen başlıyorum, iş çıkışı önce asansör yerine merdivenleri kullanarak :KK70:
sonrada akşam evde leslie
darısı senin gibi herkesin başına sağol bilgiler ve paylaşım için boyle resimler gormek insanı acayip gaza getiriyor

evet kızlarrr birbirimize gaz verelim yaaa
hep beraber başlıyoruz tekrar :KK9::KK9::KK9::KK9:

bu arada 65 olayım bikinili poz vercem size:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bu günü yazalım birde sporla deneyelim bakalım. Şu benim duraklamayada iyi gelse bari.

Caymak yok ama her ne olursa olsun yapıyoruz.

Ohhh gelsin Leslie gitsin yağlar :KK76:

Bu günü yazalım birde sporla deneyelim bakalım. Şu benim duraklamayada iyi gelse bari.

Caymak yok ama her ne olursa olsun yapıyoruz.

Ohhh gelsin Leslie gitsin yağlar :KK76:

sen şimdi yumruk yap, bir de spor, bak nasıl farkedecek.

hem kg fazla oynamasa da gördüğün gibi görüntü acaip değişiyor..

ben de o yüzden saldım işte kendimi:KK37:

Son düzenleme:
sen şimdi yumruk yap, bir de spor, bak nasıl farkedecek.

hem kg fazla oynamasa da gördüğün gibi görüntü acaip değişiyor..

ben de o yüzden saldım işte kendimi:KK37:

Başladım yumruğa bu gün zaten birde spor ohh bakalım ne olacak.

Sende salma hemen bir toparlan bir 10 kg verene kadar daha devam. senin boyuna göre 65 kg olman çok iyi olur. Çokda ince olacaksın ama olsun dimi innnnnnncecik olalım hani böyle aylarca aç kalmış gibi :KK1:

Ben şimdi çıkıcam ve doğru lelie mi yapacağımmm

Başladım yumruğa bu gün zaten birde spor ohh bakalım ne olacak.

Sende salma hemen bir toparlan bir 10 kg verene kadar daha devam. senin boyuna göre 65 kg olman çok iyi olur. Çokda ince olacaksın ama olsun dimi innnnnnncecik olalım hani böyle aylarca aç kalmış gibi :KK1:

Ben şimdi çıkıcam ve doğru lelie mi yapacağımmm

tamam canımm, hadi kolay gelsin :KK34:

Leslie indirmiştim bilgisayarımda duruyordu aha da cd ye attım şimdi akşam başlayacağım hemen kesinlikle katiyen :KK9:

sonunda yani.hadi bakam başlayalım lesliye ben de dün dedim her akşam yapıcam leslie 1 mil gerçi leslie hnm çok konuşup başımı agrıtıyor ama napalım..
valla 2 haftadır bende de sporun s si yok

hep beraber başlayalım, hergün lesli yapıyoruz artıkkk
ve kendi belirlediğimiz hareketleri de ekliyoruzzzz:KK9::KK9::KK9:

demircan hoş geldin tatlım bende dün sordum seni ve tombişi nerelerde diye..

çok harika olmuşsun .çıtır seni...
evet kızlarrr birbirimize gaz verelim yaaa
hep beraber başlıyoruz tekrar :KK9::KK9::KK9::KK9:

bu arada 65 olayım bikinili poz vercem size:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yok ablam yok olmaz bikini.nete amannnnn gözünü sevem

Merhaba kızlarr...Ben bişey öğrenmek istiyorum kitabı okuyanlardan.Güçlendirme döneminde hiç yağ yok mu?? yoksa az zeytinyağı konulabilir mi yemeklere..Yağ yoksa ben ne anladım bu güçlendirmeden =)) bi yerde okudum nişastalı besinlerde hamur işi yazıyordu yenilebilir diye ama onlarıda yaparken yağsız nasıl olurki anlamadım tam olarak mesela pirinç yenileblir yazıyor,pilav yapıcam diyelim eee yağsız nasıl olcak ya da mercimek yemeği..????Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim...Bİr de güçlendirmede hiç mi kilo verilmiyor yoksa 1-2 veriliyor mu? umarım kilo alınmıyordur..=((( güçlendirme dönemini yapan varsa bana yazabilir mi.

Merhaba kızlarr...Ben bişey öğrenmek istiyorum kitabı okuyanlardan.Güçlendirme döneminde hiç yağ yok mu?? yoksa az zeytinyağı konulabilir mi yemeklere..Yağ yoksa ben ne anladım bu güçlendirmeden =)) bi yerde okudum nişastalı besinlerde hamur işi yazıyordu yenilebilir diye ama onlarıda yaparken yağsız nasıl olurki anlamadım tam olarak mesela pirinç yenileblir yazıyor,pilav yapıcam diyelim eee yağsız nasıl olcak ya da mercimek yemeği..????Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim...Bİr de güçlendirmede hiç mi kilo verilmiyor yoksa 1-2 veriliyor mu? umarım kilo alınmıyordur..=((( güçlendirme dönemini yapan varsa bana yazabilir mi.

kitabı koydugum yeri bulamıyorum ama hatıladıgım kadarı ile

yalnızca haftada 2 öğün her istedigini yeme hakkına sahıpsin. diğer gunler

sebze+protein+2 dilim kepek ekmek+1 porsiyon meyve

haftada 2 öğünde de pilavını mercimeğini normal pişirilmiş yani yağlı yiyebilirsin ama diğer gunler yıne yağsız pişiriyoruz etimizi yumurtamızı sebzemizi

Merhaba arkadaşlar, sizin birbirinze olan güzel desteklerinizi okuyunca ben de heveslendim. Sizlerle beraber Dukan rejimini yapmaya karar verdim:-). Zaten artık bu son şansım yoksa sürekli kilo almaya devam edecek ve sonuçta tüm sağlığımı kaybedecek gibiyim. 84 kilo ile başkadım hedef 61. Zor bir hedef gibi gözüküyor hala. 14 kasımda başladım bu sabah 82,5 dum. Tek başına diyet zor, sizlerle beraber başarılı olabileceğimi umuyorum. Beni de listeye eklerseniz mutlu olacağım

X